Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszoligowe plotki transferowe. :D
Autor Wiadomość
Kosa
[Usunięty]

Wysłany: 2010-10-07, 21:37   

Piechu napisał/a
Kacper 17 lat brązowy medalista IMPJ...

Kogo ? IMPJ ? Indywidualne Mistrzostwa Półamatorów Józefowa ?
 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-07, 21:39   

Świder napisał/a
Kacper to jest akurat frajer i totalne zero więc tu akurat inna bajka;]


Gościu jak możesz o nim powiedzieć że to frajer ? rozumiem że go nie lubisz ale nie obrażaj dobrego zawodnika.
 
 
TeT 


Wychowanek klubu: TT
Debiut w lidze: 03
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2526
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-07, 21:39   

MIMP jak już :D

[ Dodano: 2010-10-07, 21:39 ]
loxo napisał/a
Świder napisał/a
Kacper to jest akurat frajer i totalne zero więc tu akurat inna bajka;]


Gościu jak możesz o nim powiedzieć że to frajer ? rozumiem że go nie lubisz ale nie obrażaj dobrego zawodnika.


:lol:
_________________

 
 
Billy 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-07, 22:02   

Weź loxo "wypieprzaj" z tego forum. Tylko tu piszesz bo chcesz aby Cię więcej ludzi z STS-a znało? I tak jesteś amatorem i nie napinaj już postów. Może i ja pro nie jestem,ale na pewno nigdy nikt nie płakał tak jak Ty no chyba, że matiopole .
_________________

 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-07, 22:09   

Yyy ja nie płacze więc się nie pluj napinaczu żal .
 
 
Adryss 


Wychowanek klubu: Racing Dream Team
Debiut w lidze: 06
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 2177
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-07, 22:35   

Tak to jest jak się domowe przedszkole dobierze do komputera :shock:
Dzieciaki spać a nie kłótnia o jakiegoś Gomólskiego. Rozumiem jakbyście kłócili się na temat Tomasza Golloba ale nie tego przeciętniaka :?
_________________
'06: Racing Dream Team (I liga)
'07: For Fun Team (II liga)
'08: Szpryca Złotych Szyszek (II liga)
'09: Szpryca Złotych Szyszek (I liga)
'10: Yellow Star (I liga)
'12: Crazy Devils (E-liga)
'14: Speedway Liga Team (II liga)
'15: Speedway Liga Team (I liga)
'16: Falubaz Zielona Góra (E-liga)
 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2010-10-07, 22:44   

Łatwo jest oceniać, jak się kogoś nie zna. Z Adim miałem przez rok bardzo dobry kontakt, potem się trochę urwało, jak zaczęły się słabsze występy i zamykanie się w sobie AG. Adrian miał papiery, żeby być zawodnikiem ekstraligowym i naprawdę nie wiem, dlaczego tak wyszło.

Kacper, to inna bajka, z jego podejściem do speedway'a to i tak dużo osiągnął. Adi to przynajmniej maturę zdał, a Kacper w szkole jest raczej gościem.

P.S: Allen jak tam czapeczkę już dostałeś, bo koniec sezonu?
_________________
Danny King!
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2010-10-07, 22:51   

Ahahahaha ! Nie ma to jak źródło 100 % KMO w znaczeniu dosłownym ! Dziękujemy Ci , za te jakże wypasione newsy z pierwszej ręki a zarazem zazdrościmy takich "wtyk" w speedwayu eheheheh
 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2010-10-07, 22:55   

Nie wiem, co wnosi Twój post, ale raczej nic ;) Poziom betonu.
_________________
Danny King!
 
 
Bobby 


Wychowanek klubu: MP
Debiut w lidze: 04
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 2171
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-10-07, 22:55   

ehehe Loxo :D to już MatiOpole był bardziej kumaty :D
 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-07, 22:56   

Hubi napisał/a
Nie wiem, co wnosi Twój post, ale raczej nic ;) Poziom betonu.


Hahaha dobre :lol2: .
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2010-10-07, 23:02   

Hubi napisał/a
Nie wiem, co wnosi Twój post, ale raczej nic


A powiedz mi co wnoszą twoje posty do tego tematu ? Powiedz mi , jak się ma to , że Adrian Gomólski zdał maturę do tego , że mu słabo idzie na żużlu ? Rozumiem , że skoro jesteś tak świetnie poinformowany co do edukacji braci Gomólskich to wiesz również ile ma ich penis podczas wzwodu ? Poziom betonu ? I kto to mówi ... Marny grubasek z Ostrowa ...

Żeby nie rozmywać tematu , to Kacper Gomólski rzeczywiście rozwinął się sportowo w tym sezonie. I kto by pomyślał ...
 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2010-10-07, 23:05   

To, że nie jest bezmózgiem :) To, co o mnie piszesz nie znając mnie podchodzi już pod obrazę. Nie wiem, ale jak wolisz Kacpra, który ma głęboko w poważaniu przygotowanie motocykli i imprezuje dzień przed meczami to pozdrawiam.

A czy słabo idzie Adiemu? Wątpię. Dwa lata temu był jeszcze na szczycie, a że się stoczył do zawodnika na 6-8 pkt. w I lidze, to już inna sprawa. Miewa jednak przebłyski i może kiedyś się obudzi :]
_________________
Danny King!
 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-07, 23:08   

Pod obrazę to to nie podchodzi nie przesadzaj :roll: .
 
 
Hubi


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 262
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Wysłany: 2010-10-07, 23:09   

Nie nabijaj postów, bo Ty to w ogóle poziom Rowu Mariańskiego prezentujesz.
_________________
Danny King!
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2010-10-07, 23:15   

To , że Kacper sobie lubi poimprezować to nie jest żadna tajemnica. Ja nie twierdzę , że jestem jego jakimś wielkim fanem , po prostu zaskoczył mnie swoim postępem w tym sezonie. No bo nie oszukujmy się Kacper Gomólski , na dzień dzisiejszy , jest czołowym juniorem w naszym kraju.

Natomiast co do Adriana to rzeczywiście , miał ten sezon gdzie jeździł i w finale IMP i w 1 lidze był wyróżniającą się postacią , jednak ta kontuzja miała wielki wpływ na jego dalszą karierę. Nie należy go jednak jeszcze skreślać , moim zdaniem powinien iść tropem Kołodzieja i zwyczajnie zmienić otoczenie , aniżeli trzymać się kurczowo macierzystego klubu ...
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-07, 23:27   

Wesol napisał/a
Sorry ale na jakiej podstawie tak wnioskujesz?

Pisząc takie bzdury sam robisz z siebie 'frajera i totalne zero'.


Po tym,że ostatnio na mircu obiecał mi zrobić wjazd na chate a ja czekam,czekam i póki co nic:( To po uno;] Po drugie uważa się za wielką gwiazdę którą nie jest,ostatnio także na Mircu się jarał,że wygrał z Zorro z tym,że to akurat nie do mnie,nie pamiętam już do kogo w każdym razie tak było. A poza tym, jeśli koleś chcę się nazywac profesjonalistą i budzić szacunek wśród innych sam musi troche szacunku i pokory mieć a nie jak usłyszy pare słów krytyki zaczyna małolat grozić na pw czy zresztą wywołał u mnie i nie tylko wielką salwę śmiechu i pokazał,że nie zmienił się od czasu kiedy miałem się z nim "przyjemność" spotkać w parku maszyn w Tarnowie,gdzie już wówczas pokazał za jaką gwiazde się ma,mimo,że to były jego drugie bądz trzecie zawody w życiu. Ahoj i czekam na najazd fanów rudych,piegowatych Gnieznienskich kolarzy :ass:

Loxo-spłyń.
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-07, 23:31   

Świder napisał/a
Wesol napisał/a
Sorry ale na jakiej podstawie tak wnioskujesz?

Pisząc takie bzdury sam robisz z siebie 'frajera i totalne zero'.


Po tym,że ostatnio na mircu obiecał mi zrobić wjazd na chate a ja czekam,czekam i póki co nic:( To po uno;] Po drugie uważa się za wielką gwiazdę którą nie jest,ostatnio także na Mircu się jarał,że wygrał z Zorro z tym,że to akurat nie do mnie,nie pamiętam już do kogo w każdym razie tak było. A poza tym, jeśli koleś chcę się nazywac profesjonalistą i budzić szacunek wśród innych sam musi troche szacunku i pokory mieć a nie jak usłyszy pare słów krytyki zaczyna małolat grozić na pw czy zresztą wywołał u mnie i nie tylko wielką salwę śmiechu i pokazał,że nie zmienił się od czasu kiedy miałem się z nim przyjemność spotkać w parku maszyn w Tarnowie,gdzie już wówczas pokazał za jaką gwiazde się ma,mimo,że to były jego drugie bądz trzecie zawody w życiu. Ahoj i czekam na najazd fanów rudych,piegowatych Gnieznienskich kolarzy :ass:

Loxo-spłyń.


Sam spłyń piszesz smuty i po co piszesz te śmieszne wypociny
 
 
Świder


Wiek: 34
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1608
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2010-10-07, 23:40   

Małolat-pierwszy i ostatni raz Ci odpisuje więc zapisz tą datę w kalendarzu. Ogarnij beret,że jeśli nie masz nic sensownego do napisania,to po prostu nie pisz,gdyż jak widzisz masz już kose z 3/4 forum,mimo,że jesteś tu raptem kilka dni. Nie jeden już był taki jak Ty i zaufaj mi,że nikt nie wytrzymał w pisaniu bzdur zbyt długo,gdyż w końcu nienawiść użytkowników tego forum zawsze zwycięży :faja: Zresztą w razie dalszych kłopotów z Tobą zawsze można zadzwonić do Twoich rodziców tak jak to pewnego pięknego dzionka miało miejsce z pewnym podobnym do Ciebie osobnikiem;] Tak czy inaczej,młody jeszcze jesteś i trzymam za Ciebie kciuki abyś jeszcze zmądrzał a tym czasem umyj się,pomódl i idz spać a rano przed szkołą ładnie mamie podziękuj za śniadanie i daj buziaka na dobranoc 8) Tak jak mówiłem,więcej Ci nie odpisze,więc miłego jechania po mnie Twoim kolejnym jednozdaniowym pozstem,bo nie sądze,iż w tak krótkim okresie czasu uda Ci sie wydorośleć tak czy inaczej JESTEM Z TOB?! Ahoj,nie pozdrawiam i sry moderka za OT :*
_________________
"I freestyle my destiny, it's not written in pages"
 
 
Piechu


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2010-10-08, 00:00   

świder kto (i do kogo) był taki zajebisty żeby dzwonić do czyiś rodziców ? xD Niezła beka musiała być :) Nie na temat ale wybaczcie xD
_________________

 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-10-08, 00:12   

Granda nie kojarzysz? A kto dzwonił nie pamiętam, Pinki? Eric?

loxo mi przypomina zdeczka barneya jak zaczynał karierę w stsa:P, ba nawet stylem jazdy jak na debiutantów są podobni:D

Bierzcie sobie Jelenia gdzie chcecie, byle z daleka od sparty... już wolę słabonia na tym samym poziomie oglądać
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-10-08, 00:24   

Tylko Rafał Malczewski !
Gomólski może mu buty czyścić. ;/
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Loxo 

Dołączył: 01 Wrz 2010
Posty: 329
Skąd: asd
Wysłany: 2010-10-08, 00:44   

Świder napisał/a
Małolat-pierwszy i ostatni raz Ci odpisuje więc zapisz tą datę w kalendarzu. Ogarnij beret,że jeśli nie masz nic sensownego do napisania,to po prostu nie pisz,gdyż jak widzisz masz już kose z 3/4 forum,mimo,że jesteś tu raptem kilka dni. Nie jeden już był taki jak Ty i zaufaj mi,że nikt nie wytrzymał w pisaniu bzdur zbyt długo,gdyż w końcu nienawiść użytkowników tego forum zawsze zwycięży :faja: Zresztą w razie dalszych kłopotów z Tobą zawsze można zadzwonić do Twoich rodziców tak jak to pewnego pięknego dzionka miało miejsce z pewnym podobnym do Ciebie osobnikiem;] Tak czy inaczej,młody jeszcze jesteś i trzymam za Ciebie kciuki abyś jeszcze zmądrzał a tym czasem umyj się,pomódl i idz spać a rano przed szkołą ładnie mamie podziękuj za śniadanie i daj buziaka na dobranoc 8) Tak jak mówiłem,więcej Ci nie odpisze,więc miłego jechania po mnie Twoim kolejnym jednozdaniowym pozstem,bo nie sądze,iż w tak krótkim okresie czasu uda Ci sie wydorośleć tak czy inaczej JESTEM Z TOB?! Ahoj,nie pozdrawiam i sry moderka za OT :*


Hahahaha po raz 1 przeczytałem twoje wypociny jak zadzwonisz do mojej starszej ? może mam ci jeszcze nr podać pompa w ciul z cb gościu piszesz bzdury i sam ogarnij beret łach mam z tego posta :lol2: .
 
 
Billy 


Wychowanek klubu: Hungry Hippos
Debiut w lidze: 05
Wiek: 29
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 331
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2010-10-08, 09:02   

Dajcie mu warna i będzie spokój :]
_________________

 
 
Mike 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 571
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-10-08, 09:03   

Panowiee moderatorzyyyy, jest chyba idealna okazja dać odpocząć loxo od forum ;) .

Co do Gomólskich, to Adrian faktycznie rozmienił się na drobne, a szkoda, bo pamiętam jak jeździł na naszym torze w 2007. Co do Kacpra, to nie wnikam, czy ma się za gwiazdę, czy imprezuje przed meczami itd... Faktem jest, że póki co to jeden z czołowych juniorów w Polsce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna