Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Koszykowka
Autor Wiadomość
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2011-12-28, 12:28   

No na tą chwilę Mavs kompletnie bez formy, LAL też się męczy. Miami 2 mecze wygrane. W drugim pokazał się Cole i jeśli nie byłby to jednorazowy wyskok tylko porządne wsparcie dla trójcy (na poziomie 10-15 pkt) to ciężko będzie innym ich pokonać.
_________________

 
 
Qalust 


Wychowanek klubu: TBR
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 712
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2011-12-28, 13:28   

Brak formy Dallas to nic w porównaniu ze wczorajszą grą NJN:
http://www.nba.com/video/....nba/index.html

Miami piekielnie mocne, ale Boston trochę im krwi napsuł pod koniec. Dzisiaj mamy dobre mecze. SAS z LAC czy GSW z Knicksami.
_________________
II Drużynowy Mistrz Polski 07
Drużynowy Mistrz Polski 09
I Drużynowy Mistrz Polski 10
Srebrny Falubaz LM 11

 
 
Bazyl 


Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 08
Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 479
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-12-28, 14:00   

Andrew napisał/a
To, że wcześniej transfer Paula do Lakers zablokowano, to przecież nie wina Clippersów :]


Nie mowie, że ich wina. Tylko co to ma wspólnego z jakimikolwiek zasadami ? Szkoda, że NBA nie ma ropy, może by się wprowadziło tam demokracje :lol2:
_________________
Statystyki żużlowe
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2011-12-28, 14:11   

Czytałem, że NOH nie ma właściciela i pieczę nad nimi ma NBA. Wymiana się widocznie nie opłacała według władz i nie puścili proste. Gordon to nie jest jakiś pion, Kaman też chyba nie i jeszcze mają picka w 1 rundzie draftu 2012, więc sory.
_________________

 
 
Andrew 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2238
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2011-12-28, 20:30   

Mavs się osłabili i to nie ma nic wspólnego z ich formą. Całą obroną kierował Chandler, jego odejście to jest koniec dla tej ekipy :]

Kaka- no liga jest właścicielem NOH, ale tak naprawdę płakali Sternowi GMowie wszystkich klubów o ten transfer Paula do Lakers. Generalnie Lakersi na tym stracili bo Odom się wkurwił, jebnął focha i zażądał transferu, a za niego mają Murphiego i McRobertsa, więc graczy nie dorastających mu do pięt. Tak jak mówiłem Stern chciał ugrać bardzo dużo dla Hornets żeby im znaleźć właściciela. Pakiet Gordon, Kaman, Aminu jest perspektywiczniejszy i korzystniejszy finansowo od Scoli, Martina i Odoma. Chociaż sportowo troszkę słabszy.
 
 
Spiker 


Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 385
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-12-29, 22:10   

Tylko Sacramento Kings! Albo jak mawiał Shaq... Sacramento Queens ;d
_________________

 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-13, 10:28   

TYLKO KURWA ZASTAL !!!!!!!!!!!!!
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
Gość

Wysłany: 2012-01-21, 20:28   

LET'S GO BULLS!

 
 
Qalust 


Wychowanek klubu: TBR
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 712
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-01-21, 20:39   

No Bullsi udowodnili, że nawet bez Rosa potrafią rozpierdalać i to na wyjeżdzie, chociaż drużyna wymagająca nie była.
ogólnie po prawie miesiącu NBA można powiedzieć, że faworyci nie zawodzą, chociaż wczorajsza porażka SAS była dosyć niespodziewana. Dallas coś zaczęło grać mniej więcej. Na pewno na minus jest u mnie Boston, który z takim składem daje dupy po całej linii i NYK, gdzie Carmelo zdobywa ok. 40% ogółu pkt., a jednym zawodnikiem meczu się nie wygra. Mają w pizde ostatnie 6 meczów.
Poza tym, nie ma wstydu od Gortata, wyrósł na jednego z liderów Sunsów.
_________________
II Drużynowy Mistrz Polski 07
Drużynowy Mistrz Polski 09
I Drużynowy Mistrz Polski 10
Srebrny Falubaz LM 11

 
 
Gość

Wysłany: 2012-01-21, 21:29   

Zgadza się, dlatego można już pisać o finale na wschodzie Bulls-Heat i co do tej serii, to nie jesteśmy na straconej pozycji, ba jesteśmy dużo mądrzejsi, przede wszystkim Rose wie, że ofensywa nie może opierać się tylko na nim i to wszystko co widzimy teraz, to przygotowanie do tej serii. Obrona, to podstawa, ale dodaliśmy też jeden ważny punkt - Hamilton. Coby o nim nie mówić, to jednak grozi punktami z mid-range, więc nie mogą go zostawiać bez krycia i przez to mamy dużo większe pole manewru. Po kontuzji Hoforda, Atlanta nie ma najmniejszych szans wygrać serię z Bulls czy Heat. Jedyna drużyna, która może zagrozić, to Orlando, ale nie wygrać serię. Mogą urwać 1-2 zwycięstwa, nic więcej.
Boston się sypie, bo ich wielka trójka kończy się. Garnett, to nieporozumienie teraz, on tylko odpala jumpery 15-18fit, zrobili mega błąd pozbywając się Perkinsa i Davisa, bo przynajmniej trumnę mieli dobrze zastawioną, a teraz... nie ma kto tam zbierać, blokować. Pewnie w najbliższym trade deadline zaczną z grubej rury... obstawiam, że pierwszy wyleci Garnett.
 
 
Andrew 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2238
Skąd: W?oc?awek
Wysłany: 2012-01-22, 11:08   

Na wschodzie ja bym uważał na Indianę i Philadelphię (gra najlepszy difens w lidze), chociaż tym drugim może brakować doświadczenia. Co do Bostonu to nie wierzę, że grają taki piach. Oczy bolą jak się na nich patrzy. Dodatkowo ławka, to jest jakieś nieporozumienie. Ostatnie picki draftowe zostały stracone (Johnson w NCAA grał fajnie, ale to PF, których jest w Bostonie kilku). Orlando i Knicks mają ten sam problem czyli brak trenera. Dlatego dla mnie to nie są poważne ekipy. Finał wschodu raczej oczywisty Heat-Bulls i przy całej sympatii dla tych drugich, faworytem niestety są Wade, Indor i spółka :( O ile o obwód Chicago bym się nie martwił (Deng wpada na Jamesa, Rip na Wade'a czyli matchupy są ok), o tyle Boozer tyle razy w karierze udowodnił, że to zwykła cipka iż nie mam powodów aby w niego wierzyć.

Co do zachodu. Czekam na powrót Manu do zdrowia bo jest bardzo potrzebny w San Antonio. Widać ile on znaczy dla drużyny bo bez niego przegrana została kolejna końcówka. Zawsze w ostatnich minutach piłka szła do niego, a on grając 1 vs 1 kończył akcje albo kreował na czyste pozycje partnerów, a teraz jest gra pt piłka parzy. Spursi zaskakują pozytywnie i naprawdę ze zdrowym Argentyńczykiem są w stanie powalczyć o pierścienie. Kolejny mój faworyt to Oklahoma. Jedyny problem to słabi w ataku podkoszowcy. Ofensywa tak naprawdę się opiera na 3 graczach, a reszta jak coś dołoży to jest wartość ekstra. Nie wolno lekceważyć Lakersów (chociaż symptomy głupoty Bryanta powracają, a to ich zaprowadzi do nikąd), Portland czy Memphis. Ogólnie na zachodzie jest dużo ciekawiej, co zresztą od lat się powtarza i nie dziwi. Tutaj 1 runda PO będzie ostra i wyrównana, w przeciwieństwie do wschodu.
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2012-01-22, 11:42   

W Bostonie według głosowania kto ma odejść pierwszy bezapelacyjnie wygrał Garnett, więc możliwe, że poleci. Jak grali teraz z Phoenix to rzeczywiście ławki to oni nie mają oprócz Bassa. OKC główny trzon zespołu ma zapewniony chyba do 2014 albo 2015, więc nic tylko dalej się rozwijać. 76ers na duży plus, Atlanta też miażdżyła, ale szkoda kontuzji Horforda. CHI i MIA grają tak jak mieli grać czyli od zwycięstwa do zwycięstwa.

Gortat? Tak jak grał tylko picki z Nashem to teraz walczy też tyłem do kosza z niezłym skutkiem. W obronie praktycznie najlepszy jak się nie zagapi to odbijają się od niego, ale co po jednoosobowej obronie :/
_________________

 
 
Kejba

Wiek: 30
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 233
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-28, 04:46   

Ktoś ogląda jeszcze tak namiętnie NBA jak ja ?
Co za 3 Collinsona :O
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-28, 04:53   

A można online oglądać za darmo?:<
 
 
Kejba

Wiek: 30
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 233
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-28, 05:20   

No ja akurat zadowalam się streamami ale są bardzo dobre jak dla mnie.
 
 
OleY 


Wychowanek klubu: DwR Team
Debiut w lidze: 03
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-12-28, 09:40   

Czysty fart Colissona. Blok i paczka Durantuli ;O
_________________

 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-28, 20:29   

Kejba napisał/a
No ja akurat zadowalam się streamami ale są bardzo dobre jak dla mnie.


Uraczyłbyś linkami na pw? :)
 
 
Furax 


Wychowanek klubu: Anarchy Collective !
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-28, 21:08   

Canal+ robi różnicę :D
_________________
|| ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE ||
 
 
Kejba

Wiek: 30
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 233
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-28, 22:52   

Na C+ sie nie obejrzy to co się chce - no ale zawsze można wykupić League Passa - ale przeważnie denerwują mnie komentatorzy na C+ a przeważnie słynne "ułaa"
 
 
Kaka 


Wiek: 33
Dołączyła: 08 Lip 2008
Posty: 3119
Skąd: Wrocław/Częstochowa
Wysłany: 2012-12-29, 00:07   

Jest jeszcze coś takiego jak DrHTV ;/ Nie mówcie, że nie znacie ;/
_________________

 
 
Furax 


Wychowanek klubu: Anarchy Collective !
Debiut w lidze: 00
Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-29, 00:08   

Każdy to zna :]
_________________
|| ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE || || ANARCHY COLLECTIVE ||
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2012-12-29, 11:08   

thefirstrow.eu . Co nie zmienia faktu,że tylko League Pass 8)
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
Kejba

Wiek: 30
Dołączył: 10 Maj 2009
Posty: 233
Skąd: Piła
Wysłany: 2012-12-29, 15:28   

No ja oglądam na rojadirecta.me
Najbardziej lubię oglądać te streamy gdzie pokazują TNT? gdzie w przerwie Shaq z Barkleyem "przeprowadzają analizę meczu"

Dziś w nocy NYK odrobiło 27 pkt straty do SAC , już 15 sek do końca prowadzili i przegrali przez Buzzerbeater'a .
Clippersi już mają na swoim koncie 16 wygraną a następny mecz mają z Utah u siebie (gdzie dziś w nocy na wyjeździe wygrali 2 pkt).
 
 
Ronalb 

Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 456
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2012-12-29, 15:36   

Świder napisał/a
thefirstrow.eu . Co nie zmienia faktu,że tylko League Pass 8)


Otóż to :) Gdyby Knicksi obronili ostatnią akcje to może już dzisiaj bym sobie sprezentował LP a tak dupa... :twisted: Co nie zmienia faktu, że są piekielnie mocni a grają ciągle bez AS, Smith i Kidd wymiatają :P PO w tym sezonie zapowiadają się wybornie, na zachodzie SAS, Clippers, OKC grają rewelacyjnie, będzie się działo.
_________________

 
 
Jadran 


Wychowanek klubu: Wychowałem się w Uciechowie
Debiut w lidze: 05
Wiek: 30
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 1062
Skąd: Uciechów/Wrocław
Wysłany: 2013-06-19, 19:19   

Kiedyś tutaj parę osób uprawiało koszykówkę, albo świrowało mocno na jej punkcie.
Tak więc, przyjeżdża ktoś do Dzierżoniowa na jeden z najlepszych turniejów streetballa w Polsce (29.06.13)? Jeżeli jesteście takimi maniakami tak jak ja kultury hiphop, że zapierdalałem na rowerze z kolegą po górach by zagościć na koncercie Pokahontaz, to nie może was zabraknąć na osiedlu Jasnym. Zresztą jak to się mówi wśród streetballowców - "Jeżeli nie grałeś na osiedlu Jasnym, to nie grałeś w kosza"

Dzierżoniów, osiedle Jasne, godzina 10.

Parę osób z Wrocławia czy okolic naprawdę ma blisko i jakby ktoś się wybierał (Skrzyp kiedyś świrował na temat kosza) to można się gdzieś ustawić.
_________________
Refleksje, czy ktoś zastąpi Nas na klatkach i jak My w pełni zrozumie kulturę tego miasta? Tu na każdym kroku masz ślad po Naszych akcjach. Umarło coś z Nami, a ból wypełnił gardła.

Przyjdzie czas na zemstę, wy smRody niebieskie!
http://www.youtube.com/watch?v=Q8g6JrHpE_g
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna