Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Boom
2014-04-21, 18:34
Komunikaty Rady STS
Autor Wiadomość
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2676
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-21, 20:50   

KOMUNIKAT 3/30


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższym KSMem z sezonu '29. Poniższy wpis obowiązuje do pierwszej połowy rundy zasadniczej, a więc do 5 kolejki włącznie (Ekstraliga LM - do 7. kolejki włącznie). Druga aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca na drugą połowę rundy zasadniczej, nastąpi po rozegranych 5 rundach sezonu '30 (Ekstraliga LM po rozegraniu 7. kolejki).

Ekstraliga:

Biting Lizards
1. Piotraseczek
2. Adam

Top Smokers Club Reprezentant
1. Barnej
2. Ageroth

Falubaz Zielona Góra
1. Arektom
2. Dawid

Black Widow
1. AdamusKST
2. Norbas

Speedway Liga Team
1. Jampa
2. Ivan

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Ziezie
2. Mayer200


1. liga

Kolesiostwo Speedwaya
1. ppysio
2. Winiu

Janusze Speedwaya
1. LeiTo
2. mily93

Skałka Śląsk Speedway
1. Szychoś
2. michu13

Ognista Szpryca
1. Anonimowy
2. DaDi

Oszukani Renciści
1. Marecki
2. Mikkel

Włókniarz Forum Team
1. Papa
2. Kajbel


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Adam
2. Ivan

GKM Grudziądz
1. Amber Mouse
2. YAL

CKM Włókniarz Częstochowa
1. Skulek
2. Rudolf

SKS Start Gniezno
1. Pikey
2. volf95

Stal Rzeszów
1. Machu
2. Papa

Apator Toruń
1. Speed
2. JMG

Unia Leszno
1. siopek123 (stranieri)
2. Vodecka

WTS Sparta Wrocław
1. Barnej (stranieri)
2. Jampa



Uwagi:
:arrow: Zawodnicy/Zastępowani zostali spisani według podpisanych kontraktów do 21.02
:arrow: Jeżeli ktoś teraz podpisze kontrakt i załapie się do 1-2 według KSM, wówczas taka aktualizacja w danej drużynie będzie możliwa tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem sezonu przez zainteresowaną drużynę.
:arrow: Kolejna aktualizacja Z/Z nastąpi po połowie rundy zasadniczej w danych ligach
Ostatnio zmieniony przez Domin 2022-03-15, 16:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2676
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-22, 18:43   

KOMUNIKAT 4/30



Rada STS postanowiła warunkowo dopuścić graczy z Bydgoszczy oraz Gdańska do startów w Lidze Miast w sezonie '30. Przepis pozostaje w Regulaminie na kolejne sezony. Rada STS wzięła pod uwagę przede wszystkim bieżącą sytuację STS-a w kwestii ilości graczy, późne ogłoszenie braku możliwości startów dla powyższych graczy oraz sytuacje kadrową zgłoszonych wcześniej drużyn.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2676
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-03-22, 17:19   

KOMUNIKAT 5/30



Zweryfikowano wynik meczu Włókniarz Forum Team - Ognista Szpryca z 52:38 na 52:30 w związku z zastosowaniem zastępstwa zawodnika za nieuprawnionego zawodnika (Anonimowy).
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2676
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-03-28, 15:46   

KOMUNIKAT 6/30


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższym KSMem z sezonu '29 lub najwyższą średnią w trakcie sezonu. Poniższy wpis obowiązuje od początku drugiej połowy rundy zasadniczej do końca rundy zasadniczej, a więc od 6 kolejki do 10 kolejki włącznie (Ekstraliga LM - od 8. kolejki do 14. kolejki włącznie). Trzecia aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca na Play-Offy, nastąpi po rozegraniu całej rundy zasadniczej

Ekstraliga:

Biting Lizards
1. Sensity
2. siopek123

Top Smokers Club Reprezentant
1. Pikey
2. Barnej

Falubaz Zielona Góra
1. Dawid
2. Rudolf

Black Widow
1. AdamusKST
2. Widewolf

Speedway Liga Team
1. Ivan
2. Jampa

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Domin
2. Mayer200


1. liga

Kolesiostwo Speedwaya
1. ppysio
2. antek

Janusze Speedwaya
1. volf95
2. LeiTo

Skałka Śląsk Speedway
1. Szychoś
2. Rob1404

Ognista Szpryca
1. DaDi
2. Liban

Oszukani Renciści
1. Marecki
2. Mikkel

Włókniarz Forum Team
1. Papa
2. FaFur


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Ivan
2. Kajbel

GKM Grudziądz
1. Amber Mouse
2. Billy

CKM Włókniarz Częstochowa
1. LUqq
2. Skulek

SKS Start Gniezno
1. volf95
2. GinGer

Stal Rzeszów
1. Papa
2. Animal

Apator Toruń
1. Speed
2. Panter

Unia Leszno
1. Dawid
2. Sensity (stranieri)

WTS Sparta Wrocław
1. Barnej (stranieri)
2. Domin



Uwagi:
:arrow: Kolejna aktualizacja Z/Z nastąpi po zakończeniu rundy zasadniczej w danych ligach
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2676
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-05-11, 16:59   

KOMUNIKAT 7/30


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższym KSMem z sezonu '29 lub najwyższą średnią w trakcie sezonu. Poniższy wpis obowiązuje na całą fazę finałową (rundy Play-Off).

Ekstraliga:

Biting Lizards
1. Amber Mouse
2. Sensity

Top Smokers Club Reprezentant
1. LUqq
2. Barnej

Falubaz Zielona Góra
1. Dawid
2. Skulek

Speedway Liga Team
1. Ivan
2. Jampa



1. liga

Kolesiostwo Speedwaya
1. ppysio
2. antek

Janusze Speedwaya
1. volf95
2. mily93

Oszukani Renciści
1. Marecki
2. Mikkel

Włókniarz Forum Team
1. Papa
2. FaFur
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2676
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-06-22, 17:26   

KOMUNIKAT 8/30




1. Bravoooo, jako trener drużyny Apator Toruń, która w sezonie '30 odnotowała 3 walkowery, zostaje ukarany zakazem prowadzenia drużyny w LM w sezonie '31.

2. Ranking drużyn po sezonie '30:

Liga Oficjalna:

1. Falubaz Zielona Góra
2. Biting Lizards
3. Top Smokers Club Reprezentant*
4. Speedway Liga Team
5. Kaskaderzy Apokalipsy
6. Włókniarz Forum Team - awans

7. Black Widow - spadek
8. Janusze Speedwaya
9. Oszukani Renciści
10. Kolesiostwo Speedwaya
11. Ognista Szpryca
12. Skałka Śląsk Speedway

Liga Miast:

1. Stal Rzeszów
2. GKM Grudziądz
3. Unia Leszno
4. KS Falubaz Zielona Góra
5. Włókniarz Częstochowa
6. Start Gniezno
7. WTS Sparta Wrocław
8. Apator Toruń**

* Drużyna ukarane -1pkt za walkower w sezonie '30
** Drużyna ukarana -3pkt za walkowery w sezonie '30


3. Medaliści rozgrywek oficjalnych w sezonie '30:

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga:
1. Falubaz Zielona Góra
2. Biting Lizards
3. Top Smokers Club Reprezentant

Drużynowe Mistrzostwa Polski Ligi Miast - Ekstraliga LM:
1. Stal Rzeszów
2. GKM Grudziądz
3. Unia Leszno

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
1. Pikey
2. Machu
3. ppysio

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
1. Top Smokers Club Reprezentant
2. Biting Lizards
3. Włókniarz Forum Team

Kryterium Asów:
1. Machu
2. Norbas
3. Papa

Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast:
1. Polonia Bydgoszcz
2. Unia Tarnow
3. Unia Leszno

Złoty Kask:
1. Papa
2. Skulek
3. Pityk

Grand Prix:
1. Amber Mouse
2. Sensity
3. Vodecka
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2676
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-07-11, 19:46   

KOMUNIKAT 9/30




CZAS POŻEGNAŃ



Zgodnie z zapowiedziami, sezon '30 był moim ostatnim jako osoby dowodzącej Radą Ligi STS. Z braku chętnych do tej roli, przejąłem te obowiązki od Ipaqa. Przez 6 sezonów były wzloty i upadki, momenty lepsze lub gorsze. Nie będę tutaj pisał co uważam za plusy, które udało się zrobić, czy za minusy, które można było zrobić lepiej - to nie czas na to. Dziękuję wszystkim, którzy przez ten czas ze mną współpracowali w Radzie STS, pomagali poza Radą STS, pomagali przy organizacji najważniejszego wydarzenia dla STS-a ostatnich lat - "Wirtualnej 1. Kolejki". Dziękuję także za udział w dyskusjach na temat STS-a i konstruktywną krytykę. Życzę powodzenia następcom. Radę Ligi STS przejmują Amber Mouse, Sensity, Vodecka i siopek123.


Ps. Niemal wszystko zostało już przekazane nowej Radzie Ligi STS. Zaktualizowany został także Regulamin STS.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2022-07-31, 18:36   

KOMUNIKAT 1/31




CZAS POWITAŃ

Jak pewnie większość z Was wie od tego sezonu wraz z Amberem, Sensitym i Siopkiem wskakujemy
w buty Domina i przejmujemy pieczę nad organizacją Ligi.
Na początek komunikatu chcemy oficjalnie ogłosić, że współpracował z nami będzie Kajbel, którego nie było może uwzględnionego w naszej kandydaturze ale jesteśmy otwarci na ludzi chcących pomagać i jak
widzimy Jego zaangażowanie to chcemy by każdy wiedział, że działa on z nami.
Nasza piątka to jednocześnie cały skład rady. Obowiązkami w zasadzie będziemy się dzielić i nie jest tak, że każdy jest sztywno przywiązany do swojej roli. Jeśli ktoś będzie miał jakiekolwiek pytania
można śmiało atakować każdego z nas z osobna bądź po prostu pisać wiadomość prywatną na fanpage sts'a.

Z najważniejszych komunikatów pragniemy ogłosić, że liga ruszy:
24.08 (środa) - Kryterium Asów
25.08 (czwartek) - Złoty Kask
29.08 - 4.09 - 1. kolejka

Dla Medalistów IMP, DMP i LM przewidujemy pamiątkowe medale czy nagrody - zobaczymy na ile pozwolą nam finanse.

Zgłoszenia zespolów otwieramy od dzisiaj tj. Niedziela 31.07.- tematy już są gotowę i można zgłaszać drużyny. Zapisy potrwają one do Niedzieli 21.08.
Później ogarniamy strukturę Ligi i dajemy Wam możliwość podpisywania kontraktów.Zachęcamy do tego by nie czekać na ostatnią chwilę ponieważ chcemy mieć wcześniej podgląd sytuacji ile będzie drużyn w lidze oficjalnej żeby rozplanować dobrze strukturę ligi. Mamy przygotowany kalendarz na 8 zespołów w
lidze, jak i na 6 także pełna rozpiska pojawi się przed startem sezonu jak poznamy dokładną ilość drużyn.

Zbliżający sezon będzie sezonem przejściowym w trakcie, którego zamierzamy "otrzaskać" się z zarządzaniem ligą oraz planujemy zająć się promocją gry i stworzeniem świeższego moda na sezon 32'(po nowym roku) - mam tu na myśli stworzenie nowych bądź dodanie/wymienienie kilku torów.
Z Racji dość późnego przekazania nam władzy tory do Ligi Oficjalnej na sezon 31' pozostaną bez zmian gdyż zwyczajnie nie było i nie będzie czasu na testy przed startem tego sezonu.

W komisji do spraw protestów również dojdzie do kilku zmian personalnych, o których poinformujemy w swoim czasie przed startem sezonu - mogę tylko powiedzieć, że organizacja ta będzie całkowicie niezależna od rady i nie będziemy mieli wpływu na decyzje, które tam zapadają. (gdyby ktoś się obawiał stronniczości BL :P )

Zmianie podlega również godzina ustalania meczów zaległych. Nie będzie to jak do tej pory 21:30, a 22:00 (jest to pokłosie tego, że w listopadzie ruszają mistrzostwa Świata w piłce nożnej, a wieczorne mecze będą rozgrywane o godzinie 20:00. Więc każdy chętny może obejrzeć sobie meczyk,a po nim wejść na odgórnie ustalony mecz STS'a :P )

Z małych zmian organizacyjnych wprowadzamy zapis adekwatny do zasad w realnym żużlu, a mianowicie zdobywcy DMP organizują Finał IMP na swoim torze - Trener aktualnych Mistrzostw Polski podaje nam go już przed startem sezonu. Tory na 1/4 i 1/2 również będą rozlosowane
przed sezonem, a do nich dolosowywane będą tylko obsady zawodników. Licytacje zostaną tylko
na finały zawodów parowych ale będą przeprowadzane na tydzień przed zawodami żeby każdy miał
czas na przygotowanie się do zawodów.

Z kolei w Grand Prix wprowadzamy zmianę, że po rundzie zasadniczej w półfinale na serwer wchodzimy w kolejności adekwatnej do zajmowanej pozycji. Do tej pory było tak, że jak ktoś wygrał rundę zasadniczą, a wybrał czwarte pole to musiał wejść na serwer ostatni. od tego sezonu zawodnik, który wybiera pierwszy będzie miał prawo wybrać czwarte pole, a mimo to będzie mógł wejść na serwer pierwszy. To jest ten przywilej wynikający z dobrej postawy w zawodach.

To tyle. O reszcie będziemy informować na bieżąco i życzymy sobie i Wam udanej współpracy
oraz dobrej zabawy i powodzenia w nadchodzącym sezonie.
_________________

 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2022-08-26, 19:04   

KOMUNIKAT 2/31



1. Kalendarz na sezon '31:

24.08 (środa) - Kryterium Asów
25.08 (czwartek) - Złoty Kask
29.08 - 4.09 - 1. kolejka
1.09 (czwartek) - 1. runda GP
5.09 - 11.09 - 2. kolejka
8.09 (czwartek) - 1/2 MPPK
12.09 - 18.09 - 3. kolejka
15.09 (czwartek) - 2. runda GP
19.09 - 25.09 - 4. kolejka
22.09 (czwartek) - 1/4 IMP
26.09 - 2.10 - 5. kolejka
29.09 (czwartek) - 1/2 MPPLM
3.10 - 9.10 - 6. kolejka
6.10 (czwartek) - 3. runda GP
10.10 - 16.10 - 7. kolejka
13.10 (czwartek) - finał MPPK
17.10 - 23.10 - 8. kolejka
20.10 (czwartek) - 4. runda GP
24.10 - 30.10 - 9. kolejka
27.10 (czwartek) - 1/2 IMP
31.10 - 6.11 - 10. kolejka
3.11 (czwartek) - 1/2 GP Challenge
7.11 - 13.11 - 11. kolejka
14.11 - 20.11 - 12. kolejka
17.11 (czwartek) - finał MPPLM
21.11 - 27.11 - 13. kolejka
24.11 (czwartek) - 5. runda GP
28.11 - 4.12 - 14. kolejka
1.12 (czwartek) - finał IMP
5.12 - 11.12 - 15. kolejka
8.12 (czwartek) - Finał GP Challenge
13.12 - 19.12 - 16. kolejka
15.12 (czwartek) - 6. runda GP
19.12 - 25.12 - 17. kolejka
26.12 - 1.01 - 18. kolejka


2. Struktura ligowa:

Ekstraliga:
1.Falubaz Zielona Góra
2.Biting Lizards
3.Kaskaderzy Apokalipsy
4.Oszukani Renciści
5.Włókniarz Forum Team
6.Kolesiostwo Speedwaya
7.Ognista Szpryca
8.Skałka Śląsk Speedway
9.Włókniarz Forum Team II
10.Skazane Węże

Jedziemy tylko rundę zasadniczą mecz i rewanż 18 kolejek - wg kalendarza i tak sezon kończy się w styczniu, a trzeba brać pod uwagę mundial, święta i opóźnienia w czasie więc nie będzie kiedy pojechać Play Offów.

Możliwy spadek 9,10 miejsce


Ekstraliga LM:

1.GKM Grudziądz
2.Unia Leszno
3.KS Falubaz Zielona Góra
4.Start Gniezno
5.WTS Sparta Wrocław

Po rozegraniu rundy zasadniczej drużyny z miejsc 1-4 jadą Play Offy.
Półfinały + finał co daje 14 kolejek.


W Lidze Miast 31' jako stranieri nie mogą jeździć zawodnicy z Częstochowy.

Awanse i spadki uzależnione są od ilości zgłoszonych drużyn na sezon '32. Prosimy o jak najszybsze podpisywanie kontraktów, gdyż w poniedziałek musimy opublikować listę Z/Z.


Komisję ds. protestów w sezonie 31' tworzyć będą: Skulek, M4te0, Wesol, Volf95 oraz Jampa


Ponadto przypominam o tym, że na slacku istnieje kanał #zawody. Idzie tam info z kalendarza na jakim kanale rozgrywane są zawody ale też informujemy o zmianach jeśli coś jest nie tak z kanałem. Warto go śledzić i tam zerkać przed zawodami jak coś jest nie tak.
_________________

 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 557
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2022-08-29, 18:56   

KOMUNIKAT 3/31


Lista Z/Z na pierwszą połowę sezonu:


Liga oficjalna:

Biting Lizards:

-Amber Mouse
-Adam

Falubaz Zielona Góra:

-Dawid
-Skulek

Kaskaderzy Apokalipsy:

-Domin
-Speed

Kolesiostwo Speedwaya:

-Ivan
-Antek

Ognista Szpryca:

-Idziu
-Beza

Oszukani Renciści:

-Marecki
-Hector69

Skałka Śląsk Speedway:

-mily93
-LeiTo

Skazane Węże:

-Barnej
-Pikey

Włókniarz Forum Team:

-LUqq
-Jampa

Włókniarz Forum Team II:

-ppysio
-Ron


Liga Miast:

GKM Grudziądz:

-Amber Mouse
-Billy

KS Falubaz Zielona Góra:

-Ivan
-Kajbel

Start Gniezno:

-volf95
-Animal

Unia Leszno:

-Dawid
-Vodecka

WTS Sparta Wrocław:

-Domin
-Speed
Ostatnio zmieniony przez Vodecka 2022-10-17, 20:15, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2022-09-13, 17:03   

KOMUNIKAT 4/31


1.Zaktualizowane zostały listy z/z po pierwszych kolejkach włącznie (jak już wszyscy co mieli podpisali kontrakty) zarówno w Lidze Oficjalnej jak i Lidze Miast - proszę się z tym zapoznać ponieważ mogą się one różnić z tym co jest na stronie. Obowiązuje lista z Komunikatu rady!

2.Ruszyły zgłoszenia do IMP, które trwają do 18.09.2022 (niedziela) - zgłaszać można w tym temacie: http://forum.sts-pl.eu/vi...p=266033#266033

3.Szeregi komisji ds. protestów zasili jeszcze stary znajomy Domin. Jest to konsekwencja tego, że w ostatniej chwili okazało się, że WFT będzie miało w swojej drużynie dwóch członków komisji więc w przypadku, gdy protest będzie dotyczył WFT byłoby za mało ludzi do oceniania danej sytuacji. Awaryjnie więc wskoczy Domin - oczywiście po rozwiązaniu pierwszego protestu, który dotyczy obecnie jego drużyny.

4.Przypominamy, że warto startować w IMP i brać czynny udział w Grand Prix bo za pierwsze trzy miejsca w tych zawodach przewidziane są nagrody w postaci pucharów. :)
_________________

 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2022-09-18, 12:01   

KOMUNIKAT 6/31



1.Usprawniona została instalka Moda na sezon 31' na taśmę profesjonalną :D (jest normalnie setup, tworzy się ikona, po zainstalowaniu są ustawienia domyślne oraz wybrany gracz 1). Najważniejszą rzeczą, którą udało się ogarnąć jest to, że Ci, którzy już mają pobraną obecną wersją mogą grać na nowej więc w zasadzie pozostawiamy wolną rękę czy ktoś chce sobie zmienić czy nie. Wszytko jest to samo - ale obecna wersja bardzo ułatwi wejście nowym graczom i to głównie dla nich było to zrobione - link w dziale download jest już podmieniony na stronie.

2.Wystartował serwer STS'a na Discordzie. Pojawiły się głosy od nowych graczy, że warto pójść w tę stronę więc wyciągamy rękę w ich kierunku! Na nasz serwer można dołączyć tutaj: https://discord.gg/FZqTAKBDxE Tutaj wielkie podziękowania dla MałegoGKM za pomoc i ogarnięcie tego tematu. Jest to pozycja dla chętnych ale zachęcam każdego do spróbowania z czym to się je.

3.Zostały rozlosowane półfinały IMP więc już możecie sobie trenować torki:
http://forum.sts-pl.eu/vi...p=266095#266095

4.Do jutra - tj. poniedziałek 10.10. do godz 23:59 trwa licytacja na finał MPPK także proszę tych trenerów, którzy jeszcze nie zagłosowali o wybór torów http://forum.sts-pl.eu/vi...p=266096#266096

5.Ruszyły również zapisy do Grand Prix Challenge 31'. Zapisy trwają do Niedzieli23.10 do godz 23:59:
http://forum.sts-pl.eu/vi...p=266101#266101

pozdrawiamy
_________________

 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2022-10-18, 22:09   

KOMUNIKAT 7/31


Drużyna Ognistej Szprycy zgodnie z regulaminem w związku z nieobecnością na finale MPPK została ukarana odjęciem dwóch dużych punktów w tabeli ligowej.


Przypominam również, że jeszcze tylko 5 dni zostało do zgłoszenia się do udziału w Grand Prix Challenge: http://forum.sts-pl.eu/vi...p=266131#266131
_________________

 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2022-10-18, 22:33   

KOMUNIKAT 8/31


Zaktualizowane Listy z/z po rozegraniu pierwszych serii spotkań:
Obowiązują one do końca rundy zasadniczej w LM i do końca sezonu w Lidze Oficjalnej.

Liga oficjalna:

Biting Lizards:

-Amber Mouse
-Ipaq

Falubaz Zielona Góra:

-Dawid
-Rudolf

Kaskaderzy Apokalipsy:

-Domin
-Ziezie

Kolesiostwo Speedwaya:

-Ivan
-Animal

Ognista Szpryca:

-Beza
-MalyGKM

Oszukani Renciści:

-Hector69
-Hawk

Skałka Śląsk Speedway:

-LeiTo
-mily93

Skazane Węże:

-Barnej
-Pikey

Włókniarz Forum Team:

-Liban
-FaFur

Włókniarz Forum Team II:

-ppysio
-Cece


Liga Miast:

GKM Grudziądz:

-Amber Mouse
-Ron

KS Falubaz Zielona Góra:

-Ivan
-Liban

Start Gniezno:

-volf95
-Ipaq

Unia Leszno:

-Dawid
-Vodecka

WTS Sparta Wrocław:

-Jampa
-Mayer200
_________________

 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2023-01-10, 22:22   

KOMUNIKAT 9/31


1.Ruszyły zgłoszenia drużyn na sezon '32. Zgłoszenia trwają do Niedzieli 29.01 do godz 23:59!

2. Ranking drużyn po sezonie '31:

Liga Oficjalna:

1. Biting Lizards
2. Falubaz Zielona Góra
3. Włókniarz Forum Team
4. Skazane Węże
5. Oszukani Renciści
6. Kaskaderzy Apokalipsy
7. Kolesiostwo Speedwaya
8. Włókniarz Forum Team II
9. Skałka Śląsk Speedway
10. Ognista Szpryca


Liga Miast:

1. Unia Leszno
2. KS Falubaz Zielona Góra
3. WTS Sparta Wrocław
4. GKM Grudziądz
5. Start Gniezno

3. Medaliści rozgrywek oficjalnych w sezonie '31:

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga:
1. Biting Lizards
2. Falubaz Zielona Góra
3. Włókniarz Forum Team

Drużynowe Mistrzostwa Polski Ligi Miast - Ekstraliga LM:
1. Unia Leszno
2. KS Falubaz Zielona Góra
3. WTS Sparta Wrocław

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
1. Sensity
2. Barnej
3. Amber Mouse

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
1. Falubaz Zielona Góra
2. Włókniarz Forum Team
3. Skazane Węże

Kryterium Asów:
1. Pikey
2. FaFur
3. Dawid

Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast:
1. Unia Leszno
2. Wybrzeże Gdańsk
3. GKM Grudziądz

Złoty Kask:
1. Barnej
2. Dawid
3. Skulek

Grand Prix:
1. Amber Mouse
2. Sensity
3. Vodecka
_________________

 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1243
Skąd: Hull
Wysłany: 2023-02-13, 17:43   

KOMUNIKAT 2/32


Lista Z/Z na pierwszą połowę sezonu '32 (stan kontraktów na 13/02/2023):


Biting Lizards:

- Ipaq
- Adam

Falubaz Zielona Góra:

- Dawid
- Rudolf

Kaskaderzy Apokalipsy:

- Speed
- Ziezie

MatiMowe Myszy:

- Amber Mouse
- Ivan

Oszukani Renciści:

- Eric
- Marecki

Skałka Śląsk Speedway:

- Rob1404
- uki1995

Skazane Węże:

- Barnej
- Pikey

Wild Sharks:

- mily93
- KubsonRM

Włókniarz Forum Team:

- LUqq
- Liban

Włókniarz Forum Team II:

- ppysio
- Ricardo
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vodecka 2023-02-24, 07:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 557
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2023-04-11, 19:58   

KOMUNIKAT 3/32



Lista Z/Z na drugą połowę sezonu '32, lista będzie stopniowo uzupełniana:


Biting Lizards:

- Adam
- Vodecka

Falubaz Zielona Góra:

- Rudolf
- AdamusKST

Kaskaderzy Apokalipsy:

- Speed
- Pityk

MatiMowe Myszy:

- Amber Mouse
- Ivan

Oszukani Renciści:

- Hawk
- Mikkel

Skałka Śląsk Speedway:

- Radi
- Rob1404

Skazane Węże:

- Puszek
- Barnej

Wild Sharks:

- KubsonRM
- mily93

Włókniarz Forum Team:

- Jampa
- LUqq

Włókniarz Forum Team II:

- ppysio
- Cece
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 557
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2023-06-29, 15:19   

KOMUNIKAT 4/32



1. Ranking drużyn po sezonie '32:

Liga Oficjalna:

1. Włókniarz Forum Team
2. Falubaz Zielona Góra
3. Skazane Węże
4. Biting Lizards
5. Kaskaderzy Apokalipsy
6. MatiMowe Myszy
7. Oszukani Renciści
8. Włókniarz Forum Team II
9. Wild Sharks
10. Skałka Śląsk Speedway


2. Medaliści rozgrywek oficjalnych w sezonie '32:

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga:
1. Włókniarz Forum Team
2. Falubaz Zielona Góra
3. Skazane Węże

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
1. Barnej
2. AdamusKST
3. Pikey

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
1. Kaskaderzy Apokalipsy
2. Biting Lizards
3. Falubaz Zielona Góra

Kryterium Asów:
1. Barnej
2. Pikey
3. Dawid

Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast:
1. GKM Grudziądz
2. Stal Rzeszów
3. Falubaz Zielona Góra

Złoty Kask:
1. Dawid
2. Ivan
3. Ipaq

Grand Prix:
1. Dawid
2. Amber Mouse
3. Vodecka
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 557
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2023-08-09, 11:25   

KOMUNIKAT 1/33



1. Ruszyły zgłoszenia drużyn na sezon '33. Zgłoszenia trwają do niedzieli 27.08 do godz. 23:59!

2. Mod, szczegółowy kalendarz, struktury ligi zostaną ogłoszone w następnym komunikacie przed startem sezonu.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2023-08-27, 12:55   

KOMUNIKAT 2/33


1.Mod na sezon 33 znajduje się tutaj:
https://drive.google.com/file/d/1VyoXJ19F0RlabuG3B_q_HTFdqoKsPNF7/view
http://forum.sts-pl.eu/vi...p=266647#266647
2.Rozpisane zostały wszystkie zawody oraz rozlosowane wszystkie tory na nie.

TOR NA FINAŁ IMP 33' to Hallera!

Kalendarz na sezon 33':

31.08 (czwartek) - Kryterium Asów
04.09 - 08.09 - 1.kolejka
11.09 - 15.09 - 2.kolejka
14.09 (czwartek) - 1.Runda GP
18.09 - 22.09 - 3.kolejka
21.09 (czwartek) - 1/2 MPPK
25.09 - 29.09 - 4.kolejka
28.09 (czwartek) - 2.Runda GP
02.10 - 06.10 - 5.kolejka
05.10 (czwartek) - 1/4IMP
09.10 - 13.10 - 6.kolejka
12.10 (czwartek) - 3.Runda GP
16.10 - 20.10 - 7.kolejka
19.10 (czwartek) - 1/2 GP Challenge (ewentualnie finał jak będzie mało chętnych)
23.10 - 27.10 - 8.kolejka
26.10 (czwartek) - 1/2 IMP
30.10 - 03.11 - 9.kolejka
02.11 (czwartek) - 4.Runda GP
06.11 - 10.11 - 10.kolejka
09.11 (czwartek) - 1/2 MPPLM (chociaż raczej finał bo pewnie będzie mało chętnych)
13.11 - 17.11 - 11.kolejka
16.11 (czwartek) - 5.Runda GP
20.11 - 24.11 - 12.kolejka
23.11 (czwartek) - Finał GP challenge (lub wolne jeśli wcześniej będzie objechany 19.10)
27.11 - 01.12 - 13.kolejka
30.11 (czwartek) - FINAŁ MPPK
04.12 - 08.12 - 14.kolejka
07.12 (czwartek) - FINAŁ IMP
11.12 - 15.12 - 15.kolejka
14.12 (czwartek) - 6.Runda GP
18.12 - 22.12 - 16.kolejka
01.01 - 05.01 - 17.kolejka
08.01 - 12.01 - 18.kolejka

2. Struktura ligowa:

Ekstraliga:

1.Włókniarz Forum Team
2.Falubaz Zielona Góra
3.Skazane Węże
4.Biting Lizards
5.Kaskaderzy Apokalipsy
6.MatiMowe Myszy
7.Włókniarz Forum Team II
8.Oszukani Renciści
9.Skałka Śląsk Speedway

Jedziemy tylko rundę zasadniczą mecz i rewanż 18 kolejek - wg kalendarza bez PO.


Liga Miast:
Nadal brak chętnych i sensu.

Komisję ds. protestów w sezonie 33' tworzyć będą: Skulek, M4te0, Wesol, Volf95 oraz Jampa


Też przez wakację współpracowałem trochę z Bulletem i przedstawiłem mu nasze obawy i problemy jakie były ze stroną i ogólnie zostało wprowadzonych kilka kosmetycznych zmian i czekamy na początek sezonu ale jest duża szansa, że statystyki i pozostałe rzeczy wrócą do normy oraz strona nie będzie się tak wykrzaczać. Na razie jednak nie chce zapeszać ;)

Pozdrawiam
_________________

 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2023-09-04, 20:13   

KOMUNIKAT 3/33



Lista Z/Z na pierwszą połowę sezonu '33, lista będzie stopniowo uzupełniana:


Biting Lizards:

- Sensity
- Adam

Falubaz Zielona Góra:

- Dawid
- Skulek

Kaskaderzy Apokalipsy:

- Pityk
- Speed

MatiMowe Myszy:

- Amber Mouse
- Ivan

Oszukani Renciści:

- Barnej
- Hawk

Skałka Śląsk Speedway:

- LORAMSKY
- Startos

Skazane Węże:

- Pikey
- Szogun

Włókniarz Forum Team:

- Jampa
- LUqq

Włókniarz Forum Team II:

- ppysio
- Cece
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kajbel 2023-09-18, 20:32, w całości zmieniany 10 razy  
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 557
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2023-10-30, 08:50   

KOMUNIKAT 4/33



Wynik meczu MatiMowe Myszy - Skałka Śląsk Świętochłowice (15. kolejka) zostaje zmieniony na 40:0 (walkower) ze względu na nieregulaminowy skład gości.
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 557
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2023-11-03, 08:14   

KOMUNIKAT 5/33




Lista Z/Z na drugą połowę sezonu '33, lista będzie stopniowo uzupełniana:


Biting Lizards:

- Sensity
- Vodecka

Falubaz Zielona Góra:

- Rudolf
- Dawid

Kaskaderzy Apokalipsy:

- Speed
- Domin

MatiMowe Myszy:

- Amber Mouse
- Ivan

Oszukani Renciści:

- Barnej
- Eric

Skałka Śląsk Speedway:

- Rob1404
- LORAMSKY

Skazane Węże:

- Pikey
- Ageroth

Włókniarz Forum Team:

- Papa
- Ipaq

Włókniarz Forum Team II:

- ppysio
- Cece
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 557
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2024-01-23, 08:48   

KOMUNIKAT 6/33


1. Wkrótce ruszą zapisy na sezon 34.

2. Wraz z końcem sezonu 33 przestaję pełnić swoje role w administracji/radzie.

3. Ranking drużyn po sezonie '33:

Liga Oficjalna:

1. Skazane Węże
2. Falubaz Zielona Góra
3. Kaskaderzy Apokalipsy
4. Biting Lizards
5. Włókniarz Forum Team
6. Oszukani Renciści
7. MatiMowe Myszy
8. Włókniarz Forum Team II
9. Skałka Śląsk Świętochłowice*

*Drużyna ukarana -2pkt za walkowery w sezonie '33

4. Medaliści rozgrywek oficjalnych w sezonie '33:

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga:
1. Skazane Węże
2. Falubaz Zielona Góra
3. Kaskaderzy Apokalipsy

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
1. LeiTo
2. Adam
3. Sensity

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
1. Włókniarz Forum Team
2. Kaskaderzy Apokalipsy
3. Oszukani Renciści

Kryterium Asów:
1. AdamusKST
2. Amber Mouse
3. Lars

Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast:
1. Unia Leszno
2. GKM Grudziądz
3. Stal Rzeszów

Grand Prix:
1. Amber Mouse
2. Barnej
3. Dawid
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2960
Skąd: Leszno
Wysłany: 2024-01-26, 20:18   

KOMUNIKAT 1/34



1. Ruszyły zgłoszenia drużyn na sezon '34. Zgłoszenia trwają do Środy 07.02 do godz. 23:59!


2. Sezon rozpoczniemy w czwartek 08.02 - Kryterium Asów. Natomiast mod, szczegółowy kalendarz, struktury ligi zostaną ogłoszone w następnym komunikacie przed startem sezonu.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna