Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Miasta do promocji

Gdzie rozdajemy ulotki
Bydgoszcz
1%
 1%  [ 4 ]
Czestochowa
8%
 8%  [ 23 ]
Gdansk
4%
 4%  [ 13 ]
Gniezno
3%
 3%  [ 9 ]
Gorzow
7%
 7%  [ 21 ]
Grudziadz
6%
 6%  [ 18 ]
Krakow
1%
 1%  [ 5 ]
Krosno
0%
 0%  [ 2 ]
Leszno
8%
 8%  [ 22 ]
Lodz
4%
 4%  [ 11 ]
Lublin
6%
 6%  [ 17 ]
Opole
1%
 1%  [ 3 ]
Ostrow
1%
 1%  [ 3 ]
Pila
2%
 2%  [ 7 ]
Poznan
4%
 4%  [ 13 ]
Rawicz
0%
 0%  [ 2 ]
Rybnik
4%
 4%  [ 12 ]
Rzeszow
3%
 3%  [ 10 ]
Tarnow
3%
 3%  [ 8 ]
Torun
7%
 7%  [ 20 ]
Wroclaw
8%
 8%  [ 22 ]
Zielona Gora
7%
 7%  [ 21 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 266

Autor Wiadomość
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-28, 15:09   Miasta do promocji

Cześć.
Ulotki już w realizacji, więc pora wybrać miasta.
Ulotek będzie 10 tysięcy, więc wybierzmy 10 miast i w każdym rozdamy po tysiąc.
Moje propozycje jakie wcześniej rzucałem to Gdańsk, Grudziądz, Gorzów, Toruń, Tarnów, Zielona Góra, Leszno, Wrocław, Częstochowa, Rybnik - ewentualnie zamieniłbym jedno/dwa z tych miast na Lublin, Piłe.

W ankiecie mam nadzieje wszystkie miasta, maks można wybrać 10 :)

EDIT:
Mała zmiana. Najpierw poszukamy do roznoszenia w:
Bydgoszcz - Massa
Częstochowa - Mariomenadzer, ?
Gdańsk -
Gniezno - Ipaq, ?
Gorzów - Piotraseczek, ?
Grudziądz -
Kraków -
Krosno -
Leszno -
Lódź - Pietrek, ?
Lublin - Matju, MagicOver
Opole -
Ostrów -
Piła -
Poznań - Cece, DamianGW
Rawicz -
Rybnik -
Rzeszów -
Tarnów -
Toruń - Boom, AdamusKST
Wrocław -
Zielona Góra - Widewolf, Kozi

Fajnie byłoby gdyby na te większe żużlowe miasta zgłosiło się po dwóch do roznoszenia :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
Ostatnio zmieniony przez Boom 2018-04-06, 17:40, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-28, 18:44   

10 miast po tysiąc ulotek w każdym to moim zdaniem bezsens i z góry błędne założenie. Brakuje elastyczności. Np. w Rawiczu w sezonie 2017 na mecz średnio przychodziło 500 osób (przez cały sezon 3 tys.) wysyłanie tam 1k ulotek to strata hajsu. A ilu z tych osób to potencjalne osoby które zaczną grać w sts-a a ilu z nich to dziadki? Odpalając sobie fotorelacje z jakiegokolwiek meczu w Rawiczu i patrząc na trybuny to z odpowiedzią na to pytanie nie powinno być problemu. To samo tyczy Opola (1,3k średnio na mecz), Krakowa (1,5k), Krosna (2,2k), Poznania (2,9k), Bydgoszczy (2k), Łodzi (2,6k) etc. Jedynie racjonalne wyjście to dla 10 miast które wygrają ankietę proporcjonalnie porozdzielać ilość ulotek według średniej frekwencji (tylko czasem nie sumy kibiców w całym sezonie bo wyjdzie przekłamanie). 1k ulotek na Gorzów gdzie frekwencja to 11,3k i 1k na Rawicz gdzie frekwencja to 500 osób jest trochę krejzi :crazy:
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-28, 18:50   

Dlatego wybieramy 10 z największą frekwencją :) Wyślemy tam po tysiąc ulotek, bo na tyle ledwo zebraliśmy hajs. :)
Nikt nie napisał, że będziemy wysyłać do każdego miasta :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-03-28, 18:51   

Matthew napisał/a
10 miast po tysiąc ulotek w każdym to moim zdaniem bezsens i z góry błędne założenie. Brakuje elastyczności. Np. w Rawiczu w sezonie 2017 na mecz średnio przychodziło 500 osób (przez cały sezon 3 tys.) wysyłanie tam 1k ulotek to strata hajsu. A ilu z tych osób to potencjalne osoby które zaczną grać w sts-a a ilu z nich to dziadki? Odpalając sobie fotorelacje z jakiegokolwiek meczu w Rawiczu i patrząc na trybuny to z odpowiedzią na to pytanie nie powinno być problemu. To samo tyczy Opola (1,3k średnio na mecz), Krakowa (1,5k), Krosna (2,2k), Poznania (2,9k), Bydgoszczy (2k), Łodzi (2,6k) etc. Jedynie racjonalne wyjście to dla 10 miast które wygrają ankietę proporcjonalnie porozdzielać ilość ulotek według średniej frekwencji (tylko czasem nie sumy kibiców w całym sezonie bo wyjdzie przekłamanie). 1k ulotek na Gorzów gdzie frekwencja to 11,3k i 1k na Rawicz gdzie frekwencja to 500 osób jest trochę krejzi :crazy:


Szacun ! Chłop ma 100% racji. Nie trzymajmy się kurczowo równego podziału, że do każdego miasta ląduje 1k ulotek. Najlepiej podzielić tak jak Matthew mówi, wg frekwencji na stadionach żużlowych, tam gdzie najwięcej ludzi przychodzi na stadion - przeznaczyć więcej ulotek, gdzie mniejsza frekwencja - mniej. Generalnie od siebie proponowałbym większą ilość miast, żeby wypromować grę na wielu płaszczyznach (czyt. miasta). Może akurat z tych mniej popularnych ośrodków żużlowych, np. 2 ligowych, znajdzie się najwięcej chętnych? Tego nie wiemy i nie można z góry zakładać, że najlepsze żużlowe miasta przyciągną najwięcej graczy, a mniejsze ledwo trzymające się przy żużlu ośrodki nie. Można jedynie zakładać, że w ekstraligowych miastach jest większe prawdopodobieństwo zachęcenia nowych osób. Najlepiej porozdzielać rozsądne ilości do jak najwięcej miast. Nawet do 15 miejscowości, ale podzielić w różnych ilościach, gdzieś 2k, a gdzie indziej nawet 500szt. Stawiałbym na wszechobecność, żeby dotarły do wielu miast, a później jeden przez drugiego (miejmy nadzieję) zachęci swoich znajomych, tak jak miało to miejsce w wielu naszych przypadkach.
_________________
KAMOON !
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-03-28, 19:40   

Ja mam tylko uwagę do tych, którzy będą te ulotki rozdawali. Przyłóżcie się do tego. Nie dawajcie ulotek starym dziadkom i ludziom 30+, nie dawajcie ulotek 10 letnim dzieciom, nie dawajcie ulotek kobietom w każdym wieku. Trafiajcie w target 13-24 lat. Widzicie, że idzie grupka gimnazjalistów to podbijajcie, gadka-szmatka, siemanko jest taka gra żużlowa, zostawiam wam ulotkę, przeczytajcie, skumajcie klimat i widzimy się na torze. : DDDDDDDD
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-03-28, 19:45   

Matthew ma rację. Na pewno nie możecie dać takiej samej ilości ulotek na każde miasto. Wydaje mi się, że nie skumałeś go Boom. Przecież nie wybierzecie tu "miast z największą frekwencją" jak napisałeś, a wybierzecie "najpopularniejsze" miasta. Co więcej całą ta ankieta powiem szczerze jest z założenia przekłamana - ile osób ze swojego miasta pominie je przy głosowaniu, bo to "obiektywne"? :) . Trochę jakbyście się bali "wziąć sprawę za ryj z jajami". To Wy (organizatorzy) powinniście zdecydować co i gdzie, a nie "społeczność".

Przy całym szacunku, ale ile osób tutaj ogarnia jakiekolwiek działania marketingu? :crazy: Przecież z takiej ankiety może wyjść po prostu ankieta na najpopularniejsze ośrodki, a co to ma wspólnego z promocją gry? :/ Jeśli dziś macie wielu grajków np. z Leszna i przy całym szacunku, ale nie potrafią oni ściągać nowych grajków, ba, nowi grajkowie nie pojeżdżą sobie w UL w Lidze Miast (a to chyba jedno z podstawowych haseł tej ulotki), no chyba, że w UL2 (gdyby zrobili) to jaki to ma sens?

Według mnie w takich ośrodkach ulotki po prostu przepadną. Mało tego, na liście Boom nie wypisał Łodzi (w ankiecie oczywiście jest), to w Łodzi ma powstać nowy stadion i ściągnąć potencjalnie nowych ludzi na mecze. Serio taki ośrodek należy pominąć na rzecz po prostu ekip eligowych? :/ Dla jasności, tak jestem z Łodzi, ale do Orła mi daleko...reszta łodzian tutaj może potwierdzić. Nie zmienia to faktu, że obiektywnie Łódź musi takie ulotki mieć. Podobnie, jak według mnie Rzeszów, Grudziądz i Gdańsk. Paradoksalnie sądzę, że ludzi z tych "mocnych żużlowo" miast musieli o tej grze chociaż usłyszeć albo jakoś trafić na cokolwiek o niej. Prędzej Ci z Poznania, Krakowa czy Krosna mogą się nią zainteresować. Oczywiście to kwestia interpretacji, ale to co rozpisał Boom tutaj to "konkurs piękności", a z promocją ma bardzo mało wspólnego.
 
 
dziadekbandzol 

Wiek: 66
Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 17
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2018-03-28, 20:06   

Ja jestem za tym,aby rozdawać ulotki samym dziadkom.DZIADKI GÓRĄ !!! :D :lol: :roll:
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-28, 20:07   

Jaki ma sens rozdawanie w Łodzi, skoro pierwszy mecz u siebie jadą w lipcu, więc potencjalni nowi gracze trafią na czas, kiedy nic się nie dzieje? :)
W przyszłości, przy większym nakładzie można pomyśleć o tym co piszecie, ale moim zdaniem nie ma sensu wysyłanie 100 ulotek do Rawicza, bo przy frekwencji 500 osób to po prostu nie wypali - jeszcze raz napiszę - moim zdaniem :) .
Jeżeli damy do tych miast do napisałem po tysiąc, a w tych miastach frekwencja jest zazwyczaj 5k + to ten tysiąc i tak będzie za mało :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-03-28, 20:11   

Proszę o chociaż 150-200 ulotek do Poznania. Podstawa to dobra gadka, nie samo rozdanie ulotek. Z Damianem już będziemy wiedzieli jak zagadać i do kogo. Pozdrówki ;)
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-03-28, 20:53   

Boom napisał/a
Jaki ma sens rozdawanie w Łodzi, skoro pierwszy mecz u siebie jadą w lipcu, więc potencjalni nowi gracze trafią na czas, kiedy nic się nie dzieje? :)


Błędne myślenie według mnie. Nikt od razu nie musi latać na serwach, lepiej przez wakację (już dziś planować) organizację imprez, pojedynczych zawodów, na które i świeżaki mogą wejść. Idąc Twoim tokiem myślenia, można przyjąć, że teraz dawanie ulotek jest bez sensu, bo liga jedzie, dwie drużyny się wycofały, a reszta ma luźno składy, więc nowi odbiją się od ściany. Nowy stadion to zawsze duży nacisk świeżości.

Boom napisał/a
W przyszłości, przy większym nakładzie można pomyśleć o tym co piszecie, ale moim zdaniem nie ma sensu wysyłanie 100 ulotek do Rawicza, bo przy frekwencji 500 osób to po prostu nie wypali - jeszcze raz napiszę - moim zdaniem :) .
Jeżeli damy do tych miast do napisałem po tysiąc, a w tych miastach frekwencja jest zazwyczaj 5k + to ten tysiąc i tak będzie za mało :)


czemu 100 ulotek na 500 osób w Rawiczu ma nie wypalić, a 1000 na 5000+ w dużym ośrodku już tak? Tylko z uwagi na skalę? Czy jest w tym jakaś większa logika? :)

Tak jak pisał Pikey...mylisz się mówiąc, że 1k na mecz na stadionie 5+ to mało. Jeśli rozdający da po ulotce do każdego programu - tak, będzie mało. Jeśli da tylko grupom z konkretnego targetu (np. wypisanego przez Pikeya) nie zdziwiłbym się gdyby ulotek starczyło na dwie kolejki :) Jeśli liczysz po prostu 1000 ulotek na 8000 osób na stadionie to zawsze będzie mało. Tak jak pisał też Cece...wiedzieć komu dać i jak zagadać, a ze 100 ulotek zyskasz 10 graczy (chociaż na chwilę). Dasz "w ogół" i z 10000 dostaniesz 0. To samo tyczy się właśnie samych miast. Zresztą sprawdź wyniki kampanii z fejsa, którą robiliście...ile osób z ilu klików etc.
 
 
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2018-03-28, 21:10   

Ten Rawicz to był tylko przykład, może dość skrajny ale chodziło tutaj głównie o ideę. W miejsce Rawicza można równie dobrze wstawić wymieniany Gdańsk (średnio 4,3k na mecz) czy też Piłe (4,7k). 1k ulotek to z grubsza licząc 25% ludzi na stadionie, pytanie ile z tych osób to nasz target?

Drugie pytanie to czy mamy wgl chętne osoby do rozdawania? Żeby się nie okazało że wybierzemy miasta a potem będziemy szukali osób ;D

Trzecia kwestia to cyki ma rację, na wakacje i tak trzeba coś zorganizować, jakieś turnieje, liga wakacyjna etc. Połowa kwietnia to już będzie w zasadzie końcówka sezonu. W 1/2 lidze za 3 kolejki się kończy runda zasadnicza.
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2018-03-28, 21:21   

Podoba mi się wasz entuzjazm, rzucanie liczbami, miastami. Prawda jest taka, że 80% wyląduje w śmietniku.

A jeśli chodzi o liczbę ulotek jak podzielić to proste, 9999 do Zielonej Góry, a jedną do Gorzowa. Ludzie w Gorzowie zobaczą jak faworyzuję się ZG, pomyślą że tak nie może być i wbiją do gry i stworzą Stal Gorzów w LM.

:arrow: :ass:
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-28, 21:30   

Jezeli np damy ulotki w Toruniu 200 osobom i one je gdzies poloza nawet na krzeselku vzy zostawia na stoliku w ogrodku albo przy kasie z zarciem to zobaczy je wiecej osob niz w Rawiczu. Ot takie myslenie. A gadanie ze 100 ulotek moze przyciagnac wiecej niz 1000 gdzieś tam.. gdybanie. Wieksze szanse jednak ma powodzenie - moim zdaniem - 1000 :)
Liga jedzie, ale mamy LM ktore dopiero zaraz bedzie w polowie i warto przy rozdawaniu polozyc nacisk na gadke o LM.

Chetnych bedziemy szukac jak wylonimy gdxie co jak. Kilka osob juz do mnie pisalo takze chyba nie będzie problemu :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-29, 01:34   

Myślę, że najpierw osoby do rozdawania trzeba ogarnąć, a nie odwrotnie. Co z tego, że np. wybierzecie Wrocław jak tam nie będzie miał kto rozdawać. Chyba, że wtsfan się za to weźmie :devil:
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-03-29, 02:03   

Nie no, jeśli chodzi o Wrocław to myśleliśmy tu o Tobie :mrgreen: :devil: . I dobrze by się było streszczać, bo liga startuje praktycznie za tydzień, a mamy jeszcze święta i kilka dni ucieknie. Jak wiadomo Boom musi te ulotki jeszcze wysłać do poszczególnych ludzi.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-29, 06:47   

Jeszcze wrócę do tego co pisalem. To nie jest tak ze ja sie uparlem na to jedno rozwiazanie i koniec. Oczywiście biore pod uwage to o czym piszecie ale to wtedy trzeba się zastanowic po ile na dane miasto i szukac osob chetnych. Nie wiem czy np w tym meczonym przez nas Rawiczu sie ktos znajdzie
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-03-29, 10:24   

Boom mylisz się i to bardzo. Według tego co piszesz najlepiej byłoby 10 tysięcy wysłać np do Wrocławia (gdzie mimo wszystko jest obecnie największa "świeżość" żużla), aby dać każdemu ulotkę i wtedy na pewno chociaż jedna osoba "wbije". Tylko, że ogranicza to ilość ośrodków i właśnie o to mi chodzi. W tym działaniu, w moim przekonaniu, nie ma w ogóle logiki.

Chcemy zachęcić ludzi w większości Ligą Miast, która obecnie w przypadku miast z eligi (Toruń -12 kontraktów, Leszno - 16, ZG - 14, Czewa - 13) praktycznie ma dwa składy na mecz (oczywiście ilością kontraktów, nie sprawdzałem Waszych frekwencji na meczach). Jaki jest więc cel np. dawania 1000 ulotek w te miasta? Załóżmy, że z 1000 ulotek zyskasz 10 zainteresowanych osób (bardzo dobry wynik, według mnie) no i gdzie w LM te osoby będą jeździły? Nie mówiąc już o ofi. Ja wcześniej już mówiłem kilku osobom, jak były rozmowy, że początek sezonu z założenia może być gorszym terminem niż np. jego koniec. W kwietniu u nas liga jest w połowie, drużyny skompletowane, brak możliwości wielkich manewrów, a i ludzie chętniej będą na dworze czy stadionie niż przed monitorem. Wrzesień za to jest początkiem nowego sezonu u nas, czasem chujowszej pogody (mniejsza chęć choćby ganiania za piłą), a i żużel się wygasza, więc alternatywą może być "durna" gierka, ale zakładam, że ten temat już jest ustalony, więc piszę o tym tylko "odbiciem".

Wracając do meritum - rozdacie ulotki w 10 miastach zapewne głównie eligowych (co najmniej 6 stałych eligowców i 2-3 zespoły "balansujące") i zupełnie nie "pokażecie" tej gry w ośrodkach, które na żużel mogą mieć chęć - tylko w tych, które z żużlem są na co dzień. Sorry, ale poza Wrocławiem żaden inny "mocny" żużlowo ośrodek nie ma sportu "alternatywnego" w postaci piłki itd. W Toruniu, Lesznie, Gorzowie czy nawet ZG poza żużlem inne sporty w najlepszym wypadku "istnieją" (zanim "elanowcy", ręczna z gorzowa czy kosz z zielonej mnie objadą, pomyślcie - to są dodatki, a najbardziej popularnym sportem ściągającym kibiców i sponsorów jest u Was żużel). Według mnie znacznie bardziej sensowne jest promowanie tej gry w ośrodkach, które żużlem mogą dopiero chcieć żyć, a nie tych, które nim żyją.

Co do wyboru ludzi pełna zgoda z tymi co wyżej, najpierw ludzie, później miasta inaczej będzie łapanka i g z tego wyjdzie (lepiej dać na Poznań Cece z planem niż np na wspomniany Wrocław jeśli może nie być chętnych) i chyba lepiej wiedzieć to wcześniej :)

P.S. To zawsze jest gdybanie Boom, poparte tylko logiką i ewentualnie jakimiś badaniami/statystykami. Do tego sprowadza się przecież marketing. Tyle, że ja wolałbym dać te 100 ulotek na Rawicz, 200 na Poznań, 200 na Kraków i kilka innych i tym samym jeden (przynajmniej) 1000 "rozwalić" po mniejszych ośrodkach robiąc docelowo nawet 16-17 ośrodków niż ograniczać się do 10 "największych" gdzie po pierwsze mamy sporo ludzi z tych miast w grze, więc chyba i o samej grze tam wiedzą (no chyba, że jeżdżą tu jednak same pikniki a nie "ultrasi" :D ), a po drugie promować grę na lato (gdzie za dwa miesiące będzie przerwa i póki co bez planu na zagospodarowanie ludzi) wśród ośrodków, które mają po 10 imprez z zapełnionym trybunami w sezonie...
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-03-29, 11:13   

Panowie nie bierzcie tego co Boom napisał tak sztywno. Przecież liczby tych ulotek mogą być różne. Jeśli w mniejszych ośrodkach będą chętni do rozdawania, to przecież te ulotki też tam mogą zostać posłane.

W mojej ocenie ta ankieta nie jest jakoś super potrzebna. Ulotki trzeba wysłać tam, gdzie ma kto je rozdawać, a proporcje uzależnić od frekwencji, a nie jakiegoś głosowania na forum. Możecie pisać o małej frekwencji w Poznaniu, ale widać, że zainteresowanie jest coraz większe. Nie wiem jak w innych ośrodkach, ale wydaje się, że na wielu stadionach jest tendencja spadkowa. W takim Poznaniu jak na moje 200 ulotek spokojnie wystarczy, bo będą wędrowały wyłącznie do młodych ludzi.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2018-03-29, 11:38   

Pikey napisał/a
Nie no, jeśli chodzi o Wrocław to myśleliśmy tu o Tobie


Jak ja przez ostatnie 2,5 roku byłem na 1 meczu żużlowym, jadąc przejazdem na urlop, Unia Leszno - ROW Rybnik.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-29, 12:27   

To tez Cyki napisałem, że być może macie racje i trzeba to jakoś inaczej rozpisać. Tyle, że wtedy faktycznie zaczeliśmy z dupy strony, bo najpierw trzeba poszukać ludzi.
Ogarnę jak wrócę do domu
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-03-29, 13:40   

Cece napisał/a
Panowie nie bierzcie tego co Boom napisał tak sztywno. Przecież liczby tych ulotek mogą być różne. Jeśli w mniejszych ośrodkach będą chętni do rozdawania, to przecież te ulotki też tam mogą zostać posłane.


No właśnie myślę, że mniejsze powinny być podstawą, choćby z uwagi na to co piszesz o Poznaniu (wiadomo, że pewnie subiektywne odczucie).

Cece napisał/a
W mojej ocenie ta ankieta nie jest jakoś super potrzebna. Ulotki trzeba wysłać tam, gdzie ma kto je rozdawać, a proporcje uzależnić od frekwencji, a nie jakiegoś głosowania na forum.


Dokładnie. Ankieta jest na "konkurs popularności" :P A hajs został powierzony chłopakom (tudzież Boomowi :P ) i po prostu niech zdecydują w oparciu o jakiś sensowny rekonesans i gitara. Im szerzej, tym lepiej, a i target, o którym pisał Pikey jest najważniejszy, bo inaczej rozejdzie się bez echa.

Boom napisał/a
najpierw trzeba poszukać ludzi. Ogarnę jak wrócę do domu


:lubie:
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2018-03-29, 15:17   

No dobrze. Załóżmy, że chcemy rozdawać w każdym ośrodku. Szukamy chętnych. Będę uzupełniał listę na bieżąco, czekam na zgłoszenia w tym temacie. :)
Szukamy do roznoszenia w:
Bydgoszcz -
Częstochowa -
Gdańsk -
Gniezno -
Gorzów -
Grudziądz -
Kraków -
Krosno -
Leszno -
Lódź -
Lublin -
Opole -
Ostrów -
Piła -
Poznań - Cece, DamianGW
Rawicz -
Rybnik -
Rzeszów -
Tarnów -
Toruń - Boom, AdamusKST
Wrocław -
Zielona Góra -

Fajnie byłoby gdyby na te większe żużlowe miasta zgłosiło się po dwóch do roznoszenia :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
Ostatnio zmieniony przez Boom 2018-03-29, 15:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2018-03-29, 15:21   

Ja w Poznaniu, jeśli przełożą 1 kolejkę (tj. nie będzie Stal jechać i PSŻ w tym samym czasie), to będzie jeszcze ze mną Damian.
 
 
Matju 

Wychowanek klubu: FC Albatros
Debiut w lidze: 20
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 110
Skąd: Lublin
Wysłany: 2018-03-30, 10:03   

Ja i MagicOver możemy rozdawać w Lublinie
_________________
Liga Oficjalna:
20'-21'-FC Albatros
22'-Top Smokers Club Reprezentant
23`-Kaskaderzy Apokalipsy
Liga Miast:
20'-23'-Motor Lublin

Oferty GG 31404741/slack/forum
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2018-03-30, 20:07   

Jeśli przewidujecie też wysyłkę ulotek do Gniezna to mógłbym zająć się ich rozdaniem 6 maja, przed meczem Startu z Łodzią. Będę wtedy 10 dni na urlopie w Polsce i tylko podczas tego meczu mógłbym to ogarnąć. A z kim? Chętnych pewnie mam pod ręką: Orti, goryl43, Uozo czy Pikey jeśli się pofatyguje.
_________________
KAMOON !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna