Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Fifa 16
Autor Wiadomość
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
  Wysłany: 2015-09-24, 00:06   Fifa 16

Ma ktoś na PS3 i chce dostać wpierdol? :D
_________________

 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2015-09-24, 00:43   

Kto ma na XBOX 360 zapraszam!
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Frezer 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 03
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-09-25, 10:20   

PC: nick KondziuUT
_________________
https://www.facebook.com/kondziuzks
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-09-25, 16:01   

Jampa napisał/a
Kto ma na XBOX 360 zapraszam!


MrAdam23 :)
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-10-07, 15:26   

PC: limakinsson - dawać ;) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-07, 18:36   

Opowiedzcie mi cos o fifie ;D kompa zamowilem i od przyszlego tygodnia bedzie ciupał ale nie gralem w fife od kurwa 2007 chyba i tak nie ogarniam troche o co chodzi z tymi FIFA PONITSAMI itp. Widzialem, ze mozna nawet gre kupic drozej z nimi ale do czego one sa? jak je sie zbiera? mozna to tylko kupowac? i wlasciwie po chuj to? jak gameplay? fajnie sie gra zwykla lige na kompe czy raczej nuda?:D na klawce idzie polatac czy bez pada nie podchodz?:D
_________________

 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-07, 18:47   

To jest po to, aby kupować zawodników/paczki itp w ultimate team (czyli w grze online, Twoim własnym zespołem). Ale mogę się mylić, bo ja tylko w singla gram.
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 560
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2015-10-07, 18:52   

Zapraszam na PC: Pietrudzin
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-10-07, 19:23   

Vodecka napisał/a
Opowiedzcie mi cos o fifie ;D kompa zamowilem i od przyszlego tygodnia bedzie ciupał ale nie gralem w fife od kurwa 2007 chyba i tak nie ogarniam troche o co chodzi z tymi FIFA PONITSAMI itp. Widzialem, ze mozna nawet gre kupic drozej z nimi ale do czego one sa? jak je sie zbiera? mozna to tylko kupowac? i wlasciwie po chuj to? jak gameplay? fajnie sie gra zwykla lige na kompe czy raczej nuda?:D na klawce idzie polatac czy bez pada nie podchodz?:D


Od bodajże Fify13 czy którejś tam działa tryb Ultimate Team, czyli grasz mecze zawodnikami, których karty zbierasz. Na początku są to karty brązowe/srebrne czyli jakieś słabe zachodnie czy inne azjatyckie ligi i wraz z meczami zbierasz coinsy na zakup paczek ze złotymi graczami. Karty mają swoją wartość, jest rynek, przedłużasz im kontrakty, leczysz kontuzje i robisz to też kartami kontraktu i kontuzji - kosztują one grosze, mniej niż zarobisz przez 1 mecz. No i najważniejszym celem UT jest awans z 10 ligi do 1 i wygranie jej. Czyli w 1 "sezonie" masz 10 kolejek i wraz ze wzrostem ligi potrzebujesz wygrać większość ilość meczy do utrzymania się bądź awansu.

Nie ukrywam, że od momentu jak kupiłem Fife14, gram praktycznie tylko tryb Ultimate Team - nie rozegrałem w 14 i 16 ani jednego meczu w trybie kariery czy gwiazdy, czy chuj wie tam czego :P . Po prostu UT jest teraz tak prestiżowy, że wszyscy tylko w to ciupią. Oczywiście wszystkie mecze rozgrywane są tam w trybie online, widzisz przed meczem jakie przeciwnik ma karty, jakich zawodników, składasz team narodowy, możesz zrobić team FCB, Milanu, Realu, możesz zrobić jakiejś ligi jak BPL czy Serie A, a możesz zrobić nawet hybryde BPL i Serie A. Układanie drużyny nie jest bezgraniczne, ogranicza Cię zgranie teamu czyli jeśli Twoi zawodnicy nie są tej samej narodowości, nie grają w tej samej drużynie albo lidze mają zerową chemie i nie będą się w ogóle rozumieć na boisku.

Fifa Points to punkty, które ładujesz SMS, Paysafe lub Paypalem za real hajsy - czyli wersja dla dzieci bogatych rodziców.

Co do sterowania, ja przeniosiłem się z konsoli na PC, więc dla mnie tylko gra na padzie się liczy, ale mam kumpla, który od zawsze grał na kompie i mówi, że tylko klawe ogarnia. Kwestia gustu mi się wydaję. Co innego jakieś pro turnieje dla pro graczy, gdzie żeby wykonać już jakieś zwinne akcje i zwody potrzebny jest pad.

Co do samej gry - IMO fifa jak to fifa, co rok aktualizacja składów i poprawa jakichś pierdółek. Dodali sędziemu spraya, murawa z każdą minutą jest graficznie bardziej zniszczona, robiąc cieszynke możesz zajebać w chorągiew lub podbiec do kamerzysty. W fizyce też coś poprawili, bo podania i dośrodkowania mi coś lekko nie wchodzą, a może to po prostu wina tych cienkich brązowych zawodników bez skilla ;) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-07, 20:09   

AA o to mi chodziło :P dzieki ;P No ja tam na start na pewno machne jakis sezon normalnie vs komp zeby ogarnac jak sie gra wgl, steruje itp. Nie bede sie rzucal na gleboka wode online zeby wpierdol lapac ciagle. Dobrze, ze te coinsy mozna zarobic normalnie grajac tez bo juz sie balem, ze tylko kase w to trzeba ladowac; p
_________________

 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-10-08, 00:21   

Dokładnie jak mówi Pikey. Też już tylko napierdzielam w Ultimate Team. Najlepszy tryb w grze. Jeśli chodzi o kompa, to jeśli trafisz na gościa, który gra na padzie i coś tam potrafi, to sobie możesz palce na klawiaturze połamać.
Zalety nowej fifki właściwie praktycznie prawie wszystkie Pikey wymienił, aczkolwiek brakuje mi tutaj wślizgów, które są coraz bardziej realistyczne z roku na rok i tutaj w szesnastce nie pominęli tej kwestii. Strzały lepsze na moje. No i ciężej jest kiwać, szybkość zawodnika nie gra już tak dużej roli jak chociażby w piętnastce. Trzeba grać podaniami, klepka jest najlepszym rozwiązaniem, bo przeciwnik się gubi.
Aczkolwiek są też wady. Jedną z nich na pewno jest to, że została na moje pogorszona gra bramkarzy. Praktycznie każdy strzał finezyjny wpada do siatki i bramkarze rzucają się mniej realistycznie niż w fifie 15. Momentami da się wyczuć jakby goalkeeperzy - rzucając się, ślizgali się na swoich korkach jakby jeździli na rolkach. Bramkarze na minus. Dużo jest też przypadkowości, wpadają przypadkowe bramki czasami, a i piłka się odbija przy przyjęciach od zawodników jak od trampoliny. Ale zauważyłem, że miałem tak na początku bardzo często, teraz już rzadziej, więc możliwe, że była to wina kiepskich zawodników, teraz kiedy posiadam już złoty skład, to rzadko się to zdarza.
To chyba na tyle z moich spostrzeżeń, przynajmniej na ten czas. ;)
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-10-08, 00:35   

Dokładnie, Ergo uzupełnił. Jeszcze podobało mi się to, że większość tych zawodników z czołówki ma swoje 'kocie ruchy'. Ronaldo rusza się jak żywy, wziąłem Auriera to skakał mi nad piłką jak kózka, Lacazette prawdziwa bestia, a to jeszcze nie wszyscy których wypróbowałem :D .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Baku 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 38
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 206
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2015-10-08, 09:20   

Nie jednego pada na Fifie rozwaliłem, w tym roku zrobili kawał dobrej piłki,gram na PS4, niestety cieszyliśmy się tylko tydzień po czym EA wydało patcha, który przyspieszył grę, zrobiła się znowu arcade, znowu rajdy jednym zawodnikiem wchodzą , może nie tak często jak w 15 , ale jednak.... Wystarczyło poczytać zagraniczne fora, jak dzieci wylewaja płacze, że nie mogą Aubameyangiem , przebiec pół boiska robiąc przy tym 14 zwodów, no i masz PATCH i starsi gracze, którzy delektują się rozgrywaniem akcji, znowu sprowadzeni na ziemie..... Do tego wpadło mi w rękę coś takiego, jeżeli ktoś chce wygrywać za wszelka cenę ustawia sobie w Custom Tactic coś takiego jak na tym filmiku no i gry w obronie nie musi tykać, mam nadzieję, że EA szybko zareaguje i teraz też wypuści Patcha, bo zaraz wszyscy tak będą grali :/ // zresztą sami zobaczcie.

https://youtu.be/qYFgA0uMxtE
_________________

 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-08, 12:43   

Może się nie znam, ale ten atakujący na filmiku grał po prostu słabo :D .
 
 
Baku 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 38
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 206
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2015-10-08, 17:47   

Może krezusem fify nie był, ale mimo wszystko jest to glitc, który w rekach oggarniającego gracza, zabija całą zabawę, z ciekawości to przetestowałem i faktycznie nie wiele trzeba się napocić w obronie, teraz sobie wyobraź strzela typ na szybko na 1;0, wrzuca 'autobus, czyli wszyscy w obronie + ten andicap w postaci taktyki i, jak trafi sie jakis nerwus to pad na ścianie :D , co nie zmienia faktu, że jest to chyba najlepsza fifa od 09, kiedy wprowadzili nowy silnik ...
_________________

 
 
Frezer 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 03
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-10-09, 13:21   

Jak co roku zakupiłem Fifkę i parę słów na jej temat. Rozgrywka diametralnie się zmieniła jest mniej dynamiczna, tutaj trzeba wymienić kilkanaście podań do najbliższego zawodnika żeby stworzyć akcje. Podania prostopadłe wręcz nie istnieją, nie ma możliwości podać między dwóch rywali bo zawsze on przejmie piłkę, to samo z prostopadłymi górą, owszem w Fifie 15 to było za bardzo ułatwione i każde takie podanie przechodziło, ale tutaj dosłownie nie przechodzi nic co bardzo psuje jak dla mnie rozgrywkę. Jak dla mnie ta gra to męczarnia, tutaj akcje sam na sam to 50% że zdobędziesz gola, bramkarze bronią jak nadludzie. Hmm gra ma sprawiać przyjemność i frajdę a ta odsłona fify mi jej nie daję.

Odnośnie ULTIMATE TEAM grałem w 14,15 miałem rozegrane ponad 400 meczów w każdej z tych Fif i system jest mega jednak tutaj awansujesz wtedy kiedy chce gra a nie gdy potrafisz grać. TZW handicap potwierdziło już kilku graczy. W FIFIE 14 udało mi się awansować do 1 ligi po mękach i nagle spadłem do ligi 7, piłkarze przestali grać, zero wyjść do piłki, nic po prostu stali jak kołki. To samo mam aktualnie w FIFIE 16, jestem w 5 lidze wygrałem 5 meczy grało mi się swobodnie i akcję robiłem jedna za druga tak jak chciałem, i sobie myślę nie ma się co cieszyć za łatwo mi idzie nie zdziwię się jak przegram wszystko do końca, włączam dziś FIFKę i 1 remis 5 porażek dosłownie nie da się grać zero akcji zero strzałów, podania niedokładne za każdym razem, piłkarze stoją jak wryci a rywal tylko przejmuje. I co to jest brak umiejętności ? Nagle przestałem umie grać? Co najlepsze że rywal wcale nie gra jakoś cudownie. Czytałem już o tym na wielu forach i nie tylko ja tak mam, wg mnie FIFA specjalnie tak zrobiła żeby kupować FIFA POINST na paczki. No cóż aktualnie zakończyłem karierę w UT i przerzuciłem się na FIFA SEZONY czyli coś ala UT tylko normalnymi drużynami, tam przynajmniej przegrywam jak jestem słabszy od rywala a nie wtedy kiedy chce gra..

Jak ktoś chce pograć sparka to zapraszam na origin: KondziuUT
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-10-09, 15:29   

Ten handicap nazywany jest także momentum, czytałem o tym sporo i daje się to głównie zauważyć, kiedy bramki wpadają nam w 45+ i 90+ lub kiedy piłka dosłownie klei się jak magnes do nóg obrońców przeciwnika. A to, że UT jest trochę zepsuty to też racja. Jak grałem zwykła drużyną na zwykłą ekipę online to wydawało mi się, że to jakoś inaczej chodzi, zupełnie inna gra zawodników, w UT jest to takie drewniane.

Ja w Fifie14 awansowałem samodzielnie do 3 ligi i był to chyba szczyt. Już nic nie muszę udowadniać i po prostu sobie gram starając się skumać ten system w 16.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-10-09, 22:37   

Frezer napisał/a
Jak dla mnie ta gra to męczarnia, tutaj akcje sam na sam to 50% że zdobędziesz gola, bramkarze bronią jak nadludzie.

To chyba gramy w inną Fifę 16. Przecież akcja sam na sam, to w 90% przypadków pewna bramka, a gra bramkarzy to porażka. Prawie każdy finezyjny strzał kończy się golem. Ostatnio miałem ciekawą sytuację, strzelałem z dystansu, dosłownie kulnąłem po ziemi piłkę z 20 metrów jakimś słabiakiem, gościu miał w bramce Neuera, piłka leciała chyba z 2 minuty, powoli tocząc się do bramki, Neuer patrzył na nią cały czas, a mimo to jej nie sięgnął.

Odbiegając od tematu, ja w Fifie World miałem rozegrane ponad 2 tysiące meczów. 2x mistrzostwo 1 ligi, skład ligi hiszpańskiej jak marzenie. Niestety zamknęli serwery Fify World. Dziwnie mi się teraz gra, budować wszystko od nowa. :|
_________________

 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-10-10, 01:40   

Ja mogę z kimś pyknąć na PS4 - Rudolf91PL
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Norbas 


Wychowanek klubu: FW
Debiut w lidze: 07
Wiek: 24
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 533
Skąd: GZN
Wysłany: 2015-10-10, 12:44   

Ergo ja mam na ps3, jak tylko kupie nowego pada to możemy zagrać na UT
_________________

 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2015-10-11, 20:13   

Luzik. ;-)
_________________

 
 
IceMan 


Wychowanek klubu: For Fun Team
Debiut w lidze: 07
Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 167
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-10-11, 21:49   

PC
walkowiak90
_________________
07: For Fun Team
08: For Fun Team
09: Alternatywna Szóstka
10: Dangerously Fast Bees
11: Ognista Szpryca
12: Ognista Szpryca
13: ??????
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-12, 00:26   

No wszedlem dzis i jestem pod wrazeniem :P zagralem 2 mecze ale opcij tyle, ze nie ogarniam. zaczalem sobie tryb kariery zeby zobaczyc jak to wgl dziala wszystko i nie wiem czemu ale nie potrafie robic transferow xD jak klikam w transferach to moge tylko zadac pytanie klubowi o zawodnika, a nie mam zadnej opcji zlozenia oferty czy dania kontraktu :p nie umiem tego znalezc; D
_________________

 
 
Jadran 


Wychowanek klubu: Wychowałem się w Uciechowie
Debiut w lidze: 05
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1062
Skąd: Uciechów/Wrocław
Wysłany: 2015-10-12, 00:47   

może dlatego, że nie ma okienka transferowego, CO
_________________
Refleksje, czy ktoś zastąpi Nas na klatkach i jak My w pełni zrozumie kulturę tego miasta? Tu na każdym kroku masz ślad po Naszych akcjach. Umarło coś z Nami, a ból wypełnił gardła.

Przyjdzie czas na zemstę, wy smRody niebieskie!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8g6JrHpE_g
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-12, 05:39   

Nie wiem tak myslalem ale inni kupuja xD
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna