Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DeBoer
2013-04-02, 10:07
Słowo od sanrajssa
Autor Wiadomość
Kaspi 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 215
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2013-03-27, 20:36   Słowo od sanrajssa

Trochę się czuję jak rzecznik prasowy 8) Słowo od sanrajssa, o którego przekazanie poprosił mnie sam zainteresowany:
Cytat
Rownouprawnienie? No chyba nie bardzo.
Gdzie jest władza tam jest poparcie, okej. Z kara jak najbardziej się indetyfikuje, nie będę owijał w bawełne zostałem sprowokowany jak na każdym meczu, lecz do Szoguna nie mam za grosz szacunku, krzyż na droge takim ludziom, stad moj zly ale stanowczy ruch. Nie odpowiada mu nawet, że jedzie lige ale człowiek musi sie z pewnościa dowartościowac po codziennym wysiłku 8-) . Argumentacja:
Z tego co pamiętam wielce uwielbiani Rulez & Davis zostali zawieszeni za takie coś także skupcie sie ;]]
tak .. skupcie sie to kieruje do wszystkich. Do poniedziałku tj (25.03) byłem pełnoprawnym zawodnikiem klubu, miałem prawo do uczestnictwa w oficjalnych rozgrywkach. Wszystko fajnie do momentu gdy zostałem bezpodstawnie zbanowany przez użytkownika icee.

Dowód:

Pytam się, jakim prawem?? ;]] to, że nie miałem podpisanego formularza? Mam wymieniac ile osob jezdzi/jezdzilo bez tej rzeczy? Na dobrą sprawe uzytkwonik Kaka powinien przez pseudo zarządzanie sędziego icee byc banowany co kolejke ;) . Rozumiem jesli byłby oficjalny dowod iż mam zakaz startów (prezes wrzucił we wtorek). Nie chciałem wypominac incydentu z sezonu 11 gdzie to CD podejmowało TSCR i pseudo-grubas z Gorzowa zbanował mnie za nic ;]] czekałem aż się wszystko skumuluje i oto mam dowód:


Sytuacja dotyczy się mojego 3 startu, gdzie zdobyłem 1 punkt na przeciwniku. Macie na screenie, po czym kochany Pepe swoim pogladem uwzglednił, że mam wykluczenie. Takich zartow nie widziałem od początku moich startów, kto ma technika - ma przewagę? Otworzcie oczy ..

Gratulacje panu Debórowi, za to, że przez 1,5 roku przyczyniłem się w 80 % do rozwoju Fan Page'a, chcecie zamknąc mi morde? Napisze tym bardziej. Kto jest anonimowym - nierzuca się w społecznosc jest swietym. Cicha woda zostaje na wolnosci ;]]

Wnioskuje:
Zakaz startów dla icee (cały sezon), Piotraseczek (3 kolejki), Szogun (2 kolejki). Wszystko dotyczy LO oraz LM.
Niech wszyscy znają brutalną prawde ;]] Coś jeszcze? czekam na hejterow, ktorzy chca osiagnac korzysc.
_________________
08: Crazy Devils (II liga)
09: Crazy Devils (II liga)
10: Crazy Devils (I liga)
11: Crazy Devils (eliga)
12: Crazy Devils (eliga)
 
 
icee 


Wychowanek klubu: WBR
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 1082
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-03-27, 21:20   

nie wiem jakim prawem wrzucasz coś od zbanowanego użytkownika co w regulaminie z tego co pamiętam jest traktowane jako przewinienie.. do tego w tym poście ZNOWU obraża Piotraseczka. Szczeniactwa ciąg dalszy.
_________________

 
 
Kaspi 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 215
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2013-03-27, 21:22   

No tylko się tam nie zesroj :o Kto chce - przeczyta, kto nie chce - nie. Ja się od tego zupełnie odcinam, nie moja sprawa i szczerze to kupa mnie to obchodzi 8)
_________________
08: Crazy Devils (II liga)
09: Crazy Devils (II liga)
10: Crazy Devils (I liga)
11: Crazy Devils (eliga)
12: Crazy Devils (eliga)
 
 
icee 


Wychowanek klubu: WBR
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 1082
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-03-27, 21:23   

Skoro nie Twoja sprawa, to po co to wgl wrzucasz? Mijasz się koleś z zeznaniami na samym wstępie. Co będzie dalej..
_________________

 
 
Gibon 


Wychowanek klubu: Kolejarz Opole/Banda Gamoni
Debiut w lidze: 11
Wiek: 36
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 198
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-03-27, 21:29   

Dalej, będzie kupa, dupa i kamieni kolejna kupa :ass: Tak, tak to mój dopiero drugi sezon, ale coraz częściej zastanawiam się: śmiać się, czy płakać??
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=HTBVfD-QEVo

"Raz, że nie jestem zły, chociaż często źle robię. Jestem wrogiem publicznym i nikt z Nas nie jest Bogiem,mogę więcej niż co dzień..."


"Miej wyjebane, a będzie ci dane"
 
 
Kuchno 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2013-03-27, 21:29   

ogni volta che chiamo, lei non c'è
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-03-27, 21:32   

Kaspi napisał/a
Do poniedziałku tj (25.03) byłem pełnoprawnym zawodnikiem klubu, miałem prawo do uczestnictwa w oficjalnych rozgrywkach.


gówno miałeś, gówno byłeś. Zaraz poszukam logów z irca jak wbija DeBo i informuje wszystkich, że masz bana, co powoduje wyzerowanie twoich wszystkich punktów w tym meczu DODATKOWO (z tego co wiem zawsze tak było) ZAWODNIK WYKLUCZONY DO KOŃCA ZAWODÓW NIE MOŻE BRAĆ UDZIAŁU W NASTĘPNYM MECZU. tak więc nie miałeś żadnego prawa do startu w tych zawodach, poza tym obraziłeś uczestników i osoby funkcyjne na tym meczu, za co wyleciałeś słusznie (gdzieś chyba jest punkt, że podczas meczu osoba zachowująca się jak gówniarz, bo tak właśnie sie zachowales moze byc usunięta).

sanrajss napisał/a
pseudo-grubas z Gorzowa zbanował mnie za nic ;]]


kolejny raz pokazujesz, że jestes czlowiekiem bez honoru oraz nie posiadasz za grosz kultury. fajnie, ze robiles jakis zasrany fan-page, ktory nawet ja, totalny laik by to ogarnal, ale nie znaczy ze cie bedziemy wszyscy calowac po dupce, jaki ty nie jestes och ach... szkoda slow.

Kaspi napisał/a
Sytuacja dotyczy się mojego 3 startu, gdzie zdobyłem 1 punkt na przeciwniku.


w pierwszym biegu punkt zdobyłeś na swoim koledze z druzyny, dalej zreszta tak jak i w calych zawodach nie miales prawa jechac.

proszę przekazac Kaspi to temu placzkowi, chociaz znajac zycie, ma do tego dostep.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
Ostatnio zmieniony przez Pikey 2013-03-27, 21:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Gibon 


Wychowanek klubu: Kolejarz Opole/Banda Gamoni
Debiut w lidze: 11
Wiek: 36
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 198
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-03-27, 21:35   

to się kurwa cieciu tym zajmnij i stul pysk
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=HTBVfD-QEVo

"Raz, że nie jestem zły, chociaż często źle robię. Jestem wrogiem publicznym i nikt z Nas nie jest Bogiem,mogę więcej niż co dzień..."


"Miej wyjebane, a będzie ci dane"
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-03-27, 21:39   

Gibon - nick adekwatny do tego co posiadasz w glowie. wiek: 25 lat. nic wiecej nie bede dodawac, idz lepiej na kwadrat zjaraj torbe, bo Ci sie w baniaku lasuje. aha, jesli juz sie przypierdalasz do sprawy, w ktorej twoj glos gowno znaczy to powiedz mi z jakiej racji zabierasz takze glos w kazdym watku na tym forum skoro w lidze jezdzisz dopiero sezon czy dwa? Opole - miasto wielkich ludzi, chcialoby sie powiedziec, chociaz niekoniecznie z tej pozytywnej strony :D
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
RistO 

Wychowanek klubu: Crazy Motors
Debiut w lidze: 11
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 110
Skąd: Krosno
Wysłany: 2013-03-27, 21:39   

Gibon rację ma! Polać mu. Każdy w ryju mocny, chęci wiele ale jak przychodzi co do czego to nie ma kogoś kto by ogarnął.
 
 
Kaspi 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 215
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2013-03-27, 21:43   

icee napisał/a
Skoro nie Twoja sprawa, to po co to wgl wrzucasz? Mijasz się koleś z zeznaniami na samym wstępie. Co będzie dalej..

Bo widzisz 'koleś' - są na tym świecie ludzie, którzy wysłuchują próśb innych osób, które znają, co prawda tylko przez internet, kupę lat :o Ale no tak, cóż Ty możesz wiedzieć na ten temat... :?

POZA TYM MIJAM SIĘ Z ZEZNANIAMI JUŻ NA WSTĘPIE, CZO BĘDZIE DALEJ?! :jupi: odpowiedź brzmi nic, bo nie mam zamiaru prowadzić tu żadnej dyskusji :idea:

ok Pikey, przekaże mu co nieco :)
_________________
08: Crazy Devils (II liga)
09: Crazy Devils (II liga)
10: Crazy Devils (I liga)
11: Crazy Devils (eliga)
12: Crazy Devils (eliga)
 
 
Gibon 


Wychowanek klubu: Kolejarz Opole/Banda Gamoni
Debiut w lidze: 11
Wiek: 36
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 198
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-03-27, 21:44   

Pikey, dzieciaku, nie ty mi będziesz mówił co mam w danym czasie robić. Będę chciał i owszem zajebię sobie nawet wiadro. Jak jesteś taki hardy, to sam się za to zabierz i spłyń, bo nurt blokujesz
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=HTBVfD-QEVo

"Raz, że nie jestem zły, chociaż często źle robię. Jestem wrogiem publicznym i nikt z Nas nie jest Bogiem,mogę więcej niż co dzień..."


"Miej wyjebane, a będzie ci dane"
 
 
Sensity 


Debiut w lidze: 07
Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 273
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2013-03-27, 21:44   

Gibon i Risto macie w ogóle pojęcie o co chodzi w tym temacie ? Czy po prostu pizgacie sobie posty żeby zabłysnąć ?
_________________

 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2973
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2013-03-27, 21:46   

jak nie można zabłysnac na torze, to trzeba zrobic wszystko zeby zablysnac jako forumowy gamon ;) .
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Gibon 


Wychowanek klubu: Kolejarz Opole/Banda Gamoni
Debiut w lidze: 11
Wiek: 36
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 198
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-03-27, 21:47   

mnie osobiście wkurwia to,że ktoś coś robi, stara się robić w własnym wolnym czasie, a przyjdzie ciulik i sobie napisze: "fajnie, ze robiles jakis zasrany fan-page, ktory nawet ja, totalny laik by to ogarnal, ale nie znaczy ze cie bedziemy wszyscy calowac po dupce, jaki ty nie jestes och ach... szkoda slow."
I dokładnie właśnie na takie zachowanie szkoda słów

"jak nie można zabłysnac na torze"

ty ćwoku, to tylko gra
PS:
używaj polskich znaków, ponieważ jest różnica pomiędzy "laską", a "łaską"
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=HTBVfD-QEVo

"Raz, że nie jestem zły, chociaż często źle robię. Jestem wrogiem publicznym i nikt z Nas nie jest Bogiem,mogę więcej niż co dzień..."


"Miej wyjebane, a będzie ci dane"
Ostatnio zmieniony przez Gibon 2013-03-27, 21:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2970
Skąd: Leszno
Wysłany: 2013-03-27, 21:53   

[quote="Kaspi"]
icee napisał/a
POZA TYM MIJAM SIĘ Z ZEZNANIAMI JUŻ NA WSTĘPIE, CZO BĘDZIE DALEJ?! :jupi: odpowiedź brzmi nic, bo nie mam zamiaru prowadzić tu żadnej dyskusji :idea:


A nadal ją prowadzisz... czyli po raz drugi już przeczysz sam sobie.

Co do Sanrajssa to odjebało mu i poniósł karę i tyle. Czy wy wreszcie zrozumiecie, że łamanie regulaminów i ogólnie przyjętych zasad nie jest sposobem na rozwiązywanie swoich problemów ? 8)

Masakra ostatnio jakaś w tym stsie ;f

<piwo>
_________________

 
 
RistO 

Wychowanek klubu: Crazy Motors
Debiut w lidze: 11
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 110
Skąd: Krosno
Wysłany: 2013-03-27, 21:54   

Sensity napisał/a
Gibon i Risto macie w ogóle pojęcie o co chodzi w tym temacie ? Czy po prostu pizgacie sobie posty żeby zabłysnąć ?

Mi chodziło o to, że to co Gibon napisał o fan page'u jest trafne. Tylko o tym i o niczym więcej. A Ty sobie pizgasz posty i nie widzę być błyszczał.
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-03-27, 21:58   

Pikey popraw grzywke i sie uspokoj
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
CalusS 

Wiek: 31
Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 131
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-03-27, 22:17   

Ale, ze Dudka nie powołali?
 
 
Gibon 


Wychowanek klubu: Kolejarz Opole/Banda Gamoni
Debiut w lidze: 11
Wiek: 36
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 198
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-03-27, 22:21   

ale po co co??
Lewy pierdolnął dwie bramy (na farcie, ale pierdolną), to co niby bramkarz ma jeszcze strzelać?? :P
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=HTBVfD-QEVo

"Raz, że nie jestem zły, chociaż często źle robię. Jestem wrogiem publicznym i nikt z Nas nie jest Bogiem,mogę więcej niż co dzień..."


"Miej wyjebane, a będzie ci dane"
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-03-27, 22:21   

No no.
Koniec OT
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2013-03-27, 22:22   

:D Dlaczego zostałem ujęty w tych wypocinach, bo nie rozumiem tu czegoś chyba :D
_________________

 
 
KorasRacing 


Wychowanek klubu: SZS
Debiut w lidze: 09
Wiek: 32
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 195
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-03-27, 22:42   

Ciesz sie o mnie nikt nie wspomina.
_________________
Los zadal mi pytanie czy chcesz skille czy chcesz pamiec? A ja nawet nie pamietam co wybralem
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2013-03-27, 22:47   

I bez tego jestem wystarczająco sławny, więc średnio mi ta wzmianka potrzebna ;]
_________________

 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-03-27, 22:55   

Czepiacie się Sanrajssa tutaj wszyscy, a gościu ma rację, bo jak jakieś kołki go banują, a on jest pełnoprawnym uczestnikiem to też muszą ponieść jakieś konsekwencje.


icee napisał/a
nie wiem jakim prawem wrzucasz coś od zbanowanego użytkownika co w regulaminie z tego co pamiętam jest traktowane jako przewinienie.. do tego w tym poście ZNOWU obraża Piotraseczka. Szczeniactwa ciąg dalszy.


a co boisz się, że prawda wyjdzie na jaw ? :> :devil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna