Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Okr??enia w STS
Autor Wiadomość
Ronalb 

Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 456
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-11-17, 17:19   

Skrzypek napisał/a
Cytat
Tych ktorzy glosuja za 1-1 ostrzegam, ze w tym przypadku trzeba bedzie zmienic checkpointy na kazdym torze, a jako ze w plikach trk nie ma sciezek, a nikt z tworcow torow nie ma kopii, to bedzie sie wiazalo to z tym, ze WSZYSTKIE tory zostana zmienione (sciezki).


Bzdura, tak było kiedyś, teraz to już nie problem. Zresztą i co z tego, że ścieżki się zmienią?

A moze byś sprawdził tak Gdańsk z sezonu 04 i aktualny? Zero zmian ścieżek, a i jakoś przeszło to zmianę z laps 1=1 na laps 1=4, czyli dołożono czeki. Jak wtedy dołożono, tak i teraz można zabrać.



Właśnie, co z tego? Najwyżej z Bydzi zrobi się kolejny Chorzów albo Piła, nie panikujcie :P .Czym więcej robicie poprawek tym gorzej Wam to wychodzi, z nowych torów jedynie Polan i Lublin dają radę, reszta to kompletne dno.Tylko i wyłącznie 1=4.
_________________

 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-11-17, 17:21   

No oczywiście że bydzia jest genialna,co do tego nie ma żadnych wątpliwości,ale jeśli chcą stworzyć super duper nowy produkt to największym ich błędem będzie zostawienie starych torów,bo nie zgodziło by się to z wcześniejszą "reklama" jako,że ponoć STS 2 PL czy STS 08(nie pamiętam jaka dokładnie jest nazwa tej nowej wersji) to zupełnie coś nowego i lepszego od starszych poprzedniczek.
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2010-11-17, 18:50   

1-1
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-17, 19:00   

chłopaki ma ktoś z was wersje stsa w ktorej jechalo sie pod swiatelkami w toruniu, ewentualnie wersje z botami na torze lublin?
 
 
DeJoT 


Wychowanek klubu: Falubaz Zielona Góra
Debiut w lidze: 00
Wiek: 35
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1700
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-11-17, 19:07   

Rudolf napisał/a
No oczywiście że bydzia jest genialna,co do tego nie ma żadnych wątpliwości,ale jeśli chcą stworzyć super duper nowy produkt to największym ich błędem będzie zostawienie starych torów,bo nie zgodziło by się to z wcześniejszą reklama jako,że ponoć STS 2 PL czy STS 08(nie pamiętam jaka dokładnie jest nazwa tej nowej wersji) to zupełnie coś nowego i lepszego od starszych poprzedniczek.


o tym wlasnie od dawna mowie :p co to za nowosc skoro bedzie jak zwykle to samo xD
_________________
FZG REPREZENTANT:

07 - 2 vice DMP
08 - IMP STS
09 - DMP
10 - vice DMP
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-11-17, 19:25   

Ronalb napisał/a
z nowych torów jedynie Polan i Lublin dają radę


Lublin daje radę tylko i wyłącznie dzieki Kosie, który zadbał o swój tor... ;)
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-17, 19:31   

panowie szukać na dyskach takiej wersji, to się przyczynicie do naprawdę czegoś fajnego w stsie, np przejazd pod taśmą lub pod swiatelkami
 
 
baju 

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 364
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-11-17, 19:57   

1=1
 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-11-17, 23:02   

Rudolf napisał/a
No oczywiście że bydzia jest genialna,co do tego nie ma żadnych wątpliwości,ale jeśli chcą stworzyć super duper nowy produkt to największym ich błędem będzie zostawienie starych torów

Nie ma co się oszukiwać STS to kreski przez neta i żadne zabiegi nie odpisują go w jakiś niezwykły sposób. Zmieniając najlepsze tory wpłyną tylko negatywnie na grywalność, nic poza tym.

Skrzypek napisał/a
panowie szukać na dyskach takiej wersji, to się przyczynicie do naprawdę czegoś fajnego w stsie, np przejazd pod taśmą lub pod swiatelkami

Wooow to też zrelacjonuje bot na mircu ? Może jeszcze machanie do publiczności i jazdę na świecy dałoby się zrobić ? :crazy:

Skrzypek na poprzedniej stronie Szogun napisał dość długiego posta, w którym odnosi się do wielu spraw w nowym modzie. Ty oczywiście zlałeś na to i nie odpowiedziałeś ani słowem. Zauważyłem, że widzisz tylko te posty które chcesz widzieć, przez co nie reagujesz na wpisy niektórych użytkowników. Coraz gorzej to wszystko widzę, sts jest robiony praktycznie od nowa pod batutą człowieka, który nie potrafi ustosunkować się do drażniących go kwestii ...
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-17, 23:22   

nie udawaj głupiego - był taki tor zrobiony przez hn co pod światełkami się jechało i chcę to dać do stsa ale nie mam do czego się odnieść, bo ów tworu nie posiadam na dysku twardym


ciekawe co napisał takiego szogun? Co mam płakać, prosić go aby jeździł? Nie kończ, nie zmienie żadnego toru, który Ci się podoba, tylko zostań z nami!!!


To Cię satysfakcjonuje? Jak dla mnie to może skończyć grać, widocznie te 4,5 roku jazdy już mu wystarczy i byle pretekst starczy aby mógł zwalić na kogoś, że przez niego nie będzie jeździł. Jak się znudziło komuś to niech kończy karierę.
 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-11-18, 00:15   

Dobra bo widzę, że i tak nie dojdziemy do porozumienia. Nie mam zamiaru kopać się z koniem, jak Ci ktoś zacznie pomagać dobierać argumenty to zagadaj wtedy porozmawiamy.

Mam tylko jeszcze jedno pytanie na które oczekuję konkretnej odpowiedzi. Czy na temat ewentualnych zmian torów macie zamiar dyskutować z graczami z danych miast, albo z ich przedstawicielami ? Z tego co widzę to szykuje się rewolucja, słyszałem na przykład, że macie zmieniać Motoarenę a nie wydaje mi się żeby zawodnicy Apatora narzekali na ten tor. Gracze KSA chyba mają prawo decydować na czym będą startować w przyszłym sezonie w rozgrywkach LM ?
 
 
santi 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 06
Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1800
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-11-18, 01:19   

Jak dobrze wiem to gracze z danego miasta wybierają ścieżki swoich torów xd
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-18, 07:58   

Dobrze słyszałeś. Motoarena poszła pod młotek, poprawiono grafę i 1 łuk, gdzie wejście powinno być płaskie a nie wyjście. Od kilku sezonów o tym trąbili p_x i bomber i teraz to udało się zmienić. Zresztą wszystkie torki idą z pod ręki jednego grafika, tak więc 100% albo zostało poprawionych, albo odświeżonych albo zrobionych od zera.

Santi, ja się z nikim nie kontaktuje, tzn, ten co chce się ze mną skontaktować i pogadać, to pogadam. Co do układania ścieżek. Wiecie czemu Bydgoszcz była zajebista? Bo ja jej ścieżki ułożyłem. Tzn w fazie testowania tych co ułożył Buziol, trzeba było je mocno zweryfikować, bo inaczej jeździlibyśmy tylko krędą tam. Jeżeli dane miasto chce mieć wpływ na ścieżki to niestety, ale musicie oprócz gadania co chcecie zapewnić mi testerów waszego toru z serwerem plus abym ja tam był i też pojeździł.

Co do newsa dudza, to trochę tam bajek napisano o wersji STSa. Bo co tam będzie takiego nowego. Motorki się nie zmienią, a zmieni się grafa, titlesy, torki dostaną różne kolorki śladów, jednakże bez takich udziwnień, że nie będzie ich widać, może uda się zrobić kilka bajerów w postaci przejazdu pod taśmą czy światełkami. Będą też 4 tory treningowe z botami, i do ćwiczenia szybkiego startu. A nowość to to, że będą tylko torki polskie i to nie wszystkie. Znikną Polany itd itd. A ze spraw technicznych, to nie będzie się dało przejechać po środku murawy na skróty do mety:D.

Z torów, które złożyłem, a które mają zupełnie nowe grafiki to Gorzów, Gniezno i coś tam jeszcze ale nie pamiętam co, ale chyba Częstochowa:D.

Zresztą im mniej graczy decyduje na czym startuje tym lepiej. Kiedyś, żaden gracz nie wpierdzielał się w robienie modu, tylko czekał, aż zostanie wydany. Jak w każdej wersji były i te tory fajne i te na maksa skopane. Pierwszą próbą decydowania przez graczy o ścieżkach mieliśmy na torach klubowych i nie wyszło z tego nic dobrego. Zresztą, tu jest temat o okrążeniach a nie o ścieżkach i STSie. Chcesz pogadać to załóż nowy wątek.
 
 
Allen 

Wychowanek klubu: szkółka ZPRT :D
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1224
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-11-18, 09:47   

Skrzypek napisał/a
Zresztą im mniej graczy decyduje na czym startuje tym lepiej. Kiedyś, żaden gracz nie wpierdzielał się w robienie modu, tylko czekał, aż zostanie wydany. Jak w każdej wersji były i te tory fajne i te na maksa skopane. Pierwszą próbą decydowania przez graczy o ścieżkach mieliśmy na torach klubowych i nie wyszło z tego nic dobrego. Zresztą, tu jest temat o okrążeniach a nie o ścieżkach i STSie. Chcesz pogadać to załóż nowy wątek.


Nikt się nie wtrącał, bo Wam zaufaliśmy ale jak odwalacie coraz częściej kichę to jak tu sie nie odezwać podczas prac przy STS. Co chwile tylko zmiany i zmiany czy ludzie też mają coś do powiedzenia czy tylko jak se pierniecie o robimy STS bo nuda.
_________________
Sez 01 POL śr 0.500 (e-liga)
Sez 02 LTC śr 1.618 (1 liga)
Sez 03 MF śr 1.619 (2 liga)
Sez 04 YL śr 1.636 (2 liga)
Sez 05 DA śr 1.762 (2 liga)
Sez 06 BD śr. 1.881 (1 liga)
Sez 07 YL śr. 2.213 (1 liga) III
Sez 08 GGT śr. 2.361 (2 liga) I
Sez 09 GGT śr. 2.329 (2 liga) II
Sez 10 GGT śr. 2.090 (1 liga)
Sez 11 GGT śr. 1.952 (eliga)
 
 
DuDz1oK 


Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 897
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-11-18, 10:29   

Allen a co to za frajda jezdzic NON STOP na tym samym?

Czy wy naprawde myslicie, że zmianiamy tory tylko dlatego, że nie potrafimy na nich jeżdzić? No to powiem wam, że Gdańsk jest jednym z moich ULUBIONYCH torów.

Zresztą każdy z doświadczenia wie, że najwięcej płaczą te osoby, które robią najmniej ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez DuDz1oK 2010-11-18, 10:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Allen 

Wychowanek klubu: szkółka ZPRT :D
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1224
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-11-18, 10:36   

Niektóre tory są tak dobre, że można na nich jeździć non stop. Z tego co wiem szykuję się rewolucja, a więc sporo zmian. Więc zmienią się i fajne tory.
_________________
Sez 01 POL śr 0.500 (e-liga)
Sez 02 LTC śr 1.618 (1 liga)
Sez 03 MF śr 1.619 (2 liga)
Sez 04 YL śr 1.636 (2 liga)
Sez 05 DA śr 1.762 (2 liga)
Sez 06 BD śr. 1.881 (1 liga)
Sez 07 YL śr. 2.213 (1 liga) III
Sez 08 GGT śr. 2.361 (2 liga) I
Sez 09 GGT śr. 2.329 (2 liga) II
Sez 10 GGT śr. 2.090 (1 liga)
Sez 11 GGT śr. 1.952 (eliga)
 
 
DuDz1oK 


Wiek: 34
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 897
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-11-18, 10:39   

"...zmienią się i fajne tory." - a nie pomyślałeś, że mogą zmienić się na lepsze?
Dlatego wydajemy wersję DEMO - aby zawodnicy mogli zobaczyć z czym będą mieć do czynienia w sezonie 08. Wersja DEMO będzie bardzo okrojona ( odrazu uprzedzam ). Reszta torków będzie dokładnie testowana z reprezentatnami danego miasta ;) ( zeby nikt nie powiedzial ze odwalamy samowolke ws sciezek )
_________________

 
 
santi 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 06
Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1800
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-11-18, 12:24   

No i to jakoś brzmi ;p Czekam na info aby wytestowany Motoarene ;D

Co do Bydzi to serio super tor i jak dla mnie on powinien zostać :mrgreen:
Mógłbym cały czas na nim jeździć, ale jeżeli będzie jeszcze lepszy tor niż obecnie to się nie obrażę. Mam tylko nadzieje, że nie będzie klapy w 08.
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-18, 13:30   

Nie będzie torów klubowych, tak więc klapa nam nie grozi:P
 
 
Qalust 


Wychowanek klubu: TBR
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 712
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-11-18, 13:41   

Nie da się tego jakoś technicznie rozegrać, żeby można było wybrać ile chcemy okrążeń?
Wg mnie okrążenia 1=1 ma tyle samo zalet i wad co okrążenia 1=4, jednak myślę, że korzystniej z perspektywy oficjalnego meczu będzie opcja 1=1.
Z resztą sprawa jest błaha i prawie w ogóle nie wpływa na wynik biegu, także wsio ryba.
_________________
II Drużynowy Mistrz Polski 07
Drużynowy Mistrz Polski 09
I Drużynowy Mistrz Polski 10
Srebrny Falubaz LM 11

 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-11-19, 14:16   

Cytat
A nowość to to, że będą tylko torki polskie i to nie wszystkie. Znikną Polany itd itd.


Po co mają znikać jakieś tory i dlaczego nie ma być zagranicznych :crazy: Przecież czym wiecej torów tym lepiej przynajmniej w mojej ocenie i myślę ,że nie tylko :P
 
 
Rory 


Wychowanek klubu: Latające Deflektory
Debiut w lidze: 10
Wiek: 28
Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 250
Skąd: Grudziadz
Wysłany: 2010-11-22, 20:37   

Będzie mod, po którego zainstalowaniu będą I zagraniczne tory... Gdzieś to tu wyczytałem, ale nie pamiętam gdzie :P Ja jestem zdecydowanie 1=1. Jak się przyzwyczaję to na te "Fastest Lap 8,xxx by yyyyy" i głosy spikera/komentatora nie będę zwracał uwagi. Przecież jeszcze można spokojnie usunąć pliki dźwiękowe prosto z folderu.
 
 
Ori 


Wychowanek klubu: Fantastisz Tempo
Debiut w lidze: 01
Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 1376
Skąd: UNIA LESZNO
Wysłany: 2010-11-23, 15:49   

1-4
_________________
"Nie upadek czyni Cię przegranym a niechęć powstania..."
01 - Fantastisz Tempo
02 - Fantastisz Tempo
03 - Fantastisz Tempo
04 - Fantastisz Tempo
05 - The Wild
06 - Dangling Foreskins
07 - The Wild
08 - The Wild
09 - The Wild
10- GAME OVER
Unia Leszno:
DMP: 4-0-1
DPLM: 3-1-1
SpeedwayStars.pl
 
 
Mikelson 


Wychowanek klubu: DwR
Debiut w lidze: 01
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 695
Skąd: Thorn
Wysłany: 2010-11-23, 16:07   

1-1

Zresztą co to za nowość ma być :D na pewno dużo zmian nie będzie. Torki robi jeden grafik oraz ścieżki głównie jedna osoba :P
_________________
01->03 DwR 2 i 1 liga
04->05 MD <3 Eliga
06 OR Eliga
07->08 DwR 1 liga
09 TSCR Eliga
10 YN Eliga
11 WS II liga

https://www.dropbox.com/s.../APATOR%20+.mp4
 
 
Bzyku 

Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 527
Skąd: Falubazownia ;]
Wysłany: 2010-11-23, 16:55   

1-4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna