Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Koszykowka
Autor Wiadomość
PapciuZiom 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-07, 15:49   

Świder napisał/a
Basket jest na tyle nieobliczalny ze i Angola wygrac moze hyhy.


Jak ktoś jest słaby to nie wygra z dobrym, nie w kosza. W piłkę da się to nadrobić bieganiem i sercem, a w kosza jest zbyt dużo szczegółów technicznych, aby dało to się czymś nadrobić.
_________________

MICHANCZYK.COM ziom i Ty dziewczynko!
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-07, 16:33   

Papec no wiadomo ze w hm.. 95%? w koszykowce wygra faworyt ale z niespodziankami w kazdym sporcie trzeba sie liczyc.. I wcale nie daje szans Angoli na nic tylko podalem akurat ich jako przyklad no jednak basket to tez sport a w sport niespodzianki sa wpisane;] Tak czy inaczej ja dalej swoje i Dream Team wraca na tron;]
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
OleY 


Wychowanek klubu: DwR Team
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-07, 17:05   

A moim zdaniem Amerykanie maja tylko indywidualnosci a druzyna nie potrafia zagrac i wg mnie najlepsza koszykowke zespolowa gra Hiszpania i Argentyna...W USA Lebron,Kobe, oni beda grac sami i nic z tego nie bedzie...tak ja uwazam:P
_________________

 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-07, 17:14   

Tak bylo w Amerykanskiej koszykowce jest i bedzie. I Kiedy to Dream Team dzielil i rzadzil rowniez indywidulnosci byly a nie przeszkadzalo to im w wygrywaniu wszystkiego co bylo na ich drodze;] Nie zmienia to faktu ze wedlug mnie poziom koszykowki miedzu USA a Europa w porownaniu doo 5-7 lat wstecz bardzo sie wyrownal i roznicy juz tak wielkiej nie widac. Turniej zapowiada sie tak czy inaczej ciekawie i niech wygra lepszy;]] JuEsEj;]]
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
aCid 


Wychowanek klubu: Patologia z #bukmacherzy
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 532
Skąd: z łona matki
Wysłany: 2008-08-07, 18:12   

Bossi napisał/a
Był kiedyś AZS Toruń w elidze ale na meczu nie byłem. Na elige damską nie chodzę, na męską 2 ligę też mi się nie chce.


piekne to chwile byly, mielismy dobry sklad, ogolnie gdzies okolo 5-6 pozycji w lidze, ale to potrwalo bodaj sezon lub dwa, sponsorzy sie rozeszli i wszystko poszlo sie....gonic :?
atmosfera na meczach zajebista...a wszystko to w najwiekszej hali sportowej w toruniu (na tej samej gralem w kosza na w-fie, poniewaz byla to hala mojego kochanego VIII LO:d) mogacej pomiescic miazdzaca liczbe 800-1000 widzow :lol: :lol: :lol: ale jak wspomnialem amtosfera nie do opisania :)
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-08, 19:31   

No w Tarnowie tez byly piekne czasy dla koszykowki... Moze nie bylo tytulow mistrzowskich,medali mistrzostw polski ani zwciestw pucharowych (chociaz w pucharze Koracza Unia w jednym sezonie wystepowala) jednak bylo na co chodzic i komu bic brawo;] Szczegolnie piekny byl sezon awansu z wowczas 2 ligi do 1 czyi obecnej ekstraklasy... Waldek Malinowski i te sprawy... W szycie formy byl Lewis Lofton i inni Polscy zawodnicy a "jaskolka: wypelniona do ostatniego miejsca. Potem juz tak wesolo nie bylo chociaz rownie milo wspominan sezon kiedy to po pierwszych przegranych 10 spotkaniach po przyjscu do zespolu Drazana Tomica i Grega Morgana Unia otarla sie jeszcze o paly offy I to oczywiscie tez w duzej mierze zasluga trenera Żmudy. W tym sezonie pierwsze skrzypce w Tarnowie gral rowniez Chaz Carr a bylo to tak niedawno :roll: Pamietam ze pierwszy mecz w tamtym sezonie wygralismy po dogrywce w Ostrowie i mysle ze Hubi bedzie pamietal kiedy to fatalny Marko Cirovic musial w koncowce grac na jedynce i wykonywac najwazniejsze osobiste bo wiekszosc skladu zeszla juz za 5 fauli a ja ten mecz wygodnie ogladalem sobie przed telewizorem;) No a teraz jest 3 liga, w skladzie sami juniorzy a gwiazda zespolu jest Stawarski z mojego osiedla ktory niewiele lepszy jest odemnie :roll: No ale mam nadzieje ze czasy wielkiej koszykowki powroca jeszcze do Tarnowa bo te emocje,ta wypelniona hala, ta atmosfera... Hubi i inni zazdroszcze hyhyh...
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2008-08-08, 20:01   

Byłem dzisiaj na konferencji prasowej w Stali Ostrów i nie jest Panowie różowo. Skład mamy najgorszy chyba od 8 lat. Ale nazwiska nie grają.

http://www.kosz.sport24.p..._sezon_20082009
_________________
Danny King!
 
 
hN 


Wychowanek klubu: Thorn Team
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1112
Skąd: Twierdza Toruń
Wysłany: 2008-08-08, 21:43   

Hubert... naucz się pisać :F i nie powtarzaj ;p
 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2008-08-09, 11:29   

hN nie moja wina, że prezes dał taką wypowiedź. Nie muszę się uczyć pisać.



//Pieszczoty na PW.

Lemo
_________________
Danny King!
 
 
Czacha 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 7
Skąd: Tarnów - Mo?cice
Wysłany: 2008-08-09, 12:58   

Zgadzam się z Tobą Świder , w Tarnowie były naprawdę piękne czasy dla koszykówki ...
Pamiętam wszystkie mecze Jaskółek a szczególnie utkwiły mi w pamięci mecz o awans do ekstraklasy po którym cała hala Jaskółka wybiegła na parkiet gratulować koszykarzą upragnionego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polskiej lidze .
Pamiętam również wspaniały mecz ze Śląskiem Wrocław który Jaskółki rozstrzygnęły na swoją korzyść po 2 dogrywkach - cała hala była pod wrażeniem i po końcowym gwizdku sędziego była niesamowita euforia .
Przypominam sobie zacięte mecze z Hoop'em Peekaes Pruszków , który był naszpikowany gwiazdami a przeciętny zespół z Tarnowa pokonał zespół Arkadiusza Konieckiego który powiedział po meczu że zawsze w Tarnowie jest ciężko o zwycięstwo !
Niesamowite mecze były z Pogonią Ruda Śląska , kibice drużyny przyjezdnej zawitali na hale Jaskółke i dopingowały swoją Pogoń do zwycięstwa . Jednak Tarnowianie po ciężkim meczu zwyciężyli zawodników z Rudy Śląskiej ... Kibic Jaskółek przyszedl na krzesełka viposkie i rzucił się na flagę Pogonii i w końcowym rozrachunku zdobył ich flagę i pobiegł do kociołka na trybuny , Ochroniarze "Perfekcja" nie zdołała go zidentyfikować =) !
Przez Tarnowski klub przewinęło się paru naprawdę dobry graczy : Adrian Małecki , Radek Hyży , James Havrilla , Mirosław Łopatka , Samuel Hines i ostatnim czasy Greg Morgan , Drazen Tomic ...
Brakuje w Tarnowie koszykówki na najwyższym poziomie i jestem pewnien że jeszcze kiedyś zobaczymy w Naszym ukochanym miescie koszykówke no dobry poziomie !

Usuniety wulgaryzm //ManE
 
 
Andrew 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2238
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2008-08-15, 12:44   

Wiadomo, że Anwil o mistrza w tym sezonie będzie walczyć, za to Stal skład bardzo słaby nawet jak na nich :]
 
 
OleY 


Wychowanek klubu: DwR Team
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-15, 20:50   

Ja mam nadzieje ze politechnika sprawi nie jedna niespodzianke:)
_________________

 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2008-08-15, 22:35   

Jak Stal awansuje do PO to będzie duży sukces. Nie mamy pieniędzy. Smutne. ale prawdziwe ... Może objawieniem będzie Ricky Woods i coś pogra Aaron Cook do tego Szubarga i Okafor wtedy może być ciekawie. Na pewno dojdzie jeszcze z dwóch zawodników ... :)
_________________
Danny King!
 
 
Bartass 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 263
Skąd: Ostrów Wlkp
Wysłany: 2008-08-16, 00:23   

Hubi napisał/a
Jak Stal awansuje do PO to będzie duży sukces. Nie mamy pieniędzy. Smutne. ale prawdziwe ... Może objawieniem będzie Ricky Woods i coś pogra Aaron Cook do tego Szubarga i Okafor wtedy może być ciekawie. Na pewno dojdzie jeszcze z dwóch zawodników ... :)


Hubi napewno bedzie ciekawie. Stal jest bardzo mocna u siebie zawsze wiec cos tam pograja ;)
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-24, 11:42   

Tak jak pisalem wczesniej USA powrocilo na tron 8) W przekroju calego turnieju jak najbardziej zasluzenie wedlug mnie. Final kapitalny;] Hiszpania rowniez zagrala swietny mecz i razem z Amerykanami stworzyli kapitalne widowisko;]] Zawodnikiem meczu da mnie oczywiscie Dwayne Wade 8)
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
OleY 


Wychowanek klubu: DwR Team
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-24, 11:44   

USA mistrzem olimpijskim ale nie ma co trzeba powiedziec ze Hiszpania zagrala naprawde dobrze...Wg mnie Ricky Rubio za pare lat bedzie gwiazda ligi NBA.Majac 17 lat zagral dobry mecz z najwiekszymi gwiazdami.Pelen podziw dla tego zwodnika.Swietny mecz D-Wade'a i Amerykanie wreszcie wrocili na tron\o/
_________________

 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2008-08-24, 11:47   

No bylem szybszy o 2 minuty:P A mecz naprawde mogl sie podobac i dobrze ze Hiszpania postawila tak wysoko poprzeczke Amerykanom bo dzieki temu tylko widowisko zyskalo. A ja oczywiscie jako ze bylem wychowany na NBA to calym sercem bylem za USA 8)
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
OleY 


Wychowanek klubu: DwR Team
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2008-08-24, 11:55   

Ale nie ma co Rudy Fernandez tez ladnie sypal trojeczki xD jak raz walnal bodajze lebronowi sprzed twarzy to az zdziwko :D
_________________

 
 
Robsoneczek
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-07, 16:43   

Mihos napisał/a
Świder napisał/a
Basket jest na tyle nieobliczalny ze i Angola wygrac moze hyhy.


Jak ktoś jest słaby to nie wygra z dobrym, nie w kosza. W piłkę da się to nadrobić bieganiem i sercem, a w kosza jest zbyt dużo szczegółów technicznych, aby dało to się czymś nadrobić.


uwierz mi że w kosza też się da tym nadrobić :P dość sporo już takich meczy widziałem :wink:

A co do koszykówki to najlepsza jest kobiet ^ Ahh te nasze dziewczyny xD D

Mateo jak marudził że kosz kobiet denny i nudny w ch... xP Po meczu z Wisła chyba gorzowiak zmienił zdanie :P



Góra: Kuluś ^^ Koszykarki ROW Rybnik ^
Dół:Felix Jo xP Smarcik
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2008-12-07, 17:30   

hehe Robsoneczek :D ^^ Mówiłem ze nielubie koszykówki bo jest nudna, byłem na dwóch meczach AZS-u Gorzów wczesniej (2 tyg. temu) w Pucharze i nudno dosyc, i wczoraj na meczu z Wislą. Dwa mecze inne, ten z Wislą ogromne emocje :] i nawet było co poogladac a co najwaznaiejsze mogłem sobie podopingowac :] Kobieca koszykówka jest lepsza niż męska to zawsze podkreslalem, ale nadal nie uwazam zeby ten sport był jakis super.. no ale wczorja bylo nawet nawet. Pozdro...

AZS! AZS! heh... :D


TYLKO GORZÓW STAL KS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________

 
 
OleY 


Wychowanek klubu: DwR Team
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2009-03-10, 09:38   

Miami Heat!! Dwyane Wade MVP!!!!!! gogog Heat po Play Offy ;D
_________________

 
 
SwiezY 


Wiek: 34
Dołączyła: 10 Lip 2008
Posty: 5012
Skąd: Leszno/Poznan
Wysłany: 2009-04-25, 18:37   

http://www.dailymotion.pl...k-mixtape_sport
_________________
Ślimak winniczek nie ma kręgosłupa...[/i]

"Look at my horse, My horse is amazing..."
 
 
Da Blaze 


Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 836
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-04-25, 23:19   

mi osobiście wydaje się że bezapelacyjnie MVP w tym roku dla LeBrona, ogólnie w playoff robi się ciekawie, na wschodzie zapowiada się że o finał zagrają Celci z Kawalerzystami, a na zachodzie po cichu liczę na Denver :P

[ Dodano: 2009-05-05, 23:34 ]
brak zainteresowania koszykówką?;d

tak jak mówiłem - MVP 08-09 dla LBJ'a, dzisiejsze mecze nieco zaskakujące ;)
 
 
OleY 


Wychowanek klubu: DwR Team
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2009-09-11, 21:40   

Polska ;]]]]]]], teraz lecimy z Hiszpania
;]]]
_________________

 
 
peta 


Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 01
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 188
Skąd: Tarnow
Wysłany: 2009-09-12, 08:54   

OleY napisał/a
Polska ;]]]]]]], teraz lecimy z Hiszpania
;]]]


no przeleca nas hiszpanie tak ze tydzien nie bedzimy mogli siedziec
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna