Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
?u?el - Ten prawdziwy
Autor Wiadomość
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-18, 14:30   

Hmmm jak tak mówisz że wygrac ie ok ;]] Od was nikt już nie wytrzyma na koniec sezonu i góra macie 2 miejsce ;] Wy ten złot medal od którego roku zdobywacie bo nie pamiętam :D ?
 
 
Rzeninho 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 135
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 2008-07-18, 14:34   

Creative napisał/a
prawda jest taka że my grubo sramy na ten mecz ; ] Wygramy to wygramy przegramy, trudno ; ] nie chcemy popełnić tego błędu co w zeszłym sezonie gdzie cały sezon najlepsi by na koniec spieprzyć ; ] także ogarnij ; ]


Herakles, co on tutaj napisał ?
Otóż to, że właśnie nie chcą popełnić błędu z tamtego roku.
 
 
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-18, 14:38   

Wiem, widzę co napisał.. Ale ja stwierdzam fakt jak powoli się ukazuje o tacy zawodnicy jak Jaguś, Sullivan, Holder pokażą to w niedziele na meczu..
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-18, 16:37   

Weź ty przepisz jeszcze raz to co napisałeś po Polsku tym razem poproszę x/
Poprostu chodzi mi to że Kościecha od wczoraj leży pijany na ogródku robiąc imprezki <sąsiad mojej koleżanki>, Jaguś jedzie w tym finale, Miedzak z Zoberem imprezują gdzieś w mieście bo wkońcu chwila wolnego, Sulli Holder Ando to samo co Jagoda;] 0 mobilizacji ; ] nawet kibice pojechali sobie na wakacje więc jak będzie te stałe 12tys to będzie git ; ] oprawy zapewne też jakieś specjalnie nie są przygotowywane ; ] więc ogarnij się bo coś za bardzo się emocjonujesz tym meczem ; ] my już udowodniliśmy że jechać umiemy w Lesznie i Czewie ; ] wyniku chyba nie muszę Ci przypominać co ? : ] I prawdę mówiąc pomimo że ja zawsze pewnie stawiam na swój team, tak jak śmiało mówiłem że Polska wygra Euro, to patrząc realnie mamy szanse mizerne aby wygrać ; ] no ale ; ] mnie na tym meczu nie będzie więc najwyżej oszczędzę sobie wstydu jak przegrają ; ]
z mojej strony tyle ; ] pozdr0

//Staraj się zastępować słowa wulgarne, normalnymi.

Kosa



Wybacz że tutaj, nie chce zaraz dostać kolejnej za bezsensowny post ; ] gdzie ty masz tutaj słowa wulgarne ?

//Po 1 z moderatorami sie nie dyskutuje. Po 2 jak chcesz porozmawiać to PW/GG. Po 3 to słowo wulgarne usunąłeś poprzez edytowanie posta, więc... :)
_________________

 
 
 
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-18, 17:57   

Tia u Nas dużo pokazaliście, teraz my Wam udowdnimy u Was ;)
 
 
Adu 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 442
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-07-18, 18:36   

o ile ten mecz sie odbedzie w termiine ...
_________________

 
 
hN 


Wychowanek klubu: Thorn Team
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1112
Skąd: Twierdza Toruń
Wysłany: 2008-07-18, 20:50   

Creative napisał/a
oprawy zapewne też jakieś specjalnie nie są przygotowywane
fiu fiu... :P
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 09:58   

Magik napisał/a
...Ulamka - nadal w sumie lubie, ladnie chlopak sie wypowiada w wywiadach, no i z tego co wiem pelny profesjonalista i pasjonat dodadkowo, sam uklada sobie przed sezonem caly kalendarz, wszytskie dojazdy itp. przynajmniej tak w TV mowili.


Ładnie się wypowiada w wywiadach <lol8>
W tych wywiadach potrafi się użalać i płakać jaki to on biedny

Do Krajesia;
Co Ty za bzdury gadasz? No na pewno zależy nam na odpuszczeniu meczu, oddanie włókniarzowi 3pkt. , straceniu lidera itp.
Na pewno się przygotowują na ten mecz i nie pisz głupot. Wczoraj było słychać jak ktoś trenuje, może to była szkółka. Dziś teraz jeździ ktoś:).
Za pewne też kibice w Toruniu myślą "A przejeżdżą Włókniarz to nie ma co iść na mecz. Wygrana za 3 punkty murowana" ? Gówno tak myślisz tylko Ty. Normalnie kibiców będzie jak zawsze. Tylko ten ostatni rząd ławeczek może być pusty :)
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 11:47   

Czy ty umiesz czytać ? ; ] Jak byś się skupił na czytaniu ze zrozumieniem misiaczku to może byś wyszedł z tych 50pkt na teście ; dd
nie pisałem że im mecz oddajemy ; ] tylko że wali nas on i podchodzimy do niego jak do każdego innego a nie jak do szlagieru kolejki ; ] tak, trenowała szkółka ;] ale ona co 2 dzień trenuje ; ]
a co do kibiców ; ] jeżeli ten mecz by coś znaczył wyjechał bym jutro po nim ; ] ale z takie tam to wole sobie mieć już 1 dzień więcej wypoczynku ; ] i tak samo jak ja uważa reszta kibiców która wyjezdza i nie będzie mogła stawić się na meczu < i to nie jest kwestia tysiąca kibiców ; ] >
używaj częściej mózgu bo pomimo wszystko czasem mnie rozbrajasz ; ]]
_________________

 
 
 
hN 


Wychowanek klubu: Thorn Team
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1112
Skąd: Twierdza Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 12:17   

Krajeś... skąd wiesz co robi tysiąc kibiców ? szpiegujesz ich ? :D jak nie przyjdą Ci to przyjdą inni, którzy dla odmiany przyjechali np. do rodziny z innych regionów Polski i chcą zobaczyć żużel na poziomie \o/ i znów będzie pełno ;D
 
 
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-19, 12:27   

Dokładnie, zapewne czy to byłyby mecz Włókniarz - Apator, Unia - Apator itd.. Zawsze będą pełne trybuny.. Krajes walczymy o lidera i wątpie żeby trener kazał waszym odpuścić mecz.. ;) Boom ja na miejscu Ułamka jak by mi zawineli 15tys. z banku to też bym się żalił do tej pory nawet :?
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 13:40   

Gdzie ja napisałem że trenerem naszym każe mecz przegrać ? ; ]] dobra nie chcę mi się z wami dyskutować, ja potrafię zrozumieć to co wy piszecie, wam niestety czytanie ze zrozumieniem sprawia duży problem i nie chce mi się kilka razy tłumaczyć jednego ; ]]
pozdr0 ; ]
_________________

 
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 15:09   

Krajes skoncz wasc wstydu oszczedz.

pochwal sie swoim tekstem z wczoraj, alebo ja zacytuje ;D

" do nas na final to z 10 tysiecy ludzi z roznych miast przyjedzie na luzie "
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 15:25   

z rożnych miast ;F? To znaczy skąd ?
Gdańsk, Bydgoszcz, Grudziądz ?
O czym Ty sapiesz Krajes :P
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-19, 15:38   

My też przyjedziemy, możemy do Was do młyna :D ?
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 15:43   

Mysle, ze akurat takie kluby jak CKM,GKM, BKS, Falubaz to w mlynie za milo by przyjete nie bylo :P

Ale na 1 luk - spokooooo ; ]
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 15:52   

Prosta matematyka Boom ; ]
Kłóciłem się z Magikiem o to czy wejdzie 40tys na najwazniejszy mecz sezonu ; ]
Jeżeli założymy że -
1. Robimy stadion gdzie się tyle ludzi zmieści hyhy :D
2. Tego dnia jest to jedyny mecz w Ekstralidze jak i innych ligach. <Bardzo prawdopodobne - finał.>
3. Mamy najnowocześniejszy obiekt na świecie co w Polsce wzbudzi ogromne uznanie ; ] Wkońcu jakiś sport na poziomie.
4. Jest to mecz o Mistrzostwo Polski ; ]
5. Robimy odpowiednią reklamę ; ]

Przy tych założenia można śmiało liczyć, że na ten mecz przejedzie wiele osoby z innych miast by oglądać żużel na najwyższym poziomie na najnowocześniejszym obiekcie na świecie ; ]
Już podczas ostatniego finału wiem jakie było zainteresowanie, ludzie przyjezdzali spoza Torunia właśnie aby przeżyć to widowisko ; ] Mówi się że było ich od 2 do 3 tys ; ] I zapewniam was że tak było; ]
Jeżeli dodamy do tego stadion, śmiało można liczyć o tym że przyjedzie spora rzesza fanów spoza naszego miasta ; ]]]

Takie myślenie posiada prezes naszego kochanego klubu, tworząc z niego fantastyczny produkt marketingowy posiadający ogromne zaplecze sponsorskie. Uważasz że Karkosik tak poprostu zainwestował w nasz w klub ? ; ] zdajecie sobie sprawe ile teraz ma z tego kasy ? ; ] Biznesmen z niego wyborny, i właśnie dzięki temu możemy czasem podziwiać jego Hammery nie Hammery podróżujące ulicami Torunia ; ]]]
Czy za duży w tym biznesu a za mało ducha sportu ? ; ] pozostawie bez komentarza ; ]

*Także Magik... Jesteś prosty jak budowa cepa :*

* mała poprawka anty-banowa ; d
_________________

 
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 16:00   

hahahahaha

Krajes jak dobrze, ze jak Cie widuje tylko na spotkaniach hahaha

Nie komentuje tego
Nie chce mi sie.


hahahahaha


pozdro
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 16:19   

Byś jakoś skomentował, a nie się bezczelnie śmiejesz : ]]]
ty się jednak tylko do stania na klatce w od nowie nadajesz, z tego co widzę ; ]]]]]
_________________

 
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 16:24   

Krajes dobra. Na finał może tak.
Pytam czy jest sens budować stadion na 40tyś miejsc na 3-4 imprezy do roku, gdzie bylby komplet? Dajmy GP, DPŚ, Finał i IMP. Na zwykłych spotkaniach ligowych było by 20tyś, max 25-30. A reszta świeci pustkami i jak to wyglada?
Lepiej zbudować na te 20tyś bo wtedy i na zwyklym spotkaniu ligowym bylby komplet(taka moja opinia) :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Krajeś 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 362
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 16:32   

Ja nie powiedziałem żeby na 40tys miejsc budować :P Tylko rzuciłem hasło że by 40 <na finał> przyszło jak by się postarać ; d ja uważam że na 20 siedziących wystarczy :) ))))
_________________

 
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2008-07-19, 16:34   

Niestety budują na 15. Powinno starczyć, ale jakby było te 20... :)
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
HerkuleS 


Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 782
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-07-19, 16:51   

I bardzo dobrze że robią na małą ilość.. U nas będzie na 30 i się pytam po .... to ? Szkoda gadać.. ;]
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-19, 17:07   

zainteresowanie ostatnim meczem finalowym (za gazeta NOWOSCI), biletow zabraklo dla okolo poltora tysiaca osob, a gdzie tu dalej Krajes ?
zapewniam Cie nie przyszloby.
Tymbardziej jesli sa to tacy kibice jak Ty.
Na wlokniarz nie ide bo to bo to, takich kibicow masz pelno, dodatkoow zuzel jest w TV wiec tacy kibice jak wyzej wmienilem beda ogladac mecz w tv.

Nie przyszloby, koniec gadania, wiecej do Twojego niskiego poziomu sie nie znizam.

Bez odbioru dla Krajesia.
 
 
Lukan 


Wychowanek klubu: ART
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1777
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2008-07-19, 17:26   

DPŚ sie odbedzie :D

czyli jutro ROW miazdzymy Gdansk :D \o/

Hej Hej ROW RYBNIK :mrgreen:
_________________
www.eSpeedway.pl

03 - BW
04 - TSCR
05 - TSCR
06 - OR
07 - OR
08 - OR
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna