Typujemy !
Autor
Wiadomość
Moto
Wiek: 30 Dołączył: 23 Sty 2009 Posty: 523 Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-02, 18:16 Typujemy !
Włókniarz Częstochowa 30 - 60 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 55 - 35 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 40 - 50 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 42 - 48 Caelum Stal Gorzów
_________________ [04] Young Lions
[05] Black Widow
[06] Black Widow
[07] Klub Motorowy Ostrów
[08] TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT
Cos pokazac komus, poprzeszkadzam znowu, ja powracam ziomus.
Vodecka
Wiek: 32 Dołączył: 15 Cze 2009 Posty: 2970 Skąd: Leszno
Wysłany: 2011-04-02, 18:25
Włokniarz-Unia 38-52
Falubaz-Unibax 57-33
Betard-Tauron 47-43
Marma-Stal 46-44
_________________
Ros
Wiek: 33 Dołączył: 29 Sie 2010 Posty: 553 Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-02, 18:27
Włókniarz Częstochowa 37 - 53 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 56 - 34 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 46 - 44 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 41 - 49 Caelum Stal Gorzów
Ficek
Wychowanek klubu: Fast Wolves
Dołączył: 08 Sty 2011 Posty: 716 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-04-02, 20:54
Włókniarz Częstochowa 42 - 48 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 55 - 35 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 47 - 43 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 46 - 44 Caelum Stal Gorzów
PiKoLo
Wiek: 31 Dołączył: 26 Cze 2009 Posty: 174 Skąd: Tarnów
Wysłany: 2011-04-02, 20:57
Włókniarz Częstochowa 15:75 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 68:22 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 15:75 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 74:16 Caelum Stal Gorzów
Vodecka
Wiek: 32 Dołączył: 15 Cze 2009 Posty: 2970 Skąd: Leszno
Wysłany: 2011-04-02, 21:00
PiKoLo napisał/a PGE Marma Rzeszów 74:16 Caelum Stal Gorzów
kto zdefektuje ?; /
_________________
Karolek
Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29 Dołączył: 23 Mar 2009 Posty: 3288 Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-04-02, 21:01
Włókniarz Częstochowa 40 - 50 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 58 - 32 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 43 - 47 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 42 - 48 Caelum Stal Gorzów
_________________Sezony:
04' Young Lions (II liga) [awans]
05' Hungry Hippos (II liga) [awans]
06' Fast Wolves (II liga)
07' Klub Motorowy Ostrów (Ekstraliga)
08' Monster Racing Team (II liga) [awans]
09' Monster Racing Team (I liga)
10' Monster Racing Team (I liga)
11' Monster Racing Team (I liga)
Sezon 12':
LO: Never Die (I liga)
LM: GKM Grudziądz (Ekstraliga LM)
Maverick
Wychowanek klubu: Monster Racing Team
Debiut w lidze: 08
Wiek: 29 Dołączył: 28 Mar 2011 Posty: 412 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-04-02, 21:11
Włókniarz Częstochowa 40 - 50 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 55 - 35 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 47 - 43 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 44 - 46 Caelum Stal Gorzów
_________________⇒ Drużynowy 2 v-ce Mistrz Polski Dangerously Fast Bees (12`)
⇒ Drużynowy Mistrz Polski Polonia Bydgoszcz (11`)
Home is where the Reaper is
DeJoT
Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 00
Wiek: 35 Dołączył: 09 Lip 2008 Posty: 1700 Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-04-02, 21:23
Włókniarz Częstochowa 48 - 42 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 58 - 32 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 45 - 45 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 46 - 44 Caelum Stal Gorzów
_________________ FZG REPREZENTANT:
07 - 2 vice DMP
08 - IMP STS
09 - DMP
10 - vice DMP
HerkuleS
Wychowanek klubu: Młody Peci Racing Team
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31 Dołączył: 10 Lip 2008 Posty: 782 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2011-04-02, 21:46
... wynik sialalalalala ... wynik sialalalala !
Ostatnio zmieniony przez Arai 2011-04-02, 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Pajter
Wychowanek klubu: Lunar Racing
Debiut w lidze: 04
Dołączył: 18 Mar 2009 Posty: 1606 Skąd: Gniezno
Wysłany: 2011-04-02, 22:04
Włókniarz Częstochowa 36 - 54 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 53 - 37 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 43 - 47 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 40 - 50 Caelum Stal Gorzów
_________________ Nie upadek czyni człowieka przegranym lecz niechęć powstania.
STS jest zabawą, ale nikt nie lubi przegrywać
Sezon po Sezonie:
04: Lunar Racing
05: ICU Riders
06: Racing Dream Team
07: Black Widow
08: Młodzi Gniewni Team
09: DwR Team
10: DwR Team
11: DwR Team
12: ---
13: Oszukani Renciści
14: Oszukani Renciści/Kaskaderzy Apokalipsy II
Billy
Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29 Dołączył: 16 Kwi 2009 Posty: 331 Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-04-03, 08:28
Włókniarz Częstochowa 42 - 48 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 55 - 35 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 46 - 44 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 42 - 48 Caelum Stal Gorzów
_________________
Sabra
Wychowanek klubu: TBR
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32 Dołączył: 25 Wrz 2010 Posty: 147 Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2011-04-03, 09:14
Włókniarz Częstochowa 38 - 52 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 50 - 40 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 43 - 47 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 42 - 48 Caelum Stal Gorzów
Szychoś
Wychowanek klubu: Fast Wolves
Debiut w lidze: 05
Wiek: 32 Dołączył: 26 Lis 2009 Posty: 625 Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2011-04-03, 09:28
Włókniarz Częstochowa 40 - 50 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 56 - 34 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 43 - 47 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 41 - 49 Caelum Stal Gorzów
_________________05 :Fast Wolves
06 :Yankes Team
07/08/11/12 :Szpryca Złotych Szyszek
09/13 :Young Lions
10 :Wypite Cykory
14/15 :Ghost Riders
17/ 18 :Angels of Darnkess
ZiomSon
Wiek: 34 Dołączył: 22 Sie 2010 Posty: 43 Skąd: Rybnik
Wysłany: 2011-04-03, 10:07
Włókniarz Częstochowa 40 - 50 Unia Leszno
Falubaz Zielona Góra 57 - 33 Unibax Toruń
Betard WTS Wrocław 47 - 43 Tauron Azoty Tarnów
PGE Marma Rzeszów 40 - 50 Caelum Stal Gorzów
Matiopole
Wychowanek klubu: Game Masters
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29 Dołączył: 22 Wrz 2009 Posty: 803 Skąd: Opole
Wysłany: 2012-01-13, 10:24
Ekstraliga
1. kolejka - 3 kwietnia 2011 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 50-40
Wrocław - Tarnów 48-42
Rzeszów - Gorzów 44-46
Częstochowa - Leszno 46-44
I Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Speedway Polonia Piła - Start Gniezno 35-55
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - GTŻ Grudziądz 35-55
SKMŻ Lublin - Orzeł Łódź 50-40
II Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 48-42
Speedway Wanda Kraków - KMS Krosno 55-35
PSŻ Poznań - Kolejarz Rawicz 40-50
_________________05- Game Masters [1 liga] [#9]
06- Fantastisz Tempo [e-liga] [#2] Srebrny medal DMP
07- Fantastisz Tempo [e-liga] [#6]
08- Fast Wolves [1 liga] [#7]
09- Young Lions [1 liga] [#2] Awans
10- Przerwa
11- Never Die [2 liga] [#5]
12- Mechaniczna Pomarańcza [2 liga]
Kozi
Pomógł: 2 razy Wiek: 33 Dołączył: 20 Sie 2009 Posty: 4156 Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-13, 10:27
Matiopole napisał/a Ekstraliga
1. kolejka - 3 kwietnia 2011 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 50-40
Wrocław - Tarnów 48-42
Rzeszów - Gorzów 44-46
Częstochowa - Leszno 46-44
I Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Speedway Polonia Piła - Start Gniezno 35-55
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - GTŻ Grudziądz 35-55
SKMŻ Lublin - Orzeł Łódź 50-40
II Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 48-42
Speedway Wanda Kraków - KMS Krosno 55-35
PSŻ Poznań - Kolejarz Rawicz 40-50
_________________15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
Boom
Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy Wiek: 31 Dołączył: 10 Lip 2008 Posty: 3171 Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-01-13, 15:19
więcej, Gracjan, emot ikonek nie mogłeś dać?
_________________ Apator!
Wszystko do STSa
dawidek
Dołączył: 29 Kwi 2009 Posty: 340 Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-13, 15:52
Matiopole napisał/a Ekstraliga
1. kolejka - 3 kwietnia 2011 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 50-40
Wrocław - Tarnów 48-42
Rzeszów - Gorzów 44-46
Częstochowa - Leszno 46-44
I Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Speedway Polonia Piła - Start Gniezno 35-55
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - GTŻ Grudziądz 35-55
SKMŻ Lublin - Orzeł Łódź 50-40
II Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 48-42
Speedway Wanda Kraków - KMS Krosno 55-35
PSŻ Poznań - Kolejarz Rawicz 40-50
Pewnie i tak się gdzieś pomylił...
_________________ 09'
R acing D ream T eam (1 liga) - 1,78
F alubaz Z ielona G óra (Liga Miast) - 1,75
10'
G reen G rass T eam (1 liga) - 1,79
F alubaz Z ielona G óra (Liga Miast) - 1,50
Półfinalista Indywidualnych Mistrzostw Polski
Kaczy
Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28 Dołączyła: 14 Gru 2008 Posty: 1376 Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-01-13, 16:39
Matiopole napisał/a Częstochowa - Leszno 46-44
wohohoho, optymista!
Skorpionsky
Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 09
Wiek: 30 Dołączył: 08 Wrz 2011 Posty: 314 Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-01-13, 17:02
Ekstraliga
1. kolejka - 3 kwietnia 2011 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 44:46
Wrocław - Tarnów 49:41
Rzeszów - Gorzów 50:40
Częstochowa - Leszno 42:48
I Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Speedway Polonia Piła - Start Gniezno 41:49
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - GTŻ Grudziądz 38:52
SKMŻ Lublin - Orzeł Łódź 53:37
II Liga
1. kolejka - 9.04.2012
Kolejarz Opole - ROW Rybnik 60:30
Speedway Wanda Kraków - KMS Krosno 57:33
PSŻ Poznań - Kolejarz Rawicz tego meczu nie będzie
_________________ Liga oficjalna:
09 - Young Lions (1. liga) [awans]
10 - Ognista Szpryca (2. liga) [awans]
11 - Ognista Szpryca (1. liga)
Liga Miast:
10 - Orzeł Łódź (1.liga)
11 - Orzeł Łódź (1.liga)
Ostatnio zmieniony przez Skorpionsky 2012-01-13, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
dawidek
Dołączył: 29 Kwi 2009 Posty: 340 Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-13, 17:05
Ekstraliga
1. kolejka - 3 kwietnia 2012 (niedziela)
Zielona Góra - Toruń 59-31
Wrocław - Tarnów 50-40
Rzeszów - Gorzów 52-38 (!)
Częstochowa - Leszno 45:45
_________________ 09'
R acing D ream T eam (1 liga) - 1,78
F alubaz Z ielona G óra (Liga Miast) - 1,75
10'
G reen G rass T eam (1 liga) - 1,79
F alubaz Z ielona G óra (Liga Miast) - 1,50
Półfinalista Indywidualnych Mistrzostw Polski
Hayden
Wiek: 31 Dołączył: 14 Wrz 2011 Posty: 80 Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-01-13, 17:39
1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Bydgoszcz - Zielona Góra
Leszno - Częstochowa
Tarnów - Wrocław
Gdańsk - Rzeszów
Gorzów - Toruń
pozdro ;d
Matiopole
Wychowanek klubu: Game Masters
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29 Dołączył: 22 Wrz 2009 Posty: 803 Skąd: Opole
Wysłany: 2012-01-13, 19:18
Hehe. Mój błąd.
1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Bydgoszcz - Zielona Góra 42-48
Leszno - Częstochowa 52-38
Tarnów - Wrocław 48-42
Gdańsk - Rzeszów 50-40
Gorzów - Toruń 45-45
_________________05- Game Masters [1 liga] [#9]
06- Fantastisz Tempo [e-liga] [#2] Srebrny medal DMP
07- Fantastisz Tempo [e-liga] [#6]
08- Fast Wolves [1 liga] [#7]
09- Young Lions [1 liga] [#2] Awans
10- Przerwa
11- Never Die [2 liga] [#5]
12- Mechaniczna Pomarańcza [2 liga]
Ficek
Wychowanek klubu: Fast Wolves
Dołączył: 08 Sty 2011 Posty: 716 Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-01-13, 19:24
Mimo to dwie osoby typowały.