Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Mecze Zaległe
Autor Wiadomość
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-07, 20:10   

Też tak chciałem ustalić żeby jechać 2 mecze jednego dnia żeby wiara nie zbierała się 2 razy w tygodniu specjalnie na LM ale to jest walka z wiatrakami.
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-10-07, 21:07   

W związku z tym, iż drużyna z Częstochowy nie potrafiła zebrać składu na dzisiejszy pojedynek z Falubazem, jako dobroduszna i uczynna osoba, chcąca się najzwyczajniej w świecie nacieszyć grą (w przeciwieństwie co do niektórych ;) ) przekładamy mecz 5 kolejki ekstraligowej Ligi Miast pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Zielonogórskiem Falubazem.

Najprawdopodobniej będzie to przyszły czwartek.

/edit

Mecz Unii Leszno i Wybrzeża Gdańsk zostaje tak jak ustalił Speed'y. Przepraszam za zamieszanie.


Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-10-08, 23:12   

Mecz Włókniarz CZęstochowa - Falubaz Zielona Góra odbędzie się w czwartek, 16 października o godzinie 22:00.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-10-12, 20:19   

Proszę o ustalenie meczu Rzeszów-Gdańsk na wtorek , godzina standardowa 21/22.
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-10-12, 21:11   

Ty sobie chłopie możesz prosić. Mamy 12 październik, a z tego co widzę to deadline jest 20 października. Widziałem twoją wiadomość na gg, ale niestety jestem zajechany robotą (niektórzy pracują, a nie tylko walą od poniedziałku do czwartku w kreski) w przyszłym tygodniu, mamy ludzi ile mamy i tyle. Ty mnie nie będziesz chłopie strofował, że musimy jechać we wtorek i basta. Chyba, że chcecie sobie dopisać walkowera do tabeli żebyś mógł sobie zwalić gruchę przed tabelą, to ok :]
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-12, 21:37   

zapomniał wół jak cielęciem był chyba.
_________________

 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-10-12, 21:41   

O proszę cały tydzień nie miałeś 5 sekund odpisać na gg ,a tu godzinka od mojego postu i już miałeś czas napisać głupkowaty post. Jeszcze sam sobie dojebałeś bo od początku sezonu jakoś nie widziałem żebyś chociaż jedne zawody odpuścił więc nie ośmieszaj się z tym waleniem od poniedziałku do czwartku. :lol:

Szanuję się rywala tak jak rywal szanuje ciebie ,ale ty nie wiesz co to jest. Z innymi nie ma żadnych problemów tylko jakoś tym masz już kolejny mecz z rzędu problem ze sobą. Podtrzymuję prośbę o ustalenie tego meczu na umowny termin tej kolejki. Dziękuję i nie pisz mi Kozioł żebyśmy się dogadali bo jak widać z tym osobnikiem to jest nie możliwe.


/Domin: Niestety, ale wulgaryzm = warn.
Ostatnio zmieniony przez Domin 2014-10-12, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-10-12, 21:47   

Jeśli ktokolwiek się tu ośmieszył to jedynie Ty, bo termin odjechania szóstej kolejki to 14-20 października, dzisiaj mamy 12, a Ty się pocisz w temacie meczy zaległych żeby Ci mecz ustalili. Chciałeś zabłysnąć, a jak zwykle nawet nie zaświeciłeś. I na przyszłość radziłbym zaczerpnąć świeższych informacji, bo to, że ogórek z Leszna wymyślił sobie sztywne wtorki, bo podobno tak jest od "zawsze", nie jest moją winą. Pasowało nam jechać we wtorek (mecze z Bydgoszczą, Toruniem, Zieloną Górą) - jechaliśmy. Nie pasowało - nie jechaliśmy. Proste jak budowa cepa, ale dla Ciebie to zdaje się zbyt wysoko zawieszona poprzeczka :| Bez odbioru
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-10-12, 21:55   

Zabłysnąć chciałeś ty jak zwykle obrażając 2 stronę. Ja jedynie chciałem odjechać mecz w terminie kolejki. Czekałem od środy na jakiś sygnał nie dostałem go i tyle. Tak jak wcześniej pisałem totalne olanie mnie przez was bo ile można czekać? Ja mam się domyślić ,że wam nie pasuje, co ja jasnowidz jestem? Nie masz czasu na prowadzenie drużyny to jej nie prowadź proste.

Nigdzie nie jest powiedziane ,że o ustalenie mogę prosić tylko po terminie kolejki. Dlatego proszę o ustalenie go właśnie w tym terminie. Przeczytaj dokładnie żebym nie musiał ponownie się produkować. Specjalnie dla ciebie zaznaczam,że nie proszę aby mecz był ustalony przed czasem tylko właśnie w terminie wyznaczonym do jego rozegrania.

Mogłem czekać aż mnie wykiwacie jak Leszno tydzień wcześniej ,ale po co?
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-10-12, 23:32   

Ustalę mecz dopiero jak upłynie okres danej kolejki.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-10-12, 23:52   

W takim razie po co są te terminy kolejek? Żeby ich nie przestrzegać ? W sumie ciężko było się spodziewać czegoś innego.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-12, 23:58   

Przecież już od dawien dawna jest tak, że ustalany odgórnie jest termin dopiero po planowanym okresie na daną kolejkę.
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-10-13, 00:06   

Ale pomarudzić zawsze można :wink:

Postarajcie się jednak dogadać, termin na ustalenie jest do 20 października przecież, bo limit walkowerów na ten sezon jest już (mam nadzieje) wyczerpany.
_________________

 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-10-13, 00:20   

Przecież on nie ma czasu na gg napisać bo taki jest zapracowany. Ja nie marudzę Speedy tylko przedstawiłem fakty ,ale widać marnowałem tylko czas. Ciężko się dziwić ,że nie chce mu się nawet odpisać skoro wie ,że pojedzie ten mecz kiedy on będzie chciał.
 
 
wtsfan 


Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1885
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-10-13, 10:07   

Jak pierwszy trener nie ma ochoty odpisywać to od czegoś jest drugi trener :wink: może z Celierem łatwiej będzie.
_________________
Home is where the Reaper is
"Screw you guys i'm going home"
Two words for ya suck it
 
 
RaFi 

Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 75
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-10-13, 16:03   

Terminy gonią :) Start Gniezno vs Motor Lublin wpisany na 21.10.14 r. godzina 21:00, Motor Lublin vs Włókniarz Częstochowa II wpisany na 21.10.14 r. godzina 22:00. Dodatkowo jestem w kontakcie z trenerem Sparty Wrocław. Najprawdopodobniej pojedziemy 28.10.14 r. o godzinie 22:00. Także nic nam nie ustalajcie bo sobie sami poradzimy :)
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-10-13, 19:18   

Kozioł wracając do sprawy to skoro tak wygląda sytuacja to jakim prawem ustaliłeś w tym sezonie mecz MP-OS 22.09 w dniu rozpoczęcia kolejki skoro rzekomo ustalasz dopiero po zakończeniu? Są tutaj jakieś zasady czy wszystko zależy kto prosi przeciwko komu ?
 
 
Andrzej 


Wychowanek klubu: www.yl.cba.pl
Debiut w lidze: 08
Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 196
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-10-13, 20:26   

Rada dla jednych i drugich w sporze ogórków i gwiazdorów. Ogórki skoro zależy Wam na odjechaniu meczu w danym tygodniu, a czujecie, że gwiazdorzy Was olewają, bądź zaczynają kręcić, najpierw proponując termin, a następnie zdecydowanie ten termin odrzucając, znajdźcie sobie innych ogórków(bądź gwiazdorów), z którymi możecie odjechać meczyk awansem, z dośw. wiem, że idzie zazwyczaj kogoś znaleźć. A Wy gwiazdorzy oswójcie swoje egoistyczne umysły z faktem, że oprócz Was ktoś inny bawi się w tą ligę, i że jak powiedziało się A to należy powiedzieć B, czyli albo nie podawać dat, których sami nie przestrzegacie jak przyjdzie do konkretów, albo tych dat przestrzegać.

Z ligą miast nigdy nie było problemów jeśli chodzi o ich tradycyjną porę rozgrywania, czyli wtorek wieczorem i nigdy nie było problemu z jechaniem zaległych meczów LM w inny dzień. Co w tym sezonie jest nadzwyczajnego, że mamy 1/3 rozgrywek za sobą i co kolejka to problem z terminami :?:
_________________

 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-10-13, 22:19   

Bezkrólewie panuje :D dziękuję i dobranoc
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-10-13, 22:54   

Machu napisał/a
Kozioł wracając do sprawy to skoro tak wygląda sytuacja to jakim prawem ustaliłeś w tym sezonie mecz MP-OS 22.09 w dniu rozpoczęcia kolejki skoro rzekomo ustalasz dopiero po zakończeniu? Są tutaj jakieś zasady czy wszystko zależy kto prosi przeciwko komu ?


Widocznie tak chciał Bóg. A tak serio to nie wiem czemu. Po prostu już nie pamiętam. Może prosili mnie obaj trenerzy na PW o ustalenie takiego meczu więc ustaliłem. Tutaj nie ustalam ponieważ Barnej nie zgadza się na takie rozwiązanie a ma takie prawo do końca kolejki.

Nie rozumiem was i waszego płaczu nad tą grą :F ale to już nie mój problem w sumie :)

Jutrzejszy mecz Ligi Miast pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Leszczyńską Unią zostaje odwołany z powodu eliminacji EŁRO 2016 (dla zakompleksionych grajków, chodzi o mecz Polska - Szkocja).

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru ;)
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2014-10-13, 23:43   

No właśnie Koziołku nie wiesz bo wszystko robisz jak wiatr zawieje. Nie ma tutaj żadnych zasad. Zmienialiście przed sezonem parę nieistotnych spraw ,a ważne rzeczy nie są spisane.

Tutaj nie ustalasz bo to nie Barnej zgłosił tylko ja tyle w temacie. Gdyby to on poprosił gówno bym miał do powiedzenia. Jeden mecz tak drugi tak zero logiki. Przecież nie musiałeś ustalać tego meczu na jutro. To była propozycja ,ale mogłeś go ustalić na inny dzień , na następny tydzień. Prawda jest taka ,że miałeś zasrany obowiązek to zrobić.
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-14, 08:54   

Machu, ale przecież barnej to jest jest taki PRO (sro) że jemu wszystko wolno. Nie wiem jakim cudem ten człowiek znalazł się w ogóle w radzie on generuje mnóstwo problemów i kłótni. Do tego nie potrafi się zachować fair. Ogółem dziwny koleś i chyba większość graczy się ze mną zgodzi :)
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-10-14, 10:36   

a Ty byś czasem spojrzał na siebie, bo jak tylko pojawi się na tym forum okazja do obsmarowania kogoś to jesteś w tym temacie pierwszy. tak było m.in. ze mną, ze jak tylko wystąpił problem zaraz znajdowała się grupa hejterów i wacków żeby pojechać drugiemu. takich osób jest dużo więcej. spójrzcie na swoje profile i na profil mój czy Barneja, a później odpowiedzcie sobie na pytanie kto jest dłużej w tej grze i kto ma o niej większe pojecie, a później piszcie jakiekolwiek kocopoły, ze ktoś jest taki sraki, konfliktowy czy owaki, bo tak naprawdę to gówno o nim wiecie ;) . i nie mówię teraz tylko o Barneju, mówię też o sobie i paru innych graczach.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-10-14, 10:39   

Pikey napisał/a
wacków żeby pojechać drugiemu.

Proszę mnie tu nie obrażać, ja żadnej grupy nie tworzyłem :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-10-14, 11:24   

Pikey :crazy: ??
Co Ty za głupoty wygadujesz ? Ja się tylko udzielam w tematach gdzie mam coś do powiedzenia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna