Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Rady STS
Autor Wiadomość
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-04-09, 23:35   

michucentrum napisał/a
Pytanie było do rady nie do Ciebie. Nie widzę u ciebie czerwonego kolorka :devil:

A no chyba ze udzielając się pod kazdym postem pracujesz na ten zaszczyt

Kozioł jest członkiem Rady, a zielony nick ma dlatego, że jest moderatorem. Na pytania odpowiada jako Radny.

// Wystarczy kliknąć w mój nick i będziesz widział do jakich grup należę :)

// Kozioł
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kozi 2014-04-09, 23:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-10, 00:28   

Wybór nie był łatwy. Zmuszony byłem odrzucić kilka osób, których odrzucić nie chciałem. Szoguna czy Lelu odrzuciłem tylko dlatego, że postawiłem na innych reprezentantów DFB. Kozioł wyleciał, ponieważ wskoczył Vodecka. Piotraseczek się nie załapał, dlatego że w moim odczuciu jest zbyt impulsywny. :) Rahim jako młody zaangażowany pewno robił by za dziesięciu ale nie miałem okazji go poznać i dlatego też nie pojawił się w tym gronie. Gronie bardzo szerokim ponieważ ostatecznie wybrałem 9 osób (więcej nie udało mi się odrzucić).

No to nie przedłużając już, mam zaszczyt przedstawić pierwszy skład nowo powołanej Rady STS.

Skrzypek
Amber Mouse
Speedwayfan
Barnej
Domin
Vodecka
visto
Bobby
Pajter

Jasno i wyraźnie. A że dalej robi w ustalaniu meczy zaległych, to tylko dzięki Ericowi który notorycznie się ociąga z terminami :devil:

PS. Zresztą o kant dupy rozbić czy jest radnym, senatorem, ministrem czy ministrantem , brać sie woły do roboty :rotfl:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-10, 00:45   

michucentrum napisał/a
Wybór nie był łatwy. Zmuszony byłem odrzucić kilka osób, których odrzucić nie chciałem. Szoguna czy Lelu odrzuciłem tylko dlatego, że postawiłem na innych reprezentantów DFB. Kozioł wyleciał, ponieważ wskoczył Vodecka. Piotraseczek się nie załapał, dlatego że w moim odczuciu jest zbyt impulsywny. :) Rahim jako młody zaangażowany pewno robił by za dziesięciu ale nie miałem okazji go poznać i dlatego też nie pojawił się w tym gronie. Gronie bardzo szerokim ponieważ ostatecznie wybrałem 9 osób (więcej nie udało mi się odrzucić).

No to nie przedłużając już, mam zaszczyt przedstawić pierwszy skład nowo powołanej Rady STS.

Skrzypek
Amber Mouse
Speedwayfan
Barnej
Domin
Vodecka
visto
Bobby
Pajter

Jasno i wyraźnie. A że dalej robi w ustalaniu meczy zaległych, to tylko dzięki Ericowi który notorycznie się ociąga z terminami :devil:

PS. Zresztą o kant dupy rozbić czy jest radnym, senatorem, ministrem czy ministrantem , brać sie woły do roboty :rotfl:


Przypominam, że jest to temat Pytania do rady. Posty nie zawierające pytań będą karane warnami.
PS: Kozioł jest radnym. Poprosiłem o to Valusia(gdy dowiedziałem się, że mam wskoczyć jego kosztem), a rada przychyliła się do tego w 100% przez głosowanie.

Gwoli ścisłości jak już wynajdujesz posty to czytaj je do końca bo Valus napisał również: Rada jak młode małżeństwo musi się dotrzeć dlatego bardzo prawdopodobne są zmiany we wczesnym stadium jej działania. Być może skurczy się ona, być może jakieś osoby zastąpione zostaną innymi. O tym zdecyduje już sama Rada + w pewnym stopniu moja osoba.

Proponuje więcej nie cwaniakować.
Pozdrawiam.
_________________

 
 
Adorjan 


Wychowanek klubu: ZKS Stal Rzeszów
Debiut w lidze: 00
Wiek: 40
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 170
Skąd: Windy City
Wysłany: 2014-04-10, 00:52   

Wystarczy zobaczyć na komunikaty rady, żeby dojść do wniosku, ze oni zrobią większy burdel, niż stara manbaka. Mieli zająć się kolesiem, który rozwala mecze i cisza, stoi wszystko w miejscu. Podobno Pikey zrobił raport na ten temat, ale co z tego, skoro do rady nie załapał się - o ironio. Piszę podobno, bo nikt tego raportu na oczy nie wdział - wiem, ale nie powiem. :lol: Oni do dzisiaj niczego z Valusem nie uzgodnili. Myślą chłopaki, że wpierdolą się z butami w połowie czyjegoś projektu (MOD '15) i wszystko będzie w porządku. :D

// O ironio. Nie martw się. Niebawem wszystko będzie jak należy :) Kolejny brak należytego pytania w tym wątku będzie nagradzany warnem. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

// Kozioł
Ostatnio zmieniony przez Kozi 2014-04-10, 01:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-10, 01:04   

Vodecka napisał/a
Proponuje więcej nie cwaniakować.
Pozdrawiam.


Nie cwaniakuje, tylko patrze co robi pseudo rada, albo czego nie robi,

i żeby nie było

Czy rada będzie informować na forum o zmianach w swoich strukturach ?

// Już Ci mówiłem koleszko. Jeżeli Ci się coś nie podoba - po prostu przestan grać. A jeżeli masz pisać głupoty, to idź być mądrym gdzie indziej.

Tak, teraz już będziemy was informować. Naciskałem już wcześniej, by Barnej dał wam do informacji, że zostałem dołączony do rady, żeby żaden ogórek z dupy potem nie strzelał, jednak przez problemy technicznie było to niemożliwe.

// Kozi
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
Ostatnio zmieniony przez Kozi 2014-04-10, 01:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Adorjan 


Wychowanek klubu: ZKS Stal Rzeszów
Debiut w lidze: 00
Wiek: 40
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 170
Skąd: Windy City
Wysłany: 2014-04-10, 01:22   

koziolek matolek napisał/a

// Już Ci mówiłem koleszko. Jeżeli Ci się coś nie podoba - po prostu przestan grać.


Koleszko, Ty tutaj nie jesteś od tego, żeby mowić innym co mają robić - Ty masz organizować ligę i budować jej strukturę. Jak tego nie rozumiesz, to wypierdalaj z rady.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-10, 01:48   

Pyskaty radny ważniacha mi sie nie podoba.

Będzie można głosować za odwołaniem któregoś z członków rady ?

Ps. Ogórki, i to co z nimi robisz zachowaj dla siebie.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-10, 02:00   

michucentrum napisał/a
Vodecka napisał/a
Proponuje więcej nie cwaniakować.
Pozdrawiam.


Nie cwaniakuje, tylko patrze co robi pseudo rada, albo czego nie robi,

i żeby nie było

Czy rada będzie informować na forum o zmianach w swoich strukturach ?

// Już Ci mówiłem koleszko. Jeżeli Ci się coś nie podoba - po prostu przestan grać. A jeżeli masz pisać głupoty, to idź być mądrym gdzie indziej.

Tak, teraz już będziemy was informować. Naciskałem już wcześniej, by Barnej dał wam do informacji, że zostałem dołączony do rady, żeby żaden ogórek z dupy potem nie strzelał, jednak przez problemy technicznie było to niemożliwe.

// Kozi



Kozioł ja juz dawno widzialem, ze zielony nick wplynal na Ciebie w taki sposob, ze odzywasz się do graczy w chamski sposob. Michucentrum slusznie, czy nie domaga sie odpowiedzi na pytanie, jest wymagający i ma takie prawo, a Ty jako Radny(moderator) masz obowiązek nie pouczania innych, ale odpowiadania w normalny, kultularny sposob bo Radny, czyli jakiś działacz tej ligi taki powinien być , a nie ''Jeżeli Ci sie nie podoba''. Jestem przekonany wrecz ze 2-3 osoby, ktore sa w radzie pisalyby podobnie jak Michu :) .
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-10, 07:19   

Cytat
Macie sprawdzić logowania na forum, czy ktoś czasami w przeciągu krótkiego czasu nie logował się na forum z różnych ip. Zrobiliście to ?


Oczywiście brak odpowiedzi :rotfl: sprawdzacie ? :D
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-10, 07:43   

Cytat
Macie sprawdzić logowania na forum, czy ktoś czasami w przeciągu krótkiego czasu nie logował się na forum z różnych ip. Zrobiliście to ?


Ros, jakbyś troszkę pomyślał, to spytałbyś najpierw jakie RADA ma uprawnienia na forum? A więc rada nie ma żadnych uprawnień na forum i ciężko sprawdzić coś czego nie możemy sprawdzić. Na dzień dzisiejszy jeszcze Valus przez swoją nieobecność z powodów osobistych nie nadał radnym dostępów uprawnień jakie potrzebują i tak naprawdę stoimy w miejscu.A może sam coś więcej wiesz, kto co jak i dlaczego?

Cytat
Wystarczy zobaczyć na komunikaty rady, żeby dojść do wniosku, ze oni zrobią większy burdel, niż stara manbaka. Mieli zająć się kolesiem, który rozwala mecze i cisza, stoi wszystko w miejscu. Podobno Pikey zrobił raport na ten temat, ale co z tego, skoro do rady nie załapał się - o ironio. Piszę podobno, bo nikt tego raportu na oczy nie wdział - wiem, ale nie powiem. Oni do dzisiaj niczego z Valusem nie uzgodnili. Myślą chłopaki, że wpierdolą się z butami w połowie czyjegoś projektu (MOD '15) i wszystko będzie w porządku.


Skoro Valusia nie ma dostępnego dla nas, to co mieliśmy poustalać. Podzieliliśmy się obowiązkami wewnątrz rady i to jest w komunikacie i czekamy aż Valus spełni nasze prośby. W wątku dla radnych, Valus ma 2 strony naszych próśb.

Cytat
Co sie stało z naczelnym redaktorem ze tabele nie pouzupełniane ?



Ja osobiście nie wiem. Wiem tyle, że Naczelny ma spore zaległości, czyli Tyle co wy. Klikając na jego profil można zauważyć, iż ostatni raz zajrzał na forum 8 kwietnia, wcześniej też był jakoś 4 kwietnia - czyli spore amplitudy czasowe. Jedyne co nam napisał na wstępie, że zajmie się dalej aktualizacją tabel i statystyk, wygeneruje rundę rewanżową. Ponadto ostatnio zaznaczył, iż jest w trakcie przeprowadzki i stąd nie może być 24h na stronie stspl.eu (a może i nie ma i stałego dostępu do internetu - ten kto się przeprowadzał to wie, ile się czeka na założenie neta albo przeniesienie).
 
 
Adorjan 


Wychowanek klubu: ZKS Stal Rzeszów
Debiut w lidze: 00
Wiek: 40
Dołączył: 05 Wrz 2011
Posty: 170
Skąd: Windy City
Wysłany: 2014-04-10, 10:40   

Skrzypek napisał/a
Podzieliliśmy się obowiązkami wewnątrz rady i to jest w komunikacie i czekamy aż Valus spełni nasze prośby. W wątku dla radnych, Valus ma 2 strony naszych próśb.[/color]


Ja nie krytykuję całej tej idei, bo sam popieram stworzenie rady i podzielenie wszystkich obowiąków na więcej osób. W przeszłości to przerabialiśmy i taka struktura organizacyjna jest najlepszym rozwiązaniem dla tej ligi, żeby sprawnie funkcjonowała.

Ale jak czytam w komunikacie rady...

Cytat
10. Tworzenie moda na sezon '15 nadzorować będę w głównej mierze ja (tj.Barnej), a także Skrzypek. Oczywiście jednak chcielibyśmy go stworzyć z większą rzeszą osób, która rzecz jasna ma fajne, ciekawe pomysły. Myślę, że większość z nas chciałaby stworzyć moda grywalnego, dzięki któremu będziemy mogli eksploatować jak największą liczbę torów. Dla tych którzy się obawiają o jego kształt, mogę zapewnić, że na pewno nie pozwolę Skrzypkowi na wolną amerykankę i dodawanie torów bez aprobaty reszty tworzących. Generalnie sytuacja jest rozwojowa i wszystko będzie dość transparentne, także myślę, że mod będzie naprawdę fajny. Ponadto w tworzenie moda jako graficy zaangażowani są Rahim, Dadi oraz Mimi.


.. to nóż się w kieszeni otwiera. Jak wy sobie to wyobrażacie? w połowie projektu przejmujecie moda, gdzie już dawno jestem po słowie z Valusem? a co tam Wam się nie podoba? Ty z Barnejem zrobisz lepszego, tak? :lol2:
 
 
Szogun 


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2014-04-10, 11:18   

Kozioł naprawdę Twoje odpowiedzi w stylu " jak się nie podoba to nie graj " są słabe i tragiczne jak tor w Lesznie pod względem mijanek. Ogarnij się . Ja mam pytanie co do moda. Ile torów się zmieni ? Bomoim zzadaniem tylko parę wymaga poprawek. Niż zmieniać 2/3 z tego dwa będą dobre .
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-10, 12:34   

Skrzypek napisał/a
Ja osobiście nie wiem. Wiem tyle, że Naczelny ma spore zaległości, czyli Tyle co wy. Klikając na jego profil można zauważyć, iż ostatni raz zajrzał na forum 8 kwietnia, wcześniej też był jakoś 4 kwietnia - czyli spore amplitudy czasowe. Jedyne co nam napisał na wstępie, że zajmie się dalej aktualizacją tabel i statystyk, wygeneruje rundę rewanżową. Ponadto ostatnio zaznaczył, iż jest w trakcie przeprowadzki i stąd nie może być 24h na stronie stspl.eu (a może i nie ma i stałego dostępu do internetu - ten kto się przeprowadzał to wie, ile się czeka na założenie neta albo przeniesienie).


Dziękuję za kulturalna odpowiedź. Wszystko jasne. Niech się chłop spokojnie ogarnia. :ble:

PS. A takie pytanko, bo widzę ze tabela uzupełniona. Czemu mecz z BPS nie jest też wpisany ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
Ostatnio zmieniony przez Michu 2014-04-10, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-04-10, 12:43   

Spoko chłopaki, biorę to na klatę i przyznaję się do błędu ;) :faja:

michucentrum napisał/a
Pyskaty radny ważniacha mi sie nie podoba.


:D

michucentrum napisał/a
Będzie można głosować za odwołaniem któregoś z członków rady ?


Niestety drogi kolego Michale, na tą chwilę nie przewidujemy takiego czegoś jak głosowanie za odwołaniem z rady. Jeżeli nastanie taka możliwość to niezwłocznie zostaniesz poinformowany o tym jako pierwszy.

// Kozi
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Lays 

Wychowanek klubu: Black Panters Squad
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 349
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-04-10, 14:40   

Michu toz tabela jest git :D BPS nie jezdzilo jeszcze z SZS :P
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-10, 15:15   

Nic nie mów, burdel goni burdel. Dobra już się nie udzielam niech chłopaki spokojnie pracują może jakieś efekty będą.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-04-10, 16:00   

Przypominam, że temat jest od zadawania pytań, a nie dyskusji.
Za kolejne posty, które nie będą zawierały pytania lub będzie jakaś dyskusja w nich, a dopiero potem coś w stylu "żeby nie było ot...", będą dawane warny.
Można założyć osobny temat, w którym będzie się toczyła dyskusja co do odpowiedzi :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-11, 00:42   

Szogun napisał/a
Ja mam pytanie co do moda. Ile torów się zmieni ? Bomoim zzadaniem tylko parę wymaga poprawek. Niż zmieniać 2/3 z tego dwa będą dobre .


Z tym modem daj nam jeszcze trochę czasu, a wszystkiego się dowiesz. Widzisz, że Adorjan tutaj robi cyrki i trzeba poczekać z oficjalnym komunikatem co do tworzenia przyszłego moda. Nie będziesz raczej zawiedziony :) jak i większość graczy bo pomysły są godne i mówię to jako obserwator, gdyż ja się akurat tym zajmować nie będę :)
_________________

 
 
Szogun 


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2014-04-11, 10:30   

To zależy. Bo zmiana więcej niż 5-7; torów to bezsens i minus dla twórców moda. Jeżeli jakiś tor przez 7 sezonów jest wybierany i w porządku to musi zostać. Albo takie które wróciły po przerwie bo nowe okazały się gorsze. Trzeba pamiętać, ze moda powinno się co sezon ulepszać, a nie tworzyć . Zmieniać to co słabe, nie za dużo.


/Domin: Boom ostrzegał i wspominał, że to nie temat do dyskusji. Nie ma równych i równiejszych. Leci warn.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Domin 2014-04-16, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-04-11, 13:23   

Szogun napisał/a
To zależy. Bo zmiana więcej niż 5-7; torów to bezsens i minus dla twórców moda. Jeżeli jakiś tor przez 7 sezonów jest wybierany i w porządku to musi zostać. Albo takie które wróciły po przerwie bo nowe okazały się gorsze. Trzeba pamiętać, ze moda powinno się co sezon ulepszać, a nie tworzyć . Zmieniać to co słabe, nie za dużo.


// Spokojnie Szogi. Chłopaki postarają się aby mod był grywalny w 100% więc na pewno nie pożałujecie ;)

// Kozi
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-04-16, 12:24   

Popieram powołanie rady natomiast dziwi mnie fakt, że prawo w bardzo łatwy sposób może działać wstecz. Jeśli Adorjan jest po słowie z Valusiem w kwestii paru spraw organizacyjnych w tym m.in. wykreowanie moda '15 oraz kilku imprez oficjalnych to dlaczego rada odsuwa człowieka bez powodu, w trakcie jego działania a nie zajmuje się sprawami bieżącymi lub tymi nad którymi w najbliższej przyszłości trzeba będzie się pochylić?
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-16, 12:26   

Dlaczego Adorjan dostał bana na forum i nie jest to oficjalnie napisane i nie ma uzasadnienia ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-04-16, 12:33   

Łatwy sposób na "zamknięcie komuś ust" .. Komuś zależało by przejąć jego funkcje.
Był dla kogoś niewygodny - to proste.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-16, 12:35   

Domagam się od rady uzasadnienia bana dla Adorjana w trybie pilnym !!!
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 13:02   

Z tego co ja widzę, to Adorjan nie ma bana na forum. Jeżeli klikniecie przy jego nicku to będziecie widzieć za co dostał od moderatora ostrzeżenie. Z tego co widzę są przy nim 2 ostrzeżenia, a zgodnie z opisem nie można wtedy się wypowiadać na forum przez 30 dni.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna