Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Rady STS
Autor Wiadomość
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 20:10   

Czy rada , patrzac na nowe dowody i okolicznosci pojemnie sie rozpatrzenia odwolania ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-04-22, 20:17   

Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich traci chwilowo kontrolę nad motorem.


Cytat
Czyli o teleporcie mówimy kiedy następuje odbicie co najmniej dwóch zawodników od siebie, zgodnie z definicją teleportu.


Wybiórczość nie powinna mieć miejsca. Wg Ciebie bierzesz pod uwagę co jest zapisane do przecinka - co już na samym wstępie należy traktować jako złe założenie.

Czyli o teleporcie mówimy kiedy następuje odbicie co najmniej dwóch zawodników od siebie oraz którykolwiek z biorących udział w odbiciu zawodników straci kontrole nad motorem.

Zauważyłeś różnice ?

wg Ciebie definicja brzmi.

Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników.


Cytat
Wróćmy do najważniejszego, czyli opisu kiedy sędzia główny zarządza powtórkę:

W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na
pierwszym łuku.


tutaj się zgadza dokładnie jest tak

• W wyniku Teleportu jeden lub większa liczba zawodników wpadnie w trawę lub w bandę na pierwszym
łuku


Ale aby móc zastosować ten zapis sędzia musi wiedzieć co to jest teleport i tutaj jest konflikt bo Rob nie mieści się w definicji Teleportu patrz powyżej.

Cytat
W wyniku teleportu, czyli jeżeli teleport co najmniej dwóch graczy spowodował to, że dowolny gracz wpadł w trawę lub bandę na pierwszym łuku - niezależnie czy to akurat on otrzymał tp czy W WYNIKU TELEPORTU innych graczy wpadł.


Znowu konflikt bo teleport występuje wtedy gdy patrz definicja i to co po przecinku. Rob nie miał Teleportu a więc nie można stosować ART 12.

Cytat
Jeżeli miałoby to być rozpatrywane według waszego myślenia, to punkt regulaminu brzmiałby następująco:

Sędzia Główny zarządza powtórkę biegu w pełnym składzie, gdy:
Jeden lub większa liczba zawodników w wyniku OTRZYMANIA Teleportu wpadnie w trawę lub w bandę na pierwszym łuku.


Prościej się rozpisać nie da.
Podsumowując:
Jest różnica pomiędzy:
a) W wyniku teleportu
b) W wyniku otrzymania teleportu
W sytuacji a) liczą się sytuacje pośrednie, kiedy zawodnik nie otrzymał tp, ale w wyniku tp innych graczy wpadł w trawę lub bandę na pierwszym łuku.
W sytuacji b) liczą się jedynie sytuacje bezpośrednie, w których to zawodnik wpadający w trawę lub bandę na pierwszym łuku dostaje tp.


Mnie nie interesuję werdykt i jego rozpatrywanie na sposoby tylko to co jest napisane w regulaminie. Skoro komisja ma korzystać z regulaminu podejmując decyzje to niech podejmuje na jego podstawie.

Sam widzisz, że jest błąd w regulaminie popraw go w definicji teleportu daj jako komunikat Rady i sprawa załatwiona werdykt podtrzymany. Niech ma to oparcie w regulaminie a nie w domysłach czy sposobie myślenia komisji (OPCJA 1).

1. Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich wjechał lub spowodował wjechanie w trawę/bandę zawodników biorących udział w biegu.


lub

2. Teleporcie - należy przez to rozumieć odbicie się od siebie dwóch lub większej ilości
zawodników, w wyniku którego którykolwiek z nich wjechał trawę/bandę.


Punkty regulaminu nie mogą być odczytywane do połowy lub tylko interesująca nas cześć, musi być pod uwagę brany cały podpunkt.
_________________

 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2021-04-22, 21:05   

Pikey serio ? Dobrze, że się nie pomyliłem w paincie i nie obróciłem jednego motorka tak, że jedzie tyłem... Myślisz, że nie mam co robić tylko screeny przerabiać ? Nawet nie screeny, tylko zdjęcia z telefonu, bo nawet nie chciało mi się kombinować, żeby ogarnąć kompa do robienia screenów w grze. Jak komuś się nudzi to polecam w aparacie telefonu ustawić serię zdjęć i samemu sobie sprawdzić, jak to wygląda klatka po klatce.

Domin, o jakich nowych dowodach piszesz ? Od powstania protestu po dziś dysponujemy tą samą powtórką, rozpatrujemy ten sam protest, analizujemy dokładnie tą samą sytuację. Nie wiem co nowego można było tutaj dodać. Różnica od początku jest taka, że niektórzy szukali szeregu okoliczności, aby protest okazał się do przyjęcia, a reszta ludzi, bo nie mówię tu o komisji, obejrzała powtórkę i była wręcz przekonana, że komisja podejmie jedyną słuszną decyzję o odrzuceniu protestu.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-22, 23:36   

Panowie radni. Jest tutaj zadanych pare pytań, a z racji iż jesteśmy w dzisle pytań do rady , społecznosc oczekuje zasadnych odpowiedzi. Czy doczekamy sie ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-23, 13:09   

Witam , przypominam się.

Zaba co jest z tobą? Odwagi brak by odpowiedziec na niewygodne pytania?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-04-23, 15:56   

No właśnie. To dział pytań do Rady STS, a nie dyskusji z Radą STS. Na wszystkie pytania, które się przewijały i je zauważyłem pomiędzy m.in. twoim spamem, odpowiedziałem.
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-23, 17:08   

To jeszcze jest duzo niezauwazonych
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-23, 18:02   

Czy w obliczu odbytej tutaj , burzliwej dyskusji , wyjasnienia definicji teleportu , przedstawienia nowych dowodow w postaci filmu i screenow , rada przyzna się do wydania błędnego werdyktu i go zmieni?

Proszę o sensowną i konkretną odpowiedz
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-24, 15:28   

Przypominam pytanie , aby gdzieś nie umknęło.

Pytanie nr 1.
Michu napisał/a
Czy w obliczu odbytej tutaj , burzliwej dyskusji , wyjasnienia definicji teleportu , przedstawienia nowych dowodow w postaci filmu i screenow , rada przyzna się do wydania błędnego werdyktu i go zmieni?

Proszę o sensowną i konkretną odpowiedz


Jednocześnie zaznaczam iż tzw. ''Rada STS" nie jest prywatnym folwarkiem paru osób . Zadając pytanie w odpowiednim dziale , domagam się udzielenia odpowiedzi przez jej członków. Zasłanianie się przez członka rady ( i o dziwo prezesa ligi) stwierdzeniami iż nie widziało się częsci pytań z uwagi na rzekomy spam , podważa kompetentność tejże osoby oraz sprawia iż rada jako całość traci poważanie w środowisku sts'a

Pytanie nr 2.

Czy Domin z racji zajmowanego stanowiska ( prezes ligi) powinien być członkiem komisji do spraw protestów ,gdyż rodzi to obawy , że mając decydujący głos może znacząco wpływać na jej werdykty ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
dk9 

Wychowanek klubu: brak
Debiut w lidze: 26
Wiek: 27
Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 78
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 2021-04-24, 20:15   

Jako członek Rady nie poczuwam się do zabierania głosu, gdyż owa sprawa dotyczy również mnie jako zawodnika Stal Gorzów
dk9
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 560
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-04-24, 23:03   

Michu napisał/a
Przypominam pytanie , aby gdzieś nie umknęło.

Pytanie nr 1.
Czy w obliczu odbytej tutaj , burzliwej dyskusji , wyjasnienia definicji teleportu , przedstawienia nowych dowodow w postaci filmu i screenow , rada przyzna się do wydania błędnego werdyktu i go zmieni?

Proszę o sensowną i konkretną odpowiedz


Rada nie ma do czego się przyznawać, bo werdykt został wydany przez komisję ds. protestów.
Temat z pytaniami do rady to też nie miejsce na wrzucanie 'nowych dowodów', które miałyby być przez nas rozpatrzone.
Gorzowianom przysługuje możliwość odwołania się od werdyktu komisji i skoro już mają te nowe dowody i uważają, że werdykt jest błędny, a te nowe dowody mogą wpłynąć na zmianę werdyktu to niech złożą poprawnie protest.

Michu napisał/a
Pytanie nr 2.

Czy Domin z racji zajmowanego stanowiska ( prezes ligi) powinien być członkiem komisji do spraw protestów ,gdyż rodzi to obawy , że mając decydujący głos może znacząco wpływać na jej werdykty ?


A dlaczego miałby nie być? Jest doświadczonym graczem, który razem z pozostałymi członkami komisji od dłuższego czasu pracuje przy wydawaniu werdyktów. Jego pozycja prezesa w żaden sposób mu nie pomaga w tej komisji, tak samo jak inni członkowie jest wyłączany z głosowania w przypadku, gdy sprawa dotyczy jego drużyny, a gdy już głosuje to jego głos nie 'waży' więcej ze względu na to, że jest prezesem. Tak więc każdy z członków komisji może mieć decydujący głos, wszystko zależy od tego, kto i jak zagłosuje w danej sprawie. Możesz oczywiście mieć swoje zdanie i obawy co do obiektywności któregoś z członków komisji, ale myślę, że żaden z nich (w tym Domin) nie dają takich powodów żeby przypuszczać, że ich głosy podyktowane są czymś innym niż obiektywną oceną protestu.
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2021-04-25, 06:22   

Kajbel napisał/a
Rada nie ma do czego się przyznawać, bo werdykt został wydany przez komisję ds. protestów.
A jak wiemy 2/4 grona z rady jest w komisji ds. protestów tym samym historia zatacza koło :devil: . Na dodatek odwołanie, które pisał Sensity jest przez Was odrzucone z pizdy, już nawet nie wspomnę pewnie, że połowa przeczytała to a połowa olała kompletnie.

Jednak, żeby nie było to mam pytanie!
Co z prowadzeniem FanPage na facebooku? dlaczego rada nie poszukuje ludzi na to stanowisko?
Ładnie się zapowiadało... ale jak to mówią młodzi ludzie masakracja.
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2021-04-25, 09:08   

Dziękuję Kajbel za odpowiedz. Jak widać można rozsądnie odpowiedzieć.

Dział V
Odwołania
Art. 32
1. Postępowanie w sprawie naruszenia Regulaminu podejmowane jest "na wniosek" lub "z urzędu".
Postępowanie "z urzędu" wszczynane jest przez Radę Ligi po uzyskaniu informacji o naruszeniu
Regulaminu. Postępowanie "na wniosek" wszczynane jest przez Komisję ds. protestów, którą tworzą
wybrani przez Radnych.

Pytanie , czy rada ligi nie powinna " z urzędu" wszcząć postępowania gdyż uzyskała informacje o naruszeniu regulaminu ?
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Adam 

Wychowanek klubu: Broncos Squad
Debiut w lidze: 02
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1933
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-05-15, 00:16   

Witam. Mam pytanie. Czy Administratorzy forum widzą wyniki głosowania/licytacji torów na IMP na bieżąco ?
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-05-15, 15:47   

Nie. Wszelkie licytacje widzimy tak jak wszyscy, czyli na koniec głosowania.
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2021-05-27, 12:33   

Witam,

W zawiązku z wtorkowymi emocjami związanymi z ligą miast mam kilka pytań do rady, ale i alternatywny program, w razie by innych dotknęły problemy techniczne takie jak nas.

To może zacznę od pytań:
Czy z związku z regularnymi awariami strony, forum, nie działającymi programami, czego konsekwencją jest brak możliwości rozegrania sprawnie meczu, rada ma jakiś plan naprawczy ?
Bo wybaczcie, ale nie każdy ma czas siedzieć 3 godziny przed komputerem, by w 2 godziny pojechać 5 biegów (miały być 2 mecze, ale niestety stronka i forum padła na dobre. Ożyły dopiero po wyjściu Wrocławian ze slacka), a w międzyczasie poczytać od "kolegów" z Wrocławia, że jest wieśniakiem itp. Domyślam się, że żużlowi kibice sukcesu mają ogromny ból dupy z powodu tego, że to Unia Leszno dominuje w ostatnich latach na żużlowych arenach, ale próba dowartościowania siebie, poprzez ubliżanie innym nie jest dobrym rozwiązaniem. Tym bardziej, że nie mamy już po 13 lat. Ale nie o tym...
Dlaczego rada nie jest otwarta na pomoc innych ? Słyszałem, że padła propozycja ze strony jednego z graczy załatwienia sponsora, bądź pokrycia części kosztów utworzenia nowej strony. - jeśli to plotka to proszę ją zdementować.

A teraz zgodnie z tym, o czym pisałem na początku. W poniższym linku zamieszczam program excelowski, w razie kogoś również dotknęły by problemy ze stroną i botem w trakcie meczu, a w przeciwieństwie do nas, nie miałby tyle cierpliwości i czasu.

https://www65.zippyshare.com/v/MGPjkYFO/file.html

Nie jest on jakoś szczególnie rozbudowany, ale pozwoli w dosyć sprawny sposób przeprowadzić mecz w miarę szybko. Krótka instrukcja obsługi:
- wpisując zawodników w tabelkach Goście i Gospodarze, program uzupełnia nam się automatyczne (wiem, że to gospodarze powinni być po lewej, goście po prawej, ale za późno odnalazłem ten błąd).
- jeśli chodzi o uzupełnianie punktów, niestety trzeba je wpisywać ręcznie zarówno w programie jak i w górnej tabelce (w celu usprawnienia meczu można to zrobić po zakończeniu)
- jeśli chodzi o wynik, uzupełnia się on automatycznie po wpisaniu punktacji poszczególnych zawodników w danym biegu.
- wpisując punkty graczy w tabeli biegowej nie używajmy literek, ponieważ program się wysypie. Wpiszmy 0, a w wierszu gdzie jest miejsce na zmianę dopiszmy sobie np. w.
- to samo co powyżej dotyczy bonusów. Uzupełniając ten program do bota, jak już wszystko zadziała, bonusy uzupełnią się samoistnie. Jeśli wpiszemy 1* to niestety nie podliczy nam tego punktu zarówno w programie jak i przy wyniku poszczególnego gracza.

Mam nadzieję, że program się nie przyda, ale warto mieć alternatywę w razie awarii.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
dk9 

Wychowanek klubu: brak
Debiut w lidze: 26
Wiek: 27
Dołączył: 09 Kwi 2020
Posty: 78
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 2021-05-30, 02:18   

m4te0 napisał/a
Dlaczego rada nie jest otwarta na pomoc innych ? Słyszałem, że padła propozycja ze strony jednego z graczy załatwienia sponsora, bądź pokrycia części kosztów utworzenia nowej strony. - jeśli to plotka to proszę ją zdementować.


Jest to prawda, bo sam tę propozycję rzuciłem. Z tego co usłyszałem, zrobienie lub ulepszenie strony może być skomplikowane...
 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2021-05-31, 19:28   

Prawdę mówiąc do mnie taka informacja nie dotarła. Ale sprawa jest w zasadzie prosta. Podejrzewam, że koszt solidnej strony plus wszystkie kwestie techniczne związane z przenoszeniem historii itp. to prawdopodobnie co najmniej kilka tysięcy złotych, a wypadałoby mieć jakąś górkę w razie koniecznych extra wydatków. W mojej opinii leży to poza naszym zasięgiem. Sts jest grą darmową, udział w lidze też jest bezpłatny, więc rada nie dysponuje żadnym budżetem. Sam z kolei byłem odpowiedzialny za finanse przez kilka sezonów i wiem jak to wygląda. Ze zbiorek na serwer i bieżące wydatki udawało się zbierać po około dwie stówy, umówmy się zatem - to jest kropla w morzu.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2984
Skąd: Leszno
Wysłany: 2021-06-18, 20:10   

Witam,

Mam pytanie odnośnie meczu Leszno - Toruń w 1 Lidze LM. Mianowicie wczoraj ustalono, że w przyszłym sezonie będzie tylko jedna liga LM bądź nawet całkowita zmiana systemu. Czy w związku z tym jest sens jechania finałowego dwumeczu w pierwszej lidze? Rozmawialem z Bravo i Zaba i w sumie są też zdania, że można to odpuścić. Ale składam pytanie oficialnie bo nie chce mieć w/o czy Ujemnych pkt. Jak trzeba to oczywiście to pojedziemy. Pozdro
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-06-21, 16:27   

Prawda jest taka, że przewidywanie w tym momencie czy będzie jedna liga LM czy dwie, to wróżenie z fusów. O tym dowiemy się na koniec zgłoszeń do sezonu '29, więc radzę odjechać ten finał.
 
 
Animal 

Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2021-11-02, 21:57   

Cytat
Rada STS po zapoznaniu się z protestem oraz argumentacją złożonego przez Agerotha (1/2 IMP gr. B) odwołania od werdyktu 3/29 Komisji ds. protestów, niejednogłośnie postanowiła przyjąć odwołanie i zweryfikować wynik biegu nr 3, zgodnie z wynikami jego powtórki oraz biegu dodatkowego.


Czyli kolesiostwo i ruchanie młodszych stażem graczy cały czas w modzie. Później dziwota, że ludzie od gry odchodzą.

Do rzeczy. Chciałbym się zapytać szanownej rady, co się zmieniło przez te dwa dni, że raz nie widziała TP a później widziała? I czy można prosić o odtajnienie głosowań? Chciałbym zobaczyć który a może którzy nagle dostali oświecenia. No chyba, że to decyzje zajebiście poważnej komisji są tajne i taki byle gracz jak ja nie powinien wiedzieć który "komisarz" się skurwił?

No chyba, że komisja obradowała w jakimś poszerzonym składzie to wtedy zrozumiem.
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 560
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-11-02, 23:11   

Przy protestach głosuje komisja ds. protestów, a odwołania rozpatruje rada.
 
 
Animal 

Wiek: 34
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 29
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2021-11-02, 23:30   

Yhm, czyli w takim razie mam rozumieć, że komisja ds. protestów gorzej zna się na protestach od rady, tak?
Jeśli tak, to po co istnieje taki twór jak komisja ds. protestów? Skoro i tak o wszystkim decyduje rada?

I kolejna sprawa Kajbel, nie dostałem odpowiedzi czy upublicznione zostaną głosowania.
 
 
Kajbel 

Wychowanek klubu: MGT
Debiut w lidze: 07
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 560
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-11-03, 08:25   

Nie uważam żeby komisja była zbędnym tworem, ale tak to zostało wymyślone i tak funkcjonuje również w życiu. Jeśli sie od jakiejś decyzji odwołujesz to zazwyczaj patrzą na to przynajmniej w części inne osoby, bo jaki sens by miało odwołanie jeśli głos przy decyzji miały znowu te same osoby? Tak jak pisałeś sam wcześniej miałyby nagle zmienić zdanie, bo ktoś napisze żeby jeszcze raz zagłosować? Jak przeczytasz werdykt oraz komunikat z decyzja odnośnie odwołania to obie decyzje były niejednoglosne, co świadczy o tym, ze to trudna sytuacja do oceny i każdy kto głosował miał swoje zdanie na ten temat.

Co do samych glosowan - myśle, ze to Domin z komisja by musiał ustalić czy wyniki ich głosowan maja być jawne czy nie. Ja do komisji nie należę, ale w przypadku gdy rada głosuje nad jakimś odwołaniem to mi to bez różnicy czy ludzie będą wiedzieli jak głosowałem czy nie.
 
 
Marian 


Wychowanek klubu: Falubaz Squad
Debiut w lidze: 00
Wiek: 36
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 479
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2021-11-03, 17:09   

Prościej będzie wywalić TP z regulaminu i traktować to jako pech jak w żużlu defekt
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna