Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Boom
2014-04-04, 00:05
FZG - YL
Autor Wiadomość
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-03, 13:33   FZG - YL

1. Nich i drużyna składającego: m4te0, Young Lions

2. Dotyczy zawodów: 5 kolejka ekstraligi, Falubaz Zielona Góra - Young Lions ( http://www.stspl.eu/prog/show.php?id=1965 )

3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 1 podpunkt 4.(podpunkt a,c,d)

4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

Zgodnie z regulaminem, zawodnik Barnej startował w tych zawodach, pomimo iż, nie podpisał formularza przed rozpoczęciem pierwszego biegu, co automatycznie powinno go eliminować ze startu w całych zawodach.

Jako dowód wrzucam screen programu, w którym uzupełniona jest już 1 seria startów, na zegarze systemowym widnieje godzina 21:51 (mecz rozpoczynał się o 21:30), a Barnej nadal nie ma podpisanego formularza: http://pl.tinypic.com/vie...=8#.Uz1FPaLvbyo

5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

Anulowanie zdobyczy punktowej Barneja i weryfikację wyniku meczu z 51:39 dla FZG, na 42:39 dla FZG. Nie wnosimy o karę dla zawodnika, bo każdemu taka sytuacja może się zdarzyć, niemniej po dyskusji z drużyną i podobnym "czepianiu się" szczegółów u nas w przeszłości, stwierdziliśmy, że nie sensu odpuszczać innym.

Pozdrawiam.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-04-03, 14:01   

Już mogę się śmiać? :D Nie wiem czy zauważyłeś, ale sędziowałem mecz, a w międzyczasie byłem zajęty czymś innym i nie sądziłem, że może to stanowić taki problem, zwłaszcza, że moje ip jest powszechnie znane z racji często sędziowanych przeze mnie meczów czy turniejów. Czasami niektórzy w ogóle nie podpisują formularza, bo np mają jakieś problemy i nie mogą i nie słyszałem by ktoś z tego robił większe halo. No ale grasz raptem 2 sezony, więc w sumie nie wiem czego mógłbym od Ciebie oczekiwać :)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-03, 14:50   

Zaczynając od prostej matematyki mam przejechane 3 całe sezony i jestem w trakcie 4 :crazy: . Ale to nie ma znaczenia w tym proteście. Niemniej abstrahując od tematu, zdaniem wielu znanych ludzi, nie staż jest wyznacznikiem doświadczenia ;)

Odpowiadając na Twój post: Nikt nie neguje tego, że to Ty nie jechałeś. Niemniej korzystając z jednoznaczności regulaminu, który jasno mówi, co w takim przypadku należy zrobić, walczymy o cenne dla nas punkty, które na przestrzeni całego sezonu mogą okazać się dla nas zbawienne.

Dla przypomnienia:

Cytat
Formularz IP
a). Formularz IP jest wymagany dla Ligi Polskiej i Ligi Miast.
b). Nie jest wymagany dla rozgrywek IMP, MMPK, DPL, DPLM, ZK, KA.
c). Należy go podpisać przed startem do 1 biegu.
d). Gracz, który nie podpisze formularza nie może startować w zawodach.

e). Jeżeli w trakcie meczu IP zawodnika się zmieni, zobowiązany on jest to wprowadzania zmiany, poprzez dodanie kolejnego.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-04-03, 15:05   

Barnej był sędzią głównym tego meczu, więc na chuj miał podpisywać formularz od początku ?
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-03, 15:58   

A miałem Was za normalny team. :D Absurdalny protest. Tak jak wyżej zostało napisane, Barnej sędziuje ten mecz, ip stałe ma od X sezonów. Formularz został stworzony po to by łapać gagadków, którzy próbują oszukiwać przez podszywanie, wbijanie za kogoś na serwa. Istotą tego jest łatwe wyłapanie po przez porównanie loga z serwera, a formularzem.

Wydaje mi się, że co najwyżej upomnienie dla Barneja za nie podpisanie, choć z drugiej strony gracze z stałym ip powinni mieć możliwość zapisania ip raz na cały sezon, ewentualnie potem w razie zmiany mieć obowiązek tego zgłoszenia w odpowiednim dziale. Zresztą było już tak kiedyś, nie wiem czemu z tego zrezygnowano.
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Adi 

Wiek: 27
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 149
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-04-03, 16:18   

Nie wiem czy mój staż w lidze pozwala na wypowiadanie się, ale sądzę że regulamin dotyczy wszystkich graczy bez wyjątków dla sędziego.
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-03, 16:21   

Toć ja Was wszystkich rozumiem ;)
Wiem jaki jest cel formularza, wiem wszystko.
Niemniej jestem też trenerem zespołu, w którym wybuchła decyzja już w trakcie meczu. Tak jak pisałem, zdarzało się, że i my byliśmy karani za głupie przeoczenia, gdzie w meczach przymykaliśmy często oczy np. na 2 minuty wejścia. Będąc wyczuleni, zawodnicy wraz ze mną zresztą, bo nie będę zganiał wszystkiego na innych, zauważyliśmy nieścisłość, którą po długiej dyskusji, postanowiliśmy wspólnie zgłosić.

Aczkolwiek wieszajcie psy na mnie, bo rękoma i nogami podpisuję się pod zdaniem większości drużyny. Wymaga tego ode mnie chociażby posada trenera ;)

Nie chciałbym, aby przez ten protest YL było postrzegane jako złoooooo, bo jak to napisał jeden z moich zawodników: "Inni w tej grze też nie odpuszczają i pewnie gdyby znaleźli się w naszej sytuacji, postąpili by tak samo".

Protest może i jest absurdalny, ale paradoksalnie znajdujący w regulaminie większe potwierdzenie niż często niepewne teleporty.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
Ostatnio zmieniony przez m4te0 2014-04-03, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2985
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-03, 16:22   

Skoro tak przestrzegacie regulaminu to uważajcie jak zaraz Was wszyscy zaczną wykluczać za niewbijanie minute na serwa jak was zawiesi :P Wtedy będzie znowu płakać, że to tylko gra bla bla więc proponuje samemu nie przesadzać. Oczywiście jest taki punkt regulaminu ale Barnej wkońcu podpisał ten formularz, w programie jest na zielono i jest ip więc myślę, że protest z dupy ;p zresztą to samo pisałem M4teo na gadu gadu więc dziwie się, że jednak złożył :)
_________________

 
 
Bobek 


Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 452
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-03, 18:48   

DaVe w lidze miast kilkukrotnie podpisywał formularz nawet po zakończeniu meczu i nigdy mu punktów nie anulowano :wink: . Więc chyba ten punkt nie obowiązuje tak rygorystycznie.
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-03, 19:02   

Siedź cicho, bo mu wszystkie pkt anulują. :D
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-03, 19:57   

Mam pytanie
Zwróciliście Barnejowi uwagę przed rozpoczęciem lub po 1 serii startów że ma niepodpisany formularz? (Ponieważ ogarniał serwer i mógł to przeoczyć a reszta z nas nie przypuszczała że ktoś może wpaść na tak durny pomysł napisania protestu)??
Czy z góry mieliście ustalony podstępny plan działania? Z tego co napisałeś wnioskuję że tak było bo decyzja zapadła podczas trwania meczu.
Sam nie raz tak miałem podczas meczów zwłaszcza LM bo byłem zajęty ogarnianiem serwera i podpisywałem w trakcie meczu - ale na szczęście są ludzie dla których to zabawa. Prosty przykład z poprzedniego tygodnia ==> http://www.stspl.eu/prog/show.php?id=1979
Na moje sami sobie robicie krzywdę tym protestem, uważajcie żeby Was tak każdy ściśle nie pilnował. Zluzujcie gumę w majtach. Ale ja Was rozumiem, czymś się musicie wyróżnić w tej e-lidzę. Jeszcze parę takich protestów i może będzie ten pierwszy punkt w tabelce. Amatorka.

Ps. Dla mnie ten zapis jest idiotyczny, na moje wystarczające jest jeżeli formularz na koniec zawodów jest uzupełniony. Wtedy można go porównać w razie czego do logów z serwera oraz irca i zweryfikować czy była to ta sama osoba. Więc może rada coś zadziała nad zmianą zapisu tego pkt w regulaminie. Bo jak widać znajdują się inteligenci którzy z tak błahego powodu będą pisać bezsensowne protesty i zaśmiecać forum.

Pozdrawiam normalnych :wink:
_________________
\o/
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2985
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-03, 20:28   

Pewnie się nad tym zastanowimy. Natomiast jeśli ktoś wgl nie podpisze formularza to oczywiście jest ścigany i tak właśnie było z Karvisem :P ale bodajże Pajter już wszystko z nim ustalił i chyba jest git :)
_________________

 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-04-03, 20:56   

Tu chodzi o prostą sytuację, że jedni mogą być ponad regulaminem a inni nie...
W zeszłym sezonie OS dało przeciwko nam protest, bo M4te0 w ferworze walki(sędziował), źle przełączył sobie gracza między biegami i nie wystartował za co został ukarany wykluczeniem, wieszali na nim psy i wtedy nie postąpiono z duchem soprtu o co wnioskują teraz Falubazy, Vodka, czy ROS, tylko wytknięto M4te0 punkt w regulaminie i odjęto mu punkty, które zdobył w UCZCIWEJ walce...

Teraz sytuacja jest analogiczna, sędzia meczu w ferworze walki nie podpisał formularza, a wg. tego samego regulaminu, za który punkty stracił M4te0, Barnej też powinien stracić punkty...

Więc albo wszyscy gramy fair i jedziemy z jajami, albo wszyscy szukamy punktów w regulaminie, bo mamy do tego prawo, a przeciwko nam już nieraz ktoś to prawo stosował.

Barnej zanim zaczniesz się śmiać, popatrz na swój protest po meczu LM z Gorzowem, bo TP to TP bez względu na to czy ktoś ma szansę się ratować czy nie :wink:
_________________

 
 
Kowal 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 412
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-04-03, 21:36   

Zgodnie protest złożony, ale wystarczy sprawdzić logi z meczu czy zgadzają się z podpisanym formularzem po meczu. Na przyszłość na pewno zostanie poprawiony ten punkt regulaminu, aby nie zaprzątać radzie głów.

Szukać punktów polecam tylko na torze, a nie przy zielonym stoliku. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Kowal 2014-04-03, 22:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-04-03, 21:52   

Wez mi tu nie gadaj. Za to ze nie wystartuje ze startu ma wykluczenie w jednym biegu wiec nie wiem o czym bredzisz kolego. Ja jak sedziuje i ktos wybierze zly motor i napisze bieg przerywam i daje mu wybrac tego nie ma w regulaminie mimo wszystko chce zeby odbylo sie w zdrowej rywalizacji. To samo jest z nickami i kolorami i na to przymyka sie oko, ale co wy o tym mozecie wiedziec. Ukartowaliscie z premedytacja jak najwieksza amatorka. Zamiast zwrocic uwage barnejowi zeby podpisal to lepiej napisac protest - gratuluje panowie. Nic tylko bic brawo. Takie zachowanie odrazu kojarzy mi sie z jebanymi sluzbistami.

Sry za ortografie ale pisze z telefonu

Temat mysle ze do zamkniecia dalsza dyskusja jest zbedna. Czekamy na to co zdecyduje rada czy ktos tam.
_________________
\o/
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-04-03, 22:12   

DaVe nie spinaj się jakby ta gra była całym Twoim życiem, bo mam Cię za normalnego gościa :wink: Ja mam osobiście w dupie te 2 ligowe punkty, bo nam one nic nie dadzą, bo spadniemy pewnie z chukiem. Tu chodzi tylko i wyłącznie o to, czy taki superzawodnik z czerwonym nickiem na forum, który TP widzi zazwyczaj inaczej niż 99% graczy, tak samo podlega regulaminowi jak zwykły, szary jadący dopiero 4 sezon trener słabej ekstraligowej drużyny, czy ze względu na swój super czerwony nick, może czuć się bezkarny...
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-04-03, 22:22   

Panowie szanujmy się . Jest uchybienie od regulaminu, należy się przynajmniej upomnienie. Nie ma znaczenia czy to zawodnik z eligi czy z 1 ligi czy z 2. Zasady obowiązują każdego . Dam se rękę uciąć, że chłopakom z YL nie zależy na oczkach, tylko na poszanowaniu regulaminu.
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2985
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-03, 22:25   

Chciałem zauważyć, że nawet jak Wam przyjmą ten protest to nie dostaniecie dwóch punktów bo mecz nadal będzie przegrany :F
_________________

 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-04-03, 22:27   

Panowie, ale o co ta dyskusja? Odejmijcie mi te punkty, ja mam w to wyjebane. Tak i tak Was zjedziemy w rewanżu, a dalej sytuacja już jest bardzo przewidywalna. My jedziemy w play offach, Wy wracacie tam gdzie Wasze miejsce. Dziękuje
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-04-03, 22:48   

Upomnienie dla Barneja. Nie ma możliwości tutaj odjęcia punktów, bo tak jak wyżej ktoś pisał logi się zgadzają itp. Jechał z powszechnie znanego swojego ip.
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-04-03, 22:53   

Dzięki za cynk o naszej przyszłości 8) My dalej będziemy traktować tą grę jako zabawę, Ty w razie niepowodzenia FZG w play offach, już nie będziesz Proud To Be Here, tylko poszukasz sobie ambitniejszego teamu, w którym na nowo będziesz Proud To Be Here. Pozer :D
_________________

 
 
Kowal 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 412
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-04-03, 23:26   

Adam napisał/a
Upomnienie dla Barneja. Nie ma możliwości tutaj odjęcia punktów, bo tak jak wyżej ktoś pisał logi się zgadzają itp. Jechał z powszechnie znanego swojego ip.

Dokładnie podpisuje się pod tym.
Proponuje wyjaśnić sobie resztę na priv, temat do zamknięcia:)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-04-03, 23:26   

Myślę, że Andrzej dobrze podkreślił, jedną i główną ideę napisania tego protestu. A mianowicie podkreślenie, że są luki w regulaminie i stawianie zawodników na równi. Bo gdyby protest dotyczył jakiegoś 2 ligowca, który nie ma znajomych na forum, pewnie gadka byłaby inna ;)

Jako przykład tego, że są osoby ponad regulamin mogę przytoczyć sytuację bodajże z 1/8 IMP. Jako, że to IMP startuje 16 zawodników. Jeden gracz z ekstraligowej drużyny ma disconnecty na serwerze sędziego, notabene z jego drużyny, który nawet nie jedzie w tych zawodach. W kolejnym starcie i disconnecie tego zawodnika (tylko jego rozłączało) została zarządzona kilkukrotnie powtórka tego wyścigu, po czym ze względu na to, że jeden zawodnik, z ekstraligowej drużyny jadący na serwerze kolegi z drużyny miał disconnecty. Z racji, że pozostałych 15 zawodników nie miało problemów na tym serwerze, a jeden miał, serwer ten został zmieniony na inny, na którym dokończono zawody.

Powiedzcie mi teraz, jaka byłaby reakcja, gdyby np. podczas tych zawodów taki dajmy na to Adi, zawodnik SP, który większość siedzi na ławce, napisał, że go rozłącza, gdzie 15 innych ma czysto ? Zmieniono by serwer ?

Czuję się teraz jak Emil, łowca fotoradarów :jupi:

PS. Celowo nie użyłem nicków osób, które brały udział, niemniej Pan Radny ak'a Vodecka i wielu innych może potwierdzić, że takie coś miało miejsce ;)
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna