Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Boom
2014-04-21, 19:34
Komunikaty Rady STS
Autor Wiadomość
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-08-31, 17:21   

KOMUNIKAT 3/27


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższym KSMem z sezonu '26. Poniższy wpis obowiązuje do pierwszej połowy rundy zasadniczej, a więc do 7 kolejki włącznie (wyjątek 1 liga - do 5. kolejki włącznie). Druga aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca na drugą połowę rundy zasadniczej, nastąpi po rozegranych 7 rundach sezonu '27 (1 liga po rozegraniu 5. kolejki).

Ekstraliga:

Top Smokers Club Reprezentant
1. Puszek
2. Peti7

Biting Lizards
1. Piotraseczek
2. Amber Mouse

Falubaz Zielona Góra
1. Norbas
2. Speed

Black Widow
1. Zaba
2. Spiker

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Domin
2. Ziezie

Fuksiarze
1. Papa
2. ppysio

Włókniarz Forum Team
1. Skulek
2. stanior

Team X-Treme
1. Jack
2. Wesol*

1. liga

Anonimowi Alkoholicy
1. Cece
2. Kazim

Latające Deflektory
1. Kajbel
2. spec

The Bandits Riders
1. Frezer
2. eikferks

Stalowe Lwy
1. Mikkel
2. McQueen

Biting Lizards II
1. Jarekzu
2. Atlus

Skałka Śląsk Speedway
1. Baxter2012*
2. LeiTo*

2. liga

Wild Sharks
1. MeMe
2. KubsonRM*

Speedway Liga Team
1. Jampa
2. kryniek24

Młodzi Wilcy
1. Kaczy
2. fedenafide**

Ferajna Gibkich Dzików
1. Uciecha
2. Barnej*

Ognista Szpryca
1. Olly
2. DaDi

Kaskaderzy Apokalipsy II
1. Makles*
2. ManiekSW**

Kolesiostwo Speedwaya
1. zarowa*
2. goryl43*


* Najwyższa średnia w Lidze Polskiej wśród nieklasyfikowanych w drużynie
** Najwyższa średnia w Lidze Miast wśród niesklasyfikowanych w drużynie (w Lidze Polskiej brak występów)


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Ivan
2. Puszek

CKM Włókniarz Częstochowa
1. LUqq
2. FaFur

Unia Tarnów
1. Peti7
2. Ageroth

SKS Start Gniezno
1. Ipaq
2. volf95

WTS Sparta Wrocław
1. Jampa
2. Domin

Motor Lublin
1. Kazim
2. Mayer200

GKM Grudziądz
1. Amber Mouse
2. DaDi


1 liga LM:

GKS Wybrzeże Gdańsk
1. Barnej
2. Pawel51

KS Stal Gorzów
1. Sensity
2. Vodecka

Polonia Bydgoszcz
1. Winiu
2. Spiker**

Stal Rzeszów
1. Machu
2. Papa

TS Polonia Piła
1. ppysio
2. siopek123

SKS Start Gniezno II
1. antek*
2. Grigorian*

KS Falubaz Zielona Góra II
1. Pityk*
2. Dix*


* Najwyższa średnia w Lidze Miast wśród nieklasyfikowanych w drużynie
** Najwyższa średnia w Lidze Polskiej wśród niesklasyfikowanych w drużynie (w Lidze Miast brak występów)



Uwagi:
:arrow: Zawodnicy/Zastępowani zostali spisani według podpisanych kontraktów do 31.08
:arrow: Jeżeli ktoś teraz podpisze kontrakt i załapie się do 1-2 według KSM, wówczas taka aktualizacja w danej drużynie będzie możliwa tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem sezonu przez zainteresowaną drużynę.
:arrow: Kolejna aktualizacja Z/Z nastąpi po 7 kolejce rundy zasadniczej.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-10-13, 17:08   

KOMUNIKAT 4/27


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższym KSMem z sezonu '26. Poniższy wpis obowiązuje w drugiej połowie rundy zasadniczej, a więc od 8. kolejki do 14. kolejki (wyjątek 1 liga - od 6. kolejki do 10. kolejki). Trzecia aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca na rundy finałowe, nastąpi po rozegranych 14 rundach sezonu '27 (1 liga po rozegraniu 10. kolejki).

Ekstraliga:

Top Smokers Club Reprezentant
1. Pikey
2. Ageroth

Biting Lizards
1. Piotraseczek
2. Sensity

Falubaz Zielona Góra
1. Rudolf
2. Ivan

Black Widow
1. Zaba
2. AdamusKST

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Animal
2. WrobelKSUL

Fuksiarze
1. Dawid
2. Papa

Włókniarz Forum Team
1. Skulek
2. santi

Team X-Treme
1. Jack
2. Burek

1. liga

Anonimowi Alkoholicy
1. adamo
2. MagicOver

Latające Deflektory
1. Kajbel
2. Rico

The Bandits Riders
1. eikferks
2. Frezer

Stalowe Lwy
1. Ipaq
2. Rahim

Biting Lizards II
1. ZielaQ
2. Jarekzu

Skałka Śląsk Speedway
1. LeiTo
2. Baxter2012

2. liga

Wild Sharks
1. Ergonix
2. Marecki

Speedway Liga Team
1. Jampa
2. Andrzej

Młodzi Wilcy
1. Kaczy
2. Woffy

Ferajna Gibkich Dzików
1. Barnej
2. GinGer44

Ognista Szpryca
1. DaDi
2. Olly

Kaskaderzy Apokalipsy II
1. DejKej
2. Lare

Kolesiostwo Speedwaya
1. antek
2. Grigorian




Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Ivan
2. Liban

CKM Włókniarz Częstochowa
1. Rudolf
2. Skulek

Unia Tarnów
1. Peti7
2. Ageroth

SKS Start Gniezno
1. Pikey
2. Ipaq

WTS Sparta Wrocław
1. Domin
2. Jampa

Motor Lublin
1. Marecki
2. Mayer200

GKM Grudziądz
1. Ergonix
2. Amber Mouse


1 liga LM:

GKS Wybrzeże Gdańsk
1. Barnej
2. Arektom

KS Stal Gorzów
1. Danonek
2. Sensity

Polonia Bydgoszcz
1. Spiker
2. Sovieta

Stal Rzeszów
1. DoMeL
2. Papa

TS Polonia Piła
1. ppysio
2. ZielaQ

SKS Start Gniezno II
1. LeiTo
2. Grigorian

KS Falubaz Zielona Góra II
1. PopejDK
2. Kajbel
Ostatnio zmieniony przez Domin 2020-11-10, 03:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-11-06, 16:28   

KOMUNIKAT 5/27



1. Decyzją Prezesa Rady STS oraz Zastępcy Prezesa Rady STS z listy Radnych usunięto:
a) Jampę - za działanie na szkodę społeczności STS oraz nie wywiązywanie się ze swojego przydziału obowiązków
b) Goryla43 - za nie wywiązywanie się ze swojego przydziału obowiązków*

* Do końca listopada Goryl43 będzie nadal zajmował się Ligą Juniorów.

2. Obowiązki wyżej wymienionych, już byłych, Radnych do końca sezonu '27 rozdzielą między sobą Domin oraz Zaba:
a) Zaległe mecze - Domin (jeżeli będzie jedną ze stron ustala Zaba)
b) Turnieje oficjalne - Domin
c) Turnieje juniorskie (oprócz Ligi Juniorów) - podział między Dominem i Zabą (na dniach zostanie ustalony)

3. Rada STS poszukuje:
a) Redaktorów fanpage'a STS-a
b) Członka Rady STS na sezon '28, który będzie zajmował się turniejami oficjalnymi + ogólne obowiązki Rady STS
c) Członka Rady STS na sezon '28, który będzie zajmował się turniejami juniorskimi + ogólne obowiązki Rady STS
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-11-19, 17:35   

KOMUNIKAT 6/27


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast w fazie Play-Off Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższą średnią po rundzie zasadniczej. Poniższy wpis obowiązuje w fazie Play-Off oraz meczach barażowych.

Ekstraliga:



1. liga

Anonimowi Alkoholicy
1. Cece
2. adamo

Latające Deflektory
1. Kajbel
2. Rico

The Bandits Riders
1. eikferks
2. Frezer

Stalowe Lwy
1. Ipaq
2. Rahim

Biting Lizards II
1. ZielaQ
2. Jarekzu


2. liga




Ekstraliga LM:



1 liga LM:
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-01-19, 19:34   

KOMUNIKAT 7/27



Sezon '27 dobiega końca. Czeka nas bardzo krótka przerwa, więc czas na podsumowanie sezonu.

Ranking drużyn

Liga Polska:

1. Biting Lizards
2. Black Widow
3. Top Smokers Club Reprezentant
4. Fuksiarze
5. Falubaz Zielona Góra
6. Team X-Treme
7. The Bandits Riders - awans z 1. ligi
8. Włókniarz Forum Team - zwycięzca barażu

9. Stalowe Lwy - przegrany barażu
10. Kaskaderzy Apokalipsy - spadek z Ekstraligi
11. Anonimowi Alkoholicy
12. Latające Deflektory
13. Wild Sharks - awans z 2. ligi
14. Speedway Liga Team - awans z 2. ligi
15. Ognista Szpryca - awans z 2. ligi
16. Ferajna Gibkich Dzików - zwycięzca barażu

17. Biting Lizards II - przegrany barażu
18. Skałka Śląsk Speedway - spadek z 1. ligi
19. Młodzi Wilcy
20. Kolesiostwo Speedwaya
21. Kaskaderzy Apokalipsy II


Liga Miast:

1. GKM Grudziądz/ SKS Start Gniezno
2. GKM Grudziądz/ SKS Start Gniezno
3. Unia Tarnów
4. CKM Włókniarz Częstochowa
5. KS Falubaz Zielona Góra
6. Stal Rzeszów - awans z 1. ligi LM
7. KS Stal Gorzów - awans z 1. ligi LM
8. Polonia Bydgoszcz - zwycięzca barażu

9. Motor Lublin - przegrany barażu
10. WTS Sparta Wrocław - spadek z Ekstraligi LM
11. TS Polonia Piła
12. GKS Wybrzeże Gdańsk
13. SKS Start Gniezno II
13. KS Falubaz Zielona Góra II


Jeżeli w Lidze Polskiej lub Lidze Miast drużyna, która miała według rankingu drużyn występować w wyższej lidze, ale przy zgłoszeniu drużyny zrezygnuje z udziału w wyższej lidze, automatycznie zostaje zdegradowana do najniższej ligi (przyznawana jest nowa licencja).
Jeżeli drużyna pierwszy raz odmówi udziału w lidze wyższej niż powinna występować według rankingu drużyn (przez wycofanie się drużyn wyżej rozstawionych) nie ponosi konsekwencji. Drugi raz skutkuje tym samym co powyżej.


Indywidualne Mistrzostwa Polski

1. Puszek
2. Pikey
3. Piotraseczek


Mistrzostwa Polski Par Klubowych

1. Biting Lizards
2. Black Widow
3. Top Smokers Club Reprezentant


Kryterium Asów

1. Olly
2. Pikey
3. Speed


Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast

1. KS Apator Toruń
2. KS Stal Gorzów
3. SKS Start Gniezno


Złoty Kask

1. Barnej
2. Peti7
3. Ipaq


Grand Prix

1. Piotraseczek
2. Amber Mouse
3. Zaba


Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów

1. Dix
2. Ricardo
3. Ficu09


Srebrny Kask

1. KubsonRM
2. LeiTo
3. Ricardo


Brązowy Kask

1. antek
2. Kasper
3. ciubaruba


Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych

1. ???
2. ???
3. ???




Ruszyły zgłoszenia na nowy sezon. Zgłoszenia trwają do 31. stycznia.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-02-03, 18:38   

KOMUNIKAT 1/28



1. Kalendarz na sezon '28:

9.02 (wtorek) - Kryterium Asów
11.02 (czwartek) - Złoty Kask
15.02 - 21.02 - 1. kolejka
18.02 (czwartek) - 1. runda GP
22.02 - 28.02 - 2. kolejka
25.02 (czwartek) - 1/2 MPPK
01.03 - 07.03 - 3. kolejka
04.03 (czwartek) - 2. runda GP
08.03 - 14.03 - 4. kolejka
11.03 (czwartek) - 1/4 IMP
15.03 - 21.03 - 5. kolejka
18.03 (czwartek) - 1/2 MPPLM
22.03 - 28.03 - 6. kolejka
25.03 (czwartek) - 3. runda GP
29.03 - 04.04 - 7. kolejka
01.04 (czwartek) - 1/2 GP Challenge
05.04 - 11.04 - 8. kolejka
08.04 (czwartek) - finał MPPK
12.04 - 18.04 - 9. kolejka
15.04 (czwartek) - 1/2 IMP
19.04 - 25.04 - 10. kolejka
22.04 (czwartek) - 4. runda GP
26.04 - 2.05 - 11. kolejka
29.04 (czwartek) - finał MPPLM
03.05 - 09.05 - 12. kolejka
06.05 (czwartek) - finał GP Challenge
10.05 - 16.05 - 13. kolejka
13.05 (czwartek) - 5. runda GP
17.05 - 23.05 - 14. kolejka
20.05 (czwartek) - finał IMP
24.05 - 30.05 - 15. kolejka
27.05 (czwartek) - 6. runda GP
31.05 - 06.06 - 16. kolejka
07.06 - 13.06 - 17. kolejka
14.06 - 20.06 - 18. kolejka

Kalendarz zawodów juniorskich będzie opublikowany w późniejszym terminie.


2. Podział lig na sezon '28:

Ekstraliga:
1. Biting Lizards
2. Black Widow
3. Top Smokers Club Reprezentant
4. Fuksiarze - awans z 1 ligi
5. Falubaz Zielona Góra
6. Team X-Treme
7. The Bandits Riders - awans do Ekstraligi
8. Kaskaderzy Apokalipsy*

1. liga:
1. Anonimowi Alkoholicy
2. Latające Deflektory
3. Wild Sharks - awans z 2. ligi
4. Speedway Liga Team - awans z 2. ligi
5. Ognista Szpryca - awans z 2. ligi
6. Ferajna Gibkich Dzików - zwycięzca barażu

2. liga:
1. Biting Lizards II - przegrany barażu
2. Skałka Śląsk Speedway - spadek z 1. ligi
3. Młodzi Wilcy
4. Kolesiostwo Speedwaya
5. Janusze Speedwaya

* W skutek braku zgłoszenia Włókniarz Forum Team oraz Stalowe Lwy, miejsce w Ekstralidze zajęła pierwsza z oczekujących w rankingu drużyn - Kaskaderzy Apokalipsy

Ekstraliga:
a) Play-Off: miejsca 1-4
b) baraż o Ekstraligę: 7. miejsce
c) bezpośredni spadek: 8. miejsce

1. liga:
a) Runda finałowa: miejsca 1-4 (każdy z każdym dwumecz - punkty z zasadniczej przechodzą do fazy finałowej)
b) awans: 1. miejsce
c) baraż o Ekstraligę: 2. miejsce
d) baraż o 1. ligę: zwycięzca dwumeczu o 5. miejsce
e) bezpośredni spadek: przegrany dwumeczu o 5. miejsce

2. liga:
a) Runda finałowa: miejsca 1-4 (każdy z każdym dwumecz - punkty z zasadniczej przechodzą do fazy finałowej)
b) awans: 1. miejsce
c) baraż o 1. ligę: 2. miejsce


Liga Miast - Ekstraliga:
1. SKS Start Gniezno
2. GKM Grudziądz
3. Unia Tarnów
4. CKM Włókniarz Częstochowa
5. KS Falubaz Zielona Góra
6. Stal Rzeszów - awans z 1. ligi LM
7. KS Stal Gorzów - awans z 1. ligi LM
8. Polonia Bydgoszcz - zwycięzca barażu

Liga Miast - 1. liga:
1. WTS Sparta Wrocław - spadek z Ekstraligi LM
2. TS Polonia Piła
3. SKS Start Gniezno II*
4. KS Falubaz Zielona Góra II*
5. Unia Leszno
6. Apator Toruń

* Drużyny rezerwowe nie mają prawa awansu do Ekstraligi

Liga Miast - Ekstraliga:
a) Play-Off: miejsca 1-4
b) baraż o Ekstraligę: 7. miejsce
c) bezpośredni spadek: 8. miejsce

Liga Miast - 1. liga:
a) Play-Off: miejsca 1-4
b) awans: 1. miejsce
c) baraż o Ekstraligę: 2. miejsce

Rada STS zastrzega, że system awansów/ spadków może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszeń na sezon '29.


3. Zmiany w Radzie STS.

Na sezon '28 do Rady STS dołączyli Kajbel oraz dk9.

Nowy podział obowiązków w Radzie STS:
Domin - Liga Oficjalna, Liga Miast, zaległe mecze, Z/Z, finanse, ogólne obowiązki Rady STS
Zaba - MOD, Grand Prix, ogólne obowiązki Rady STS
Kajbel - Turnieje Oficjalne, ogólne obowiązki Rady STS
dk9 - Turnieje juniorskie, ogólne obowiązki Rady STS

Dodatkowo fanpage STS-a na Facebooku prowadzić będą Bucol, Kasper oraz KubsonRM.
Ostatnio zmieniony przez Kajbel 2021-06-25, 08:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-02-08, 17:27   

KOMUNIKAT 2/28



1. Kalendarz rozgrywek juniorskich:

- 1 Runda LJ 15.02 - Częstochowa
- 2 Runda LJ 22.02 - Lublin
- 3 Runda LJ 1.03 - Wrocław
- 4 runda LJ 08.03 - Smoczyk
- 1/2 Brązowego Kasku 15.03 - ?
- 5 Runda LJ 22.03 - Ryga
- FINAŁ Brązowego Kasku 29.03 - ?-
- 6 Runda LJ 12.04 - Dackarna
- 7 Runda LJ 19.04 - Polonia
- FINAŁ Srebrnego Kasku 26.04 - ?
- 8 Runda LJ 10.05 - Zielona Góra
- 1/2 IMPJ 17.05 - ?
- 9 Runda LJ 24.05 - Opole
- Finał IMPJ 31.05 - ?
- Finał MMPPK 07.06 - ?

Za rozgrywki juniorskie odpowiada dk9.


2. Opublikowano kalendarze poszczególnych lig (w konkretnych działach na forum).

3. Na dniach dodane zostaną programy, przez co będzie można ustalać pierwsze mecze.
Ostatnio zmieniony przez dk9 2021-05-10, 14:56, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-02-15, 03:10   

KOMUNIKAT 3/28


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższym KSMem z sezonu '27. Poniższy wpis obowiązuje do pierwszej połowy rundy zasadniczej, a więc do 7 kolejki włącznie (1 liga, 2 liga oraz 1 liga LM - do 5. kolejki włącznie). Druga aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca na drugą połowę rundy zasadniczej, nastąpi po rozegranych 7 rundach sezonu '28 (1 liga i 2 liga oraz 1 liga LM po rozegraniu 5. kolejki).

Ekstraliga:

Top Smokers Club Reprezentant
1. Pikey
2. LUqq

Biting Lizards
1. Adam
2. Piotraseczek

Falubaz Zielona Góra
1. Rudolf
2. Ivan

Black Widow
1. Zaba
2. AdamusKST

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Ziezie
2. sefore

Fuksiarze
1. Dawid
2. Papa

The Badits Riders
1. Frezer
2. eikferks

Team X-Treme
1. Arektom
2. Jack

1. liga

Anonimowi Alkoholicy
1. adamo
2. Cece

Latające Deflektory
1. Rico
2. spec

Ferajna Gibkich Dzików
1. Barnej
2. eMKa

Ognista Szpryca
1. Kajbel
2. DaDi

Speedway Liga Team
1. m4te0
2. Jampa

Wild Sharks
1. Ergonix
2. Mikkel

2. liga

Biting Lizards II
1. Jarekzu
2. Atlus

Janusze Speedwaya
1. Baxter2012
2. Kejba

Młodzi Wilcy
1. Kaczy
2. Woffy

Kolesiostwo Speedwaya
1. LeiTo
2. antek

Skałka Śląsk Speedway
1. JUSKA
2. Mryniu


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Ivan
2. MeMe

GKM Grudziądz
1. Ergonix
2. Billy

CKM Włókniarz Częstochowa
1. Rudolf
2. Skulek

Unia Tarnów
1. Peti7
2. Ageroth

SKS Start Gniezno
1. Arektom
2. Pikey

KS Stal Gorzów
1. Piotraseczek
2. Sensity

Stal Rzeszów
1. DoMeL
2. Papa

Polonia Bydgoszcz
1. Spiker
2. Barnej


1 liga LM:

WTS Sparta Wrocław
1. Domin
2. Mayer200

TS Polonia Piła
1. ppysio
2. siopek123

Apator Toruń
1. Matiopole
2. JMG

Unia Leszno
1. Vodecka
2. Dawid

TS Polonia Piła
1. ppysio
2. siopek123

SKS Start Gniezno II
1. LeiTo
2. zarowa

KS Falubaz Zielona Góra II
1. Liban
2. PopejDK




Uwagi:
:arrow: Zawodnicy/Zastępowani zostali spisani według podpisanych kontraktów do 15.02
:arrow: Jeżeli ktoś teraz podpisze kontrakt i załapie się do 1-2 według KSM, wówczas taka aktualizacja w danej drużynie będzie możliwa tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem sezonu przez zainteresowaną drużynę.
:arrow: Kolejna aktualizacja Z/Z nastąpi po połowie rundy zasadniczej w danych ligach
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-03-26, 16:30   

KOMUNIKAT 4/28


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższą średnią do połowy rundy zasadniczej. Poniższy wpis obowiązuje od 8 kolejki włącznie (1 liga, 2 liga oraz 1 liga LM - od 6. kolejki włącznie). do końca rundy zasadniczej. Trzecia aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca w Play-Off i barażach, nastąpi po zakończeniu rundy zasadniczej sezonu '28.

Ekstraliga:

Top Smokers Club Reprezentant
1. Puszek
2. Pikey

Biting Lizards
1. Adam
2. Piotraseczek

Falubaz Zielona Góra
1. Rudolf
2. Ivan

Black Widow
1. AdamusKST
2. Zaba

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Domin
2. Mayer200

Fuksiarze
1. Dawid
2. Machu

The Bandits Riders
1. Winiu
2. zaq

Team X-Treme
1. Arektom
2. Speed

1. liga

Anonimowi Alkoholicy
1. roro
2. Cece

Latające Deflektory
1. Walec
2. Ron

Ferajna Gibkich Dzików
1. Barnej
2. Ricardo

Ognista Szpryca
1. Anonimowy
2. Olly

Speedway Liga Team
1. Jampa
2. Andrzej

Wild Sharks
1. Ergonix
2. Marecki

2. liga

Biting Lizards II
1. ZielaQ
2. Jarekzu

Janusze Speedwaya
1. Ripper
2. Baxter2012

Młodzi Wilcy
1. Kaczy
2. Woffy

Kolesiostwo Speedwaya
1. antek
2. santi

Skałka Śląsk Speedway
1. Rob1404
2. Szychoś


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Adam
2. Ivan

GKM Grudziądz
1. Ergonix
2. Amber Mouse

CKM Włókniarz Częstochowa
1. LUqq
2. FaFur

Unia Tarnów
1. Ageroth
2. Peti7

SKS Start Gniezno
1. Ipaq
2. GinGer44

KS Stal Gorzów
1. Piotraseczek
2. Dano92

Stal Rzeszów
1. Machu
2. Papa

Polonia Bydgoszcz
1. Barnej
2. Spiker


1 liga LM:

WTS Sparta Wrocław
1. Domin
2. Mayer200

TS Polonia Piła
1. siopek123
2. Jarekzu

Apator Toruń
1. Zaba
2. AdamusKST

Unia Leszno
1. Dawid
2. Vodecka

SKS Start Gniezno II
1. LeiTo
2. mily93

KS Falubaz Zielona Góra II
1. Kajbel
2. Ziezie
Ostatnio zmieniony przez Domin 2021-04-26, 14:53, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-04-07, 17:00   

KOMUNIKAT 5/28



Autoserwery pomimo kłopotów z masterem cały czas działają.
Wystarczy skorzystać bezpośrednio z IP:
130.61.153.21 Server 1
130.61.153.21:6656 Server 2
130.61.153.21:6657 Server 3
130.61.153.21:6658 Server 4
130.61.153.21:6659 Server 5
130.61.153.21:6660 Server 6


Jeśli będą zdarzały się sytuację, że dalej wam będzie wyrzucać bota przy wczytywaniu programu, do jakiegoś oficjalnego meczu, przez to że link jest niepoprawny, to trzeba usunąć na początku "https://" i wtedy powinno zadziałać. Musi zostać samo np. "sts-pl.eu/stsprog/lo?id=5327"


Prosimy o ustalanie zaległych meczów i wpisywanie ich w kalendarz. Mecze 6 i 7 kolejki, które nie będą wpisane do kalendarza, jutro zostaną odgórnie ustalone przez Radę STS.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-04-26, 14:44   

KOMUNIKAT 6/28



Po przeanalizowaniu nowych dowodów oraz argumentacji, Rada STS jednogłośnie (1 radny wstrzymał się od głosu) postanowiła przyjąć odwołanie od Decyzji 4/s28 złożone przez Piotraseczka (Stal Gorzów). dk9 (Stal Gorzów) został wykluczony z głosowania. Przypominamy także, że jest to nietypowa sytuacja, która zdarza się niezwykle rzadko. Jakakolwiek decyzja nie zostałaby podjęta przez część osób byłaby uznana za dobrą, a za innych przez złą. Apelujemy jednak w dyskusji o kulturę i merytoryczność.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-05-05, 17:10   

KOMUNIKAT 7/28


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższą średnią. Poniższy wpis obowiązuje od początku do końca rundy finałowej (Play-Off oraz baraże).

Ekstraliga:

Top Smokers Club Reprezentant


Biting Lizards


Falubaz Zielona Góra


Black Widow


Kaskaderzy Apokalipsy


Fuksiarze


The Bandits Riders


Team X-Treme


1. liga

Anonimowi Alkoholicy
1. suke
2. Cece

Ferajna Gibkich Dzików
1. Barnej
2. dk9

Ognista Szpryca
1. Anonimowy
2. Olly

Speedway Liga Team
1. Jampa
2. Andrzej

Wild Sharks
1. Ergonix
2. Peterovsky

Latające Deflektory
1. Ron
2. Walec

2. liga

Biting Lizards II
1. Jarekzu
2. ZielaQ

Janusze Speedwaya
1. Ripper
2. Baxter2012

Młodzi Wilcy
1. Kaczy
2. Woffy

Kolesiostwo Speedwaya
1. santi
2. antek


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra


GKM Grudziądz


CKM Włókniarz Częstochowa


Unia Tarnów


SKS Start Gniezno


KS Stal Gorzów


Stal Rzeszów


Polonia Bydgoszcz



1 liga LM:

WTS Sparta Wrocław
1. Mayer200
2. Domin

TS Polonia Piła
1. ppysio
2. siopek123

Apator Toruń
1. Zaba
2. AdamusKST

Unia Leszno
1. Dawid
2. Vodecka
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-05-21, 18:13   

KOMUNIKAT 8/28



Zgodnie z Regulaminem STS, Polonia Bydgoszcz została wykluczona z Ligi Miast w sezonie '28 po oddaniu czwartego walkowera w sezonie. Wszystkie dotychczas rozegrane spotkania zostaną zweryfikowane jako walkower dla drużyn przeciwnych. Dodatkowo decyzją Rady STS na trenera Polonii Bydgoszcz, Winia, zostaje nałożona kara zakazu prowadzenia drużyny w Lidze Polskiej oraz Lidze Miast w sezonie '29 oraz zakazu startów w Lidze Miast w sezonie '29.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-06-09, 18:02   

KOMUNIKAT 9/28



Przenosiny Cyberfolksa na inny serwer doprowadziły do awarii bota. Aby używać oficjalnych programów ligowych należy:
1. Ustawić w bocie program 6v6 (domyślnie było LO/LM)
2. Jeżeli bot nie zapamiętuje waszych ustawień:
- ścieżka: folder Turbo Sliders
- nazwa: nazwa waszego bota
- kanał: kanał meczowy
- mod: Mod_Speedway28
3. Wklejamy link do programu oraz hasło. Jeżeli wyskakuje błąd o niepoprawnym linku do programu, to usuwamy literkę "s" z "https". Przykład: https://sts-pl.eu/stsprog/lo?id=5400 -> http://sts-pl.eu/stsprog/lo?id=5400
Alternatywnie możemy także usunąć całe "https://".
4. Składy niestety musimy wpisać ręcznie, dlatego trenerów prosimy o podawanie prawidłowych nicków swoich graczy.

Do czasu postawienia bota na nowo, prosimy stosować się do powyższych.


Przypominamy, że sędziowie, którzy poprowadzili mecze na nieoficjalnych programach są zobligowani do ich przepisania pod groźbą kary zawieszenia w rozgrywkach. Dajemy czas do końca bieżącego tygodnia. Wiemy, że tych meczów trochę się uzbierało, dlatego dla ułatwienia pozwalamy nie wrzucać w bocie powtórek z meczu. Prosimy o ich spakowanie i wrzucenie razem z wklejką meczową w odpowiednim dziale na forum.

Cytat
Sędzia zawodów, który z różnych przyczyn (np. problemy techniczne) nie używał oficjalnego programu ligowego, ma obowiązek uzupełnienie wyników, czasów oraz powtórek do oficjalnego programu ligowego najpóźniej do 5. dni po rozegraniu spotkania. Jeżeli tego nie zrobi, automatycznie przyznana zostanie mu kara 3. kolejek zawieszenia w rozgrywkach, których dotyczy przewinienie.
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 403
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-06-25, 09:22   

KOMUNIKAT 10/28



Bot został naprawiony.

- składy działają - można jechać mecze na LO/LM
- zapisuje konfiguracje
- można wklejać linki z https

Nowa wersja bota dostępna w dziale Download.

Bezpośredni link -> https://drive.google.com/file/d/1pWzjcAje1W52v5HTsr1uaYFR1OBB0uFB/view?usp=sharing



Tabele Ekstraligi i Ekstraligi LM zaktualizowane.
Ostatnio zmieniony przez Domin 2021-06-30, 19:25, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-06-30, 19:26   

KOMUNIKAT 11/28



MOD na sezon '29 – Głosowanie I


Informujemy, że uruchomiona została pierwsza licytacja, która ma na celu rotację torów obowiązujących w rozgrywkach Ligi Oficjalnej w przyszłym sezonie. Oto podstawowe informacje dotyczące głosowania:

- Z uwagi na ograniczenia techniczne na stronie, zawodnicy zostali przyporządkowani do 8 grup liczących maksymalnie 24 osoby. Pod tym linkiem -> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Th50SPRyVVHMZIMOwmR6t7K7yEYiQ9wWdHTkJVVez2Q/edit?usp=sharing znajduje się szczegółowa rozpiska wskazująca, do której grupy przyporządkowany jest dany gracz (wystarczy kliknąć ctrl+f i wpisać swój nick aby dowiedzieć się, w jakiej grupie się znajdujemy).

- Głosujemy na obecne tory szeregując je od najbardziej do najmniej lubianego. Cztery tory z najmniejszą liczbą punktów wypadną z puli oficjalnych obiektów na przyszły sezon. Głosy wszystkich graczy "ważą" tyle samo.

- Licytacja potrwa do 11 lipca (niedziela), do godziny 23:59.

Linki do licytacji:
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=89 - Grupa 1
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=90 - Grupa 2
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=91 - Grupa 3
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=92 - Grupa 4
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=93 - Grupa 5
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=94 - Grupa 6
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=95 - Grupa 7
https://sts-pl.eu/licytacja.php?id=96 - Grupa 8
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-07-29, 19:44   

KOMUNIKAT 12/28



1. Ruszyły zgłoszenia drużyn na sezon '29. Zgłoszenia trwają do 15.08.2021 w odpowiednich działach na forum.

2. Decyzją Rady STS kara gracza HeGe została odwieszona tymczasowo na okres 2 sezonów.

3. Ranking drużyn po sezonie '28:

* Liga Oficjalna:

1. Biting Lizards
2. Top Smokers Club Reprezentant
3. Falubaz Zielona Góra
4. Black Widow
5. Team X-Treme
6. Fuksiarze
7. Speedway Liga Team - 1. miejsce 1. ligi
8. Wild Sharks - wygrany barażu o Ekstraligę

9. Kaskaderzy Apokalipsy - przegrany barażu o Ekstraligę
10. The Bandits Riders - 8. miejsce Ekstraligi
11. Ferajna Gibkich Dzików
12. Anonimowi Alkoholicy
13. Kolesiostwo Speedwaya - 1. miejsce 2. ligi
14. Janusze Speedwaya - wygrany barażu o 1. ligę

15. Ognista Szpryca* - przegrany barażu o 1. ligę
16. Latające Deflektory - 6. miejsce 1. ligi
17. Młodzi Wilcy
18. Biting Lizards II*
19. Skałka Śląsk Speedway


* Liga Miast:

1. SKS Start Gniezno
2. Stal Rzeszów
3. GKM Grudziądz
4. KS Falubaz Zielona Góra*
5. KS Stal Gorzów
6. Unia Tarnów
7. KS Apator Toruń - 1. miejsce 1. ligi LM
8. CKM Włókniarz Częstochowa

9. Unia Leszno
10. WTS Sparta Wrocław
11. TS Polonia Piła
12. KS Falubaz Zielona Góra II
13. SKS Start Gniezno II
14. Polonia Bydgoszcz**

* Drużyny ukarane -1pkt za walkower w sezonie '28
** Drużyna wykluczona z rozgrywek w trakcie sezonu


4. Medaliści rozgrywek oficjalnych w sezonie '28:

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga:
1. Biting Lizards
2. Top Smokers Club Reprezentant
3. Falubaz Zielona Góra

Drużynowe Mistrzostwa Polski Ligi Miast - Ekstraliga LM:
1. SKS Start Gniezno
2. Stal Rzeszów
3. GKM Grudziądz

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
1. Piotraseczek
2. Adam
3. Puszek

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
1. Top Smokers Club Reprezentant
2. Biting Lizards
3. Team X-Treme

Kryterium Asów:
1. AdamusKST
2. Barnej
3. Piotraseczek

Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast:
1. Unia Tarnów
2. GKM Grudziądz
3. Stal Rzeszów

Złoty Kask:
1. Pikey
2. Papa
3. Billy

Grand Prix:
1. AdamusKST
2. Pikey
3. Piotraseczek

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów:
1. DejKej
2. antek
3. Ricardo

Srebrny Kask:
1. Ricardo
2. antek
3. Kasper

Brązowy Kask:
1. antek
2. Pawel51
3. Ricardo
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-08-19, 17:10   

KOMUNIKAT 1/29



1. Kalendarz na sezon '29:

25.08 (środa) - Kryterium Asów
26.08 (czwartek) - Złoty Kask
30.08 - 5.09 - 1. kolejka
2.09 (czwartek) - 1. runda GP
6.09 - 12.09 - 2. kolejka
9.09 (czwartek) - 1/2 MPPK
13.09 - 19.09 - 3. kolejka
16.09 (czwartek) - 2. runda GP
20.09 - 26.09 - 4. kolejka
23.09 (czwartek) - 1/4 IMP
27.09 - 3.10 - 5. kolejka
30.09 (czwartek) - 1/2 MPPLM
4.10 - 10.10 - 6. kolejka
7.10 (czwartek) - 3. runda GP
11.10 - 17.10 - 7. kolejka
14.10 (czwartek) - finał MPPK
18.10 - 24.10 - 8. kolejka
21.10 (czwartek) - 4. runda GP
25.10 - 31.10 - 9. kolejka
28.10 (czwartek) - 1/2 IMP
1.11 - 7.11 - 10. kolejka
4.11 (czwartek) - 1/2 GP Challenge
8.11 - 14.11 - 11. kolejka
15.11 - 21.11 - 12. kolejka
18.11 (czwartek) - finał MPPLM
22.11 - 28.11 - 13. kolejka
25.11 (czwartek) - 5. runda GP
29.11 - 5.12 - 14. kolejka
2.12 (czwartek) - finał IMP
6.12 - 12.12 - 15. kolejka
9.12 (czwartek) - Finał GP Challenge
14.12 - 20.12 - 16. kolejka
16.12 (czwartek) - 6. runda GP
20.12 - 26.12 - 17. kolejka
27.12 - 2.01 - 18. kolejka

Kalendarz zawodów juniorskich będzie opublikowany w późniejszym terminie.



2. Podział na ligi:

Ekstraliga:
1. Biting Lizards
2. Top Smokers Club Reprezentant
3. Falubaz Zielona Góra
4. Black Widow
5. Team X-Treme
6. Fuksiarze
7. Speedway Liga Team
8. Wild Sharks

a) Play-Off: miejsca 1-4
b) baraż o Ekstraligę: 7. miejsce
c) bezpośredni spadek: 8. miejsce

1. liga:
1. Kaskaderzy Apokalipsy
2. Ferajna Gibkich Dzików
3. Kolesiostwo Speedwaya
4. Janusze Speedwaya
5. Skałka Śląsk Speedway
6. Krecik Puka
7. Włókniarz Forum Team
8. Crazy Motors

a) brak Play-Off
b) bezpośredni awans: 1. miejsce
c) baraż o Ekstraligę: 2. miejsce

Ekstraliga LM:
1. SKS Start Gniezno
2. Stal Rzeszów
3. GKM Grudziądz
4. KS Falubaz Zielona Góra*
5. KS Stal Gorzów
6. KS Apator Toruń
7. CKM Włókniarz Częstochowa
8. Unia Leszno
9. WTS Sparta Wrocław

* Drużyna ukarana -1pkt za walkower w sezonie '28.

a) Brak Play-Off
b) W przypadku utworzenia drugiej klasy rozgrywkowej w sezonie '30:
- spadek: 9. miejsce
- możliwy spadek: 7-8. miejsce
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-08-30, 17:28   

KOMUNIKAT 2/29


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższym KSMem z sezonu '28. Poniższy wpis obowiązuje do pierwszej połowy rundy zasadniczej, a więc do 7 kolejki włącznie (Ekstraliga LM - do 9. kolejki włącznie). Druga aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca na drugą połowę rundy zasadniczej, nastąpi po rozegranych 7 rundach sezonu '29 (Ekstraliga LM po rozegraniu 9. kolejki).

Ekstraliga:

Biting Lizards
1. Adam
2. Amber Mouse

Top Smokers Club Reprezentant
1. Pikey
2. Puszek

Falubaz Zielona Góra
1. Rudolf
2. Boom

Black Widow
1. AdamusKST
2. Zaba

Fuksiarze
1. Dawid
2. Piotraseczek

Team X-Treme
1. Arektom
2. Dano92

Speedway Liga Team
1. Jampa
2. Andrzej

Wild Sharks
1. Ergonix
2. Marecki


1. liga

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Domin
2. Mayer200

Ferajna Gibkich Dzików
1. Cece
2. Dymek

Kolesiostwo Speedwaya
1. ppysio
2. LeiTo

Janusze Speedwaya
1. Baxter2012
2. Matiopole

Skałka Śląsk Speedway
1. Rob1404
2. Marian

Crazy Motors
1. Anonimowy
2. Olly

Krecik Puka
1. eikferks
2. Szychoś

Włókniarz Forum Team
1. Ron
2. Walec


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Adam
2. Bucol

GKM Grudziądz
1. Ergonix
2. Amber Mouse

CKM Włókniarz Częstochowa
1. LUqq
2. Rudolf

SKS Start Gniezno
1. Pikey
2. Ipaq

KS Stal Gorzów
1. Piotraseczek
2. Sensity

Stal Rzeszów
1. Machu
2. Papa

Apator Toruń
1. Zaba
2. Speed

Unia Leszno
1. Dawid
2. Vodecka

WTS Sparta Wrocław
1. Mayer200 (stranieri)
2. Domin



Uwagi:
:arrow: Zawodnicy/Zastępowani zostali spisani według podpisanych kontraktów do 30.08
:arrow: Jeżeli ktoś teraz podpisze kontrakt i załapie się do 1-2 według KSM, wówczas taka aktualizacja w danej drużynie będzie możliwa tylko i wyłącznie przed rozpoczęciem sezonu przez zainteresowaną drużynę.
:arrow: Kolejna aktualizacja Z/Z nastąpi po połowie rundy zasadniczej w danych ligach
Ostatnio zmieniony przez Domin 2021-09-27, 16:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-08-30, 20:32   

KOMUNIKAT 3/29



W związku z czwartkowym meczem Polska - Albania, 1. runda Grand Prix zostaje przełożona na inny termin. O nowej dacie poinformujemy, kiedy ją ustalimy.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-10-25, 16:37   

KOMUNIKAT 4/29


1. W Lidze Polskiej i Lidze Miast Zastępstwo/Zawodnika można stosować za dwóch zawodników z najwyższą średnią do połowy rundy zasadniczej. Poniższy wpis obowiązuje od 8 kolejki włącznie (Ekstraliga LM - od 10. kolejki włącznie). do końca rundy zasadniczej. Trzecia aktualizacja Zawodników/Zastępowanych, obowiązująca w Play-Off i barażach, nastąpi po zakończeniu rundy zasadniczej sezonu '29.

Ekstraliga:

Biting Lizards
1. Adam
2. FaFur

Top Smokers Club Reprezentant
1. Barnej
2. Pikey

Falubaz Zielona Góra
1. Ivan
2. Rudolf

Black Widow
1. AdamusKST
2. Norbas

Fuksiarze
1. Dawid
2. Piotraseczek

Team X-Treme
1. Arektom
2. Jack

Speedway Liga Team
1. Jampa
2. Kaczy

Wild Sharks
1. Peterovsky
2. MeMe


1. liga

Kaskaderzy Apokalipsy
1. Mayer200
2. Ziezie

Ferajna Gibkich Dzików
1. sanrajss
2. Cece

Kolesiostwo Speedwaya
1. ppysio
2. LeiTo

Janusze Speedwaya
1. JMG
2. mily93

Skałka Śląsk Speedway
1. Marian
2. michu13

Crazy Motors
1. Anonimowy
2. CarlsLev16

Krecik Puka
1. Dix
2. Tank3337

Włókniarz Forum Team
1. Kajbel
2. CaspeR


Ekstraliga LM:

KS Falubaz Zielona Góra
1. Adam
2. Kozi

GKM Grudziądz
1. Amber Mouse
2. Billy

CKM Włókniarz Częstochowa
1. Rudolf
2. Skulek

SKS Start Gniezno
1. Pikey
2. volf95

KS Stal Gorzów
1. Piotraseczek
2. Dano92

Stal Rzeszów
1. Machu
2. Papa

Apator Toruń
1. Speed
2. Matiopole (stranieri)

Unia Leszno
1. siopek123 (stranieri)
2. Vodecka

WTS Sparta Wrocław
1. Barnej (stranieri)
2. Jampa



Uwagi:
:arrow: Kolejna aktualizacja Z/Z nastąpi po zakończeniu rundy zasadniczej w danych ligach
Ostatnio zmieniony przez Kajbel 2021-11-16, 23:06, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-11-02, 20:52   

KOMUNIKAT 5/29


Rada STS po zapoznaniu się z protestem oraz argumentacją złożonego przez Agerotha (1/2 IMP gr. B) odwołania od werdyktu 3/29 Komisji ds. protestów, niejednogłośnie postanowiła przyjąć odwołanie i zweryfikować wynik biegu nr 3, zgodnie z wynikami jego powtórki oraz biegu dodatkowego.

Ostateczne wyniki 1/2 IMP gr. B:

1. Pikey - 12
2. Barnej - 12
3. ppysio - 12
4. Vodecka - 12
5. Peterovsky - 10
6. Wesol - 9
7. Amber Mouse - 8
8. Ageroth - 7+3
9. Animal - 7+2
10. Widewolf - 6+3
11. Eric - 6+2
12. Tuannika - 6+1
13. MeMe - 4
14. siopek123 - 4
15. stanior - 4
16. Puszek - 2
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 403
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2022-02-02, 00:01   

KOMUNIKAT 6/29



1. Ruszyły zgłoszenia drużyn na sezon '30. Ze względu na wydłużony sezon '29, zgłoszenia trwają do 11.02.2022 w odpowiednich działach na forum.

2. Matizg, jako trener drużyny Krecik Puka, która w sezonie '29 odnotowała 3 walkowery, zostaje ukarany zakazem prowadzenia drużyny w LO w sezonie '30.

3. Ranking drużyn po sezonie '29:

* Liga Oficjalna:

1. Top Smokers Club Reprezentant
2. Team X-Treme
3. Fuksiarze
4. Biting Lizards
5. Speedway Liga Team
6. Black Widow
7. Kaskaderzy Apokalipsy - awans
8. Falubaz Zielona Góra - wygrany barażu

9. Kolesiostwo Speedwaya - przegrany barażu
10. Wild Sharks - spadek
11. Włókniarz Forum Team
12. Crazy Motors
13. Janusze Speedwaya
14. Ferajna Gibkich Dzików**
15. Krecik Puka***
16. Skałka Śląsk Speedway*

* Liga Miast:

1. Włókniarz Częstochowa
2. KS Stal Gorzów
3. KS Falubaz Zielona Góra
4. GKM Grudziądz
5. Stal Rzeszów
6. SKS Start Gniezno
7. WTS Sparta Wrocław
8. Apator Toruń*
9. Unia Leszno

* Drużyny ukarane -1pkt za walkower w sezonie '29
** Drużyna ukarana -2pkt za walkowery w sezonie '29
*** Drużyna ukarana -3pkt za walkowery w sezonie '29


4. Medaliści rozgrywek oficjalnych w sezonie '29:

Drużynowe Mistrzostwa Polski - Ekstraliga:
1. Top Smokers Club Reprezentant
2. Team X-Treme
3. Fuksiarze

Drużynowe Mistrzostwa Polski Ligi Miast - Ekstraliga LM:
1. Włókniarz Częstochowa
2. KS Stal Gorzów
3. KS Falubaz Zielona Góra

Indywidualne Mistrzostwa Polski:
1. LUqq
2. Pikey
3. Liban

Mistrzostwa Polski Par Klubowych:
1. Top Smokers Club Reprezentant
2. Black Widow
3. Team X-Treme

Kryterium Asów:
1. Barnej
2. Piotraseczek
3. Arektom

Mistrzostwa Polski Par Ligi Miast:
1. Włókniarz Częstochowa
2. GKM Grudziądz
3. Unia Leszno

Złoty Kask:
1. Piotraseczek
2. Pikey
3. Amber Mouse

Grand Prix:
1. Pikey
2. Barnej
3. AdamusKST
Ostatnio zmieniony przez Domin 2022-02-02, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-16, 18:17   

KOMUNIKAT 1/30



1. Kalendarz na sezon '30:

15.02 (wtorek) - Kryterium Asów
17.02 (czwartek) - Złoty Kask
21.02 - 27.02 - 1. Kolejka
24.02 (czwartek) - 1. runda GP
28.02 - 06.03 - 2. Kolejka
03.03 (czwartek) - 1/2 MPPK
07.03 - 13.03 - 3. kolejka
10.03 (czwartek) - 2. runda GP
14.03 - 20.03 - 4. kolejka
17.03 (czwartek) - 1/4 IMP
21.03 - 27.03 - 5. kolejka
24.03 (czwartek) - 1/2 GP Challenge
28.03 - 03.04 - 6. kolejka
31.03 (czwartek) - 1/2 MPPLM
04.04 - 10.04 - 7. kolejka
07.04 (czwartek) - 3. runda GP
11.04 - 17.04 - 8. kolejka
14.04 (czwartek) - finał MPPK
18.04 - 24.04 - 9. kolejka
21.04 (czwartek) - 1/2 IMP
25.04 - 01.05 - 10. kolejka
28.04 (czwartek) - 4. runda GP
02.05 - 08.05 - 11. kolejka (LM)
02.05 - 08.05 - termin rezerwowy dla LO
05.05 (czwartek) - finał MPPLM
09.05 - 15.05 - 12. kolejka/ 1. półfinał LO
12.05 (czwartek) - finał GP Challenge
16.05 - 22.05 - 13. kolejka/ 2. półfinał LO
19.05 (czwartek) - 5. runda GP
23.05 - 29.05 - 14. kolejka/ 1. finały LO
26.05 (czwartek) - finał IMP
30.05 - 05.06 - 2. finały LO
02.06 (czwartek) - 6. runda GP


2. Struktura ligowa:

Ekstraliga:
1. Top Smokers Club Reprezentant
2. Biting Lizards
3. Speedway Liga Team
4. Black Widow
5. Kaskaderzy Apokalipsy - awans
6. Falubaz Zielona Góra - wygrany barażu

Play-Offy: miejsca 1-4
Spadek: 6. miejsce

1. liga:
1. Kolesiostwo Speedwaya
2. Włókniarz Forum Team
3. Janusze Speedwaya
4. Skałka Śląsk Speedway*
5. Oszukani Renciści
6. Ognista Szpryca

Play-Offy: miejsca 1-4
Awans: 1. miejsce

Ekstraliga LM:
1. Włókniarz Częstochowa
2. KS Falubaz Zielona Góra
3. GKM Grudziądz
4. Stal Rzeszów
5. SKS Start Gniezno
6. WTS Sparta Wrocław
7. Apator Toruń*
8. Unia Leszno

Możliwy spadek: miejsca 7-8

* Drużyny ukarane -1pkt za walkower w sezonie '29


Awanse i spadki uzależnione są od ilości zgłoszonych drużyn na sezon '31. Prosimy o jak najszybsze podpisywanie kontraktów, gdyż w poniedziałek musimy opublikować listę Z/Z.

Jednocześnie informujemy, iż wciąż szukamy kandydata na prezesa Rady STS od sezonu '31.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2607
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-21, 17:25   

KOMUNIKAT 2/30



Trenerzy drużyn 1. ligi podjęli decyzję o rozegraniu Play-Off w rozgrywkach drugiego szczebla. Zwycięzca fazy Play-Off awansuje do Ekstraligi. Jednocześnie odwołany zostaje baraż o Ekstraligę pomiędzy 5. drużyną Ekstraligi a 2. drużyną 1. ligi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna