Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o STS TV
Autor Wiadomość
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 43
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2012-09-05, 13:57   Pytanie o STS TV

http://stspl.eu/forum/viewtopic.php?t=5515#197688
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2023-08-17, 23:06   

Debo, link nie dziala
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4160
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2023-08-18, 15:28   

Dzwoniłeś do niego z tym problemem?
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2023-08-18, 22:10   

Nie odbiera
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
edugie 

Wiek: 48
Dołączył: 17 Sty 2025
Posty: 5
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2026-03-21, 20:02   

Link wygasł.



_____________________________
https://justroll.it/crpg-to-ttrpg
_________________
Spójrzmy na justRoll z perspektywy Mistrza Gry, który szuka jednego miejsca łączącego technologię z pasją do opowiadania historii.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna