Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ile gotów by?by? zap?aci? za oryginalny produkt STS

Ile gotów by?by? zap?aci? za oryginalny produkt STS
50 PLN i wi?cej
8%
 8%  [ 10 ]
40-49 PLN
4%
 4%  [ 5 ]
30-39 PLN
6%
 6%  [ 7 ]
20-29 PLN
17%
 17%  [ 20 ]
10-19 PLN
33%
 33%  [ 37 ]
symbolicznie par? z?otych
18%
 18%  [ 21 ]
ani grosza
10%
 10%  [ 12 ]
Głosowań: 112
Wszystkich Głosów: 112

Autor Wiadomość
Luis 


Wiek: 37
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 117
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 10:27   Ile gotów byłbyś zapłacić za oryginalny produkt STS

Od Valusia:

Jest to czysto informacyjna, do niczego nie zobowiązująca ankieta.

Dotyczy potencjalnego produktu który może, lecz oczywiście nie musi powstać. Chodzi tu o Speedway Turbo Sliders, czyli oficjalną, robioną przez ludzi tworzących grę Turbo Sliders modyfikację dotyczącą głównie systemu startu (zawodnicy ustawieni w linii, losowo znikająca taśma startowa) ale również zupełną eliminację odbić między motorkami, tzw. teleportów.

Zapraszam również do dyskusji na w/w temat.



Lemo napisał/a
Do tego każdy zawodnik, który chciałby występować w naszej lidze STS musiałby wylegitymować się pełną, legalną wersją gry.
Pomysł może dobry, ale wątpię, aby większość jeżdżących tutaj 15-16 latków zakupiła taką grę ;) Nieprawdaż Lemo? ;)

//Posty wydzielone do nowego tematu.

Lemo
Ostatnio zmieniony przez Lemo 2008-08-20, 12:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 10:37   

Luis to jest melodia przyszłości.

Jeśli wyszłaby taka legalna wersja STS, to nie wyobrażam sobie żebyśmy dalej mogli jeździć na cracku. Należałoby wówczas wpisać do regulaminu, że warunkiem uczestniczenia w rozgrywce jest posiadanie oryginalnej wersji gry.

Nie masz legala = niema Cię w lidze. Proste.
 
 
Nordis 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 370
Skąd: WroceK
Wysłany: 2008-08-20, 10:38   

Ale pewnie to beda grosze, wiec kazdy z nas znajdzie jakies 5 czy 10 złotych :) W kazdym miescie sa osoby starsze, ktore moga pozbierac pieniadze i wplacic je np. od wszystkich zawodnikow startujacych z danego miasta :) Ale do tego jeszcze czas. Trzeba poczekac na odpowiedz od Ande'ego :) 8)
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 10:46   

Niech się składają, ale zasada jedna: jeden gracz = jedna legalna kopia.

Tak sobie gdybamy, ale do wprowadzenia projektu jeszcze wiele czasu. Zobaczymy jakie będą owoce rozmowy Valusia z Ande.
 
 
Pelbel 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 491
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-20, 10:49   

Zawsze jest tak , że jak cos jest tanie to ma większą popualrność , droższe mniejszą. Boje się , że jeśli cena nie będzie max 10zł , to wielu sobie pójdzie. Jeszcze gorsze będzie to , że ciężko będzie o nowych graczy. Bo najpiew musi kupić potem zagra.

Ktoś założy nową lige na cracku i wiele osób tam odejdzie.

Teraz tylko trzeba wypytać , czy ktoś jest skłonny dać te pare złotych za to , że będzie równy start. Bo nie wiem , co jeszcze można zrobić. Warto wypytać wcześniej żeby nie było sytuacji , że on zrobi STS , a potem nikt tego nie kupi , albo tylko kilka osób.


Cytat
Tak sobie gdybamy, ale do wprowadzenia projektu jeszcze wiele czasu. Zobaczymy jakie będą owoce rozmowy Valusia z Ande.

Tak tylko Valus musi mieć jakieś argumenty. Pisanie , zrób , może ktos kupi , no to wiecie :D
_________________

 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 11:05   

Pelbel napisał/a
Zawsze jest tak , że jak cos jest tanie to ma większą popualrność , droższe mniejszą. Boje się , że jeśli cena nie będzie max 10zł , to wielu sobie pójdzie. Jeszcze gorsze będzie to , że ciężko będzie o nowych graczy.

Pewnie, wg. niektórych najlepiej żeby było za darmo. Niech kosztuje nawet i 30-40 zł, przecież emocje, znajomości i frajda jakie ta gra z sobą niesie są bezcenne.

Pelbel napisał/a
Bo najpiew musi kupić potem zagra.

Można to rozwiązać przez wydanie okrojonego dema.

Pelbel napisał/a
Ktoś założy nową lige na cracku i wiele osób tam odejdzie.

Wg. zasady "Polak potrafi". To obnażyłoby nasze prostackie podejście. Koleś robi grę, a my zamiast kupić crackujemy.

Pelbel napisał/a
Teraz tylko trzeba wypytać , czy ktoś jest skłonny dać te pare złotych za to , że będzie równy start. Bo nie wiem , co jeszcze można zrobić. Warto wypytać wcześniej żeby nie było sytuacji , że on zrobi STS , a potem nikt tego nie kupi , albo tylko kilka osób.

Jeśli dla Ciebie kupienie oryginalnej gry to "tylko" równy start to przepraszam bardzo, ale sie nie zrozumiemy. Prawda jest taka, że płacisz za legalną wersję gry i masz czyste sumienie. Co to za cena za tyle frajdy.
 
 
Luis 


Wiek: 37
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 117
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 11:10   

Lemo napisał/a
Prawda jest taka, że płacisz za legalną wersję gry i masz czyste sumienie. Co to za cena za tyle frajdy.
To wszystko na razie tylko gdybanie, ale serio patrząc na więszkość osób grających w tą grę z tego forum, to wydaje mi się, że mają inne podejście do tego niż Ty, czy ja ;) Dla niektórych to przecież jak walka na śmierć i życie :rotfl: :lol2:
 
 
Joker

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1658
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2008-08-20, 11:16   

I myślicie że ktos wyda 30 czy 40 zł żeby grac w STS.. wątpie. Wszyscy teraz tak mówią że kupią a jak przyjdzie co do czego to nikt nie będzie miał kasy i liga bedzie 20-30 osobowa, albo tak jak mówi Pelbel ktoś zrobi cracka i wszyscy sie tam przeniosą.
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-08-20, 11:16   

No ciekawe stwierzenie Pelbela, że zawodnicy pójdą grać w lidze, tam gdzie jest werja crackowana.

Ja jestem innego zdania, a to dlatego, ze wersja zcrackowana nie będzie miała startu w lini, a wersja full tak. Ciągle zapominacie, że jedyną działającą wersją na grę po sieci którą hackujemy to Turbo Sliders 1.05, a od 2 lat najnowsza wersja TS to 1.08


Oczywiście o tym fullu mówie, jak dojdą do porozumienia Ande z Valusiem.
Ostatnio zmieniony przez Skrzypek 2008-08-20, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pelbel 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 491
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-20, 11:16   

Cytat
Jeśli dla Ciebie kupienie oryginalnej gry to tylko równy start to przepraszam bardzo, ale sie nie zrozumiemy. Prawda jest taka, że płacisz za legalną wersję gry i masz czyste sumienie. Co to za cena za tyle frajdy.


Lemo liczyłem , że jesteś poważny. Chyba jestes idealistą. Po czyste sumienie idzie sie do kościoła :D Myślisz , że kogoś obchodzi , że ma legalną czy nielegalną wersje?? Praktycznie nikogo. Biorąc pod uwagę , że nie dostaje się tutaj nic, typu pudełka, nikt nie uważa , że jest to kradzież. Przestań pisać więc, że korzyścią z kupna gry jest czyste sumienie, bo tak nie jest. Jak chcesz mieć czyste sumienie , to kup teraz TS, a nie jak będzie dostosowane do twojego widzimisie.

Cytat
Ja jestem innego zdania, a to dlatego, ze wersja zcrackowana nie będzie miała startu w lini, a wersja full tak. Ciągle zapominacie, że jedyną działającą wersją na grę po sieci którą hackujemy to Turbo Sliders 1.05, a od 2 lat najnowsza wersja TS to 1.08


Owszem start z jednej lini, ale musi być odpowiednia cena. Nikt nie da wiecej niż kilkanaście złotych za sam start. To nie jest aż taki wielki problem , gdyż frajda z gry , bez tego i tak jest wielka. Tacy już ludzie są, że oczekują więcej niż powinni a chcą dawać mniej niż powinni.
Nie nawołuje tu do crackowania, ale do przemyślenia sprawy już teraz , zanim ktos zacznie to robić, bo potem jak ktoś ustali cene na poziomie obecnej czyli 20usd to może być za poźno.

PS. Wersja 1.08 nie przynosi nic ciekawego . co może się przydać :D w STS :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pelbel 2008-08-20, 11:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Dymek 


Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 713
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-20, 11:16   

Luis napisał/a
Lemo napisał/a
Do tego każdy zawodnik, który chciałby występować w naszej lidze STS musiałby wylegitymować się pełną, legalną wersją gry.
Pomysł może dobry, ale wątpię, aby większość jeżdżących tutaj 15-16 latków zakupiła taką grę ;) Nieprawdaż Lemo? ;)


\o/ Ja mam 15 lat i jak będzie taka potrzeba to ją kupię. Nie widzę powodów Twojej aluzji w tym poście.
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-08-20, 11:17   

przy 200 osobach X 10 zł to jest 2000 zl czyli 600/800 euro od tak albo Nic więc raczej mu i tak się opłaca :)
_________________

 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 11:27   

Pelbel napisał/a
Myślisz , że kogoś obchodzi , że ma legalną czy nielegalną wersje??

Mnie, Luisa i pewnie wielu innych tak.

Pelbel napisał/a
Praktycznie nikogo. Biorąc pod uwagę , że nie dostaje się tutaj nic, typu pudełka, nikt nie uważa , że jest to kradzież.

I to jest najgorsze. A gdybyś Ty napisał tę grę, męczył się przez kilka lat, siedział nad kompem, a potem widział jak setki nastoletnich "Grzesiów" crakuje ją i gra sobie, a Ty ze swojej pracy nic nie masz? Na pewno zmieniłbyś zdanie i czułbyś się okradany.

Pelbel napisał/a
Przestań pisać więc, że korzyścią z kupna gry jest czyste sumienie, bo tak nie jest.

Jeśli ktoś czyje się dobrze z tym, że okradamy twórców gry to masz rację.

Pelbel napisał/a
a nie jak będzie dostosowane do twojego widzimisie.

Hm... równy start to nie jest moje "widzi mi się". To coś na co wszyscy czekamy.

Poza tym jak napisał Skrzypek, jeśli będziesz chciał równy start to będziesz musiał kupić legalną wersję gry.
 
 
Luis 


Wiek: 37
Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 117
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 11:30   

Dymek, patrz post damian01.
Cytat
Wszyscy teraz tak mówią, że kupią, a jak przyjdzie co do czego to nikt nie będzie miał kasy...

Zacznie się kombinowanie 1 osoba kupi, poda reszcie kod na aktywacje pełnej wersji i załatwione, tak jak ludzie robili z DSJ 3 ;)
Intencja Lemo jak najbardziej prawidłowa, ale czy możliwa do zrealizowania? :roll: Czas pokaże...
 
 
Joker

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1658
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2008-08-20, 11:31   

Lemo 90% Polaków czuje sie z tym dobrze :lol:
_________________

 
 
Damon 


Wychowanek klubu: Anarchy Collective
Debiut w lidze: 00
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2008-08-20, 11:31   

Mysle ze wiele osob kupi gre z samego szacunku i "wspomnien" jakie ta gra przyniosla ;] A co do Ande, mysle ze zrobi ta wersje zuzlowa o ile ma czas ;] Cena...mysle ze 15-20zł to jest max.
 
 
Dymek 


Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 713
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-20, 11:32   

Ale kto powiedział że to będzie kosztować 30-40 zł. Zresztą po co ta dyskusja. Koleś się nie określił czy to zrobi a wątpię, żeby zdążył przed sezonem 04 więc to temat na przyszły sezon.
 
 
Pelbel 


Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 491
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-20, 11:32   

Cytat
Jeśli ktoś czyje się dobrze z tym, że okradamy twórców gry to masz rację.

Jakoś do teog momentu tobie Louisowi i innym to nie przeszkadzało. Teraz dopeiro się taki święty zrobiłeś.

Cytat
Mnie, Luisa i pewnie wielu innych tak.

Max 30 osób = koniec gry :D

Cytat
I to jest najgorsze. A gdybyś Ty napisał tę grę, męczył się przez kilka lat, siedział nad kompem, a potem widział jak setki nastoletnich Grzesiów crakuje ją i gra sobie, a Ty ze swojej pracy nic nie masz? Na pewno zmieniłbyś zdanie i czułbyś się okradany.


Gdybym był milionerem , to nie.
Nigdzie nie pisałem , że nie warto płacić. Napisałem tylko , że cena musi być odpowiednia. Nie wiem coś się tka przyczepił tego calkowitego piracenia.

Cytat
Hm... równy start to nie jest moje widzi mi się. To coś na co wszyscy czekamy.

Przeczytaj całe zdanie , a nie końcówkę. Wtedy poznasz sens zdania.

Cytat
Ale kto powiedział że to będzie kosztować 30-40 zł. Zresztą po co ta dyskusja. Koleś się nie określił czy to zrobi a wątpię, żeby zdążył przed sezonem 04 więc to temat na przyszły sezon.

Przeczytaj cały topic. Chodiz o to , że on musi mieć jakiś powód , żeby zrobić gre. Jeśli nie będzie miał pewności , że gre kupi wiele osób po danej cenie , to nei zrobi tego. Dlatego ta dyskusja, w której nawołuje by już teraz się zająć zbieraniem chętnych , którzy są gotowi dać taką a taką kwotę za gre.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Pelbel 2008-08-20, 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 11:33   

Luis, nie jeśli każdy musiałby wylegitymować sie przed radą swoim własnym oryginalnym kluczem.

Może to nie jest rewelacyjny pomysł, ale na pewno zdołalibyśmy wprowadzić taki system weryfikacji, który wykluczałby oszustwo.
 
 
Mauger 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 255
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2008-08-20, 11:50   

Wy chcecie wprowadzić system weryfikacji jak takie EA Sports nie może sobie z tym poradzić i ludzie grają na pirackich Fifach i innych? :) Czy źle myślę? :)
 
 
Magik
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-20, 11:52   

od zawsze bylo piractwo i bedzie piractwo.
Sciagamy filmy, gry, programy itp.

Niech ziomek wyda najpierw demo z rownym startem itp. to ludzie sie nakreca moze na ta gre =]

Piszecie o tych 10zł ja wam mowie, ze to nie bedzie 10 zl, bedzie to w granicach 30 zł ...

Zreszta cala ta rozmowa jest niepotrzebna poki co, niewiadomo czy gra bedzie a wy juz gadacie kto ja kupi a kto nie.


pozdro
 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 12:00   Ile gotów byłbyś zapłacić za oryginalny produkt STS

Jest to czysto informacyjna, do niczego nie zobowiązująca ankieta.

Dotyczy potencjalnego produktu który może, lecz oczywiście nie musi powstać. Chodzi tu o Speedway Turbo Sliders, czyli oficjalną, robioną przez ludzi tworzących grę Turbo Sliders modyfikację dotyczącą głównie systemu startu (zawodnicy ustawieni w linii, losowo znikająca taśma startowa) ale również zupełną eliminację odbić między motorkami, tzw. teleportów.

Zapraszam również do dyskusji na w/w temat.
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-08-20, 12:08   

z tymi wszytskimi opcjami co valus pisał rozsądną ceną jest 30-39 zł.


PS. Techland z grą FIM3 sobie poradził i na piracie nei pograsz:D
 
 
Lemo 


Wiek: 39
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 389
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-20, 12:14   

Przeszkadza mi od zawsze, żę gram na piracie i nie czuję się z tym dobrze. Dlatego chciałbym mieć możliwość "odkupienia winy" i nabyć legalną wersję gry.

EA ma kilkaset tysięcy graczy, albo nawet milionów, a my nieporównywalnie mniej. Dlatego weryfikacja nie byłaby trudna.

Co do ceny zgadzam się ze Skrzypkiem. Taka kwota byłaby rozsądna.
 
 
Arai 

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 825
Skąd: Boat City
Wysłany: 2008-08-20, 12:20   

Myślę, że z 30 zł mógłbym poświęcić na pełną wersję tej gry pod warunkiem, że będzie start z jednej linii...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna