Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Plotki transferowe. Ekstraliga 2013.
Autor Wiadomość
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-23, 11:56   

Zauważ że Janowski nie jest już juniorem a za Hancocka przyszedł Łaguta. No to chyba raczej już nie będzie tak pięknie jak w tym roku.
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 11:58   

Widewolf napisał/a
A co do Jensena to też fajnie bo spokojnie może pojechać chociażby z Wrocławiem u nas.


Na wyjeździe też. Może wtedy z 35 wyjdziemy :devil:
 
 
Frezer 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 03
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2012-12-23, 12:06   

nie mówię że będzie pięknie więc nie wiem co miałeś na myśli pisząc to do mnie.

Łaguta nawet jeśli wypali nie będzie na pewno w stanie zastąpić Hancocka który i tak miał znacznie słabszy sezon niż w Falubazie.
Na mistrza szans raczej nie mamy żadnych chyba że Gomólski się obudzi w co wątpie bo jest za słaby na elipe . Medal zdecydowanie w zasięgu. Wg mnie Czewa może dużo zamieszać i sięgnąć po medal choć tam główny problem to juniorka której nie ma i niewiadoma czy Holta się weźmie za siebie czy dalej będzie jechał piach.
_________________
https://www.facebook.com/kondziuzks
 
 
Widewolf 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 04
Wiek: 32
Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 999
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-23, 12:13   

Liczę że po tak ciekawym oknie transferowym, sezon będzie również ciekawy i to zdecydowanie bardziej niż ten 2012. Dużo niewiadomych no i możliwość próby toru. Byle nam stadion do tego kwietnia zrobili -.^
_________________

 
 
Qalust 


Wychowanek klubu: TBR
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 712
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-23, 13:09   

Ja bym Torunia co do finału nie był wcale taki pewny. Jest piątka mocnych seniorów z czego 4 może jeździć, do tego problem z Pulczyńskimi związany z KSM. Wychodzi na to, że na juniorce będzie jechał worek kartofli.
_________________
II Drużynowy Mistrz Polski 07
Drużynowy Mistrz Polski 09
I Drużynowy Mistrz Polski 10
Srebrny Falubaz LM 11

 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-23, 13:11   

jeśli Łaguta będzie się tak przykładał w Tarnowie jak to robił w Bydgoszczy, to nie liczyłbym na wiele z jego strony
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Ghostface 

Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 14:26   

Szczerze powiedziawszy - czy A. Łaguta miał jakiś dobry sezon w ekstralidze?
_________________

 
 
Furax 


Wychowanek klubu: Anarchy Collective !
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-23, 14:30   

Nie bardzo.
_________________
|| ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE ||
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-12-23, 16:59   

W toruniu na juniorce będzie jechał młody Przedpełski który jest lepszy niż oba pulczasy bo myśli jak jedzie..
Hancock może i miał gorszy sezon ale dużo wnosił do drużyny. Janowski nie będzie już tak dobry, nie mówiąc o vaculiku czy madsenie
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 17:47   

Domin napisał/a
Lelu widzę, że ty zatwardziały gyros (Gyrosy = Stowarzyszenie kibiców Sparty Wrocław Spartanie) jesteś i bronisz zawzięcie wszystko co zrobi Cesarzowa K.K., zresztą jak i same stowarzyszenie, które głębiej w dupie Klocowej już chyba siedzieć nie może. :roll:

Tu nie chodzi o skład na ten sezon czy poprzedni. Tu chodzi o nieudolność w zarządzaniu klubem od wielu lat i wydaje się, że dopóki Wrocław miał organizację GP, to wszystko samo się nakręcało. Potem zaczęły się problemy Sparty, co wynikało z fatalnego marketingu (a właściwie jego braku). Ale cóż klakierzy Klocowej (tak jak SKSW Spartanie) cały czas będą jej bronić i składać jej hołdy.


Nie bronię jej, ponieważ to jej wina że żużel we Wrocławiu tak podupadł. Do tego jej styl zarządzania mi zupełnie nie odpowiada. Zresztą apropo stowarzyszenia, to zawsze optowałem aby było jak najmniej jego w klubie. W pewnym czasie to się akurat przegięcie zrobiło.

A zdaję sobie, że ten skład to jest na spadek. Ale przynajmniej za rok, w 1 lidze będziemy bez długów. A taka Bdg czy Gniezno dużo ryzykują. Jak się utrzymają to będzie ok i się będą finanse zgadzały. Ale aż trzy drużyny spadają i w wypadku spadku może być różnie. A Sparta spada, klocowa odchodzi, ktoś inny przejmuje i wraz z Ogórem po roku wracamy do Eligi z czystym kontem i nowym zarządem.
 
 
Bazyl 


Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 08
Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 479
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 20:03   

1/8 kasy która idzie na Śląsk i Sparta by miała DMP. Ale cóż...
_________________
Statystyki żużlowe
 
 
Ghostface 

Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 20:29   

Dutkiewicz się strasznie Śląskiem zachłysnął i dopóki nie odejdzie ze stołka - nic się nie zmieni. Ostatnio czytałem w gazecie, że jebaniec chce sam sponsorować Śląsk, bo ma na to siano. Sparta dostaje ochłapy, a do tego jeszcze jakieś śmieszne wymagania.
_________________

 
 
TeT 


Wychowanek klubu: TT
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2526
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-12-23, 23:10   

składy mamy prawie gotowe, więc moje typowanie, taka mała tabelka:

1. Apator Toruń- liderzy Gollob+Holder+Sullivan, do tego solidny na swoim torze Adrian Miedziński i nieprzewidywalni liderzy.
2. Włókniarz Częstochowa- możecie uznać mnie za debila, ale ta drużyna będzie ogromnym zaskoczeniem, bardzo im kibicuję. Łaguta+Emil+Holta (który w tym roku się odrodzi), do tego zajebisty Jepsen Jensen i dobry u siebie Szumina. na pewno odstają juniorzy.
3. Unia Leszno- Pawliccy+Lindgren+ chociażby Bjerre, do tego solidna juniorka.
4. Falubaz Zielona Góra- okej, okej posiadają liderów- Protas, Hampel, Jonsson, ale niewypałem znów będzie KJ i Davidsson. do tego nie wiadomo jak spisywać się będzie Dudek, a drugi junior bez komentarza. :)
5. Unia Tarnów- na pewno nie będą walczyć o medale, ale Kołodziej+Vaculik+ nieprzewidywalny Leon Madsen dadzą spokojne utrzymanie. Janowski też nie będzie chłopcem do bicia. słabsza juniorka, ale Rudy da radę pewnie.
6. Start Gniezno- możecie na mnie jechać, ale zobaczycie, że tak będzie Zagar będzie liderem do tego mamy równych zawodników (może Bjarne odstaje), takich jak Piotrek Świderski, solidny Sebastian Ułamek, szalejący Lindbaeck. na pewno juniorka na minus. naszym atutem jest na pewno własny, specyficzny tor, gdzie ekstraligowcy bardzo mało kiedy jeździli, bo grzaliśmy miejsce w 1 lidze oraz bardzo równy skład.
7. Polonia Bydgoszcz- Polonia ma na pewno również silny skład, coraz starszy, ale z każdym rokiem lepszy Hancock do tego Buczkowski i Loktajev. moim zdaniem niewypałem będzie Hansio Lansio, ale zobaczymy. :D na pewno mają bardzo silnych juniorów, którzy będą uzupełniać braki punktowe w meczach.
8. Stal Rzeszów- miał być szał, a jest szit, prócz Nickiego, Walaska i Pavlicia nie ma tam moim skromnym zdaniem nikogo ciekawego. na pewno para Okoniewski-Lampart będzie najsłabszą parą w całej lidze, juniorzy również nie za ciekawi.
9. Stal Gorzów- a tak, Staleczka tyle lat świeciła, a w tym roku zgaśnie. no dobra Kasper i Iversen. a reszta? Gomóła? Nermark? Gapina ala spasiony kot? myślę, że to będzie za mało, żeby się utrzymać. mam nadzieję, że Bartek Zmarzlik wróci do formy, którą prezentował rok temu, bo chłopak naprawdę ma talent. :)
10. Sparta Wrocław- myślę, że to nie jest zaskoczenie. na pewno liderem będzie Tomek Jędrzejak, kroku dotrzymywać mu będzie mój ulubieniec Tajski, niestety reszta według mnie nie nadaje się na ekstraligę, ale czas pokaże. :)

tak to się przedstawia w moim świetle. Wesołych Świąt! :)
_________________

 
 
Frezer 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 03
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1657
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2012-12-23, 23:21   

z miejscem Leszna wg mnie trochę przesada ;p nie mają większych szans na medal.
_________________
https://www.facebook.com/kondziuzks
 
 
TeT 


Wychowanek klubu: TT
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2526
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-12-23, 23:25   

no zobaczymy, swojego zdania nie zmienię. :)
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-24, 01:14   

TeT napisał/a
składy mamy prawie gotowe, więc moje typowanie, taka mała tabelka:

1. Apator Toruń- liderzy Gollob+Holder+Sullivan, do tego solidny na swoim torze Adrian Miedziński i nieprzewidywalni liderzy.
2. Włókniarz Częstochowa- możecie uznać mnie za debila, ale ta drużyna będzie ogromnym zaskoczeniem, bardzo im kibicuję. Łaguta+Emil+Holta (który w tym roku się odrodzi), do tego zajebisty Jepsen Jensen i dobry u siebie Szumina. na pewno odstają juniorzy.
3. Unia Leszno- Pawliccy+Lindgren+ chociażby Bjerre, do tego solidna juniorka.
4. Falubaz Zielona Góra- okej, okej posiadają liderów- Protas, Hampel, Jonsson, ale niewypałem znów będzie KJ i Davidsson. do tego nie wiadomo jak spisywać się będzie Dudek, a drugi junior bez komentarza. :)
5. Unia Tarnów- na pewno nie będą walczyć o medale, ale Kołodziej+Vaculik+ nieprzewidywalny Leon Madsen dadzą spokojne utrzymanie. Janowski też nie będzie chłopcem do bicia. słabsza juniorka, ale Rudy da radę pewnie.
6. Start Gniezno- możecie na mnie jechać, ale zobaczycie, że tak będzie Zagar będzie liderem do tego mamy równych zawodników (może Bjarne odstaje), takich jak Piotrek Świderski, solidny Sebastian Ułamek, szalejący Lindbaeck. na pewno juniorka na minus. naszym atutem jest na pewno własny, specyficzny tor, gdzie ekstraligowcy bardzo mało kiedy jeździli, bo grzaliśmy miejsce w 1 lidze oraz bardzo równy skład.
7. Polonia Bydgoszcz- Polonia ma na pewno również silny skład, coraz starszy, ale z każdym rokiem lepszy Hancock do tego Buczkowski i Loktajev. moim zdaniem niewypałem będzie Hansio Lansio, ale zobaczymy. :D na pewno mają bardzo silnych juniorów, którzy będą uzupełniać braki punktowe w meczach.
8. Stal Rzeszów- miał być szał, a jest szit, prócz Nickiego, Walaska i Pavlicia nie ma tam moim skromnym zdaniem nikogo ciekawego. na pewno para Okoniewski-Lampart będzie najsłabszą parą w całej lidze, juniorzy również nie za ciekawi.
9. Stal Gorzów- a tak, Staleczka tyle lat świeciła, a w tym roku zgaśnie. no dobra Kasper i Iversen. a reszta? Gomóła? Nermark? Gapina ala spasiony kot? myślę, że to będzie za mało, żeby się utrzymać. mam nadzieję, że Bartek Zmarzlik wróci do formy, którą prezentował rok temu, bo chłopak naprawdę ma talent. :)
10. Sparta Wrocław- myślę, że to nie jest zaskoczenie. na pewno liderem będzie Tomek Jędrzejak, kroku dotrzymywać mu będzie mój ulubieniec Tajski, niestety reszta według mnie nie nadaje się na ekstraligę, ale czas pokaże. :)

tak to się przedstawia w moim świetle. Wesołych Świąt! :)


weź już lepiej nic nie pisz, bo nie da się Tych Twoich wypocin czytać :P
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
TeT 


Wychowanek klubu: TT
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2526
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-12-24, 01:17   

bo umieściłem Falubaz na 4 miejscu? taka prawda, Jonsson, Protas, Hampel i długo, długo nic. :) skoro dla Ciebie to wypociny to proszę bardzo napisz swoją tabelę, a ode mnie się odpierdol. ;]
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-24, 01:19   

nie będę pisał swojej, bo wiem że ja tez piszę wypociny, i nikt zapewne tego nei będzie chciał czytać :P

KJ i Jonax dostali kolejną i ostatnią już szansę w Falubazie. Myślę, że ją wykorzystają i na koniec sezonu będziemy się cieszyć ;)
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
TeT 


Wychowanek klubu: TT
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2526
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-12-24, 01:21   

jeśli wymienicie Jonasa na Mikkela to na pewno będzie to lepsze rozwiązanie. :) wesołych, Gracjan. :*
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-24, 01:22   

Raczej Jonas da radę :)
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
DawYd 


Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 591
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-12-24, 10:27   

Namierzyliśmy tego redaktora ze sportowego przeglądu czy jakoś tak (pan Darek chyba?). Nawet gra w STSa, i wiemy jaki ma nick :)
_________________
03-Young Lions
04-Game Masters
05-Game Masters
06-Fast Wolves
07-Fast Wolves
08-Fast Wolves
09-Królowie Speedwaya
10-Fast Wolves
11-Fast Wolves

\o/
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-24, 10:35   

Moim zdaniem 3 drużyny są dużo lepsze na papierze od pozostałych i to między nimi powinny rozstrzygnąć się medale: Apator Toruń, Włókniarz Częstochowa, Falubaz Zielona Góra (kolejność nieprzypadkowa). 6 drużyn powinno powalczyć o wejście do Play-Offów, jednocześnie walcząc o utrzymanie. Bardzo nieobliczalna wydaje się Unia Leszno i Unia Tarnów, które mogą awansować do Play-Offów, jak i równie dobrze spaść z hukiem. Jakbym miał typować dokładne pozycje w tabeli:
1. Apator Toruń
2. Włókniarz Częstochowa
3. Falubaz Zielona Góra
4. Unia Leszno
5. Unia Tarnów
6. Polonia Bydgoszcz
7. Stal Rzeszów
8. Start Gniezno
9. Stal Gorzów
10. Sparta Wrocław

Jeśli chodzi o moje "zachcianki" to w przypadku gdyby Sparta nie wiem jakim cudem utrzymała się w lidze to chciałbym spadku Rzeszowa, Tarnowa i Bydgoszczy (mało ciekawe mecze kibicowsko). Jeśli natomiast spadamy to najchętniej z Unią Leszno oraz Startem Gniezno lub Stalą Gorzów :devil:
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-24, 12:26   

DawYd napisał/a
Namierzyliśmy tego redaktora ze sportowego przeglądu czy jakoś tak (pan Darek chyba?). Nawet gra w STSa, i wiemy jaki ma nick :)


Jakie redaktor ?
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-24, 13:35   

Ten Ostafiński co pisał, że Gollob był w Falubazie.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-12-24, 13:40   

Huj wie kto to jest :P
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna