Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Rady STS
Autor Wiadomość
sanrajss 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Debiut w lidze: 08
Wiek: 29
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 510
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-06, 09:58   

Czy wprowadzicie na sezon 15 paczkę torów zagranicznych oraz możliwość jazdy z botami ? (osobne źródło)
_________________

 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2014-04-06, 10:04   

Sorry Speedwayfan, ale odpowiedź w sprawie programów nie satysfakcjonuje. Tekst "będziemy działać" jest słaby.
Macie kogoś kto to będzie robić czy nie ? Jeśli nie to znaczy, że nie dacie rady w tej kwestii nic zrobić i jesteście skazani na mnie aż ja skończę swoje.
_________________

 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-06, 10:32   

Jakie postępy z wykryciem osoby podpierdalającej tory ? Czekam na jakiś wyczerpujący raport, tydzień na sprawdzenie wszystkiego to aż nadto.
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-04-06, 14:00   

Kaka napisał/a
Sorry Speedwayfan, ale odpowiedź w sprawie programów nie satysfakcjonuje. Tekst będziemy działać jest słaby.
Macie kogoś kto to będzie robić czy nie ? Jeśli nie to znaczy, że nie dacie rady w tej kwestii nic zrobić i jesteście skazani na mnie aż ja skończę swoje.

Wiemy, że jest do zrobienia i znamy ten problem. Najpierw chcieliśmy się dowiedzieć jak wyglądają na tą chwilę ustalenia w tej sprawie od Valusa, który dostał w naszym dziale pytanie kilka dni temu, ale jeszcze nie odpowiedział, więc nic nie działaliśmy. I tak się skończy na Tobie, bo na kim? Nie widzę innego, który mógłby to ogarnąć. Skontaktujemy się z Tobą, cierpliwości.
_________________

 
 
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-06, 19:01   

Czy będzie zmieniona definicja teleportu? Wydaje mi się, że lawina protestów jest spowodowana przez to, że ten przepis jest zbyt niedokładny. A wystarczyłoby usunąć parę słów i byłby bardziej zrozumiały i jednoznaczny.
 
 
Bobby 


Wychowanek klubu: MP
Debiut w lidze: 04
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 2171
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-04-06, 19:15   

Lelu napisał/a
Czy będzie zmieniona definicja teleportu? Wydaje mi się, że lawina protestów jest spowodowana przez to, że ten przepis jest zbyt niedokładny. A wystarczyłoby usunąć parę słów i byłby bardziej zrozumiały i jednoznaczny.


Ten temat został już poruszony. Trwają rozmowy. Niebawem więcej na ten temat. Pozdrawiam. //Bobby.
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-06, 20:02   

Cytat
Czy wprowadzicie na sezon 15 paczkę torów zagranicznych?


Nie widzimy przeciw wskazań aby tory zagraniczne znalazły się w modzie na sezon 15. Ułatwi to z pewnością organizację imprez oficjalnych, które odbywają się na zagranicznych torach.
 
 
spec 

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 204
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-07, 21:19   

Czy ktoś inny mógłby się zająć uaktualnianiem tabel oraz statystyk?
Bo coś stoi to w miejscu.
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-04-07, 21:25   

spec napisał/a
Czy ktoś inny mógłby się zająć uaktualnianiem tabel oraz statystyk?
Bo coś stoi to w miejscu.

Być może ktoś inny się tym będzie zajmować, pomyślimy. Na razie jednak czekamy na wolną chwilę Valusa, bo my też stoimy w miejscu, podobnie jak tabele i statystyki.
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-08, 09:30   

Że tak zapytam złośliwie, szanowna rada prócz myślenia i rozmawiania robi cokolwiek ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Zawisza 


Debiut w lidze: 07
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 407
Skąd: BDG
Wysłany: 2014-04-08, 10:58   

Michu chciałem im dać jeszcze kilka dni z takim zapytaniem :lol:
Docierają się, jak synowa z teściową na zakupach :devil:
_________________
Jeśli nie przygotowujesz się na zwycięstwo, szykujesz sobie porażkę..
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-08, 11:49   

Wy jesteście naprawdę dziwni. Powyżej Speedwayfan napisał, że mamy problemy techniczne. Ja np. dopiero wczoraj około 23 dostałem dostęp do poczty mailowej i mogłem zacząć uzupełniać powtórki z meczów (najczęściej wygląda to tak: ściągam, rozpakowuje plik rar, przepakowuje na zip i wrzucam na serwer - żmudna robota) - od 7 rano siedziałem na tym do teraz

Nie wiem jak inni, ale na dzień dzisiejszy oprócz rozmawiania w wątkach rady jesteśmy w wielu aspektach uwiązani, choćby nie wiem jak byśmy chcieli ruszyć z robotą.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-04-08, 12:03   

michucentrum napisał/a
Że tak zapytam złośliwie, szanowna rada prócz myślenia i rozmawiania robi cokolwiek ?


// Jak się coś nie podoba, zawsze można przestać grać :) Pisze kurwa Sławek czarno na białym, że nie możemy nic na razie zrobić bo nie mamy dostępu do poszczególnych działów więc to Ty odstawiasz za szopki ? Czytanie ze zrozumieniem widzę się kłania - szkoła podstawowa...

Czekać cierpliwie, owoce naszej pracy, w jakiś sposób, prędzej czy później, będą odczuwalne i zaznaczam, ŻE WSZYSTKIEGO NIE DA SIĘ ZROBIĆ OD RAZU i niech szlachta się uzbroi w umiejętność spokojnego oczekiwania. ;)

// Kozioł
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-08, 13:20   

Kozioł napisał/a
// Jak się coś nie podoba, zawsze można przestać grać Pisze kurwa Sławek czarno na białym, że nie możemy nic na razie zrobić bo nie mamy dostępu do poszczególnych działów więc to Ty odstawiasz za szopki ? Czytanie ze zrozumieniem widzę się kłania - szkoła podstawowa...



Przestań Kozioł skakać wyżej niż natura pozwala :devil:

Ja sie nie pytam co możecie wklepać w dany dział , tylko co zrobiliście, a to jest zasadnicza różnica
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-08, 13:29   

Zamiast się mądrować, poszukałbyś i wysłał powtóreczki na maila prezes@stspl.eu z 3 kolejeczki. Na mailu ów repów nie mam.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-08, 14:00   

Powtóreczki z 3 kolejeczki, są już wysłane do twej skrzyneczki :mrgreen:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-08, 14:03   

Cytat
Jakie postępy z wykryciem osoby podpierdalającej tory ? Czekam na jakiś wyczerpujący raport, tydzień na sprawdzenie wszystkiego to aż nadto.


za trudne pytania zadaje ? do teraz nie doczekałem się odpowiedzi. KTO SIĘ TYM KURWA ZAJMUJE ? I DLACZEGO TO STOI W MIEJSCU ?
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-08, 14:31   

Mamy napisać wyczerpujący raport żeby ta osoba wiedziała na czym stoi i jak nas przechytrzyć po raz kolejny tak? puknij się w czółko :D
_________________

 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-04-08, 14:42   

Skrzypek napisał/a
Wy jesteście naprawdę dziwni. Powyżej Speedwayfan napisał, że mamy problemy techniczne. Ja np. dopiero wczoraj około 23 dostałem dostęp do poczty mailowej i mogłem zacząć uzupełniać powtórki z meczów (najczęściej wygląda to tak: ściągam, rozpakowuje plik rar, przepakowuje na zip i wrzucam na serwer - żmudna robota) - od 7 rano siedziałem na tym do teraz



Tylko powiedz mi po co to komu? Już parę razy pisałem ,że wystarczy drobna zmiana w regulaminie aby był obowiązek wrzucania powtórek na forum po meczu. Powtórki potrzebne są parę dni po zawodach w razie jakiegoś protestu czy jak ktoś chce sobie obejrzeć swój mecz. Potem już i tak nikt tego nie ogląda. Do tego zaraz po sezonie wszystko jest kasowane i nawet nie można sprawdzić wyniku meczu z poprzedniego sezonu czy toru na jakim zespół jechał w danym meczu nie mówiąc właśnie o powtórkach. Totalnie niepotrzebna robota ,ale jeśli się wam chce to dalej marnujcie czas i płaczcie jakie to przejebane jest.
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-08, 14:55   

Ja nie płaczę - bo jeżeli robi się to regularnie, to szybciutko można uzupełnić to na stronkę. Ponadto ja osobiście korzystałem zawsze z takich powtórek i oglądałem, jak "zachowywać" się np. w pierwszym łuku i jeździć po torze. Teraz dlatego zająłem się tym, ponieważ mam rano czas aby takie sprawy ogarniać popijając kawkę w pracy.

Ponadto ściągając pliki z forum, jest to o tyle niewygodne, iż zwykle korzysta się z różnych uploaderów (speedyshare, sendspace) i nie zawsze można ściągnąć taki plik.

Dodam, że z tego co się orientuję, to wszystkie pliki z powtórkami powinny być na serwerze. Ze spraw technicznych Debór wytłumaczył mi, że powtórki lądują w katalogach "sezonowych" - sezon 13 - w katalogu 13, sezon 14 - w katalogu 14.
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-08, 15:13   

Vodecka napisał/a
Mamy napisać wyczerpujący raport żeby ta osoba wiedziała na czym stoi i jak nas przechytrzyć po raz kolejny tak? puknij się w czółko :D


Serio ? :D :D :D :D

Macie sprawdzić logowania na forum, czy ktoś czasami w przeciągu krótkiego czasu nie logował się na forum z różnych ip. Zrobiliście to ?
 
 
spec 

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 204
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-08, 15:13   

W zakładce Historia na stronie głównej nie ma sezonu 13.
Czy zostanie uzupełniony?
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-08, 22:52   

spec napisał/a
W zakładce Historia na stronie głównej nie ma sezonu 13.
Czy zostanie uzupełniony?


A mi średnia z sezonu 11 nie zgadza się o 0,001 na moją niekorzyść. Ludzie dajcie im się rozkręcić, zająć się podstawowymi rzeczami, a nie narzucacie im bzdury do zrobienia i tylko ich krytykujecie, bo to nie działa, to jest do zrobienia itd. Powiedz mi do czego Ci jest dziś potrzebny sezon 13 !? Przeglądasz programy i sprawdzasz jak jechałeś, czy co ? Żeby rada nie została powołana to tematu by nie było, ale że powstał temat to teraz każdy szuka dziury w całym, żeby tylko zabłysnąć, że coś wynalazł. Powtórzę: dajcie im się rozkręcić i zająć konkretnymi sprawami/problemami, a nie bzdurami zawracacie im głowę !

// Napisane czarno na białym przejrzyście i czytelnie. ;)

// Kozioł
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
Ostatnio zmieniony przez Kozi 2014-04-09, 00:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-09, 22:48   

Co sie stało z naczelnym redaktorem ze tabele nie pouzupełniane ?

// Może nie ma czasu i nie poświęca 24h na grę jak Ty ? Tabele sa uzupełniane w miarę na bieżąco więc proszę tutaj nie pisać głupot tylko czekać cierpliwie. Jak poczekacie 2 czy 3 dni dłużej nie umrzecie. ;)

// Kozioł
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
Ostatnio zmieniony przez Kozi 2014-04-09, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-09, 23:27   

tydzień czekam xd

Pytanie było do rady nie do Ciebie. Nie widzę u ciebie czerwonego kolorka :devil:

A no chyba ze udzielając się pod kazdym postem pracujesz na ten zaszczyt :rotfl:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna