Pytanie o STS TV
Autor
Wiadomość
DeBoer
Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 43 Dołączył: 08 Lip 2008 Posty: 1375 Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Boom
Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy Wiek: 34 Dołączył: 10 Lip 2008 Posty: 3171 Skąd: Toruń
Wysłany: 2023-08-17, 23:06
Debo, link nie dziala
_________________ Apator!
Wszystko do STSa
Kozi
Pomógł: 2 razy Wiek: 35 Dołączył: 21 Sie 2009 Posty: 4160 Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2023-08-18, 15:28
Dzwoniłeś do niego z tym problemem?
_________________15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
Boom
Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy Wiek: 34 Dołączył: 10 Lip 2008 Posty: 3171 Skąd: Toruń
Wysłany: 2023-08-18, 22:10
Nie odbiera
_________________ Apator!
Wszystko do STSa
edugie
Wiek: 48 Dołączył: 17 Sty 2025 Posty: 5 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2026-03-21, 20:02
Link wygasł.
_____________________________
https://justroll.it/crpg-to-ttrpg
_________________ Spójrzmy na justRoll z perspektywy Mistrza Gry, który szuka jednego miejsca łączącego technologię z pasją do opowiadania historii.