Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Rady STS
Autor Wiadomość
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-16, 13:12   

Domin widzę że nie lubi Adorjana to mu sypie warmy z kapelusza :devil:

Czemu tu tylko Adorjan dostał ? Albo wszyscy albo wcale,
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 13:21   

Z tego co widzę, to Adorjan słusznie dostał 2 ostrzeżenia od Domina. Z drugiej strony, Domin od Adorjana też otrzymał ostrzeżenia w ramach zemsty i z tego co widać zostały mu ściągnięte przez Administratora forum, bo tylko on jest upoważniony do ściągania warnów. A co do Haszyszowego to była informacja od Radnego, że w tym wątku zadaje się pytania a za każdy komentarz będą warny. Adorjan złamał tę zasadę i otrzymał karę. Przeklinać w SB też nie można, więc ostrzeżenie również dostał słusznie.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-16, 13:28   

SB słusznie , ale tutaj po Haszu jeszcze było parę osób , oni warma nie otrzymali , więc pytam dlaczego ?

Przez głupie odpowiedzi jednego z radnych zrobiła się dyskusja , więc wnoszę o anulowanie warma haszowi
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 13:33   

Adorjan najpierw dostał ostrzeżenie pisemne, że przy następnym jego komentarzu będzie warn. Skomentował to, to dostał warna.[/b]
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-16, 13:37   

A co on inny jest ? Co to kurwa ma być ? Reszta nie dostała a komentowała. Radny " jak ci sie nie podoba nie graj" głupim tekstem zrobił zamieszanie wiec jemu wlepcie warma aby staty sie zgadzały , a Haszowi proszę sciągnąć .,

Traktujmy się na równi , chyba że są równi i równiejsi a panowie w czerwonych kapturkach o tym decydują


/Domin: Było powtarzane, że nie jest to temat na prowadzenie dyskusji. W tym temacie zadajemy konkretne pytania, a nie pytania tendencyjne. Leci warn.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
Ostatnio zmieniony przez Domin 2014-04-16, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-04-16, 13:58   

Jak widać są równi i równiejsi. A motywacja usunięcia Hasza na każdej płaszczyźnie była ściśle określona tym o czym wspomniałem wcześniej Michał. Wiec możemy negować słuszność tego działania ale to nic nie zmieni bo komuś wyraźnie nie jest to na rękę.
Proszę o odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie.

/Domin: To nie temat na dyskusję. Nie było pytania = leci warn.
Ostatnio zmieniony przez Domin 2014-04-16, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-16, 14:28   

Czy tak trudno zrozumieć, że tutaj zadajemy tylko pytania?! Wojtek zadałeś jedno to cierpliwie czekaj na odpowiedź. Jak bym ja miał taką możliwość już byś dostał ostrzeżenie w tym momencie przy całej mojej sympatii dla Ciebie bo już prosiliśmy o to wiele razy.
Co do Waszego pytania apropos tworzenia moda to logiczne, że przy powołaniu rady zmieniają się plany. Zresztą Valus z tego co pamiętam pisał, że jednym z obowiązków rady będzie stworzenie moda. Co do ostrzeżeń dla niego się nie wypowiadam bo sam nie wręczałem ale skoro słuszne to sam jest sobie winny.
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-04-16, 15:00   

Pytanie do Domina: Czy w przyszłości planujesz wprowadzić Grand Prix Challenge w trakcie sezonu, tak aby zawodnicy aktualnie uczęszczający w cyklu mogli niczym Iversen zapewnić sobie miejsce na następny sezon? :D W przypadku utrzymania wchodzi następny. Dzięki temu można by od razu wystartować Grand Prix łącznie ze startem nowego sezonu a nie czekać aż przejechane zostaną wszystkie eliminacje i Wielki Finał.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-16, 15:03   

Tak więc skoro nie można wypowiadać się w tym temacie. Czy któryś z PANÓW czerwonych może stworzyć temat do dyskusji i omawiania problemów przez zwyczajnych szarych (lub jak kto woli czarnych) graczy STSa?

Osobiście sam obserwuję i czekam na rezultaty pracy Rady Ligi bez większych
czy mniejszych spin, ale to co ostatnio wyprawia się na tym forum powoli zaczyna zakrawać na kpinę.

Tak więc jak wyżej napisałem proszę o założenie odpowiedniego tematu.
_________________

 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-04-16, 15:07   

Wszystko rozumiem, ale czy obowiązki rady z tytułu jej powołania w środku sezonu nie powinny były być związane z tym co się dzieje obecnie lub w przyszłości? Bo to zainicjował Hasz (aspekt dokonany) powinno działać nadal. Przy takim podejściu można być dalekim od doszukania się tutaj samowolki oraz prawa działającego wstecz. No chyba że rada ustala zasady, które kłócą się nawet z tymi ogólnoprzyjetymi wtedy owszem - wszystko można.

Warny poleciały - OK, ale odpowiedzi brak. Dlatego ponawiam.

// Rozmawiałem z Valusiem, przy zabieraniu Adorjanowi prawa do moderowania działu MOD'15, a co za tym idzie dawania warnów innym użytkownikom (patrz - Domin, 2 niesłuszne warny). Swoją przemowę do Valusia tłumaczyłem tym, że do stworzenia MOD'u na sezon 15 została wybrana rada. Skoro szanowny jegomość Adorjan nie został wybrany do rady przez Valusia, oznacza to w mojej ocenie, że nie powinien odgrywać już żadnej roli w tworzeniu MOD'a na przyszły sezon, bądź brać udziału w organizowanie imprez oficjalnych tj. IMP, MPPK czy inne ponieważ są od tego ludzi, których wybrał Valus. Dokładnie chodzi mi o tego samego Valusia, który nie wybrał Adorjana do rady STS.

// Kozi
Ostatnio zmieniony przez Kozi 2014-04-16, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-16, 16:19   

Poproszę o punkt regulaminu który mówi, że w przypadku nie wpisaniu czasów w program jest walkower. Jeżeli takiego punktu nie ma, to proszę o zapoznanie Vodecki z regulaminem w trybie natychmiastowym.

Rada nie zna regulaminu, a wymagacie tego od graczy ?
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 16:34   

Jak wam tak ciężko uzupełnić czasy w programie, gdzie grzecznie poprosiłem to to za was zrobię. Ja osobiście wiedziałem, że nie ma adnotacji w regulaminie na ten temat, aby karać walkowerem, dlatego prośba moja była na forum aby uzupełnić dane.
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-16, 16:35   

Już to zrobiłem.

Vodecka napisał/a
W takim razie liczcie się z Walkowerem w niedalekiej przyszłości i z kłopotami przy otrzymaniu licencji na nowy sezon LM.

Pozdrawiam gorąco.


Pytanie zadałem odnośnie postu Vodecki, a nie twojego. Rozumiem, że za wypisywanie bzdur nie dostanie nawet upomnienia ?
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 16:41   

Vodecka dostanie 10 batów i jutro ma za zadanie wyśpiewać cały regulamin bez zaglądania do ściągawki. A na poważanie, to na pewno doczyta teraz regulamin, tak więc nie rób niepotrzebnej spiny
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 16:41   

Art. 43 pkt 3:
Wszystkie sprawy nieopisane w niniejszym regulaminie tj. protesty, sytuacje meczowe, zachowanie na kanale mIRC, mogą zostać rozpatrzone przez Kierownictwo Ligi, jeżeli osoba lub drużyna działa na niekorzyść wspólnoty STS, zamierzonym podstępem chce wykorzystać na swoją korzyść tzw. 'luki regulaminowe', w takiej sytuacji Kierownictwo może zastosować Art. 37.

Art. 37:
1. Kierownictwo Ligi może, w szczególnych okolicznościach, nadzwyczajnie zaostrzyć, albo złagodzić karę.
2. Okolicznościami łagodzącymi może być w szczególności niski stopień winy sprawcy, dotychczasowa niekaralność lub nadzwyczajne zasługi na rzecz 'STS'a.
3. Okolicznością zaostrzającą jest w szczególności fakt bycia już ukaranym za podobne naruszenie Regulaminu.



Adorjan dobrze wie, że aby mecz mógł zostać wpisany do tabeli należy uzupełnić czasy, więc znalazł takowe luki regulaminowe, które chciał wykorzystać, robiąc nam na złość.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-16, 17:37   

Ros napisał/a
Już to zrobiłem.

Vodecka napisał/a
W takim razie liczcie się z Walkowerem w niedalekiej przyszłości i z kłopotami przy otrzymaniu licencji na nowy sezon LM.

Pozdrawiam gorąco.


Pytanie zadałem odnośnie postu Vodecki, a nie twojego. Rozumiem, że za wypisywanie bzdur nie dostanie nawet upomnienia ?


Otóż to co Domin napisał. Jeśli jesteście upominani, a z pogardą sobie mówicie, że czasy nie były mierzone i robicie celowo na złość Skrzypkowi to możecie dostać w/o za swoje postępowanie. O moją znajomość regulaminu to Ty się nie bój.

PS: Dziękuje za uzupełnienie. Nie szło tak od razu tylko trzeba było strugać bałwana?
Oczywiście nie musisz odpowiadać bo to temat nie do dyskusji. pozdrawiam
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-16, 18:25   

Czy rada planuje zmiany odnośnie interpretacji tp na 1 łuku ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
visto 

Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 06
Wiek: 30
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 540
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-04-16, 18:41   

Dyskutujemy na temat tp, na razie nie widać jakieś wspólnej koncepcji. Oczywiście zmiany są możliwe, ale osobiście uważam, że jeśli już to po sezonie. Będziemy nadal dyskutować i zachęcamy wszystkich to KONSTRUKTYWNEJ DYSKUSJI (oczywiście nie w tym wątku).

Co do kwestii Adorjana. Sam jest sobie winien. Jak wiadomo ktoś próbował psuć organizację spotkań. Nie możemy stwierdzić, że to Adorjan, aczkolwiek nic dziwnego, że za jego poprzednie występki sporo osób go podejrzewa. A w czym widzę winę Adorjana? Próbowałem z nim po ludzku porozmawiać, lecz on nie podjął próby, co więcej bezpodstawnie mi ubliżał i chyba chce żebyśmy myśleli, że to on, bo go to bawi. Skoro nie potrafi się zachować jak na swój wiek przystało, to niech przemyśli swoje zachowanie.

Przyznam, że Rada ma obecnie utrudnione zadanie w wielu sprawach, gdyż Valus rzadko nas odwiedza, przez zawirowania osobiste. Dajmy mu trochę czasu, a zapewniam wszystkich, że w końcu ujrzycie efekty naszej pracy.

Pierwsze już są. Skrzypek uzupełnił powtórki, Barnej ruszył komisję. Może nic wielkiego, ale nie od razu Kraków zbudowano
_________________
06 - WC
07 - KMO
08 - KS
09 - TSCR
10 - [b]DwR[b]/GGT
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 20:41   

Pikey napisał/a
Pytanie do Domina: Czy w przyszłości planujesz wprowadzić Grand Prix Challenge w trakcie sezonu, tak aby zawodnicy aktualnie uczęszczający w cyklu mogli niczym Iversen zapewnić sobie miejsce na następny sezon? :D W przypadku utrzymania wchodzi następny. Dzięki temu można by od razu wystartować Grand Prix łącznie ze startem nowego sezonu a nie czekać aż przejechane zostaną wszystkie eliminacje i Wielki Finał.



Myślałem o tym, ale mogłoby to zostać wdrożone dopiero w następnym sezonie. Przez przerwę wakacyjną przemyślę temat, ułożę to dobrze w kalendarzu.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-04-17, 00:08   

michucentrum napisał/a
Czy rada planuje zmiany odnośnie interpretacji tp na 1 łuku ?


Rozmowy na ten temat są wciąż prowadzone, a zdanie w niej są podzielone. Niebawem wszystko zostanie ogłoszone.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
ZielaQ 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 10
Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 531
Skąd: Piła
Wysłany: 2014-04-17, 11:13   

Tory z ligi miast na sezon 15 będzie mógł wybrać trener danego miasta. Czy z góry będzie to narzucone?
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-17, 11:15   

ZielaQ napisał/a
Tory z ligi miast na sezon 15 będzie mógł wybrać trener danego miasta. Czy z góry będzie to narzucone?


Tory na Ligę Miast wybiera trener z danego miasta.
 
 
ZielaQ 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 10
Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 531
Skąd: Piła
Wysłany: 2014-04-17, 12:27   

Dzięki Skrzypek za info.

Mam jeszcze jedno ważne pytanie.
Dziś wraca mój kuzyn do mnie i pytanie czy nie będzie większego problemu gdy w meczu ligowym pojedzie z mojego IP? Prosił bym o info dokładne na ten temat.

Kozioł napisał/a

// Musicie się poddać do obserwacji czyli w jednym momencie pojedziecie na jednym servie ze sobą i Pajter oceni, czy jesteście multi czy nie. Osobiście wiem, że nie, ale dla świętego spokoju. Zgłoście się do Pajtera z tym :)


Dzięki Gracjan za info!
Ostatnio zmieniony przez ZielaQ 2014-04-17, 12:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SlowShoot 

Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 21
Skąd: Piła
Wysłany: 2014-04-17, 12:28   

Potwierdzam tutaj ZielaczQ'a słowa

// Leci warn, za brak pytania. Wyżej była mowa o tym więc musiałem dać neistety.

// Kozi
Ostatnio zmieniony przez Kozi 2014-04-17, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-04-17, 12:47   

ZielaQ napisał/a
Dzięki Skrzypek za info.

Mam jeszcze jedno ważne pytanie.
Dziś wraca mój kuzyn do mnie i pytanie czy nie będzie większego problemu gdy w meczu ligowym pojedzie z mojego IP? Prosił bym o info dokładne na ten temat.


// Musicie się poddać do obserwacji czyli w jednym momencie pojedziecie na jednym servie ze sobą i Pajter oceni, czy jesteście multi czy nie. Osobiście wiem, że nie, ale dla świętego spokoju. Zgłoście się do Pajtera z tym :)
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna