Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w regulaminie
Autor Wiadomość
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2012-09-03, 11:10   Zmiany w regulaminie

Witam,

Zmieniłem pkt odnośnie STS TV na
Cytat
Sędzia zawodów jest zobowiązany do udostępnienia miejsca na serwerze (w roli widza) dla STS TV tylko po wyrażeniu zgody obu trenerów.


oraz usunąłem przepis o WO po tym jak sędzie nie udostępni miejsca na speca.
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Karolek 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 04
Wiek: 29
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 3288
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-09-03, 12:24   

No i git :]
_________________
Sezony:
04' Young Lions (II liga) [awans]
05' Hungry Hippos (II liga) [awans]
06' Fast Wolves (II liga)
07' Klub Motorowy Ostrów (Ekstraliga)
08' Monster Racing Team (II liga) [awans]
09' Monster Racing Team (I liga)
10' Monster Racing Team (I liga)
11' Monster Racing Team (I liga)

Sezon 12':
LO: Never Die (I liga)
LM: GKM Grudziądz (Ekstraliga LM)
 
 
Piechu


Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2012-09-03, 14:33   

Gówno nie git Amatorkę odwalacie ;]
_________________

 
 
sanrajss 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Debiut w lidze: 08
Wiek: 29
Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 510
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-09-03, 15:31   

na puchary TV powinna byc dozwolona, i tak 80 % druzyn chce byc transmitowana ;]
_________________

 
 
Matizg 


Wychowanek klubu: Mister Speedway
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1023
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-03, 16:06   

Zróbcie listę jakie kluby chcą transmisji z ich meczów i po sprawie, nie będzie wpadek jak wczoraj.
 
 
santi 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 06
Wiek: 33
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1800
Skąd: Toruń
Wysłany: 2012-09-03, 16:15   

itak STS TV po połowie sezonu znów padnie :crazy:
_________________

 
 
Matizg 


Wychowanek klubu: Mister Speedway
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1023
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-03, 16:19   

Wiadomo, streaming opłaca się wtedy kiedy posiada się ~300 osób, wtedy możesz starać się o partnerstwo z twichem, który daje ci bzdetne reklamy, które przy 1 h transmisji dają dobry dochód i tutaj się dziwie ze komuś to chce się robić dla tak mizernej publiki w okolicach 25 osób ;-) Ale życzę powodzenia, mi nie wyszło może wyjdzie Piechowi.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-03, 17:16   

santi napisał/a
itak STS TV po połowie sezonu znów padnie :crazy:


Że kiedy? :D
Bądź co bądź - Kaskaderzy Apokalipsy oficjalnie bojkotują STS_TV przez minimum 3. kolejki ligowe, za zrobienie nas w chuja w poprzednim sezonie. Po 3. kolejkach i tak już TV nie będzie, więc dalszy bojkot nie jest na razie brany pod uwagę ;)
 
 
DaVe 


Wychowanek klubu: KM Ostrów ;)
Debiut w lidze: 03
Wiek: 41
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1285
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-09-03, 17:16   

Widocznie on to robi dla sts`a a nie dla zysku. Taka mała różnica ;-)
_________________
\o/
 
 
Machu 


Wychowanek klubu: KKŻ Krosno
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1199
Skąd: Krosno
Wysłany: 2012-09-06, 13:38   

Najpierw wielki nacisk ,że każdy musi wpuścić tv, teraz nagle wielka zmiana ? Dlaczego bo jedna osoba miała niby przez to lagi :lol: ? Najpierw nie dostał bana za multikonto , teraz pod niego zmiana regulaminu. Ciekawe podejście :roll:
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-06, 14:28   

Jaka jedna, jaka jedna. Więcej osób miało ten problem.
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-09-06, 14:44   

Machuj biedaczek dalej rozpacza. :D
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Keslej 


Wychowanek klubu: Fast Wolves
Debiut w lidze: 04
Dołączył: 19 Maj 2009
Posty: 1411
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-09-06, 14:55   

Co nie zmienia faktu, że dalej nie ma żadnych argumentów iż TV powoduje lagi. :)
_________________

 
 
Matizg 


Wychowanek klubu: Mister Speedway
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1023
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-06, 14:57   

Są lagi i tyle - mówią to osoby, które nigdy nie streamowały niczego. No ale tak jest jak mówią to osoby, które nie znają się kompletnie na e-sporcie i streamingu jego.. Tak dla przykładu gry SC2 streamuje nie raz 12 obsów - gra wymagania ma dużo większe a lagi? = brak. I skończcie temat lagów bo pierdolicie bez sensu.
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-06, 16:52   

NIE MA LAGÓW PRZEZ TV NOSZ KURWA MAĆ...
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2012-09-06, 17:25   

Kozioł napisał/a
NIE MA LAGÓW PRZEZ TV NOSZ KURWA MAĆ...


Chyba nie zrozumiałeś ironi Matiego koźle:)

Cytat
Są lagi i tyle - mówią to osoby, które nigdy nie streamowały niczego.


Tzn, że osoby które nic nie streamowały huja wiedzą;p
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Kozi 


Pomógł: 2 razy
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 4156
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2012-09-06, 20:55   

Mój post odnosi się do tych bałwanów, co płaczą nad TV.
_________________
15 TYSIĄCY GARDEŁ - JEDEN CEL, FALUBAZ MA PANOWAĆ OD TATR PO HEL !
 
 
DeBoer 


Wychowanek klubu: KMO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 41
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 1375
Skąd: Ostrów Wlkp. /Brighton
Wysłany: 2012-10-02, 11:34   

Kolejna zmiana:
Cytat

Art. 9
Trenerem i zastepcą Trenera mogą być tylko zawodnicy danej druzyny. (w wyjątkowych przypadkach, tylko po akceptacji wniosku przez Kierownika Ligi, trenerem może zostać, ktoś z poza drużyny).
_________________
Pozdrawiam
DeBoer
 
 
Lelu


Wychowanek klubu: Gold Team
Debiut w lidze: 02
Wiek: 33
Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 753
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-17, 23:55   

Nie tak dawno doszło w drużynie przeze mnie prowadzonej, do sytuacji w postaci "wykradnięcia toru". Wiem, że dla niektórych jest to zwykłe frajerstwo w naszym wykonaniu. Ale mi na prawdę nie zależy, aby nasz kanał treningowy był chroniony przez jakieś szyfry itp. Według mnie osoba, która się tego dopuszciła jest zwykłym złodziejem i frajerem. Mam nadzieję, że w SMD był to tylko jednostkowy przypadek, dlatego wraz ZiGim doszliśmy do dżentelmeńskiego porozumienia, że w powtórzonym spotkaniu z nami, Haszyszowego już nie zobaczymy. Jednak uważam, że takie zachowanie powinno się tępić. Jest to jawne wykroczenie psujące tę grę, które powinno być regulowane w regulaminie ligi(co dotąd nie jest). Stąd moja propozycja jego zmiany. Jako, że nie jestem ekspertem prawnym, to nie mam nic przeciwko obróbce moich postulatów. Byleby ta kwestia została uregulowana, w jak najsurowszy sposób dla jednostek się ich dopuszczających.

Art. 1 ust. 2
6. "Kradzież toru" - należy przez to rozumieć działalność, która ma na celu zdobycie toru gospodarza najbliższego spotkania przez członków drużyny zainteresowanej danym torem.

Art. 33(nowy. Następne artykuły dalsza numeracja)

"Jeżeli zawodnik, który nie jest gospodarzem danego spotkania wtargnie na serwer drużyny gospodarzy lub w jakikolwiek sposób dopuści się procedury "wykradnięcia toru" jest zawieszony w zawodach, w których się danego przewinienia dopuścił na okres jednego roku kalendarzowego. Natomiast drużyna, w której składzie był dany "gracz" otrzymuje upomnienie. W wypadku wystąpienia większej ilości upomnień wśród zawodników danego zespołu, ta drużyna otrzymuje jeden punkt ujemny oraz za każdy kolejny incydent, kolejne dwa punkty ujemne".

Proszę o rozpatrzenie tego problemu.
Lelu
 
 
Kaspi 


Wychowanek klubu: Crazy Devils
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 215
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2012-11-18, 01:33   

Jako trener Crazy Devils czuję się w tej sytuacji poniekąd wezwany do tablicy, bo sprawa 'wykradania torów' była w tym sezonie przez pewien czas wiązana z moim klubem. W tej sytuacji chciałbym, jako przedstawiciel całego Crazy Devils, wyrazić pełne poparcie dla tej inicjatywy i zawarcia tej kwestii w regulaminie na przyszły sezon, niekoniecznie w dokładnie takiej wersji - to pozostawiam już Prezesom. W każdym razie chodzi o to, by zapis poruszający tę tematykę w ogóle się pojawił, bo my jako klub zawsze staraliśmy się być uczciwi względem siebie i przeciwników, a wszelkie przejawy nieuczciwości, takie jak wykradanie torów, powinny być naszym zdaniem karane. To pozwoliłoby na uniknięcie wszelkich nieporozumień, często także niesłusznych oskarżeń, ale i również na ukaranie zawodników, którzy nie zawsze zachowują się w odpowiedni sposób dla mimo wszystko sportowej rywalizacji, tyle że przed ekranem komputera :)
_________________
08: Crazy Devils (II liga)
09: Crazy Devils (II liga)
10: Crazy Devils (I liga)
11: Crazy Devils (eliga)
12: Crazy Devils (eliga)
 
 
Rudolf 


Wychowanek klubu: Atomic Team
Debiut w lidze: 00
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 2576
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-11-18, 11:14   

Nie jestem pewien ale chyba kiedyś już był przepis o wykradanie torów w regulaminie, albo przynajmniej tak mi się wydawało, że on nadal jest. Jestem więc zdziwiony,że ktoś go usunął.
_________________
PRT
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 04
FZG
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 09 , DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 10
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 14
DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI STS 30
DRUŻYNOWY V-ce MISTRZ POLSKI STS 31

 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-11-19, 12:43   

Jak już jesteśmy przy regulaminie i zmianach to po raz 3921 podrzucę temat: wykluczenie za "blokowanie" w zawodach indywidualnych. Wiele się o tym mówi to może coś jednak w tym kierunku należy w końcu zrobić? :wink:
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2685
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-19, 14:29   

Speedwayfan napisał/a
Jak już jesteśmy przy regulaminie i zmianach to po raz 3921 podrzucę temat: wykluczenie za blokowanie w zawodach indywidualnych. Wiele się o tym mówi to może coś jednak w tym kierunku należy w końcu zrobić? :wink:


Tutaj jestem przeciwko. Dlaczego zawodnik jeśli może i chce, to ma nie pomóc koledze z drużyny? Albo nawet sobie, kiedy przed biegiem wie, że na mecie musi być o np. 2 pozycję wyżej niż dany zawodnik. Może również w ten sposób "wyeliminować" sobie groźniejszego rywala, wpuszczając go w trawę. W indywidualnych każdy jedzie na swój rachunek i to jego sprawa czy chce pomóc czy nie, a jak ktoś sobie nie potrafi poradzić z blokami to już jego problem. Natomiast karałbym takie zachowania jak to co zrobiło TSCR na finale MPPK, gdzie ewidentnie "sprzedali" ostatni bieg, byle tylko BW nie zdobyło złota. Podlegać jakiejś karze powinno także nie stawianie się drużyn na turnieje oficjalne (MPPK, DPLM), np. odjęciem w ligowej tabeli 1 dużego punktu.
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-11-20, 18:59   

Domin napisał/a
Speedwayfan napisał/a
Jak już jesteśmy przy regulaminie i zmianach to po raz 3921 podrzucę temat: wykluczenie za blokowanie w zawodach indywidualnych. Wiele się o tym mówi to może coś jednak w tym kierunku należy w końcu zrobić? :wink:


Tutaj jestem przeciwko. Dlaczego zawodnik jeśli może i chce, to ma nie pomóc koledze z drużyny? Albo nawet sobie, kiedy przed biegiem wie, że na mecie musi być o np. 2 pozycję wyżej niż dany zawodnik. Może również w ten sposób wyeliminować sobie groźniejszego rywala, wpuszczając go w trawę. W indywidualnych każdy jedzie na swój rachunek i to jego sprawa czy chce pomóc czy nie, a jak ktoś sobie nie potrafi poradzić z blokami to już jego problem. Natomiast karałbym takie zachowania jak to co zrobiło TSCR na finale MPPK, gdzie ewidentnie sprzedali ostatni bieg, byle tylko BW nie zdobyło złota. Podlegać jakiejś karze powinno także nie stawianie się drużyn na turnieje oficjalne (MPPK, DPLM), np. odjęciem w ligowej tabeli 1 dużego punktu.


W indywidualnych na tak wykluczeniom.
Na drużynowych typu MPPK itd. zdecydowanie nie:)
 
 
icee 


Wychowanek klubu: WBR
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 1082
Skąd: Leszno
Wysłany: 2012-11-20, 19:53   

Co sprzedali? Laga dostaliśmy ziomek.. i żebym ja tutaj nie musiał zaraz Ciebie ukarać.

Jak Ty nie wiedziałeś co to STS to ludzie już się podkładali w zawodach, a teraz wielce nowe regulaminy będziesz pisał.

Podbijam DaDi'ego.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna