Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Typujemy !
Autor Wiadomość
Jadran 


Wychowanek klubu: Wychowałem się w Uciechowie
Debiut w lidze: 05
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1062
Skąd: Uciechów/Wrocław
Wysłany: 2012-01-18, 15:55   

Bossi napisał/a
Jadran napisał/a
Większość co tu pisze to są pierdoły, głupoty, rzeczy wyrwane z kontekstu

Jesteś upośledzony psychicznie(to samo Matiopole), to fakt którego ukryć po prostu się nie da. Robisz tu śmietnik i takimi postami jak m.in. te powyżej obniżasz poziom intelektualny naszego forum. Jak uważasz, co myślą potencjalni gracze o takiej dyskusji? Ja bym powiedział, że z kretynami się bawić nie bede i wyłączyłbym to forum jednym kliknieciem. Człowieku idź się leczyć, może jeszcze nie jest za późno, jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz nic.


A spierdalaj z tymi swoimi mądrościami bo udajesz wielkiego uczonego przez neta tak ja 3/4 tego forum, a jak przyjdzie co do czego, to podwijają ogon i udają, że nie było tematu (Oj zdarzały się takie osoby) Sam pociskasz tutaj na forum takie pierdoły, że czasami szczena opada. Osądzasz kogoś poprzez pojebane wpisy forum - no gratuluje, "Takie rzeczy są istotne, ale tylko prosto w oczy". Obniżam poziom intelektualny tego forum? O kurwa! To forum ma jakiś poziom? Ba ja tu od początku widzę wpisy Świdra, Kulusia, Jokera czy innych w stylu - Ssij mi jaja chuju, Klękaj i liż panu itp. O oszustwach w samej grze, które bardziej zniechęcają nowych graczy od samego "poziomu" forum się nie wypowiadam. No ale tak, starej gwardii się nie rusza, bo dzięki nimi jest tutaj klimat. I ciach bajera.
_________________
Refleksje, czy ktoś zastąpi Nas na klatkach i jak My w pełni zrozumie kulturę tego miasta? Tu na każdym kroku masz ślad po Naszych akcjach. Umarło coś z Nami, a ból wypełnił gardła.

Przyjdzie czas na zemstę, wy smRody niebieskie!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8g6JrHpE_g
 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2012-01-18, 21:24   

Jadran napisał/a
A spierdalaj z tymi swoimi mądrościami bo udajesz wielkiego uczonego przez neta tak ja 3/4 tego forum
w porównaniu do ciebie to faktycznie jestem "uczony".
Jadran napisał/a
a jak przyjdzie co do czego, to podwijają ogon i udają, że nie było tematu (Oj zdarzały się takie osoby)

Jadran napisał/a
Osądzasz kogoś poprzez pojebane wpisy forum - no gratuluje, Takie rzeczy są istotne, ale tylko prosto w oczy.

jakie osoby i co to ma wspolnego ze mną? moge spotkac sie z kazdym poza forum i pogadac na zywo, pare osob moze to potwierdzic(spoza Torunia także)
a tak oceniam. bo mi sie tak podoba, bardzo malo widzialem tu tak kretynskich postow jak Twoje.

Jadran napisał/a
Sam pociskasz tutaj na forum takie pierdoły, że czasami szczena opada.

poprosze cytaty.

Jadran napisał/a
Obniżam poziom intelektualny tego forum? O kurwa! To forum ma jakiś poziom? Ba ja tu od początku widzę wpisy Świdra, Kulusia, Jokera czy innych w stylu - Ssij mi jaja chuju, Klękaj i liż panu itp. O oszustwach w samej grze, które bardziej zniechęcają nowych graczy od samego poziomu forum się nie wypowiadam. No ale tak, starej gwardii się nie rusza, bo dzięki nimi jest tutaj klimat. I ciach bajera

pomimo wulgarnych wpisów, istnieją jeszcze osoby ogarnięte na tym forum. a wyrażają się tak(ja takze) bo pogardzaja takimi pajacami jak Ty i cala ta banda dzieciaków neo. oszustwa w grze mnie nie interesuja, ja w STS juz jakis czas nie gram, a jak ktos kantuje to jego sprawa.
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Jadran 


Wychowanek klubu: Wychowałem się w Uciechowie
Debiut w lidze: 05
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1062
Skąd: Uciechów/Wrocław
Wysłany: 2012-01-19, 09:31   

Przepraszam Cię Bossi, ale tak jak mówiłem nie będę z Tobą dyskutował bo każdy ma inne zdanie na ten temat i inny pogląd na całe te forum/grę. Dyskusje moglibyśmy ciągnąć w nieskończoność. I skąd wiesz, że w przeciwieństwie do mnie jesteś uczony? To tylko pokazuje, jak bardzo mało o mnie wiesz, a oceniasz mnie przez pryzmat postów, które jak już wielokrotnie mówiłem i powtórzę raz jeszcze - Pisane są dla jaj.

Nie będę tutaj wymieniał osób które zza monitora kozaczą, a na żywo boją się słowem odezwać bo to jakby nie patrzeć są prywatne sprawy. Spotkałeś się z innymi nawet spoza Torunia - brawo, wierze.

Uwierz mi też pociskasz głupie teksty, na przykład ten honorowy qutas, ale nie będę wszystkiego przytaczał bo nie wiem czy piszesz to na poważnie czy dla śmiechu, a ja opinii o Tobie na podstawie paru postów wysuwać nie będę.

Tak więc kończmy tą zbędną dyskusje, bo do porozumienia przez internet nie dojdziemy.
_________________
Refleksje, czy ktoś zastąpi Nas na klatkach i jak My w pełni zrozumie kulturę tego miasta? Tu na każdym kroku masz ślad po Naszych akcjach. Umarło coś z Nami, a ból wypełnił gardła.

Przyjdzie czas na zemstę, wy smRody niebieskie!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8g6JrHpE_g
 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2012-01-19, 15:03   

to ja Ci wyjaśnie. otoz istniala kiedys taka druna w lidze wakacyjnej "Wielkie Qtasy" złożona głownie z graczy FZG, kminisz ocb?
a z tym uczonym to nie mówie, że jestem Prof. dr hab. , ale w porównaniu do Ciebie jestem starszy, a co za tym idzie mam wyższy status w osiąganiu poszczególnych stopni wyksztalcenia(podstawowe, gimnazjalne, średnie, wyższe) i to jest chyba normalne.

Podsumowując, rozumiem, ze mozna cos pisac dla beki ale sa pewne granice, ktore non stop przekraczasz. zarciki, ktore piszesz chyba nikogo tu nie smiesza, a wrecz odwrotnie ciagle wkurwiaja. tyle z mojej strony, pzdr.
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Jadran 


Wychowanek klubu: Wychowałem się w Uciechowie
Debiut w lidze: 05
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1062
Skąd: Uciechów/Wrocław
Wysłany: 2012-01-19, 15:49   

Bossi napisał/a
to ja Ci wyjaśnie. otoz istniala kiedys taka druna w lidze wakacyjnej Wielkie Qtasy złożona głownie z graczy FZG, kminisz ocb?
a z tym uczonym to nie mówie, że jestem Prof. dr hab. , ale w porównaniu do Ciebie jestem starszy, a co za tym idzie mam wyższy status w osiąganiu poszczególnych stopni wyksztalcenia(podstawowe, gimnazjalne, średnie, wyższe) i to jest chyba normalne.

Podsumowując, rozumiem, ze mozna cos pisac dla beki ale sa pewne granice, ktore non stop przekraczasz. zarciki, ktore piszesz chyba nikogo tu nie smiesza, a wrecz odwrotnie ciagle wkurwiaja. tyle z mojej strony, pzdr.


I kolejny raz oceniasz kogoś przez pryzmat czegoś. Co wiek ma do dojrzałości? Można mieć nawet 30 lat i chuja w głowie. A skończone szkoły jeszcze o niczym nie świadczą.

Granice które przekraczam? A czy wpisy Kulusia też nikogo nie śmieszą i są wkurwiające? Bo tutaj do niego nikt zastrzeżeń nie ma, a nasze żarty są bardzo do siebie podobne. Wkurwiam cię? No to zajeb funkcje cenzurki by mnie nie czytać i po sprawie. I na prawdę kończmy tą publiczną dyskusje, bo jest ona zbędna. A propos - Takie sprawy to od razu najlepiej na pw sobie wyjaśniać.
_________________
Refleksje, czy ktoś zastąpi Nas na klatkach i jak My w pełni zrozumie kulturę tego miasta? Tu na każdym kroku masz ślad po Naszych akcjach. Umarło coś z Nami, a ból wypełnił gardła.

Przyjdzie czas na zemstę, wy smRody niebieskie!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8g6JrHpE_g
 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2012-01-20, 15:06   

a co ma dojrzałosc do stopnia wyksztalcenia? mowiles o mnie "uczony", a nie dojrzały.

Wpisów Kulusia już nawet nie ma sensu komentowac, do niego i tak nic nie dociera.
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Mikelson 


Wychowanek klubu: DwR
Debiut w lidze: 01
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 695
Skąd: Thorn
Wysłany: 2012-01-20, 18:12   

Powinien ktoś wprowadzić tutaj porządek bo wkurwia mnie te wasze wkurwianie się, przeklinanie na forum powinno być zarbonione, natomiast dozwolone na shoucie. Nie wiem po co wg są tu moderatorzy, skoro dyskusja odbiega już dawno od tematu. Posty powinny być wydzielone i przeniesione do innego tematu lub odrazu powinny się posypać ostrzeżenia odnośnie nie trzymania się tematu topicku :P
_________________
01->03 DwR 2 i 1 liga
04->05 MD <3 Eliga
06 OR Eliga
07->08 DwR 1 liga
09 TSCR Eliga
10 YN Eliga
11 WS II liga

https://www.dropbox.com/s.../APATOR%20+.mp4
 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2012-01-21, 20:12   

Mikelson znowu piłeś 8)
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Lewi 


Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 73
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-22, 11:54   

Polonia Bydgoszcz 40-50 FZG
Leszno - Częstochowa 53-37
Tarnów - Wrocław 49-41
Gdańsk - Rzeszów 54-36
Gorzów - Toruń 45-45
_________________
Liga Oficjalna:
09' - Racing Dream Team (1 liga)
10' - Szpryca Złotych Szyszek (1 liga)

Liga Miast:
09' - Falubaz Zielona Góra (Ekstraliga)

MR.WORDWILDE
 
 
Norbas 


Wychowanek klubu: FW
Debiut w lidze: 07
Wiek: 24
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 533
Skąd: GZN
Wysłany: 2012-01-22, 12:00   

Polonia Bydgoszcz 46:44 FZG
Leszno - Częstochowa 51-39
Tarnów - Wrocław 51-39
Gdańsk - Rzeszów 54-36
Gorzów - Toruń 42:48
_________________

 
 
Mikelson 


Wychowanek klubu: DwR
Debiut w lidze: 01
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 695
Skąd: Thorn
Wysłany: 2012-01-22, 23:47   

Bossi napisał/a
Mikelson znowu piłeś 8)


Czy ty Tylko musisz to wypominać :D To nie moja wina że gdy przypadkowo się spotykamy jestem zawsze po paru głębszych :D
_________________
01->03 DwR 2 i 1 liga
04->05 MD <3 Eliga
06 OR Eliga
07->08 DwR 1 liga
09 TSCR Eliga
10 YN Eliga
11 WS II liga

https://www.dropbox.com/s.../APATOR%20+.mp4
 
 
Bossi 


Wychowanek klubu: ZPRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 914
Skąd: Toruń/Londyn
Wysłany: 2012-01-25, 22:54   

...a to ci przypadek. :mrgreen:
_________________
|| Honorowy Q-Tas FZG || Stara Gwardia ||
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna