Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Bukmacherka
Autor Wiadomość
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-12, 23:53   

3 razy po kursie minimum 1,50
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
Matthew 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Gru 2011
Posty: 130
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-14, 02:54   

Z okazji awansu Polski na euro STS daje 25 zeta za friko za rejestrację. Oferta ważna do 14 października do godz 23:59. Obrócić trzeba bodajże 3 razy po kursie 1,70.

Dodatkowo dają zakład bez ryzyka w wysokości 55zł. Do 14 października do godziny 23:59 trzeba postawić kupon o wartości DOKŁADNIE 55zł (nie więcej nie mniej), jeśli wygrasz kasa jest twoja. Jeśli przegrasz otrzymujesz kod który wklepujesz na swoim koncie, 55zł dodają Ci do bonusu i przed wypłatą trzeba obrócić 3 razy po kursie 1,70.

Pozdr.
_________________
'10: Black Panthers Squad (III liga)
'11: Black Panthers Squad (II liga)
'12: Black Panthers Squad (I liga)
'13: Black Panthers Squad (I liga)
'14: Polska Husaria (I liga)
'15: Black Panthers Squad (II liga)
'16: Black Panthers Squad (I liga)
'17: Young Lions (I liga)
'18: Young Lions (eliga)
'19: Young Lions (eliga)
'20: Young Lions (eliga)
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-10-14, 16:10   

Matthew napisał/a
Z okazji awansu Polski na euro STS daje 25 zeta za friko za rejestrację. Oferta ważna do 14 października do godz 23:59. Obrócić trzeba bodajże 3 razy po kursie 1,70.

Dodatkowo dają zakład bez ryzyka w wysokości 55zł. Do 14 października do godziny 23:59 trzeba postawić kupon o wartości DOKŁADNIE 55zł (nie więcej nie mniej), jeśli wygrasz kasa jest twoja. Jeśli przegrasz otrzymujesz kod który wklepujesz na swoim koncie, 55zł dodają Ci do bonusu i przed wypłatą trzeba obrócić 3 razy po kursie 1,70.

Pozdr.


Bonus bez ryzyka tylko dla tych, którzy mieli założone konto do dnia 11.10.2015

3. Uczestnik Akcji założył swoje konto na www.sts.pl najpóźniej 11.10.2015.
4. Kupony Uczestnika wezmą udział w Akcji tylko, jeśli zakłady zostaną zawarte w dniach 12-14 października 2015 z użyciem środków z konta depozytowego Uczestnika na jego prawdziwym koncie w STS.pl.

A 25 zł tylko, gdy:

3. Akcja polega na tym, że Uczestnik Akcji przechodzi rejestrację i zakłada konto na www.sts.pl/pl/registration.
4. Brani pod uwagę są jedynie Uczestnicy, którzy procedurę rejestracji rozpoczęli 12.10.2015.
5. Nagrodaprzewidziana w § 3 zostanie przyznana po tym, jak Uczestnik przejdzie pozytywną weryfikację założonego konta na www.sts.pl.
6. Konta pozytywnie zweryfikowane po terminie 14 październik

Chyba, że źle coś skumałem...polski buk zawsze leci w chuja :D
 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-16, 22:23   

https://www.efortuna.pl/p...JI%3D&kind=MAIN
 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-10-22, 15:54   

Wczoraj takie coś: https://www.efortuna.pl/p...xU%3D&kind=MAIN

Dziś takie: https://www.efortuna.pl/p...Go%3D&kind=MAIN
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-11-05, 23:12   

https://www.sts.pl/pl/use...=1&fullticket=1

na piątek pare groszy będzie :D
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2015-11-06, 00:17   

https://www.efortuna.pl/p...Xs%3D&kind=MAIN
wszystko wyjaśni się w nocy ;d
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-11-07, 23:57   

https://www.efortuna.pl/p...bo%3D&kind=MAIN

coś tam znów u ziemniaka wpadło
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-11-09, 23:45   

https://www.efortuna.pl/p...Kc%3D&kind=MAIN

8)
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
CalusS 

Wiek: 31
Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 131
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-11-26, 12:47   

cyki27 napisał/a
CalusS napisał/a
Matthew napisał/a
Nigdy nie wiadomo gdzie jak zakamuflowany Kapica, któremu sprzedasz konto a on na Ciebie doniesie do UC ;)

Kupno konta to nie wszystko, bo buki sprawdzają jeszcze takie coś jak IP. Mało to było przypadków że chcieli ponowną weryfikację i przesyłanie jakiś rachunków lub zdjęcia delikwenta z dowodem przyłożonym do twarzy? ;D Buka nie oszukasz.

Jak dostałeś limit w jednym buku to przenosisz się do drugiego i dalej pykasz, proste. A na skrill weryfikacji nie potrzeba, możesz bez weryfikacji trasferować środki do buka i z buka oraz między kontami. Jak przelejesz sobie na te lewe konto skrill z buka to z niego przesyłasz na swoje prawdziwe skrill i po problemie.

A tak w ogóle to bierzcie przykład z Radiego i grajcie legalnie! :devil:


Dlatego istnieje cos takiego jak gra z urządzeń mobilnych i zmiana karty do internetu co konto :) Ja nie miałem przypadku ponownej weryfikacji, jeśli ktoś potrafi weryfikować to kończy się na dowodzie, ew. prawie jazdy / innym drugim dokumencie. Nie ma sensu sie przenosić, jeśli nigdzie nie znajdziesz takiej oferty jak w 365.


Ja to nie ogarniam Waszej logiki...naprawdę :)

Mówię o tej elitarnej grupie nieszczęśników, którym z powodu zbyt wysokich wygranych zablokowali konta. Miałem kiedyś wymianę poglądów ze Staniorem, który do tej grupy ponoć należy. Mam też tego pecha, że wśród moich znajomych, których ok. połowy regularnie gra u buków nie zdarzył się taki przypadek - fakt, żaden z nich nie kupił sobie za hajs wygrany u buka samochodu, domu, jachtu etc. Znam przypadki blokowania kont, ale głównie z uwagi na logowania, brak weryfikacji itd. Wam natomiast blokują za zbyt duże wygrane...jakiś regulamin na to jest? Czy podpada pod punkt buk może w dowolnym momencie...bla bla bla?

Wróciłem kilkanaście stron w tył w tym temacie, żeby sprawdzić, który z Was wrzucił tutaj swoje wygrane (rozumiem, że przez skrill nie boicie się wypłacać, ale wrzucić screen bez danych już tak? :D - respect) i niestety nie natknąłem się na tysięczne czy większe wygrane w Waszym wykonaniu. Może zrobiłem to mało dokładnie (był chyba jakiś kupon Staniora właśnie z niską stawką zagrany na fart - bardzo duży zwrot), ale niestety nie udało mi się :( Rozumiem, że zostawiacie swoje fenomeny tylko dla zamkniętych grup wtajemniczonych, ale serio jeśli macie zwroty 20%,30% to nawet podatek w polskim buku Wam pokrywa - zero ryzyka i szatańskich planów ze skrillami (o kupowaniu kont nawet nie wspominam, bo żal :P ), a zgodnie z rozmową ze Staniorem zna on np. gości, którzy osiągają zwroty 70% i wyżej...i dla jasności...nie zazdroszczę - w końcu to ja Was utrzymuje moi Zwycięzcy :D a buk najwyraźniej to ten rumun co pod kościołem siedzi :)


Rzadko odwiedzam forum, więc nie wypowiadam się za często, ale tutaj Ci odpowiem.

Ktoś komu zablokują konto z powodu logowania i braku weryfikacji to jest zwyczajny amator. Nie chodzi też o blokowania "z powodu zbyt dużych wygranych", bo każdy kto zajmuje się tym profesjonalnie nie gra dla jednorazowej dużej wygranej, jeśli chcesz mogę Ci to wytłumaczyć na priv. Regulaminu nie ma, zagraniczni bukmacherzy mogą robić co chcą i jak chcą i nie masz argumentu by z nimi walczyć, dokładnie jest jak mówisz - "buk może w dowolnym momencie" co mu się tylko żywnie podoba. Ktoś kto wygrywa dużo i często nie ma potrzeby się tym chwalić, to proste. Tym bardziej, że profesjonalny gracz nie gra (tak jak już mówiłem) na tysięczne, czy większe wygrane, bo ktoś kto gra taśmy nigdy nie będzie profesjonalistą i nigdy nie zarobi na buku na dom, jacht i tym podobne. Na jednym singlu można przekroczyć wartość kwoty wolnej od podatku i nadal uważasz, że lepiej grać na polskim i odprowadzać podatki? Po co mam państwu oddawać 20-30 koła, jeśli wcale nie muszę tego robić :) Wolę się nagimnastykować i wydać 10 koła na konta i skrille niż oddać trzy razy więcej państwu, bo ja za to zapłacę komuś i ten ktoś przy okazji zarobi, a nie państwo.
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-12-11, 20:44   

https://www.efortuna.pl/p...pA%3D&kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/p...gE%3D&kind=MAIN


cos tam wpadło :roll:
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-11, 23:39   

CalusS napisał/a
Rzadko odwiedzam forum, więc nie wypowiadam się za często, ale tutaj Ci odpowiem.

Ktoś komu zablokują konto z powodu logowania i braku weryfikacji to jest zwyczajny amator. Nie chodzi też o blokowania z powodu zbyt dużych wygranych, bo każdy kto zajmuje się tym profesjonalnie nie gra dla jednorazowej dużej wygranej, jeśli chcesz mogę Ci to wytłumaczyć na priv. Regulaminu nie ma, zagraniczni bukmacherzy mogą robić co chcą i jak chcą i nie masz argumentu by z nimi walczyć, dokładnie jest jak mówisz - buk może w dowolnym momencie co mu się tylko żywnie podoba. Ktoś kto wygrywa dużo i często nie ma potrzeby się tym chwalić, to proste. Tym bardziej, że profesjonalny gracz nie gra (tak jak już mówiłem) na tysięczne, czy większe wygrane, bo ktoś kto gra taśmy nigdy nie będzie profesjonalistą i nigdy nie zarobi na buku na dom, jacht i tym podobne. Na jednym singlu można przekroczyć wartość kwoty wolnej od podatku i nadal uważasz, że lepiej grać na polskim i odprowadzać podatki? Po co mam państwu oddawać 20-30 koła, jeśli wcale nie muszę tego robić :) Wolę się nagimnastykować i wydać 10 koła na konta i skrille niż oddać trzy razy więcej państwu, bo ja za to zapłacę komuś i ten ktoś przy okazji zarobi, a nie państwo.


Zacznę od końca, bo będzie mi łatwiej..."daje komuś zarobić", rozumiem, że jak widzisz pożar to dzwonisz po kolegów z gaśnicami, a gdy Cię skroją to dzwonisz po kolegów z osiedla? Czy korzystasz wtedy z Państwowych służb jednak? Nie wiem czy ogarniasz, ale podatki to nie tylko źródło korupcji, łupienia społeczeństwa itd. (do czego też niewątpliwie służą), ale też wszystko "publiczne". Dla jasności...wiadomo, że każdy robi "swoje" wały na podatkach i na co dzień, ale argumenty jakie rzuciłeś o "zarabianiu innych" mnie lekko osłabiły, bo przez takie "jełopskie" podejście później pokazują argumenty "z dupy" za zmniejszaniem podatków. Po drugie w tej kwestii (podatkowej), nie wiem czy ogarniasz, ale kwota wolna od podatku ma się ni jak do bukmacherki, bo tam Panie Profesjonalny podatku nie płacisz dochodowego (PIT) tylko od wygranych przede wszystkim (są też inne przy większych wygranych, ale to osobna kwestia). Podpowiem, że różnią się one wielkościami. Rozumiem, że możesz nie mieć tej świadomości, bo nie obstawiasz u polskich bukmacherów, więc możesz nie wiedzieć jak działo prawo (tak podatki to też prawo) w Twoim Państwie.

Tu odniosę się do kwestii "amatorów" z pierwszego zdania, gdzie zgadzam się z Tobą. Niestety w moim przekonaniu ludzie nie mający pojęcia o przepisach również do tych amatorów się zaliczają. I żebyś nie zrozumiał mnie źle...to nie jest nic osobistego, ale powiedz mi, na jakiej podstawie (chodzi mi oczywiście o ustawy w naszym Państwie lub dyrektywy unijne) twierdzisz, że konto skrill daje Ci "anonimowość" (czy jakkolwiek to nazwiecie) w kwestii transakcji w portfelu?

Ktoś kto dużo i często wygrywa nie chwali się tym - to proste. Ok, załóżmy, że masz rację, czyli "chwalą" się Ci co wygrywają rzadko i mało (znaczy mieli fart)? Czy po prostu nie chwali się nikt? A co najważniejsze skoro Ci "pro" nie chwalą się to skąd wiesz w ogóle, że wygrywają, w końcu gdzieś to pokazują czy nie? Czy pokazują "wąskiej" grupie odbiorców? I to nie jest ironia, bo być może tak jest, ale skoro tak to ostatecznie po co to robią? :)

I na koniec, bo ten temat był zamknięty (przynajmniej dla mnie) po odpowiedzi Staniora, co zresztą napisałem. Ja na serio Wam gratuluję, bo np. Stanior ma bodajże 21 albo 22 lata, Ty w profilu masz 23, więc wreszcie "na rynek" z gotówką (niemałą jak rozumiem) wejdzie to pokolenie, które do czegoś w życiu "dojdzie", bo moje ciągle było nazywane w mainstreamowych mediach "straconym" :D Wierzę, że wreszcie młodzi profesjonaliści (jeden ch... w jakich branżach :P ) nie będą wyjeżdżali za granicę (w końcu skoro umiesz obejść takie prawo i jesteś "czysty" to żadna władza Ci nie straszna) i nie będą do 35 roku życia mieszkali z rodzicami czasem zarzucając ich już własnymi dziećmi, tylko w wieku 25 lat kupią własne mieszkanie (a może i dwa i będą mieli od razu na wynajem) i spokojnie będą inwestowali w kraju, bo chciałbym wierzyć, że ów "gracz profesjonalista" skoro jest w stanie robić coś czego nie robi 98% grających (więc należy do ewidentnej elity) to zapewne jest w stanie również odkładać "zarobione" pieniądze, żeby je pomnażać, a nie przejadać...

Wiem, że brzmi to jak ironia, ale po prostu skurwysyńsko chciałbym zobaczyć te "dzieciaki", które wreszcie nie pierdolą jak jest źle (choćby w kwestii podatków mając o nich mgliste pojęcie), nie pierdolą o "śmieciowych" umowach (każdy freelancer, a więc popularny "zawód" w XXI wieku aż się trzęsie na myśl o etacie), nie mówią, że muszą wyjechać, tylko biorą się za "robotę" (jaka by nie była) i pokazują co dokonali przez ten czas i co mają (swojego, a nie od rodziców :) ) Pisałem wszędzie, że chciałbym wierzyć w to co piszesz, bo wtedy autentycznie super, że na tak małej stronie jak sts (bądźmy szczerzy nie biję rekordów w unikach) jest tylu "wyjadaczy", którzy są w stanie się utrzymywać z gry - nie zabierzecie roboty tym co jej szukają :D smutny wniosek jest po prostu taki, że jednak nie wierzę. Nie w to, że nie można, ale w to ile osób i ile można :) Proponuję resztę tej rozmowy przenieść ewentualnie rzeczywiście na priv, żeby tych kuponów od "nie profesjonalnych" nie spamować :devil: A dodatkowo cieszy to, że jesteście z Czewy - chciałbym, żeby ten region się mocniej rozwijał :)
 
 
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-12-13, 12:27   

Nie chce mi sie czytać całego postu, ale odniose się do pierwszego akapitu.
Pewnie gdybyś nie grał za przysłowiowe "dwa złote" paragonów to byś miał inne zdanie na ten temat. Państwo mogło osiągnąć jeszcze większe zyski legalizując gre w bukmacherach internetowych, ale nie chciało, a dodatkowo nałożyło jeszcze większy podatek od kuponów w bukmacherach naziemnych (12%)... Podatek od wkładu... co jest najśmieszniejsze. W każdym cywilizowanym kraju, podatek jest od wygranej, tylko u nas mamy podatek od wkładu i takim o to sposobem, stawiająć np za 10 tysięcy kurs 1.10 (tak, nie robi się takiego czegoś, ale opisuje sytuacje) masz do wygrania mniej niż 10 tysięcy... Absurd. Na szczęście większość bukmacherów naziemnych ma w swoim regulaminie, że kwota postawiona nie może być mniejsza od wygranej w kuponie prostym.
Dlatego w 110% popieram CalusSa.
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-13, 15:04   

Cytat
Pewnie gdybyś nie grał za przysłowiowe dwa złote paragonów to byś miał inne zdanie na ten temat.


Gdybyś miał pojęcie jakie zakłady zawieram to byś tego w życiu nie napisał :) Użyłeś kwoty 10 tys. z jakiegoś konkretnego powodu? Bo nie wiem czy wiesz, ale w tym samym przykładzie stawiając "przysłowiowe 2 zł" na kuponie prostym również nie wygrasz dwóch złotych :D Tak, więc skala nie ma znaczenia i dla jasności zgadzam się z tym, że taki sposób opodatkowania jest idiotyczny - co to ma wspólnego z teoriami o "życiu" z buka i "profesjonalistach" co "zarabiają na bukach"? Nie bardzo rozumiem połączenie...może oświećcie mnie kto jest tym profesjonalistą? Napisałem wcześniej, że "każdy dyma Państwo", ale jest kwestia argumentu i argument "dam zarobić innym, ale nie swojemu Państwu" ja oceniłem tak, a nie inaczej - Ty możesz dowolnie. Jeżeli gracie "dużo" (dla mnie to kwestia postawionych zakładów w skali powyżej 500 tys. rocznie) to na pewno nie gracie "od wczoraj" a przynajmniej od szkoły średniej. W ciągu 6-8 lat część z Was twierdzi, że "zarabia" na bukach, a więc posiada tę rzadką umiejętność prawidłowego wytypowania meczów w taki sposób, aby mieć z tego zysk - musisz przyznać, że takie osoby sa wybitnymi jednostkami...albo mitomanami :) Abstrahuje już od tego kiedy zaczęliście "zarabiać", a więc ile w tym czasie "kieszonkowego" przewaliliście...no chyba, że gracie z tipów innych - w to już bym prędzej uwierzył.

Tutaj należy się słowo wyjaśnienia względem Staniora, ponieważ pisał do mnie na gadu w kwestii, że ująłem go w swoim poście. Dowiedziałem się, że Stanior pracuje (nie wiem gdzie i jak), a więc źle zrozumiałem moje rozmowy z nim (sądziłem, że "żyje z buka") i nie słusznie "ustawiłem go" obok CalusS w jednym rzędzie :)
 
 
CalusS 

Wiek: 31
Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 131
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-12-17, 13:28   

Cyki odpisałem Ci na "gg" ;)
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-12-19, 21:21   

https://www.efortuna.pl/p...eI%3D&kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/p...zE%3D&kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/p...7A%3D&kind=MAIN

8)
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-05-06, 12:10   

ktos moze potrzebuje zagranicznego konta/kont na bet365? ;d
 
 
Lubina 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 447
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2017-05-10, 21:11   

LoraKinho napisał/a
ktos moze potrzebuje zagranicznego konta/kont na bet365? ;d

a masz:)?
 
 
Radi 


Wiek: 38
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-05-10, 22:40   

Bet365 najlepszy mozliwy buk na swiecie 8)
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-05-17, 01:15   

https://www.efortuna.pl/p...ide_code&live=0

Trochę fart, bo w Londynie i przede wszystkim w Chorzowie jeszcze w 70 minucie było 0-0, ale... zwycięzców nikt nie sądzi ;)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-05-17, 09:02   

A w nocy jeszcze dołożyłem ;)

https://www.efortuna.pl/p...ide_code&live=0
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-05-17, 15:11   

Taki to pożyje :roll:
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-05-17, 18:15   

a tak z ciekawości Domin to wychodzisz na plusy z tej bukmacherki?? Czy po prostu 2 razy wygrasz taki kupon ale później 10 razy przepierdolisz i jesteś na zero?:P ciekawi mnie zawsze jak ludzie obstawiają większe stawki, dla mnie to już jest hazard i ryzyko wpierdzielenia się. Ja jak się bawię to jakoś nie potrafię się przełamać żeby stawiać stówke czy dwie na kupon :devil:
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-05-17, 23:43   

Zależy od miesiąca. Czasem spory "+", czasem na zero, a czasem delikatny "-". Zmieniłem jakiś czas temu "taktykę" na granie. Wpłacam kwotę, którą i tak bym przepierdolił w danym miesiącu "na pierdoły". Jak ugram z tego większą sumkę to większość wypłacam i zostawiam sobie na dalsze granie resztę. Jak przejebię to robię tydzień przerwy. Jak przejebię po wypłaceniu to ewentualnie coś tam sobie wpłacę, ale też nie za dużo ;)

Dzisiaj trochę pechowo:
https://www.efortuna.pl/p...ide_code&live=0
Tu będzie zwrot za Panathinaikos, bo mecz przerwany w 53min przez zamieszki na trybunach, a szkoda, bo było 1-0.

A tutaj nie mam pojęcia co odjebało Kiel. Przejebali z kretesem z drużyną walczącą o nic, zaprzepaszczając definitywnie szanse na mistrzostwo, a i będą musieli jeszcze drżeć w ogóle o awans do Ligi Mistrzów.
https://www.efortuna.pl/p...ide_code&live=0

Tak czy siak i tak dzień na delikatny "+" po tym zwrocie będzie.
 
 
Radi 


Wiek: 38
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-05-20, 08:06   

Dobre kupony Domin! Graty!

Ja 2 dni temu bym wyjal nieco ponad 9 k gdyby Nantes w reczna wygralo, a kilka dni wstecz PSV raz na 14 k zepsulo i Celtic na 8 k z groszami.. a dzis takie:

https://zapodaj.net/53ab2560763f1.bmp.html

https://www.efortuna.pl/p...1E%3D&kind=MAIN

Zawsze jakis +
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna