Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Marian
2010-11-11, 16:37
Speedway Turbo Sliders 08 !
Autor Wiadomość
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-17, 23:13   

Akurat 1 punkt to byl w pewnej czesci moj priorytet, podczas walki o fotel prezesa. ;) Mamy 3 ligi, 28 zespolow, w kazdej srednio ok. 14 zawodnikow. Te 30zł od druzyny spokojnie wystarczyłyby na medale dla IMP, MPPK oraz GP. Sporo kasy by pewnie jeszcze zostalo na rozne wydatki zwiazane z gra. Wystarczyloby zebrac po 2zl od zawodnika... Puchary dla druzyn za DMP sa bez sensu, bo taki puchar otrzyma 1 osoba.
 
 
icee 


Wychowanek klubu: WBR
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 1082
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-10-17, 23:13   

W Lesznie jedynie co trzeba zmienić to odrobinę grafiki, nic więcej. ;)
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-18, 09:09   

Kosa, zbierz po te 2 zł to będzie super. Niestety patrząc realnie, gra w to kupę dzieciaków i wątpię, że każdy z nich ma konto w banku i przeleje komuś kasę. Większość drużyn stanowi misz masz ligi z wyjątkiem ligi miast gdzie zawodnicy teoretycznie reprezentują swoje miasto. Piszę teoretycznie, bo wiadomo, że jeżdżą tzw obcokrajowcy:D. Ponadto zacznie się gra na kasę, i najlepsi zawodnicy mogą sobie żądać od jakiejś drużyny wpłatę "za niego".
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-10-18, 10:18   

Dodatkowo z wpłatami mamy już bardzo niemiłe wspomnienia.
Jesli chodzi o tory to najlepsza rzecz powiedział Żaba. Nie ma co patrzyć aby tory były jak najbardziej realne. Chodzi szczególnie o to aby się na nich fajnie grało. Nie ma co zmieniać tych najlepszych trów typu Ostrów , Kraków itp. Ewentualnie można pomyśleć o jakimś ulepszeniu graficznym i tyle.

Jesli chodzi o konsultacje z zawodnikami z danych miast. Według mnie jest to srednie rozwiązanie. Owszem teoretycznie oni powini na danych torach jezdzic najwięcej ,ale przecież każdy będzie na danym torze jezdził. Ja bym to widział bardziej w roli jakiegoś większego głosowania na forum ,ktry tor zostawić ,a który nie.
 
 
Dżahoo 


Wychowanek klubu: Brave Deers
Debiut w lidze: 5
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 580
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-10-18, 10:22   

Machu napisał/a
typu Ostrów , Kraków

Ostrów? Tam się liczy tylko start przecież. Dobrymi torami są Lublin, Rybnik, Rzeszów, Leszno itp. gdzie to co straciłeś na starcie możesz odrobić na dystansie. W Ostrowie przecież jak ktoś przytrzyma kredę to nikt Go nie wyprzedzi.
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-18, 11:09   

Chyba czas napisać co nieco o STSie.

Po pierwsze, STS będzie nosił nazwę - "Speedway Turbo Sliders 2 PL" i będzie to kontynuacja starej produkcji z sezonu 01 i 02. W grze zawarte będą tory tylko z POLSKI a zagraniczne na potrzeby np. GP lub innej ligi zagranicznej będą dostępne po zainstalowaniu stosownego dodatku.

Specyfikacja torów.

- każdy tor będzie posiadał swój unikatowy kolor nawierzchni łącznie ze śladem.
- tory będą i przyczepne i twarde
- zlikwidowane zostaną takie tory jak Polan, Machowa, czy Chorzów, z powodu, iż albo zawody tam się nie odbywały albo odbywały rzadko. Wyjątkiem jest tor Warszawski.
- nie będzie podwójnych torów z jednego miasta. W Toruniu będzie tylko MOTOARENA
- nie będzie możliwości skrócenia sobie drogi do mety na każdym z torów, dlatego też na wszystkich torach będą kładzione ścieżki od zera, co nie znaczy, że tor się zmieni.
- zwiększona będzie ilość punktów kontrolnych na każdym z torów

Jednak przy tworzeniu tej wersji STSa jest wiele nurtujących tematów.

Jednym z nich są ustawienia kółek. Czy robimy laps 1 = 1 okrążenie, czy laps 1 = 4 okrążenia. Pytam z powodu modu dla sędziów, dzięki któremu możemy na żywo śledzić wynik z serwera meczowego bez podania ich przez sędziego po biegu. W przypadku laps 1 = 4 okrążenia będziemy widzieć kiedy nastąpił start biegu i po biegu końcowy rezultat. W przypadku laps 1 = 1 okrążeniu będziemy widzieć kolejność zawodników po każdym kółku - co może wpłynąć na atrakcyjność oglądania meczu/zawodów na mircu.

Drugim tematem są motorki. Czy nastawić się na te z STSPL po poprawkach (tam jeździliśmy na 2 motorach - niebieskiej Jawie i Białym GMie) a pamiętamy, że one też były bardzo grywalne czy zostajemy przy tych co są. Wiadomo, bez przetestowania tego nie ma co zaczynać dyskusji, bowiem jeżeli ktoś będzie się wypowiadał bez jazdy i sprawdzenia to niech lepiej wcale nie pisze o tym.

Pod choinkę myślę, że wydamy małe demko z 2/3 dostępnymi torami.


Teraz ważne pytanie! Czy ktoś ma 1 wersję STSa z Botami na takim paintowym torku, gdzie się dało przejechać pod taśmą/światłami?
 
 
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2010-10-18, 12:54   

Skrzypek napisał/a
Chyba czas napisać co nieco o STSie.


Jednym z nich są ustawienia kółek. Czy robimy laps 1 = 1 okrążenie, czy laps 1 = 4 okrążenia. Pytam z powodu modu dla sędziów, dzięki któremu możemy na żywo śledzić wynik z serwera meczowego bez podania ich przez sędziego po biegu. W przypadku laps 1 = 4 okrążenia będziemy widzieć kiedy nastąpił start biegu i po biegu końcowy rezultat. W przypadku laps 1 = 1 okrążeniu będziemy widzieć kolejność zawodników po każdym kółku - co może wpłynąć na atrakcyjność oglądania meczu/zawodów na mircu.



Skoro poruszyłeś juz ten temat. W tamtym tygodniu widziałem tego ruskiego moda i postanowiłem zrobić własnego. Ogólnie jest już na ukończeniu, ale jeżeli będzie używany inny to nie wiem czy jest sens go dalej rozwijać(tzn. tego mojego). I zgadam się z tym, że 4 okrążenia będzie bardziej intresująco ze strony IRC-a.
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-18, 12:56   

Debo, a możeby tak napisać bota/stronę losującą np tory na zawody
 
 
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2010-10-18, 13:01   

Skrzypek napisał/a
Debo, a możeby tak napisać bota/stronę losującą np tory na zawody


Pikuś, ale nie odpowiedziałem na pytanie poprzednie:) Bo mój bot TOMASZ_LOREK jest w fazie testów i ostatnich poprawek:)

[ Dodano: 2010-10-18, 13:53 ]
BOTA NIE MODA - mój błąd.
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2010-10-18, 14:55   

Debo rób rób potencjalnie Twoje programy są zaje....fajowskie :) Co do losowania torów na zawody to lepsze wrażenie będzie losowanie ON-LINE na video. Nawet używając programu można oszukać :)
_________________

 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-10-18, 15:09   

Osobiście jestem za 4 kółkami, fajnie mieć relacje na ircu co się dzieję na torze.
_________________
\o/
 
 
Moto 


Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 523
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-18, 15:26   

Dżahoo napisał/a

Ostrów? Tam się liczy tylko start przecież.


Z taśmą Cie zdubluje ;]



Dżahoo napisał/a
W Ostrowie przecież jak ktoś przytrzyma kredę to nikt Go nie wyprzedzi.


Chyba se jaja robisz człowieku, Ostrów i kreda to tak jak Piła i jazda po szerokiej :crazy:
_________________
[04] Young Lions
[05] Black Widow
[06] Black Widow
[07] Klub Motorowy Ostrów
[08] TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT

Cos pokazac komus, poprzeszkadzam znowu, ja powracam ziomus.
 
 
Dom_ino 


Wychowanek klubu: sam sie wychowałem :D
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 391
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-18, 15:50   

Moto napisał/a
Dżahoo napisał/a

Ostrów? Tam się liczy tylko start przecież.


Z taśmą Cie zdubluje ;]





a mnie?
_________________
"Każdy wystarczająco szalony by ze mną zadzierać, jest wystarczająco szalony by ze mną grać."

FT: 2-1-2
DMP: 1msc (01), 2msc (06)
IMP: 1msc (07)
MPPK: 3msc (01)
DPL: 3msc (06)


www.LECHSPORT.pl
 
 
Moto 


Wiek: 30
Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 523
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-18, 15:50   

Ciebie z lotnym hehehe :D
_________________
[04] Young Lions
[05] Black Widow
[06] Black Widow
[07] Klub Motorowy Ostrów
[08] TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT

Cos pokazac komus, poprzeszkadzam znowu, ja powracam ziomus.
 
 
Joker

Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1658
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2010-10-18, 15:55   

Na Ciebie Domino to szkoda opony :D
_________________

 
 
Dom_ino 


Wychowanek klubu: sam sie wychowałem :D
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 391
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-18, 15:57   

Nie no oczywiście z mojej strony to był żart, chciałem tylko pokazać że na wielu torach można wyprzedzać, dla niektórych tor do walki to taki owal gdzie można kogoś przepchać lub wprasować równo z bandą. Zastanówmy się co to znaczy że da się walczyć, dla mnie osobiście to tam gdzie można na pełnej prędkości zmienić tor jazdy nie stracić na tym i jeszcze wjechać pod/przed zawodnika którego ścigamy, pewnie że na takich torkach jak Piła,Łódz,Chorzów tylko czekamy na błąd tego z przodu bo, ścieżek jest jak na lekarstwo...
_________________
"Każdy wystarczająco szalony by ze mną zadzierać, jest wystarczająco szalony by ze mną grać."

FT: 2-1-2
DMP: 1msc (01), 2msc (06)
IMP: 1msc (07)
MPPK: 3msc (01)
DPL: 3msc (06)


www.LECHSPORT.pl
Ostatnio zmieniony przez Dom_ino 2010-10-18, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szogun 


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-10-18, 15:59   

Moto napisał/a
Dżahoo napisał/a

Ostrów? Tam się liczy tylko start przecież.


Z taśmą Cie zdubluje ;]



Dżahoo napisał/a
W Ostrowie przecież jak ktoś przytrzyma kredę to nikt Go nie wyprzedzi.


Chyba se jaja robisz człowieku, Ostrów i kreda to tak jak Piła i jazda po szerokiej :crazy:


Przestań chłopie, robisz z siebie sts;owego Najmana.
_________________

 
 
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2010-10-18, 15:59   

Bot będzie gotowy do końca tygodnia myślę, także będzie go można potestować na lidze.
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
vildeN 


Wiek: 30
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 249
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-10-18, 16:26   

Super DeBo

Co do wypowiedzi Skrzypka :

Wydaję mi się, że te motorki co są aktualnie powinny zostać, albo zrobić jak było w dodatku do British League, że jeden motorek :D , ale to się może mijać z celem, także według mojego uznania jednak niech zostaną te motorki co są.

1 laps = 1 okrążenie :
Tak, wydaję mi się, że może to urozmaicić jakoś rozgrywanie spotkań i może to powodować lekkie nerwy na mircu - w sensie, że przyniesie to jakieś emocje
Słysząc słowa trenerów "Jedź gnojcu" "Co on zrobił to już nie wiem" :D
_________________
Come to papa :D

Hans Andersen !!! \o/
 
 
Dżahoo 


Wychowanek klubu: Brave Deers
Debiut w lidze: 5
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 580
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-10-18, 16:37   

Moto napisał/a


Chyba se jaja robisz człowieku, Ostrów i kreda to tak jak Piła i jazda po szerokiej :crazy:

?le to napisałem. Wystarczy przy wejściu w łuk przytrzymać kredę i potem wypuścić trochę motocykl na środek toru.

Szogun napisał/a
Przestań chłopie, robisz z siebie sts;owego Najmana.

Sam bym tego lepiej nie ujął :P .
 
 
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-18, 17:25   

Ja osobiscie jestem przeciw temu 1 okrazenie = 1 laps, z uwagi na to denerwujace gadanie typa "fastest lap!".
 
 
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2010-10-18, 17:51   

Kosa a czy nie zdarzyło Ci się że skończyłem wyścig po 3 okr?:D A potem było ups jeszcze jedno.
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-18, 17:58   

Podoba mi się pomysł z tym, aby można było na mircu mecz śledzić. Tylko czy nie będzie ciąć jak będzie się pokazywać po każdym okrążeniu fastest lap?

Ja jestem za tym, aby został wprowadzony jeden motorek na całą ligę. W lidze brytyjskiej to całkiem fajnie się sprawdzało.

Skrzypek i geometria Wrocławia ma być taka jaka jest teraz w realu, a nie ta stara!!
 
 
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2010-10-18, 18:01   

To co się będzie pokazywać na ircu to jest jeszcez do ustalenia Lelu, nie musi się pokazywać czas co okrążenie, tylko na samym końcu.
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Dżahoo 


Wychowanek klubu: Brave Deers
Debiut w lidze: 5
Wiek: 32
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 580
Skąd: Piła
Wysłany: 2010-10-18, 19:01   

Kosa napisał/a
Ja osobiscie jestem przeciw temu 1 okrazenie = 1 laps, z uwagi na to denerwujace gadanie typa fastest lap!.

Możesz usunąć ten dzwiek i zostawić tylko "last lap" :P .

DeBoer napisał/a
Kosa a czy nie zdarzyło Ci się że skończyłem wyścig po 3 okr?:D A potem było ups jeszcze jedno.

No to jest dobry argument :P .

Lelu napisał/a

Ja jestem za tym, aby został wprowadzony jeden motorek na całą ligę. W lidze brytyjskiej to całkiem fajnie się sprawdzało.

Ja jestem za tym aby było 10 motorków jak w sezonach 05 i 06. Wiem, że to były kopie motorków ale mi np. bardziej podobały się kolorki tych kopii niż oryginałów.

DeBoer napisał/a
nie musi się pokazywać czas co okrążenie, tylko na samym końcu.

No, wystarczy tylko kolejność po każdym okrążeniu :P .
Albo fajnie by było jakbyś zrobił tak jak w f1 jest np strata do pierwszego ale przewaga pierwszego nad nastepnymi. Np +0.381 a po następnym kółku +0.250 czyli wiadomo, że odrobił.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna