Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Boom
2011-02-27, 20:29
Odwołania od ostrzeżeń na forum
Autor Wiadomość
TeT 


Wychowanek klubu: TT
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2526
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2011-02-02, 19:14   

Formuła:

Nick składającego odwołanie: TeTris
Data otrzymania ostrzeżenia: 02.02.2011 Godzina: 19:10
Ostrzeżenie otrzymane od: Bobby
Powód otrzymania ostrzeżenia: Wchodzenie w kompetencje moderatora
Treśc odwołania: dostałem ostrzeżenie za napisanie na sb:
[Dzisiaj 19] TeTris: darmowy wiatr? nasi muszą płacić? to pewnie Hoffer dmuchał mu pod narty :F i nie szwab tylko niemiec, proszę o warna dla kolegi lukana

Nie widzę w tym nic złego. To jest wchodzenie w kompetencje moderatora? Ktoś chyba nie do końca rozumie regulaminu, albo nie potrafi czytać. Nie będę się produkował, bo wystarczy spojrzeć i od razu wiadomo. Jak można nazwać Niemców ,,szwabami''? To nie jest już obraza? Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i ściągnięcie mi warna. Pozdrawiam serdecznie 8)

//

Odwołanie rozpatrzone pozytywnie tylko dlatego,iż zaszło małe nie porozumienie i Dudziok usunął podpunkt z regulaminu mówiący o tym,że wchodzenie w kompetencje moderatorów jest zabronione. Zaznaczam jednak,że od tego momentu,podpunkt ten wraca do regulaminu i kolejne tego typu wykroczenia będą karane warnem.

Świder.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Świder 2011-02-02, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
visto 

Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 06
Wiek: 30
Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 540
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-02-08, 21:35   

Nick składającego odwołanie: Visto
Data otrzymania ostrzeżenia: 08.02.2011
Ostrzeżenie otrzymane od: Adam
Powód otrzymania ostrzeżenia: Napinka na shoutbox'ie mimo wcześniejszych upomnień ;]
Treśc odwołania:

Zostałem "obdarowany" ostrzeżeniem, według mnie niesłusznie. W moich wypowiedziach nie widziałem "napinki", a jedynie drobne ironicznie uszczypliwości. To prawda Adam mnie ostrzegał, jednak to Andrew zaczął mnie wyzywać od trolla, co uważam za wielce obraźliwe. Ja natomiast nie odpowiedziałem wulgarnie, ale próbowałem zakończyć "dyskusję" ironiczną puentą. Moj przykład pokazuje stronniczość moderatora - Adama. Wnoszę o anulowanie ostrzeżenia, jak również o równe traktowanie użytkowników forum.

Oto potwierdzenie wyzwiska Andrewa:

http://img717.imageshack.us/i/trollsy.jpg/

//

Odwołanie odrzucone.

Widziałem końcówkę tego zajścia wczoraj na Shoutboxie i mimo tego,że Adam zwrócił wam uwagę,że to ostatnie ostrzeżenie a dalsza napinka z waszej strony będzie karana warnem Ty nic sobie z tego nie zrobiłeś i dalej ciągnąłeś wątek a Andrew od tego czasu się do Ciebie już nie odezwał.
_________________
06 - WC
07 - KMO
08 - KS
09 - TSCR
10 - [b]DwR[b]/GGT
Ostatnio zmieniony przez Świder 2011-02-09, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna