Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańsk
Autor Wiadomość
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-28, 06:33   Gdańsk

W katalogu Gdańsk znajduje się 7 torów i ze swej strony radziłbym się skupić na torze nr 7, ze względu na to, iż naniosłem w nim poprawki w związku z zza mocną ścieżką przy kredzie.
 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-06-28, 11:26   

Ten aktualny ze spowolnioną kredą jest zajebisty. :lubie:
_________________

 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2013-06-28, 13:54   

Wraz z kredą spowolniłeś cały tor, bo jedzie się jak po kartoflach, a czasy są o co najmniej sekundę gorsze. Mówiąc wprost - z zajebistego toru, zrobiłeś tragedię. No ale co ja tam wiem .. :)
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-06-28, 14:08   

Niczym komisarz toru, ubił go i dlatego gorsze czasy. Brona na tor! :mrgreen:
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-28, 15:54   

Barnej napisał/a
Bydgoszcz
Aktualny

Chorzów
Jak już tutaj ktoś wspomniał, również bym zrobił od nowa, bo żaden dotychczasowy nie był jakoś specjalnie fajny

Częstochowa
Aktualny jest ok

Gdańsk
Spowolnienie kredy, a tak to cacy


Gniezno

Aktualny ok

Gorzów
Aktualny ok

Grudziądz
Nie wiem w jakich dokładnie sezonach była ta wersja, ale chodzi mi o tą ciemną. Była chyba najdłużej.

Kraków
Przerobiony Gdańsk fajnie służyl moim zdaniem

Krosno
Zrobiłbym ten tor od nowa, bo jakoś sobie nie przypominam żeby któraś z wersji była udana. Ewentualnie od biedy dałbym tą Bydzie na Blooma jako Krosno

Leszno

Te które było bodajże w 04-05, gdzie można było jechać i przy kredzie i po dużej było chyba najfajniejsze według mnie, aczkolwiek obecne jest również spoko.

Łódź
Aktualny ok

Lublin
Kosy

Machowa
Aktualny ok

Motoarena/Toruń
Albo Motoarena, albo Toruń z paczki Real Tracks. Obecny Toruń jest totalnie do zmiany według mnie.

Opole
Aktualny w miarę ok, ale ten z Real Tracks był chyba fajniejszy.

Ostrów
01-03 najfajniejszy

Piła
Jak tak Skrzypek lubi grzebać, to stworzyłbym ten tor od nowa

Polan
Również od nowa

Poznań
Od nowa :)

Rawicz - 01-03
Nie jestem pewien czy to był Rawicz, ale kiedyś wersja Mikelsona była chyba najlepsza

Rybnik
Wersja z Real Tracks była najfajniejsza i chyba najpopularniejsza

Rzeszów
Aktualny ok

Świętochłowice
Aktualny ok, aczkolwiek przyspieszyłbym może minimalnie kredę.

Tarnów
05-08, albo od nowa

Warszawa
Aktualny ok

Witnica
Aktualny ok

Wrocław
01-03

Zielonagóra
Ta jasna z biedronką była najfaniejsza :D


Specjalnie w plikach ter nic nie mieszałem, sam możesz sprawdzić i zabrałem ścieżkę kredową zgodnie z twoją uwagą. Widocznie brak tej ścieżki powoduje, że czasy są gorsze o sekundę, plus motorki Błażeja. Jak się nie możesz zdecydować to pisz proszę, że mamy przyspieszyć ścieżki pod bandą - wtedy czasy będą szybsze o ponad sekundę.
 
 
Celier 


Wychowanek klubu: Speedway Wedzidełko
Debiut w lidze: 10
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 895
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-06-29, 11:38   

Skrzypek, Barnej napisał spowolnienie kredy, a nie całkowite jej wyjebanie. Nie wierzę, że nie można było jej lekko spowolnić. Teraz o ataku po kredzie to możesz zapomnieć bo zostajesz daleko w dupie. Czasy walić jakie są ale z tą kredą to przesadziłeś.
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-06-29, 11:40   

Gdańsk jeden z najlepszych i najstarszych torków, który zachował się w Rewolucji do dziś i jak zwykle rozpierdolony : ). ja nie mam już pytań co wy odpierdalacie z tym modem :crazy: :crazy: :crazy: .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-29, 21:16   

przecież masz stary gdansk jako tor nr 5 więc co marudzisz?
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-06-29, 21:28   

Ale co mi po tym Gdańsku skoro do ligi i tak wejdzie ten zepsuty z pomniejszoną kredą?
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2013-06-29, 21:45   

Dokładnie jak mówią poprzednicy. Wszyscy chcieli osłabienia kredy, a nie jej wyłączania. Po co chcecie naszych wskazówek, skoro i tak robicie wolną amerykankę? Bez sensu
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-30, 08:33   

Gdu Gdańsk był tworzony do modu real tracks, każdy or był sprawdzany przez znakomitych testerów. Teraz tymi testerami jesteście wy, ale jak czytam posty Barneya, Pikeya, gdzie krytyka torów jest pisana w sposób ataku to mi się nie chce poprawiać takich rzeczy. Jak Bomber i px pracowali ze mną to normalna rozmowa była. Nie możecie zrozumieć, że teraz wy testerami jesteście? Po to powstał track nr 7 aby go testować. A ścieżki można w edytorze sobie podejrzeć, popoprawiać i zrobić to jako tor np. nr 8 i wrzucić tu do testów.

Nie wyjebałem kredy tylko skrócona jest na wyjściach z łuku. Bez testów ciężko jest określić czy jest za wolno czy za szybko.
 
 
Kowal 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 412
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2013-06-30, 10:15   

Tylko krytykować potraficie... Skrzypek zwiń manele niech robią sami.
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2013-06-30, 10:38   

Jest tak skrócona, że jak wyjeżdżasz z wyjścia po kredzie, to motorek Ci staje w miejscu. Czy o to chodziło? Chyba nie. Kowal, a czy ja go prosiłem żeby Skrzypek cokolwiek robił? Nie. Ja mógłbym jeździć kolejny sezon na obecnym modzie, bo mi nowy mod nie jest do niczego potrzebny. Zresztą z kim ja rozmawiam ..
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-30, 12:11   

Jeżeli mnie poproszono o to, żeby mod się zmienił, to to robię. Najwięcej narzekań jest na motorki, po drugie tu masz zestaw prawie wszystkich torów jakie były w historii gry i nie muszą być one w sezonie 13 oficjalnymi. Gracze pewnie sobie wybiorą na czym chcą jeździć ligę.

Co do ścieżki - nie nie o to mi chodziło, ale widocznie tobie o to chodziło aby skrytykować zresztą już kolejny raz atakując mnie. Sam dalej nie możesz zrozumieć, że albo były wydawane wersje alfa o które ktoś tam się upominał bo chciałby pośmigać na czymś nowym, albo wersje beta i ceta. To jest mod testowy do testowania. Nie ma czcionek grafik, a specjalnie nakreśliłem aby testować właśnie ten tor bo czytałem twoją uwagę. Bez testów ja nie jestem w stanie stwierdzić czy ścieżka ciągnie czy nie. Łatwiej jest mi zrobić aby ciągnęła za słabo niż od razu za mocno. Specjalnie też zostawiłem sobie tam furteczkę aby ścieżki popoprawiać. Poprawić jest łatwo - kopiujesz plik gdansk7.trk i zmieniasz nazwę na gdansk8.trk. Wchodzisz w edytor, wciskasz f1 i potem klawisz backspace. Następnie bawisz się ścieżkami i zapisujesz klawiszem f6
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-01, 06:50   

Gdansk 8 - http://www.sendspace.pl/f...9e6430781cea14a

Teraz potestujcie. Ja nic nie śmigałem więc nie wiem jak ciągnie. Musicie to sprawdzić, no i mam nadzieję, że będzie bez pojazdów na mnie, tylko razem to dopracujemy. PS. Dobrze by było jakbyście od razu jakieś repy z jazdy wrzucali.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna