Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Co? Kto? Jak?
Autor Wiadomość
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-10-16, 23:32   Co? Kto? Jak?

Witam serdecznie kolegów redaktorów. Mam nadzieję, ze dzięki naszej grupie FanPage nabierze "kolorów" i będzie działo się na nim coś więcej niż teraz.

Tak pokrótce przedstawię plan jak chciałbym aby to działało.

Każdy będzie odpowiedzialny za swoje rzeczy, aby się nie dublować to działem redaktorów będzie ten dział tu na forum.

Będą utworzone specjalne tematy, w których będziecie pisać newsy. Potem ja czy Amber będziemy wstawiać to na FanPage'a, oczywiście z dopiskiem kto zredagował newsa abyście mogli się czymś pochwalić swoim dziewczynom, żonom, kochankom, chłopcom.

Myślę, że warto wprowadzić cztery rodzaje postów na FanPage'u:
1. Posty informacyjne - nimi zajmę się w całości ja, gdyż tu chodzi o wklejanie newsów o komunikatach, zmianach, rozpiskach zawodów itp. to co jest aktualnie najczęściej wrzucane.
2. Posty podsumowujące wydarzenia - tu mi chodzi o mniej więcej stałe dni (najlepiej weekendy w dzień). Krótkie opisy meczów, ale bez relacji bieg po biegu, bo to niewielu interesuje. Krótko i konkretnie. Wybrać parę najciekawszych meczów z LP i LM i podać ich wyniki, ewentualnie można wymienić najlepszych zawodników w danych drużynach + link do programu. Myślę, że coś na podobę: https://www.facebook.com/...104094842935483
3. Posty z wywiadami - w tym mi chodzi o rozmowy z ciekawymi ludźmi, legendami STS-a, doświadczonymi graczami, czy też takimi co mogą podzielić się ciekawą wiedzą, ciekawostkami na temat kształtu gry kiedyś i obecnie. Był już Ricky czy ostatnio Eric ---> https://www.facebook.com/...115636011781366
4. Posty z newsami i komentarzami aktualnych wydarzeń - tego jeszcze nie było, ale w tym chodzi mi nie o wywiady, a krótkie newsy, jak np. w SF. Nie na siłę szukanie afer, bo nie chodzi o to żeby pisać, że Kozioł przegotował margarynę na zbyt dużym gazie i piwo w lodówce mu skisło, ale np. po ciekawym meczu czy ciekawych zawodach indywidualnych,parowych takie rzeczy jak krótka rozmowa z trenerem czy jakimś zawodnikiem. 3-4 krótkie pytanka i wrzucamy newsa bez tych pytań, ale z drobnym opisem. Coś na podobę: http://sportowefakty.wp.p...pomoc-sponsorow lub http://sportowefakty.wp.p...-cieszyc-zuzlem

Jest nas ośmiu. Ja mam dużo zajęć pozaFanPage'owymi, więc zajmę sie tylko sprawdzaniem i wrzucaniem newsów oraz pkt 1, czyli postami informacyjnymi. Amber także i dołożyć do tego może wywiady, takie jak zrobił z Ericem.

Reszta jest do podziału i czekam na wasze "zapisy". Będą jak widzę po 2-3 osoby do jednej rzeczy, tak żeby dana kwestia nie spadała na jedną osobę. Kto czuje się na siłach i co konkretnie bierze - pisać niżej :)

Wymagań dużych nie mam, liczę tylko na regularność i jak ktoś się za coś weźmie to żeby ten raz na tydzień chociaż dupę do działania ruszył :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Speedwayfan 2015-10-16, 23:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-10-16, 23:40   

wezmę dwójeczkę! :)
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2015-10-16, 23:41   

Rezerwuję nr 2 8)

Edit: Massa chuj się wjebał biorę 4
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-10-16, 23:53   

Oczywiście może być więcej osób do danego zadania, ale żeby nie było, że 2-kę bierze 6, a 3 i 4 żaden :) Wtedy między sobą ustalacie kto kiedy pisze, albo raz jeden raz drugi. Poradzicie sobie :)
_________________

 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 560
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-10-17, 00:04   

Patrzac na to, ze mialem rozbrat z liga i nie wiem kto co i z kim robil po treningu to sie za wywiady nie wezme. Chetnie dwojeczke przygarne :mrgreen:
 
 
Slaski5 

Wiek: 35
Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 31
Skąd: Polkowice
Wysłany: 2015-10-17, 12:25   

Mogę wziąć wywiady. Tylko jest pewien problem, z aktualnymi "gwiazdami" STSa jeszcze nie jest źle bo wiadomo są na forum ale z legendami już gorzej ktoś mógłby podrzucić jakieś kontakty jakby było trzeba.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-10-17, 13:56   

JA BIORE LIGE MIAST I HUJ WAM W DUPE

/edit

Piwo nie może skiść :/
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna