Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Speedwayfan
2014-08-09, 23:43
Sezon 14 - struktura organizacyjna.
Autor Wiadomość
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-02-23, 22:49   

no ja właśnie też nie mam takich umiejętności :F Musicie pokminić :)
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2014-02-23, 23:17   

Odpalcie GIMP albo Photoshop i zróbcie skalowanie obrazu ;/
_________________

 
 
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-23, 23:27   

Kaka jakbyś miał w tej swojej mieścinie wyspę słodową i jednorożce(które powinieneś pamiętać), to też byś nie wiedział co to jest gimp czy photoshop :D
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2014-02-23, 23:38   

Przecież już Wam chyba wyspę zamknęli :D
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-02-24, 01:28   

ale różowe jednorożce wciąż są na wolności !
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-02-24, 16:20   

lepiej.. odpalcie sobie mathcada i tam sobie zmniejszcie, będzie zajebiście
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2014-02-24, 16:42   

Może od razu 3dsmax ? Sobie logo w 3D zrobią ;/
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-24, 18:31   

to może microstation:D

w grafice wektorowej:D
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2014-03-01, 23:57   

Jako że IMP za 10-11 dni to przydałoby się otworzyć już zgłoszenia do IMP. Bo zanim każdy zgłosi i potem rozlosować zawodników to akurat czas zleci.. Takie małe przypomnienie dla "rządzących" bo nie wiem czy ogarniają i pamiętaja :) Ale na luzie.
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-20, 13:48   

Ja uważam, że w lidze mamy mega zastój pod względem organizacyjnym. Niby wszystko fajnie, ale jednak nie jest tak kolorowo. Prawda jest taka, że nie wiadomo, kto czym zarządza. Mamy komisję ds. protestów i "szefa" ligi Valusia. Do tego różnego rodzaju rozgrywki (LM, zawody indy) prowadzi Adorjan. Ot to wszystko co wiem. Z grubsza to wszystko wygląda ok, ale jednak po odejściu Deboera brak rady w lidze powoduje, że często ciężej jest wprowadzić jakieś zmiany, bo albo osoba rządząca nie jest w temacie i z grubsza tylko przygląda się sprawie, albo często ważne informacje są też pomijane (znikają gdzieś w wątkach, gdzie tylko dyskutują sami gracze). Myślę, że przydałoby się powrócić do systemu Radni - Gracze. Wiadomo, panem i władcą powinien zostać Valus, jako osoba zarządzająca stroną stspl.eu i wiadomo, że od razu radnym. Do tego powołać z 10 osób w postaci Radnych, gdzie rozpatrywano by wszystkie problemy ds. ligowych, gdzie znalazłyby się osoby obsługujące stronę techniczną inne osoby. Te osoby wybierałyby przewodniczącego, który brałby odpowiedzialność za kształt rozgrywek, ale wiadomo, nic sam bez aprobaty innych radnych by nie wprowadził. Radni nie musieliby być wcale adminami ligi. Admin jest jeden i tak by zostało:). Ułatwiłoby to na bank nam graczom kontakt, wiedzielibyśmy kto zarządza ligą i że te osoby są aktywne, a nie wpadają tylko na chwilę. Odciążylibyśmy Valusia od spraw typowo ligowych, np. wybór komisji do protestów, a mógłby się zająć wprowadzaniem, ulepszaniem nowych innowacji w działaniu strony. Oczywiście sam Valus musiałby się zgodzić z pomysłem wprowadzenia jakiejś struktury, która jest zależna od niego.
 
 
visto 

Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 06
Wiek: 30
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 540
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-20, 14:26   

O w końcu Skrzypek mądrze gadasz, a nie tak jak Ci koledzy z efzetgie zagrają :)
_________________
06 - WC
07 - KMO
08 - KS
09 - TSCR
10 - [b]DwR[b]/GGT
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-03-20, 15:13   

Mi się również podoba pomysł :)
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-03-20, 17:08   

Na chuj Kozioł zamknąłeś dział Komisja d/s protestów ?

Zapytam więc tutaj.

Odnośnie do ostatnich kar. Jeżeli wyzwę na mircu od pizd MP czy innych kozaków to czeka mnie jakaś kara ? :lol2: W takim razie Kaka za wykroczenia z przeszłości dożywotni ban :D

PS. Jeżeli napiszę izi po biegu to na ile meczów mogę zostać zawieszony ?
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-03-20, 17:27   

Ros napisał/a
Na chuj Kozioł zamknąłeś dział Komisja d/s protestów ?

Zapytam więc tutaj.

Odnośnie do ostatnich kar. Jeżeli wyzwę na mircu od pizd MP czy innych kozaków to czeka mnie jakaś kara ? :lol2: W takim razie Kaka za wykroczenia z przeszłości dożywotni ban :D

PS. Jeżeli napiszę izi po biegu to na ile meczów mogę zostać zawieszony ?



Uwazaj Ros teraz lepiej na slowa, bo napisze na Ciebie protest ;D
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-03-20, 18:00   

Zamknąłem ten temat po pierdolicie takie głupoty, że ręce opadają i nie wydaje się to mieć końca. Jeżeli macie jakieś problemy i cokolwiek wasz szczypie, odsyłam na pw bądź na inny zjebany komunikator.

Piotraseczek, i co, chciałeś zabłysnąć teraz czy co ? Jakbyś patrzył oczami a nie brzuchem to byś zauważył, że nigdy w ciągu mojej gry w to gówno nie złożyłem żadnego protestu, bo po prostu nie mam zamiaru się użerać z dzieciakami i pierdolić tak jak wy wszyscy teraz robicie. Macie po 20 parę lat a kurwa niemożliwym jest to co tutaj się dzieje...

Tak na prawdę sami sobie jesteście winni tych protestów bo kurwa gdybyście się potrafili zachować normalnie, to by teraz nie było żadnych zjebanych kar i wszyscy by byli hepi, a tak to teraz macie spiny i żale na tym forum. Radzę Tobie Piotras, żebyś wyszedł czasem z domu i poszedł pobiegać zgubić trochę brzucha czy cokolwiek innego zrobić dla siebie niż siedzieć przed tym zjebanym kompem i wypisywać na fanpejdżu TSCR o rudym czy huj wie kim, kiedy to jest równoznaczne z lekką przesadą i żałosnym postępowaniem...

Nie chcę od Ciebie żadnej odpowiedzi, bo to nie ma na celu Cię urazić czy pocieszyć czy huj wie jka to zinterpretujesz. Po prostu chciałbym od waas wymagać trochę oleju w głowie, nic więcej, ale jak widać i to niektórym ciężko przychodzi...
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-03-20, 20:34   

To co napisał teraz Kozioł.. klasa. Popieram w stu procentach. Werdykt komisji wydany, temat zamknięty!
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Ros 


Wiek: 33
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 553
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-03-20, 21:43   

Cytat
Jeżeli wyzwę na mircu od pizd MP czy innych kozaków to czeka mnie jakaś kara ?


Dostane odpowiedź na to pytanie ? W poprzednim sezonie mogłem mówić na mircu co chciałem, a teraz panuje jakiś rygor. Dlatego chcę wiedzieć, żeby nie było sytuacji, że zawiesicie za "kurwa" na kluczowy mecz.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-03-20, 23:13   

Nie zostaniesz ukarany Ros, tylko po prostu musisz to robić z głową starając się nikogo nie urazić.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-20, 23:16   

Ja powiem tak. W końcu ktoś się wziął za to co dzieje się na mircu. Bo w niektórych spotkaniach, to brakuje słów na takie typu sytuacje. Wyzwiska to są na porządku dziennym. A ktoś musiał być pierwszy. Trafiło na TSCR, które teraz lekko powiedziawszy nie potrafi z kulturą przyjąć werdyktu.
 
 
Szogun 


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2014-03-20, 23:26   

Dobrze ! KARAJMY WSZYSTKICH WANDALI MIRCOWYCH ! CO TO JEST WYZYWAĆ KOGOŚ NA KANALE ?! NIE MOŻNA TAK ROBIĆ, PRECZ Z TAKIM ZACHOWANIEM, DAWAĆ PO 5 KOLEJEK...
_________________

 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-03-20, 23:34   

Kozioł napisał/a
Zamknąłem ten temat po pierdolicie takie głupoty, że ręce opadają i nie wydaje się to mieć końca. Jeżeli macie jakieś problemy i cokolwiek wasz szczypie, odsyłam na pw bądź na inny zjebany komunikator.

Piotraseczek, i co, chciałeś zabłysnąć teraz czy co ? Jakbyś patrzył oczami a nie brzuchem to byś zauważył, że nigdy w ciągu mojej gry w to gówno nie złożyłem żadnego protestu, bo po prostu nie mam zamiaru się użerać z dzieciakami i pierdolić tak jak wy wszyscy teraz robicie. Macie po 20 parę lat a kurwa niemożliwym jest to co tutaj się dzieje...

Tak na prawdę sami sobie jesteście winni tych protestów bo kurwa gdybyście się potrafili zachować normalnie, to by teraz nie było żadnych zjebanych kar i wszyscy by byli hepi, a tak to teraz macie spiny i żale na tym forum. Radzę Tobie Piotras, żebyś wyszedł czasem z domu i poszedł pobiegać zgubić trochę brzucha czy cokolwiek innego zrobić dla siebie niż siedzieć przed tym zjebanym kompem i wypisywać na fanpejdżu TSCR o rudym czy huj wie kim, kiedy to jest równoznaczne z lekką przesadą i żałosnym postępowaniem...

Nie chcę od Ciebie żadnej odpowiedzi, bo to nie ma na celu Cię urazić czy pocieszyć czy huj wie jka to zinterpretujesz. Po prostu chciałbym od waas wymagać trochę oleju w głowie, nic więcej, ale jak widać i to niektórym ciężko przychodzi...



Art. 2 Niedozwolone treści.

Pkt. 3 obrażających użytkowników forum lub inne osoby (np. osoby publiczne), zawierających groźby odnoszące się do życia rzeczywistego



Tak sie trzymasz Boom regulaminu ? Moj post usuwasz, a jego pozostawiasz ?
 
 
Kowal 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 412
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2014-03-20, 23:45   

Składać protesty na każdego, może w końcu zapanuje spokój i cisza :) Tam już Piotras daj spokój, nic nie zrobisz, mam nadzieję, że w przyszłości będzie można powiedzieć "Oliwa sprawiedliwa,zawsze na wierzch wypływa"
Koledzy TSCR nie dyskutować już, to nic nie zmieni

Dobry pomysł Skrzypek, ale z postępem musiałby ruszyć sam Valus. Teraz tak sezon już objedziemy, ale pewnie problem zacznie się po zakończeniu sezonu, a dokładnie z przygotowaniem moda i rozpoczęciem następnego.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-03-20, 23:47   

Ja powiem tylko, że KARMA dopadnie każdego kto ma za uszami :D Tak to już jest :F
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-03-21, 00:27   

Piotraseczek napisał/a
Kozioł napisał/a
Zamknąłem ten temat po pierdolicie takie głupoty, że ręce opadają i nie wydaje się to mieć końca. Jeżeli macie jakieś problemy i cokolwiek wasz szczypie, odsyłam na pw bądź na inny zjebany komunikator.

Piotraseczek, i co, chciałeś zabłysnąć teraz czy co ? Jakbyś patrzył oczami a nie brzuchem to byś zauważył, że nigdy w ciągu mojej gry w to gówno nie złożyłem żadnego protestu, bo po prostu nie mam zamiaru się użerać z dzieciakami i pierdolić tak jak wy wszyscy teraz robicie. Macie po 20 parę lat a kurwa niemożliwym jest to co tutaj się dzieje...

Tak na prawdę sami sobie jesteście winni tych protestów bo kurwa gdybyście się potrafili zachować normalnie, to by teraz nie było żadnych zjebanych kar i wszyscy by byli hepi, a tak to teraz macie spiny i żale na tym forum. Radzę Tobie Piotras, żebyś wyszedł czasem z domu i poszedł pobiegać zgubić trochę brzucha czy cokolwiek innego zrobić dla siebie niż siedzieć przed tym zjebanym kompem i wypisywać na fanpejdżu TSCR o rudym czy huj wie kim, kiedy to jest równoznaczne z lekką przesadą i żałosnym postępowaniem...

Nie chcę od Ciebie żadnej odpowiedzi, bo to nie ma na celu Cię urazić czy pocieszyć czy huj wie jka to zinterpretujesz. Po prostu chciałbym od waas wymagać trochę oleju w głowie, nic więcej, ale jak widać i to niektórym ciężko przychodzi...



Art. 2 Niedozwolone treści.

Pkt. 3 obrażających użytkowników forum lub inne osoby (np. osoby publiczne), zawierających groźby odnoszące się do życia rzeczywistego



Tak sie trzymasz Boom regulaminu ? Moj post usuwasz, a jego pozostawiasz ?


Szukanie dziury w całym kolego ;) Znów nie udało się zabłysnąć ;) Jak się domagasz warna dla mnie to przyjmę go na klatę, nie ma problemu.

Kowal napisał/a
Składać protesty na każdego, może w końcu zapanuje spokój i cisza :) Tam już Piotras daj spokój, nic nie zrobisz, mam nadzieję, że w przyszłości będzie można powiedzieć Oliwa sprawiedliwa,zawsze na wierzch wypływa
Koledzy TSCR nie dyskutować już, to nic nie zmieni


Radzę się Kuby posłuchać, bo mądrze prawi :) Być może kiedyś nadarzy się taka sytuacja i wtedy wy będziecie mogli trzymać głowę wysoko uniesioną :lol:

Tymczasem bez odbioru.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-03-21, 10:40   

Skrzypek napisał/a
Ja uważam, że w lidze mamy mega zastój pod względem organizacyjnym. Niby wszystko fajnie, ale jednak nie jest tak kolorowo. Prawda jest taka, że nie wiadomo, kto czym zarządza. Mamy komisję ds. protestów i szefa ligi Valusia. Do tego różnego rodzaju rozgrywki (LM, zawody indy) prowadzi Adorjan. Ot to wszystko co wiem. Z grubsza to wszystko wygląda ok, ale jednak po odejściu Deboera brak rady w lidze powoduje, że często ciężej jest wprowadzić jakieś zmiany, bo albo osoba rządząca nie jest w temacie i z grubsza tylko przygląda się sprawie, albo często ważne informacje są też pomijane (znikają gdzieś w wątkach, gdzie tylko dyskutują sami gracze). Myślę, że przydałoby się powrócić do systemu Radni - Gracze. Wiadomo, panem i władcą powinien zostać Valus, jako osoba zarządzająca stroną stspl.eu i wiadomo, że od razu radnym. Do tego powołać z 10 osób w postaci Radnych, gdzie rozpatrywano by wszystkie problemy ds. ligowych, gdzie znalazłyby się osoby obsługujące stronę techniczną inne osoby. Te osoby wybierałyby przewodniczącego, który brałby odpowiedzialność za kształt rozgrywek, ale wiadomo, nic sam bez aprobaty innych radnych by nie wprowadził. Radni nie musieliby być wcale adminami ligi. Admin jest jeden i tak by zostało:). Ułatwiłoby to na bank nam graczom kontakt, wiedzielibyśmy kto zarządza ligą i że te osoby są aktywne, a nie wpadają tylko na chwilę. Odciążylibyśmy Valusia od spraw typowo ligowych, np. wybór komisji do protestów, a mógłby się zająć wprowadzaniem, ulepszaniem nowych innowacji w działaniu strony. Oczywiście sam Valus musiałby się zgodzić z pomysłem wprowadzenia jakiejś struktury, która jest zależna od niego.


Z pewnością to rozważę. W tym sezonie już żadnych dużych rewolucji robić nie będziemy ale przerwa wakacyjna to będzie dobry czas na dialog i jakieś roszady. Poza tym będę już po sesji i po przeprowadzce więc czasu będę miał zdecydowanie więcej.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna