Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszoligowe plotki transferowe. :D
Autor Wiadomość
LoraKinho 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1774
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-08, 09:06   

Burek tak samo i Ty powinieneś dostać, więc na Twoim miejscu siedziałbym cicho.

A po słowa Majka mogę się podpisać obiema rękoma :*
 
 
Billy 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-08, 09:17   

Mam nadzieję,że Lublin wygra te baraże, a ma dzięki wzmocnieniom szanse bo w ekipie z Rybnika zabraknie Klindta ;)
_________________

 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-08, 09:34   

Lublin nie awansuje z baraży chociaż u siebie wygrają z Rybnikiem, ale w Rybniku z 38 nie wyjdą.
 
 
Mike 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 571
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-08, 09:39   

Loxo jaka zemsta :lol: . Ale ogólnie, to ja przestaję wierzyć w awans. Czytaliście co robi Lublin? :D Prawdopodobnie u siebie pojedziemy takim składem:

9.Rempała
10.Nieminen
11.Puszakowski
12.Fisher
13.Baran
14.Kostro
15.Hadek

Także Rybnik już się utrzymał, chyba że nasi działacze stosują tylko zasłonę dymną, kontraktując kolejnych leszczy ;d.
 
 
Billy 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-08, 10:00   

U siebie ich dojedziecie moim zdaniem macie specyficzny tor, a Fisher i Nieminen podobno już od wczoraj trenują. Liczę na niespodziankę ze strony Lublina ;)
_________________

 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-08, 10:10   

Nieminen i Fisher to czarne konie w tym spotkaniu.
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-08, 10:17   

E tam. Nieminen zrobi z max. 5 punktów a Fisher max. 3 punkty. Takie moje zdanie.
Lepszym posunięciem moim zdaniem byłoby Z/Z za Piszcza.
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-08, 10:19   

Zobaczymy co z tego będzie Nieminen z 5 pkt to się zgodzę a Fisher z 9 pkt zrobi.
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2010-10-08, 11:08   

Jesli chodzi o Nieminana to jeśli faktycznie ma pojechać za Drymla to nie wiem czy jest to dobre posunięcie. Fisher jest w stanie zapunktować tylko pytanie czy on ma jakieś motory na Polske ? Zoabczymy jak to będzię. Szkoda ,że Swetman nie pojedzie bo u siebie całkiem całkiem punktował ,a Rybnik ma mocnych juniorów.
 
 
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-08, 11:50   

Burek napisał/a
U siebie ich dojedziecie moim zdaniem macie specyficzny tor, a Fisher i Nieminen podobno już od wczoraj trenują. Liczę na niespodziankę ze strony Lublina ;)


Nieminen i Fisher to dopiero jutro w Lublinie beda. O 15 gra mecz piłkarski Motor, więc jak coś "potrenują" to około 18, a o 19 ciemno sie robi... Ew. niedziela rano - 9:00 i jazda. ;)

Machu napisał/a
Jesli chodzi o Nieminana to jeśli faktycznie ma pojechać za Drymla to nie wiem czy jest to dobre posunięcie.

wg mnie Nieminen nie pojedzie, będzie z/z za Drymla (Lukas ma jakies problemy z barkiem po upadku w Zlatej Prilbie).

Machu napisał/a
Fisher jest w stanie zapunktować tylko pytanie czy on ma jakieś motory na Polske ?


Można powiedzieć, że ma 4 dobre fury na polską ligę - i tutaj trzeba bardzo ładnie podziękować Rzeszowiakom, za wszystko ;)
 
 
Bomber 


Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 569
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-10-08, 15:44   

Skrzypek napisał/a
Bierzcie sobie Jelenia gdzie chcecie, byle z daleka od sparty... już wolę słabonia na tym samym poziomie oglądać

Heheh skrzypek, oglądając kilka spotkań Sparty z tego sezonu w 100% bym Cie poparł jakbym kibicował ekipie z Wrocławia. Swego czasu zapowiadał się na fajnego grajka, ale chyba się gdzieś pogubił, lub "gwiazdka" zaczęła świecić mocniej ;]]] bo nie dało się patrzeć na to co gość wyprawiał na torze (nawet swoim!). Jak udało mu się wyjść dobrze spod taśmy to na trasie zachowywał się jak totalny amator, albo junior rozpoczynający karierę, podjarany faktem, że prowadzi w biegu ekstraligowym. W tej chwili jego miejsce jest w 1 lidze, niech wróci do Lubina, jeśli wejdą (OBY!!! Trzymam kciuki! KAROL BARAN aeeaaooo), odbuduje forme i po jakimś czasie wprowadzi Koziołki do e ligi jako honorowy obywatel miasta ;ddd
_________________

 
 
Rory 


Wychowanek klubu: Latające Deflektory
Debiut w lidze: 10
Wiek: 28
Dołączył: 12 Lut 2010
Posty: 250
Skąd: Grudziadz
Wysłany: 2010-10-08, 16:54   

Mike napisał/a
9.Rempała
10.Nieminen
11.Puszakowski
12.Fisher
13.Baran
14.Kostro
15.Hadek


Podobno na 10. mają dać Drymla jako z/z. Chciałbym, aby Lublin awansował, bo byłaby jakaś świeżość :P
Loxo w jakim czasie ma 90 postów, a ja w ciągu może pół roku zrobiłem 91 :D
 
 
Bobby 


Wychowanek klubu: MP
Debiut w lidze: 04
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 2171
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-08, 16:57   

Loxo jeszcze jakieś 3 tygodnie miał 2 warny , więc te 90 postów napisał w jakiś tydzień :] :]

Mam nadzieję , że Puzon załatwi I ligę Lublinowi :)
 
 
Piechu


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-08, 18:14   

Skrzypek kojarzę Granda nawet miałem gdzieś jego gg ale chyba nieaktualne. ale 1 słysze ze dzwonili do niego ale zwała musiała tam być xD
_________________

 
 
Allen 

Wychowanek klubu: szkółka ZPRT :D
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1224
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-08, 18:25   

Kacper słaby hahaha dobre dobre się uśmiałem ale w dział humor powinieneś to wpisać.
A może napiszesz swider ze ty zaczałeś go wyzywać i pisać po 50 razy jak durne dziecko ? Od najgorszych. NIgdy z nim nie rozmawiales a wypisujesz bzdury hahaha i kto tu kumpli szuka ? Se wlewaj dalej ze rozmawiales z nim. Hubi tez go znasz jak swiania niebo, gowno wiesz gowno jesz ;] smacznego i fitness odwiedz ;]
_________________
Sez 01 POL śr 0.500 (e-liga)
Sez 02 LTC śr 1.618 (1 liga)
Sez 03 MF śr 1.619 (2 liga)
Sez 04 YL śr 1.636 (2 liga)
Sez 05 DA śr 1.762 (2 liga)
Sez 06 BD śr. 1.881 (1 liga)
Sez 07 YL śr. 2.213 (1 liga) III
Sez 08 GGT śr. 2.361 (2 liga) I
Sez 09 GGT śr. 2.329 (2 liga) II
Sez 10 GGT śr. 2.090 (1 liga)
Sez 11 GGT śr. 1.952 (eliga)
Ostatnio zmieniony przez Karolek 2010-10-08, 18:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Szogun 


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2010-10-08, 20:11   

Faktycznie czapeczka ;/
_________________

 
 
Allen 

Wychowanek klubu: szkółka ZPRT :D
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1224
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-09, 13:16   

Koszulka plus autograf i na dodatek wejście do parku maszyn :) Co prawda zgodziłem się wyczyścić mu jeszcze buty i kevlar za to, ale dla mnie to czysta przyjemność :)
_________________
Sez 01 POL śr 0.500 (e-liga)
Sez 02 LTC śr 1.618 (1 liga)
Sez 03 MF śr 1.619 (2 liga)
Sez 04 YL śr 1.636 (2 liga)
Sez 05 DA śr 1.762 (2 liga)
Sez 06 BD śr. 1.881 (1 liga)
Sez 07 YL śr. 2.213 (1 liga) III
Sez 08 GGT śr. 2.361 (2 liga) I
Sez 09 GGT śr. 2.329 (2 liga) II
Sez 10 GGT śr. 2.090 (1 liga)
Sez 11 GGT śr. 1.952 (eliga)
 
 
Piechu


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-10, 22:35   

Adi ale nie masz autografu w zeszycie od fizyki xD haa a ja mam xD Kiedys go sprzedam za grube pieniądze xD
_________________

 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-11, 10:09   

Allen napisał/a
Koszulka plus autograf i na dodatek wejście do parku maszyn :) Co prawda zgodziłem się wyczyścić mu jeszcze buty i kevlar za to, ale dla mnie to czysta przyjemność :)


Po tym co piszesz można nawet wywnioskować,że zgodziłbyś się mu wypucować i dzidę;]]] Tak liżącego pałe kolesia jak Ty jakiemukolwiek zawodnikowi na świecie to chyba nie widziałem. No ale dobre żeby to był jeszcze jakiś Rickardsson czy ktoś to izi,ale że tak liżesz jakiemuś przeciętniakowi to śmiech na sali to po pierwsze;] Po drugie mówisz,że to ja go wyzywałem jak dzieciak,ale to raczej ze mną trzymała większa częśc mirca i mnie popierała oprócz kilku Gnieznienskich dzieciaków z Tobą jako ich przywódcą na czele;] Poza tym to nie ja się nazywam zawodowcem/zawodowym żużlowcem i ja pisać to, na co tylko mam ochotę a on jeśli chcę być profesjonalista to powinien umieć się zachować a nie grozic mi wjazdem na chatę i doprowadzac mnie do wybuchu śmiechu :roll: Każdy sportowiec powinien umieć znieść słowa krytyki no ale widać on jeszcze do tego nie dorósł;] A czy gadałem z nim na żywo czy nie to nie istotne za bardzo jednak tak jak pisałem stałem obok niego gdy ten "rozmawiał" z wymiataczem z STSa a rozmową to trudno nazwać bo tak napuszonego dzieciaka i zarozumiałego jak on to ja dawno nie widziałem. Tyle z mojej strony a wy dalej jarajcie sie rudymi piegowatymi dziecmi;]
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
Stead

Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 75
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-11, 10:30   

Świder napisał/a
Po tym co piszesz można nawet wywnioskować,że zgodziłbyś się mu wypucować i dzidę;]]] Tak liżącego pałe kolesia jak Ty jakiemukolwiek zawodnikowi na świecie to chyba nie widziałem. No ale dobre żeby to był jeszcze jakiś Rickardsson czy ktoś to izi,ale że tak liżesz jakiemuś przeciętniakowi to śmiech na sali to po pierwsze;] Po drugie mówisz,że to ja go wyzywałem jak dzieciak,ale to raczej ze mną trzymała większa częśc mirca i mnie popierała oprócz kilku Gnieznienskich dzieciaków z Tobą jako ich przywódcą na czele;] Poza tym to nie ja się nazywam zawodowcem/zawodowym żużlowcem i ja pisać to, na co tylko mam ochotę a on jeśli chcę być profesjonalista to powinien umieć się zachować a nie grozic mi wjazdem na chatę i doprowadzac mnie do wybuchu śmiechu Każdy sportowiec powinien umieć znieść słowa krytyki no ale widać on jeszcze do tego nie dorósł;] A czy gadałem z nim na żywo czy nie to nie istotne za bardzo jednak tak jak pisałem stałem obok niego gdy ten rozmawiał z wymiataczem z STSa a rozmową to trudno nazwać bo tak napuszonego dzieciaka i zarozumiałego jak on to ja dawno nie widziałem. Tyle z mojej strony a wy dalej jarajcie sie rudymi piegowatymi dziecmi;]


Albo masz jakies kompleksy albo jesteś od dziecka taki . Kacper to bardzo lajtowy człowiek. Nie jest wcale zarozumiały ! Przynajmniej ja rozmawiając z nm prawie codziennie tego nie zauważyłem. Nie robi z siebie gwiazdy. Kilka razy na treningu szkółki zapychał amatorom motocykle i pomagał w różnych sprawach. Do krytyki jest przyzwyczajony tylko konstruktywnej a nie wieśniackiej tak jak twoja. Zresztą zajmij się swoim Tarnowem i swoim Kiełbaśa bo w finale MIMP wogóle startował ? buahahahaha takich macie wychowanków ! Zajebiści, sukces jak cało i zdrowo przejadą 4 kółka. Jest jeszcze Tadeusz Kostro ? :lol: Zresztą kończe pisac bo od razu widać co z Tarnowa to

// Lukan

Ogarnij słownictwo następny taki post będzie nagrodzony warnem
:)
Ostatnio zmieniony przez Lukan 2010-10-11, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-11, 12:48   

Po pierwsze to prosze dla kolegi o warna za obraze mieszkanców Tarnowa;] Po drugie chłopcze ja nigdy nie mówiłem ze ani Szymek ani Tadek to jacyś wielcy żużlowcy wiec nie wiem po co mi o tym piszesz;] Co najwyzej mówiłem,że Tadek to spoko koleś jako znajomy ot co no i że gdyby nie kontuzje to mógłby być naprawdę dobry ale jego kariera toczy się póki co tak a nie inaczej. A co do twojego ostatniego zdania to niestety raczej może ono bardziej pasowac to mieszkańców Gniezna gdyż to wy nie potraficie mi odpowiedzieć zadnymi trafnymi argumentami tylko na każdym kroku to jedno to drugie dziecko obraża bądz mnie,bądz Tarnow,na całe szczęście ja mam na to nalane;]

A tak w ogóle to nie cytuje się postu,który jest powyżej amatorze;]
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
Allen 

Wychowanek klubu: szkółka ZPRT :D
Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1224
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-11, 19:46   

Amatorem możesz nazwać siebie bo jeździsz gorzej w STSa niż Bartosz Borzykowski na żużlu ;] Pisałeś, że Kacper jest słaby, 3 msc w MIMP, DMEJ i do tego chociażby jeden wynik z meczu ligowego 7+3 w Rzeszowie ;] Jeśli nie znasz żadnego wyniku tego zawodnika to milcz gdy nie jesteś pytany. Większość mirca była za Toba, bo albo po prostu zazdrości Kacprowi tak jak ty ;] albo walą ci puckę ;] Nie muszę mu się pucować i nic robić, bo to jest po prostu mój kumpel i tyle wieśku ;] A z resztą gówno cie to obchodzi czy mu się pucuje czy nie ;] Ty podobno lizałeś dupe Szymkowi tak pół tarnowa mówiło i co ? Spytaj kumpli ;]
_________________
Sez 01 POL śr 0.500 (e-liga)
Sez 02 LTC śr 1.618 (1 liga)
Sez 03 MF śr 1.619 (2 liga)
Sez 04 YL śr 1.636 (2 liga)
Sez 05 DA śr 1.762 (2 liga)
Sez 06 BD śr. 1.881 (1 liga)
Sez 07 YL śr. 2.213 (1 liga) III
Sez 08 GGT śr. 2.361 (2 liga) I
Sez 09 GGT śr. 2.329 (2 liga) II
Sez 10 GGT śr. 2.090 (1 liga)
Sez 11 GGT śr. 1.952 (eliga)
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-11, 19:59   

Ahahahahha :shock: Dobre żarty na noc nigdy nie są złe zią :lol: Z Szymkiem to ja praktycznie nie gadam co najwyżej ręke sobie podamy jak widzę się z nim czasem na stadionie i na tym się zazwyczaj nasza znajomość kończy;] Co do rudego łamagi: 7+3 w Rzszowie, łoooooooooooooooooo :shock: Do GP z nim :!: Ale kurde 3 lata temu bodajże Kamil Zieliński zrobił coś około dyszki z Toruniem objeżdżając Sullivana i Jagusia w kilku biegach i co tez jest kozak nie? :lol: Poza tym czego ja niby mam mu zazdrościć to nie mam pojęcia;] Gdybym miał taką zajawkę za młodu to byłbym żużlowcem (oczywiście gdyby pozwoliły mi na to finanse),lecz mnie to aż tak nie kręci a każdy się kieruje w życiu tym co jemu odpowiada więc zupełnie nie mam mu czego zazdrościć no ale żebyś Ty to zrozumiał to jednak za wysokie progi dla Ciebie :) A co do wyzywania od wieśniaków to przystopuj koleś i popatrz najpierw na mapę gdzie mieszkasz a potem wal takie teksty;] I nie mow mi rownież,że mam być cicho,gdyż jest to forum dyskusyjne i ja staram się jakieś argumenty w stronę Ciebie wysuwać,jednak gdy tylko jedna ze stron jest myśląca,wówczas ciężko o dyskusję na poziomie,no cóż 8)
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
Arai 

Wiek: 33
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 825
Skąd: Boat City
Wysłany: 2010-10-11, 20:11   

Kończymy tą głupią dyskusję!
 
 
Mike 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 571
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-11, 20:17   

Tę dyskusję, nie "tą" :P .

Jeleniewski w Lublinie info 100% KMO, coby nie było. że OT.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna