Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Rady STS
Autor Wiadomość
Billy 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2021-02-27, 10:53   

W takim wypadku sprawiedliwszy byłby pojedynek drużyn o równej liczbie punktów, bo ta zasada o pełniejszej obsadzie jest nieporozumieniem. Odrzucanie torów, pojechanie 1 wyścigu przeciwko sobie na torze, który został wybrany po odrzucaniu o awans z 3 miejsca i tyle.
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-02-27, 18:04   

Vodecka napisał/a
Wszystko ładnie pięknie ale nie rozumiem zasady, że awans z trzeciego miejsca przy równej ilości pkt dostaje drużyna z pełniejszą obsadą... Przecież to nielogiczne. Wiadomo, że drużyna, która ma więcej biegów ma łatwiej o punkty tak? To właśnie powinno być na odwrót moim zdaniem. Jak FUKSy pojechali mniej biegów to oni zasługują na ten awans skoro zrobili tyle samo pkt co TSCR mając od nich bieg mniej. :shock: :shock:


Z drugiej strony mieli łatwiej, aby zdobyć 3. miejsce. Drużyna z pierwszego koszyka (najwyżej rozstawiona w grupie) nie przyszła, a cała grupa jechała w zaledwie 4 drużyny + 1 zawodnik solo, który pokonał przez całe zawody tylko 1 rywala. Można w obie strony linę przeciągać. Myślę, że od kolejnego sezonu lepiej finał jechać w 6 drużyn przy takiej sytuacji niż dopuszczać takie kontrowersyjne sytuacje.
 
 
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2021-04-20, 11:18   

Witam, chciałbym poruszyć temat biegów dodatkowych w turniejach indywidualnych.

Od kilku sezonów wprowadziliśmy system łokci od kredy. W biegach dodatkowych natomiast funkcjonuje zasada kto pierwszy ten lepszy. I pytanie czy tutaj też nie powinna funkcjonować ta sama zasada? Kilka sezonów temu trafiła mi się sytuacja w której to mieliśmy bieg dodatkowy w 4 wbiłem na serwer jako ostatni. Wylosowano mi 4 pole startowe i w pierwszej odsłonie doszło do przerwania biegu po TP. W powtórce zamiast przydzielić zawodnikom te same pola sędzia wylosował ponownie co poskutkowało że dostałem pierwsze pole bez łokci... Nie muszę chyba wspominać jaki handicap daje jechanie z 2 pola mając po lewej zawodnika bez łokci. Jednym słowem biegi nominowane to jeden wielki burdel.

Jako rozwiązanie proponuję losowanie pól startowych na Slacku przy pomocy jakiegoś zewnętrznego programu tak aby każdy z zawodników mógł wbić na serwer wedle przyjętych od kilku sezonów zasad lub zwyczajnie wejście na serwer, wylosowanie pól i ustawienie się na serwerze względem pól. Dajcie znać co o tym sądzicie, zapraszam do dyskusji.
_________________
M@CI@$
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-04-20, 17:02   

siopek123 napisał/a
Nie muszę chyba wspominać jaki handicap daje jechanie z 2 pola mając po lewej zawodnika bez łokci.


Kwestia preferencji, bo np. ja jadąc bez łokci zazwyczaj wolę startować z 1 pola niż z 2. Osobiście losowe ustawienie pól przez grę uważam za najsprawiedliwszy system w biegach dodatkowych.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-20, 22:17   

Cytat
Komisja ds. protestów niejednogłośnie uznała, iż Rob1404 wpadł w trawę w wyniku teleportu. Jest to sytuacja nietypowa. Rob1404 wpadł w trawę w wyniku teleportu innych graczy, jednak nie miał jakiejkolwiek możliwości obrony, więc kwalifikuje się to pod punkt Regulaminu STS dotyczący teleportu, zgodnie z orzecznictwem Komisji ds. Protestów w niemal identycznej sytuacji - Decyzja 1/s21.



Wy tak na poważnie ?

Rob1404 jechał jak jechał i sie wpierdolił w krede jak dzik w kukurydze. Jak można cos takiego potraktować jak TP ? Jak nie miał możliwości obrony, jak kompletnie nic nie zrobił ? . To teraz jak bedzie TP na łuku a mi obraz przeskoczy to rozumiem powtórka ?

PS. " Rob1404 wpadł w trawę w wyniku teleportu innych graczy" hahahahahahahahahaha kurwa debile :D
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Dano92 

Wiek: 31
Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 168
Skąd: Gorzow
Wysłany: 2021-04-21, 00:05   

Decyzja została już podjęta , ale czy można wiedzieć kto jak głosował? Przecież skoro takie coś przeszło to teraz opłaca się praktycznie każdy bieg zgłaszać gdzie ktoś wpada w trawę na 1 łuku, przecież tutaj Rob źle w łuk się składał i sam tam wpadł.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-21, 18:31   

Pare pytań do rady:

1. W regulaminie wyraznie napisane aby złozyc odwołanie od decyzji komisji trzeba przedstawic nowe dowody, ARGUMENTY. Druzyna Stali Gorzow wskazała argument konkretny dotyczacy odniesienia do sytuacji z sezonu 21. Czemu nie zostało odwołanie rozpatrzone przez całą rade?

2. Kim kurwa jest Domin ze wpada i zamyka temat mowiac nie i chuj ? W regulaminie nic nie ma na ten temat.

3. Czy rada podziela zdanie komisji twierdzacej ze nie trzeba dostac TP aby bylo TP ?😁 Pytam jako zawodnik bo dosc czesto wpadam w trawke na 1 luku, prawdopodobnie przez TP innych graczy co mi potem krede zamykaja i wydaje mi sie ze duzo biegow by trzeba powtorzyc

PS Czy mozna w przyszlym sezonie wywalić Srem z moda ? Caly czas polfinaly elipy na tym torze tylko.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2021-04-21, 23:05   

"Definicja teleportu nie określa kiedy sędzia ma zarządzić powtórkę, a Art. 12, pkt 1 Regulaminu STS:
"Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku."

Z tego punktu jasno wynika, że można wpaść w trawę w wyniku TP, nie będąc zawodnikiem, który te TP dostał. W tym przypadku większość komisji uznała, że Rob1404 nie miał możliwości ratunku w wyniku teleportu innych zawodników. "

Mam pytanie do Zaby. Też tak uważasz?? A inni członkowie Komisji z wyłączeniem Domina?

Bo ja widzę jasno, że Art 12 pkt 1 odwołuje się do teleportu, a więc żeby móc powołać się na teleport to najpierw musi być spełniony warunek, że ten teleport faktycznie był. Trzeba zatem odnieść się do definicji Teleportu i postępując zgodnie z regulaminem nie ma możliwości przeskoczenia tej kolejności. Przechodzimy więc do definicji teleportu, a tam jak byk napisane, że teleport jest wtedy kiedy dwóch lub wieksza ilość graczy odbija się od siebie w efekcie czego którykolwiek z nich <-- KTÓRYKOLWIEK Z NICH napisane jak wół wpada w trawę. Czy Rob był którymś z nich? Oczywiście, że nie. Więc nie mieliście prawa przyjąć tego protestu tymbardziej, że powołaliście się na stary protest, a nie na obowiązujący regulamin i to jeszcze bez obejrzenia powtórki tamtego biegu i w sytuacji, która nie była taka sama... A jak członek Komisji, prezes Ligi i szef wszystkich szefów twierdzi, że nie ma tego określonego w regulaminie tzn, że nie potrafi czytać że zrozumieniem tego co zostało tam zredagowane i to jest przykre. Skrzywdziliście Gorzów tym Werdyktem, a jeszcze jak Wam wyłożyli dwa argumenty na podważenie słuszności Waszej decyzji to zamietliście ich pod dywan. Moim zdaniem jest to wstyd i porażka urzędu komisji żeby nawet nie rozpatrywać tego odwołania - "bo nie". Nowe dowody? A co mogą więcej dodać? Jak regulamin jest po ich stronie tylko sam Prezes go nawet nie rozumie na to wychodzi...

Ponieważ skoro żaden z uczestników odbicia nie wpadł bezpośrednio w trawę tzn, że wg regulaminu i definicji teleportu to nie był teleport, a więc sędzia nie ma prawa rozpatrywać tego jako Art 12 pkt 1 ponieważ nie było teleportu. Amen
_________________

 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-04-22, 10:03   

Witam

Cytat
• Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości zawodników,
w wyniku którego którykolwiek z zawodników traci chwilowo kontrolę nad motorem.

Cytat
Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.


W wyniku Teleportu ( którego którykolwiek z nich )

Powtórki nie widziałem, ale jeśli Rob nie dostał TP te paragrafy nie działają. Należało by je zmienić w sposób następujący

Kod
• "Teleporcie" - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości zawodników,
w wyniku którego którykolwiek z zawodników biorących udział w biegu traci chwilowo kontrolę nad motorem.


Kod
"Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku."
- ten mógłby zostać bo odwołanie do definicji Teleportu ogarnie ten wątek.

PS. Człowiek uczy się na błędach po prostu zmienicie przepis i następne sytuację będą jasne. Co do wyniku meczu niech Rada głosuje czy utrzymuje wynik czy nie po przez analizę jak bardzo wpłynie to na rozgrywki. To moje subiektywne zdanie.
_________________

 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 10:51   

Marian napisał/a
Witam

Cytat
• Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości zawodników,
w wyniku którego którykolwiek z zawodników traci chwilowo kontrolę nad motorem.

Cytat
Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.


W wyniku Teleportu ( którego którykolwiek z nich )

Powtórki nie widziałem, ale jeśli Rob nie dostał TP te paragrafy nie działają. Należało by je zmienić w sposób następujący

Kod
• Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości zawodników,
w wyniku którego którykolwiek z zawodników biorących udział w biegu traci chwilowo kontrolę nad motorem.


Kod
Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.
- ten mógłby zostać bo odwołanie do definicji Teleportu ogarnie ten wątek.

PS. Człowiek uczy się na błędach po prostu zmienicie przepis i następne sytuację będą jasne. Co do wyniku meczu niech Rada głosuje czy utrzymuje wynik czy nie po przez analizę jak bardzo wpłynie to na rozgrywki. To moje subiektywne zdanie.



Kolego problem w tym, że niestety niektórym Panom w tej grze definicja słów ''przyznanie się do błędu'', czy nadszarpienięcie swojego ja, swojego zdania, przyznanie się do błędu, niestety jest nieznana .. Pytanie do Domina, który chyba sam prowadzi tą komisje, sam zabiera głos i czuje się taki dumny z tego, że jest prezesem w gierce 2D jest nastepujące .. Czy nie jest Tobie wstyd pisać werdykty nastepującej treści ''Jest to sytuacja nietypowa. Rob1404 wpadł w trawę w wyniku teleportu innych graczy, jednak nie miał jakiejkolwiek możliwości obrony ''. Juz nie chodzi o sam wynik, ale po prostu o to, że grasz w to tyle sezonów a piszesz takie coś .. Jak mozna napisac, że zawodnik wpadł w wyniku teleportu innych graczy. Już mogłeś coś nawymyślać, jakoś obronić Waszą decyzję nie tylko swoją, ale i całej komisji bo teraz skompomitowałeś nie tylko siebie, ale wszystkich chłopaków którzy należą do tej komisji (nie obrażając nikogo) . Pozdrawiam i na prawdę panowie .. Zastanówcie się bo jak tak będzie ta gra wyglądałaa, to darujcie sobie jakieś promocyjne mecze i tego typu rzeczy, bo nie sam produkt się liczy, ale także otoczka ligi, to jak Ona wygląda, a to jest po prostu porażka pisac takie werdykty .. Ciekaw jestem jak Wy z tego gówna później wyjdziecie, bo teraz sami sobie strzelacie w kolano takimi treściami, na które później będzie powoływało się pół ligi ...
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-04-22, 13:03   

Cytat
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na pierwszym łuku,,
.

Nie można porównywać sytuacji z sezonu 21 bo był inny regulamin. Patrzcie powyżej wyjaśniłem różnice pomiędzy punktami. Punkt z sezonu 21 o teleporcie jest inny i ma inne brzmienie i konsekwencje bardziej pasuje do poprawionego punktu prze ze mnie.

Kolego Piotraseczek i inni przypominam, że to jest tylko zabawa po co te docinki, umoralniania, podjazdy, oszczerstwa i krytyka ? nie można po ludzku ? Wytłumaczyć napisać spokojnie ? Rada komisja nie siedzi tam dla przyjemności i kasy - to nie PiS
_________________

 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2021-04-22, 13:30   

Definicja teleportu a artykuł odnośnie powtórki biegu to są 2 różne rzeczy i nie rozumiem, czemu dalej tego nie umiecie pojąć. Tylko czekać aż dojdzie do biegu gdzie na 1 łuku, któryś z was zostanie wepchnięty w trawę, bo wasz rywal dostał tp i dzięki temu że wpadł w was, docisnął was w trawę i macie po biegu bez możliwości powtórki - bo właśnie z tego co widzę to od wczoraj tego się domagacie. Definicja teleportu, jak sama nazwa mówi, definiuje kiedy jest teleport, natomiast artykuł o powtórce, mówi nam kiedy takową zarządzamy. Nie wiem co jest trudnego w zrozumieniu tego zdania "Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy: W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na pierwszym łuku. Gdzie tutaj jest napisane, że wpaść w trawę musi ta osoba, która dostała tp ? Regulamin w sezonie 21 był inny niż teraz ? Na jakiej podstawie, skoro w sezonie 21 a teraz powołujemy się dalej na ten sam punkt regulaminu odnoście powtórki biegu ? Z tego co ja się orientuje to jedyne zmiany jakie zaszły to wprowadzenie łokci od kredy, ale mogę się mylić. I ostatnia kwestia. Nawet jeśli dojdzie do weryfikacji w drugą stronę, to równie dobrze My, jako Unia Tarnów, także możemy czuć się skrzywdzeni, skoro jedziemy mecz rewanżowy z myślą że mamy 2 pkt i przed 15 biegiem, 3:3 dawało nam w tamtym momencie 4 pkt w tym dwumeczu. To równie dobrze, jeśli dojdzie do cofnięcia werdyktu, to i my powinniśmy dostać prawo odjechania meczu rewanżowego jeszcze raz, przy oczywistym narzuceniu terminu, który nam by pasował.
_________________

 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-04-22, 14:02   

Edukacja panowie jak się czyta paragrafy regulaminów czy prawa. Skoro masz słowo teleport w paragrafie to musisz wiedzieć co to jest, a teleport masz wyjaśniony. Tutaj nikt nie zawinił ani jedno ani drudzy po prostu jesteście ofiarami regulaminu. W sezonie 21 nie widzę aby rada pisała o wyjaśnieniu słowa teleport skoro go nie podała to nie było go w reg jeśli tamta decyzja była słuszna. Ten przypadek ma wyjaśnione pojęcie kiedy jest Teleport i wg regulaminu rob musiał go mieć by powtórzyć bieg. Rob wypadł z toru na 1 łuku przez teleport innego gracza, a tego w regulaminie nie ma.
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 14:08   

Ager przestan robic z siebie pajaca. Sam najpierw gadales ze nic nie bylo, nastepnie po kilku powtach ze moze cos bylo ale i tak komisja odrzuci a teraz nagle ze TP i chuj. Rozumiem zeby Rob dostał strzala lub ktorys by sie w niego wpierdzielil i zatrzymal go. A gosc najzwyczajniej w swiecie za szybko skrecił i wjebal sie w trawe. Nawet na jego sladzie nie widac przeskoku zadnego co by moglo swiadczyc ze go przestawilo. Malo biegow co sie wszyscy na luku opieraja o siebie i dla kogos miejsca brak? Sa wtedy protesty? W tym przypadku nawet nie mozna stwierdzic ze bylo TP bo to przeskok byl.

PS. czekam na odpowiedz radnych odnosnie moich pytan, chyba ze macie wyjebane , co zle swiadczy o osobach funkcyjnych.

PS2. Dominowi sie ego podniosło bo w koncu jest kims waznym😁
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2021-04-22, 14:09   

Marian napisał/a
Edukacja panowie jak się czyta paragrafy regulaminów czy prawa. Skoro masz słowo teleport w paragrafie to musisz wiedzieć co to jest, a teleport masz wyjaśniony. Tutaj nikt nie zawinił ani jedno ani drudzy po prostu jesteście ofiarami regulaminu. W sezonie 21 nie widzę aby rada pisała o wyjaśnieniu słowa teleport skoro go nie podała to nie było go w reg jeśli tamta decyzja była słuszna. Ten przypadek ma wyjaśnione pojęcie kiedy jest Teleport i wg regulaminu rob musiał go mieć by powtórzyć bieg. Rob wypadł z toru na 1 łuku przez teleport innego gracza, a tego w regulaminie nie ma.


Domin napisał/a
Wysłany: 2017-11-17, 02:39 RS - KA
1. Nick i drużyna składającego: Domin, Kaskaderzy Apokalipsy

2. Dotyczy zawodów: 9. kolejka Ekstraligi, RS - KA

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 12, pkt 1
Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.
Trener jednej z drużyn nie zgadza się z decyzją Sędziego Głównego i wnioskuje o powtórkę na
potrzeby składanego przez niego protestu (w program zostaje wpisana kolejność uznana przez
Sędziego Głównego).

Art. 1 Pkt 2
Ilekroć w niniejszym Regulaminie jest mowa o:
Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem.


Minuta szukania na forum. Jak mogło nie być skoro był ? I dalej, odpowiedz sobie na pytanie, co jeśli jadę na 1 łuku, mój rywal dostał tp, wpada we mnie i jednocześnie wpycha mnie w trawę. Mam prawo do powtórki czy nie twoim zdaniem ? Gdybym nie stanął takowemu osobnikowi na przeszkodzie to on by wpadł i miałby powtórkę, a jak wpada we mnie i ja przez to w trawę to już nie ? :lol:
_________________

 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2021-04-22, 14:14   

Michu napisał/a
Ager przestan robic z siebie pajaca. Sam najpierw gadales ze nic nie bylo, nastepnie po kilku powtach ze moze cos bylo ale i tak komisja odrzuci a teraz nagle ze TP i chuj. Rozumiem zeby Rob dostał strzala lub ktorys by sie w niego wpierdzielil i zatrzymal go. A gosc najzwyczajniej w swiecie za szybko skrecił i wjebal sie w trawe. Nawet na jego sladzie nie widac przeskoku zadnego co by moglo swiadczyc ze go przestawilo. Malo biegow co sie wszyscy na luku opieraja o siebie i dla kogos miejsca brak? Sa wtedy protesty? W tym przypadku nawet nie mozna stwierdzic ze bylo TP bo to przeskok byl.

PS. czekam na odpowiedz radnych odnosnie moich pytan, chyba ze macie wyjebane , co zle swiadczy o osobach funkcyjnych.

PS2. Dominowi sie ego podniosło bo w koncu jest kims waznym😁


Nigdzie nie powiedziałem że komisja odrzuci protest, więc niech wasze źródło informacji z teamspeaka lepiej słucha następnym razem co do niego mówię, jak się mnie o coś pyta. Powiedziałem, że na 1 rzut oka wyglądało na czysto, następnie zwróciłem uwagę, na to że Peti dostał tp, po czym wpadł w Mateo a ten odbił się delikatnie w Roba i tamten nie mając miejsca wpadł w trawę, więc sytuacja 50/50 biorąc pod uwagę werdykt z sezonu 21. Dla mnie najważniejszym w tym momencie jest zadanie sobie pytania, czy gdybym ja był na jego miejscu to miałbym co zrobić. Obstawiam że nie i poleciałbym tam samo w trawę jak on, ale was to już za bardzo przerasta takie myślenie więc mnie to kompletnie nie dziwi i szkoda mi czasu na dyskusje z wami. Podsumowując, gdyby nie TP Petiego, to Rob wpadł sam. Przy tym teleporcie sytuacja ciężka do oceny, ale jeśli byłoby by to w drugą stronę, czyli to ktoś od was by tak wpadł, ja bym wam dał powtórkę i nawet bym nie pierdolił teraz na forum, jak mnie bardzo skrzywdzono w gierce 2D, gdyby werdykt był na waszą korzyść w takiej samej sytuacji. Tym się różnimy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Ageroth 2021-04-22, 14:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-04-22, 14:17   

Czego nie zrozumiałeś ? Wklejasz i masz któregokolwiek z nich czyli z tych których odbiło i utraciło panowanie. Tam nie ma napisanego w następstwie którego inny gracz ucierpiał. Możesz dawać tutaj 1000 sytuacji na torze i mogę Ci moje zdanie na ich temat powiedzieć. Lecz rozgrywki opierają się o regulamin. Skoro nie miałeś TP po prostu masz pecha. Co można zrobić ? No można wpisać takie sytuacje przedyskutować wypracować przepis wpisać do regulaminu i nie będzie problemu.
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 14:25   

Ale Roba nikt nie wcisnął , nikt sie na nim nie zatrzymał 🤣😂jakby Mateo po strale go wysadzil to jeszcze mozna by dyskutowac. A tam nic takiego nie było. Caly ten protest z dupy jak i werdykt. A stwierdzenie ze gosc nie mial szans na uratowanie sie to juz komedia w wykonaniu czlonkow komisji, ba doswiadczonych graczy . Najsmieszniejsze ze jak was znam ( zaba, pikey) to za chuja byscie tego nie powtorzyli przy sedziowaniu.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2021-04-22, 14:26   

Marian napisał/a
Czego nie zrozumiałeś ? Wklejasz i masz któregokolwiek z nich czyli z tych których odbiło i utraciło panowanie. Tam nie ma napisanego w następstwie którego inny gracz ucierpiał. Możesz dawać tutaj 1000 sytuacji na torze i mogę Ci moje zdanie na ich temat powiedzieć. Lecz rozgrywki opierają się o regulamin. Skoro nie miałeś TP po prostu masz pecha. Co można zrobić ? No można wpisać takie sytuacje przedyskutować wypracować przepis wpisać do regulaminu i nie będzie problemu.


Marian napisał/a
W sezonie 21 nie widzę aby rada pisała o wyjaśnieniu słowa teleport skoro go nie podała to nie było go w reg jeśli tamta decyzja była słuszna.


Udajesz ? Udowadniam ci że był i tyle. Jakiego pecha ? Teraz będą równi i równiejsi na 1 łuku ? Masz tutaj taki prosty zapis z regulaminu, który może pomoże ci zrozumieć, dlaczego w takich sytuacjach, odchodząc już konkretnie od sprawy Roba, należy traktować na równi osoby, które dostały tp i wpadły w trawę z osobami, które w wyniku teleportu drugiego gracza straciły możliwość przejechania płynnie 1 łuku i wylądowały w bandzie/trawie.

Art. 37 1. W sprawach, których nie da się rozstrzygnąć na podstawie niniejszego Regulaminu, Komisja ds. protestów podejmuje decyzje w oparciu o Regulaminy Sportu Żużlowego oraz zasady współżycia społecznego.
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 14:32   

Przestan juz pierdolic Ager . Nie raz wpadalem w podobnych sytuacjach i nigdy protestu nie pisałem. A wiesz czemu? Bo nie jestem płaczącą pizdą jak ty. Wpiedrolil sie gosc w trawe i nawet tutaj sie nie wypowiedzial ani razu co do sytuacji , bo zapewne jest facetem z jajami , zrobil blad i wziął to na klate.

PS . Pokaz screena ze slacka z waszego kanalu. Zobaczymy kto to wymyslil
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-04-22, 14:41   

Zrozum w regulaminie jest błąd i interpretacja nie jest słuszna. Zakańczamy ta dyskusje bo ona nie ma sensu. Poprawcie definicje teleportu.
_________________

 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2021-04-22, 14:50   

Michu napisał/a
Przestan juz pierdolic Ager . Nie raz wpadalem w podobnych sytuacjach i nigdy protestu nie pisałem. A wiesz czemu? Bo nie jestem płaczącą pizdą jak ty. Wpiedrolil sie gosc w trawe i nawet tutaj sie nie wypowiedzial ani razu co do sytuacji , bo zapewne jest facetem z jajami , zrobil blad i wziął to na klate.

PS . Pokaz screena ze slacka z waszego kanalu. Zobaczymy kto to wymyslil


No no płacząca pizda. Odezwał się 40 letni ofensywny boomer sprzed klawiatury. Bo to ja piszę odwołanie protestu nie na temat, bo to ja potrzebuję kolegów z drużyny, żeby pomogli mi potwierdzać absurdalne teorie na temat tego że regulamin jest zły. Co śmieszniejsze, Rob sam chciał powtórki tego biegu jak cię to tak bardzo interesuje, a po werdykcie nawet pisał, że miał rację :lol:

Powtórzę Tobie to jeszcze raz. Ja nie bronię werdyktu, mi tam wisi, tylko tak jak powiedziałem, jeśli chce go rada zmieniać to poproszę o ewentualną możliwość pojechania rewanżowego meczu jeszcze raz, żeby było już w 100% równo, jeśli ludzie od nas będą chcieli. Ja bronię tylko tego, że zaczynacie od wczoraj wymyślać jakieś paradoksalne interpretowanie 1 łuku, porównywalne do tych śmiesznych teorii z finału sprzed 2 sezonów i wypisywania, że nie liczy się gdzie zawodnik wpadł po teleporcie, tylko gdzie go dostał :lol2:
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 14:59   

Tak my wyciagnelismy sytuacje z sezonu 21 do protestu 🤣🤣🤣🤣.😋.

Czekam az Zaba sie wypowie co do podobienstw w zaistnialych sytuacjach
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2021-04-22, 15:07   

Michu napisał/a
Tak my wyciagnelismy sytuacje z sezonu 21 do protestu 🤣🤣🤣🤣.😋.

Czekam az Zaba sie wypowie co do podobienstw w zaistnialych sytuacjach


Ty trollujesz ? Wytłumaczę ci to najprościej jak się da. Werdykt z sezonu 21 dowodzi tego, że nie musisz dostać tp na 1 łuku aby mieć powtórzy bieg. Wystarczy, żeby zawodnik, który dostał teleport wpadł w Ciebie i przeszkodził ci w jeździe np wpycha cie w trawę siłą rozpędu spowodowanej teleportem. I tylko do tego odnosił się nasz protest. To wy próbujecie udowadniać, że jakieś kwestie regulaminowe są złe, co z resztą już wczoraj pisałem, że wasz protest jest kompletnie nie na temat, bo nie odnosi się do tego czy Rob wpadł ze swojej winy czy z powodu tego że doszło do teleportu i efektu domina na 1 łuku, przez co zabrakło mu miejsca - jak w prawdziwym żużlu, tylko odnosiliście się do definicji teleportu, a nie do artykułu 12, który odnosi się do sytuacji z 1 łuku. "Art 12. W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na pierwszym łuku." Mi osobiście chodzi tylko o to, aby nie było sytuacji, że jak ktoś dostanie tp i pociągnie ze sobą w trawę, innego zawodnika, który sam z siebie tp nie dostał ale zajebał w tego co akurat, ten teleport uświadczył, to wtedy powtarzamy bieg, natomiast, jak nie dostałeś tp ale dostał twój rywal i w Ciebie wpadł, przez co ty wylądowałeś w trawie (bez tp), a on się utrzymał i pojechał dalej, to taki bieg według tego, co tutaj kreujecie już się nie zalicza do powtórki. I to wam od wczoraj tłumaczę, że czepiacie się jakiś definicji teleportu, a nie samego artykułu 12, na podstawie, którego pisze się pewnie z 90% protestów w tej grze.
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 15:26   

Jest jak piszesz i zgadza sie to z sytuacja z s21 gdzie tazor rozjechal zabe po strzale .

Problem ze nie zgadza sie to z obecna sytuacją. Nikt na Roba nie wpadl , Mateo go nie dotknal . TP nie mialo jakiegokolwiek przelozenia na jazde Roba. Nie ma zadnych podobienstw z tamta sytuacja. Gdyby Rob ucierpial, przestawilo go , odprostowalo czy cos to okey. A tu tylko i az Rob szybciej skrecil i poniosl konsekwencje ladujac w trawie.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna