Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Porządki, prośby, wnioski
Autor Wiadomość
MichalZG 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 549
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 00:35   

ja tam nie bede sie podlizywal... strajkuje bo lemo daje za wysokie kary!
oni nie wyzywali zarządu od kur... zeby im dawac banana na miesiac
mozecie mnie wywalić, teraz mnie to wali.
 
 
ManE 


Wychowanek klubu: The Wild
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 945
Skąd: Żarnów
Wysłany: 2008-07-15, 00:38   

Przepraszam ale jednak obrazali, wysokie kary naucza glupot NIGDY MODERATOR NIE BEDZIE LUBIANY zebys nawet im Michal rozdawal nagrody to dasz 1 warna i juz sie rzuca na ciebie
_________________
01-The Wild
02-The Wild
03-The Wild
04-Black Widow
05-Young Lions
06-The Wild
07-The Wild
08-Królowie Speedwaya
09-Królowie Speedwaya
 
 
MichalZG 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 549
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 00:42   

no chyba mylimy pojecia...
jak można dać bana na miesiąc za takie posta?
hahahahahahahahhahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahahah ahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahah ahahahhahahahahahaha
hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahah ahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahaahahaha

rozumiem , mozna zedytowac go i napisać
spam
leci warn
MichalZG

ale po co odrazu na meisiąc ? i wlasnie przez takie cos teraz beda jezdzic lema , a adi by zrozumial ze dostal 1 ostrzezenie za takiego posta(spam) i mozesz mu pokazca punkt z regulaminu
Ostatnio zmieniony przez Lemo 2008-07-15, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 00:43   

Bany dostali za:
- pisanie nie na temat
- niereagowanie na uwagi moderatora
- zakładanie tematów bez sensu
- obrażanie innych
- groźby pod adresem moderatora

Tyle.
 
 
FighteR 


Wiek: 39
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 784
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-07-15, 01:01   

Witam, i odrazu na poczatku dziekuje za zaufanie jakim mnie obdarowaliscie, wybierajac moja osobe, na straznika porzadku forum, yyy znaczy dzialu - rozgrywki ligowe.
Naprawde dzieki, tym bardziej, iz pewnie bylo w czym przebierac.
Kiedy pisze ten post, na czacie sb, zauwazyc mozna niezadowolenie uzytkownikow forum, co do wykropkowanych postow, czy tez ich calkowitemu usunieciu.
Cale szczescie, ze dostalem dzial, ktory jeszcze nie dziala, bo niemogl bym wykropkowac komus postu, jezeli jego zdanie nikogo nie obraza, a jedynie leci w powietrze.
Oczywscie nie mozna tolerowac postu o tresci "dupa" i koniec postu, badz postu z emoikonka, czy tez nie wnoszonego nic do dyskusji, jednak mozemy sie spodziewac masy postow z wyrazeniem emocji, ktore nikomu bron boze jeszcze nie zaszkodzily.


ehhhhhh, znowu zjebalem mecz, jestem do dupy... blblbblabla, czy tez:
ale zajebisty bieg, no rozjebales mnie kolo, blabkal


inaczej, jest ze slowami kurwa, huj, cwel, czy inny wynalazek jaki slina na jezyk przyniesie, i przykladowo za
"
ty jebany geju, na huj kurwa tak jezdzisz cwelu, blala - nalezy zabronic mozliwosci pisania na forum przez okres 2 tygodni, badz miesiaca jak to aktualnie sie odbywa... :crazy: , oczywiscie nie zamierzam nic zmieniac, bo do tego jeszcze nie doroslem wam tu, jednak prosze spojrzcie na to ze strony zwyklego usera, kultura osobista kultura, a wprowadzanie calkowitej cenzury mija sie z celem.
pzdr.
_________________
bez jarania, nie ma grania !
zio?o by?o, jest, i b?dzie jarane !
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 01:06   

Gdzie tu cenzurę widzisz? :) Jest regulamin, który obowiązuje każdego. Moderowane są posty tylko naruszające regulamin. Jeśli ktoś się do niego nie stosuje niestety daleko nie zajdzie.
_________________

 
 
ManE 


Wychowanek klubu: The Wild
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 945
Skąd: Żarnów
Wysłany: 2008-07-15, 01:11   

FighteR nie wiem gdzie pracujesz, ale np czy mozesz w pracy uzywac w powietrze slow Ja pierdole ale dzisiaj mam zjebany dzien? no sorki znasz powiedzenie o skorupce?
_________________
01-The Wild
02-The Wild
03-The Wild
04-Black Widow
05-Young Lions
06-The Wild
07-The Wild
08-Królowie Speedwaya
09-Królowie Speedwaya
 
 
FighteR 


Wiek: 39
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 784
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2008-07-15, 01:22   

heh, aktualnie nigdzie, a we wczesniejszych pracach? - owszem moglem uzywac takowych slow, a nawet gorszych, i czy to po polsku, czy tez po angielsku, i wyobraz Sobie, ze wystarcy byc bardziej tolerancyjnym, i wszystko wydaje sie byc normlaniejsze.
a powiedzenia o skorupce nie znam...
_________________
bez jarania, nie ma grania !
zio?o by?o, jest, i b?dzie jarane !
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 03:23   

FighteR napisał/a
, yyy znaczy dzialu - rozgrywki ligowe.


Tez mam jakis dzial przydzielony ? :D
Bo chyba to przeoczylem :)

/edit
Okey juz wiem :P przeoczylem jeden watek :)
 
 
Pinki 


Wychowanek klubu: Misiu Gangster Team
Wiek: 41
Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 890
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2008-07-15, 06:27   

ManE napisał/a
FighteR nie wiem gdzie pracujesz, ale np czy mozesz w pracy uzywac w powietrze slow Ja pierdole ale dzisiaj mam zjebany dzien?

ManE, to zależy z kim się pracuje ;) Wiadomo, że nie powiesz tak do szefa.

A tak na poważnie. Ja byłbym za tym, żeby jednak wszystko traktować po ludzku. Oczywiście wulgary w stronę innych są niedopuszczalne. Są jakby wulgaryzmy lżejsze i cięższe. Za "dupę" czy "zajebisty" warna bym nie dawał, ale za "zjebać" już tak, bo chyba sami czujecie, że jest to cięższe słowo. Do tego trzeba trochę zdrowego podejścia. Zgadzam się, że modów raczej nikt nie lubi. Trzeba jednak zrobić tak, żeby Was szanowali. Kochać nie muszą. Rozdawaniem warnów na lewo i prawo tego raczej nie osiągniecie, aczkolwiek jak się ostrzeżenie należy, to nic nie poradzimy.
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 10:51   

hyhy u nas na poczcie dzień bez k dzień stracony ;-)
co do kasy jeśli chodzi o reklamy to kieruj się do Skrzypa on posiada licencję na grę ;] ja koszt ustalałem na pokrycie 50 % wydatków działalności STSa ;]
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-07-15, 11:30   

Reklamy nie w grze... możecie się reklamować na forum ale tu rozmawiajcie z właścicielami:D
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-15, 13:12   

przejzalem forum, te tematy o pracy modow itp.
I z calym szacunkiem Lemo uwazam, ze przeginasz, usuwanie postow ludzi z Bydgoszczy itp. przeginka, troche sie pochamujcie, razem z ManE proponuje, to, ze macie mody, jakies stanowisko widze, ze was lekko podniecilo i chcecie byc :straznicy teksasu" a to forum Panowie, kazdy ma prawo sie wypowiedziec. Lemo oni nie przeklinali, gadali w swoim watku, wiec bez przesady, poluzujcie troche ...... odejdzcie od forum na kilka godzin bo sieczka sie wam z mozgu robi powoli. pozdro
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 13:13   

Ja myśle, że wątki takie jak spodkania na live bym nie moderował wogóle :)
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 13:15   

Magik zobacz o czym rozmawiali i ile punktów regulaminu naruszyli. Zwracaliśmy im uwagę GRZECZNIE kilkukrotnie. I nic. do tego założyli bezsensowny temat "hahaha". Tolerancji dla czegoś takiego nie będzie.

I uwierz mi, nikt niczym się nie podpalił.

SviezY jeśli ma być porządek to musi on panować na całym forum. Tak jak pisałeś o peb.pl.
 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 13:17   

Tak ale oni nie zrozumieją tego to za dużo dla nich widze taki skok :)
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 13:18   

Muszą się przyzwyczaić.

Poza tym Magik, nie ma czegoś takiego jak "ich" wątek. Jest tylko nasze forum, które jest wizytówką STS. A pisanie o administracji w sposób porównujący do komuny jest poniżej jakiegokolwiek poziomu...

Spójrz na ich posty i regulamin a będziesz wiedział, że są kompletnie bez sensu i niezgodne z nim.
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 14:59   

Cytat
Zwracaliśmy im uwagę GRZECZNIE kilkukrotnie


To wcale nie działa ! - Nie chodzi mi o to że użytkownicy się nie słuchają tylko nikt ich nie upomniał. Nie chciałem wylewać tego publicznie wolałem zagadać do Mareczka na priv czemu daje warna zamiast pierw upomnieć odpowiedział mi ŻE OKRES OCHRONNY SI? SKO?CZYŁ - przepraszam bardzo ale jeśli mamy współpracować i ta współpraca miała by być owocna to Proszę zwrócić uwagę na nick Mareczek i jego lekkie nadużywanie praw moderatorskich. Ostrzegam że jeśli ten post zostanie usunięty będę wrogiem zarządu. Kopia wędruje do opiekuna głównego na PW.
_________________

 
 
MichalZG 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 549
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 15:00   

brawo MARIAN. MARIAN NA PREZESA!
 
 
ManE 


Wychowanek klubu: The Wild
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 945
Skąd: Żarnów
Wysłany: 2008-07-15, 15:02   

MichalZG nie rozumiem dlaczego ty jestes moderatorem.... Krytyka innychg modow na lewo i prawo...
_________________
01-The Wild
02-The Wild
03-The Wild
04-Black Widow
05-Young Lions
06-The Wild
07-The Wild
08-Królowie Speedwaya
09-Królowie Speedwaya
 
 
Mareczek 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1009
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 15:04   

MariaN o co Ci chodzi? Gdzie nadużyłem swoich praw?
_________________

 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2008-07-15, 15:17   

Takiego syfu jak się dzieje teraz kółtnie jakieś nie potrzebne zakładanie tematow itd. tylko pogarsza sprawe zamiast robić coś dobrego to się kółcimy i na nic to nie idzie, a użytkownicy to wykorzystują i jeszcze bardziej robią syf...
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 15:18   

Spokojnie. Musimy to przetrzymać. Nie możemy popuścić, po będie to samo co w poprzednich latach.
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-07-15, 15:30   

Lemo ok zgadzam się było kiepsko - jest może troszkę lepiej ale nie od razu Rzym zbudowano. Dlaczego firma która się rozwija układa plan na kilka lat do przodu a my jak zwykle ROBIMY WSZYSTKO od razu.

Czy istnieje danie mi możliwości komentowania w dziale zarządu ? Oczywiście nie chce być członkiem tylko mieć wgląd na temat prac przygotowywawczych do sezonu. Także służę radą jeśli są jakieś nie jasności.

Cytat
brawo MARIAN. MARIAN NA PREZESA!


Ja się już wykazałem swoim brakiem dojrzałości do tej funkcji. Czas przyszedł na innych mam nadzieje w co wierze Lepszych ;)
Ostatnio zmieniony przez Marian 2008-07-15, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-07-15, 15:32   

MariaN napisał/a
Lemo ok zgadzam się było kiepsko - jest może troszkę lepiej ale nie od razu Rzym zbudowano. Dlaczego firma która się rozwija układa plan na kilka lat do przodu a my jak zwykle ROBIMY WSZYSTKO od razu.

mamy regulamin. Wystarczy przeczytać i przestrzegać. Nic więcej nie wymagamy. To nie są zwierzęta tylko ludzie, wszędzie obowiązują jakieś zasady.

MariaN napisał/a
Czy istnieje danie mi możliwości komentowania w dziale zarządu ? Oczywiście nie chce być członkiem tylko mieć wgląd na temat prac przygotowywawczych do sezonu. Także służę radą jeśli są jakieś nie jasności.

Z tym do Pawełka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna