Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Rady STS
Autor Wiadomość
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-28, 14:37   

Przede wszystkim, meczami zaległymi miał zajmować się Kaczy. Jak to było pilnowane każdy widzi - nie było w ogóle. Trzeba będzie jakoś to upchnąć.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-05-28, 15:07   

Czy i kiedy zostanie ogarnięta tabela ekstraligi? Nasz mecz z MRT wpisany od prawie miesiąca pod tabelą, a w tabeli ni uja.
_________________

 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-05-28, 17:11   

Vodecka napisał/a
Czy i kiedy zostanie ogarnięta tabela ekstraligi? Nasz mecz z MRT wpisany od prawie miesiąca pod tabelą, a w tabeli ni uja.


Trzeba zgłaszać niedodane mecze, bo skąd możemy wiedzieć, że akurat X mecz się nie dodał? Wiemy, że wczorajsze się nie dodały, ale pozostałe myślałem, że są dodane. Stronka coś zamula, nie wiem dlaczego samo nie dodaje.
_________________
KAMOON !
 
 
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2019-05-28, 17:15   

Dokładnie zarówno punkty w tabeli jak i statystyki indywidualne z meczu z MRT nie zostały uzupełnione. A nie gadaj Kapi, że o tym nie wiesz bo jeszcze sam się mnie pytałeś czy wiem którego meczu nam nie liczy tabela. Pozdro!
_________________
M@CI@$
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-05-28, 17:36   

siopek123 napisał/a
Dokładnie zarówno punkty w tabeli jak i statystyki indywidualne z meczu z MRT nie zostały uzupełnione. A nie gadaj Kapi, że o tym nie wiesz bo jeszcze sam się mnie pytałeś czy wiem którego meczu nam nie liczy tabela. Pozdro!


Czy ja powiedziałem, że nie wiem? Spytałem Cię czy wiesz którego Wam nie liczy, bo robiłem Z/Ztki, to sam nie wiedziałeś i odpisałeś "chyba tego...meczu", więc byłeś niepewny. Siopas kuurde, sam dobrze nie wiedziałeś, a teraz zgrywasz... Nie liczy Wam to wystarczy do nas napisać, a nie mieć pretensje... To jest automat, który też może zawodzić, a ja nie czuwam w tabeli i statach eligi i nie wiem czego nie policzyło. ;)
_________________
KAMOON !
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-05-29, 07:03   

Jako iż wczoraj zakończyła się runda zasadnicza Ligi Miast, kiedy można spodziewać się rozpiski rundy PO? Terminy gonią ;)
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-29, 13:37   

Mateo napisał/a
Jako iż wczoraj zakończyła się runda zasadnicza Ligi Miast, kiedy można spodziewać się rozpiski rundy PO? Terminy gonią ;)


Dzisiaj mniej/ więcej w ciągu najbliższej godziny.
 
 
Peterovsky 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 09
Wiek: 26
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 533
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2019-06-01, 10:05   

Czy baza torów na autoserverach jest aktualna? Przed ostatnim półfinałem GP Challenge zauważyłem, że na autoserverze nie da się dodać torów z folderu "Grand Prix '24". Serwer zwraca komunikat "Nieznany tor". Spróbowałem też odpalić bieg na Smoczyku, na którym były wprowadzane poprawki przy wyjściu tego moda i serwer zwraca komunikat "[Track hash does not match]". Sprawdziłem też tego Smoczyka na własnym serwerze i tam komunikat się nie wyświetla.

Dodam jeszcze, że w nazwach autoserverów jest nieaktualny link do strony, co może wprowadzać w błąd nowych graczy.
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2019-06-01, 11:57   

Potwierdzam! Ponadto chcę zauważyć, że na autoservach Kraków ma starą szatę graficzną
 
 
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2019-06-01, 14:38   

Dzięki Peter i Cece za uwagi, musimy to poprawić, bo Bullet widocznie nie naniósł poprawek w autoserwerach względem odświeżonego moda. :/ To duży problem generalnie, więc działamy żeby to poprawić
_________________
KAMOON !
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-06-02, 09:01   

Kapi, problem jest chyba już znany, bo kiedyś rozmawiałem z Dominem i tam był jakiś problem z podmianą tych torów na nowy mod (chociaż nie mam pojęcia jaki, poza czasem ewentualnie :P ). Tory sa chyba tak naprawdę sprzed dwóch sezonów.

Mam też tutaj prośbę do użytkowników i w sumie ewentualnie pytanie do Rady. Jeśli korzystacie z autoservów, a widzę, że robi to coraz więcej osób, pamiętajcie o ich resetowaniu, a w przypadku wyłączania mastera o jego ponownym włączeniu. Ja, jako typ bez możliwości stawiania serwa, korzystam z auto od momentu gdy Bullet udostępnił tę możliwość, ale ostatnio często zdarza się, że serwery "znikają". I kumam, że część graczy chce objechać w gronie znajomych więc podają IP i wyłączają mastera...jednak później często go nie włączacie i z 4 dostępnych serwerów zostają dwa i oba bez możliwości obsługi przez usera. Do tego nie robiąc resa, po zakończonym 15 biegu Waszych jazd, czy tym bardziej w trakcie, blokujecie tego autoserwa, bo nawet mając IP nie może na niego wbić nikt inny spoza obecnie zarejestrowanych na nim graczy - efekt tego jest taki, że autoservery, które powstały w zamyśle dla "świeżych" i ludzi z brakiem możliwości stawiania serwa coraz częściej są niedostępne.

I pytanie do Rady, gdyby prośba nie pomogła :P Wiem, że serwery są resetowane jakoś w nocy (chyba koło 4 czy coś, może ustawicie możliwość ich automatycznego resetowania po jakimś braku aktywności na serwerze? Inaczej niestety jeden "misiek" z drugim mogą wbić teraz we 4...nie resną, nie wyjdą (kwestia zablokowania jest też możliwa i zdarzała się przy włączonym masterze i braku resa) i serwer będzie przez cały dzień niedostępny dla innych.

Wiem, że to pierdoła może być, ale wierzcie mi, że jako korzystający z tego chyba najdłużej widzę, że od udostępnienia "ogółowi" danych na forum to zaczyna być coraz częstsze.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-06-05, 19:56   

Ipaq napisał/a
Vodecka napisał/a
Czy i kiedy zostanie ogarnięta tabela ekstraligi? Nasz mecz z MRT wpisany od prawie miesiąca pod tabelą, a w tabeli ni uja.


Trzeba zgłaszać niedodane mecze, bo skąd możemy wiedzieć, że akurat X mecz się nie dodał? Wiemy, że wczorajsze się nie dodały, ale pozostałe myślałem, że są dodane. Stronka coś zamula, nie wiem dlaczego samo nie dodaje.


[quote="Ipaq"]
siopek123 napisał/a
Dokładnie zarówno punkty w tabeli jak i statystyki indywidualne z meczu z MRT nie zostały uzupełnione. A nie gadaj Kapi, że o tym nie wiesz bo jeszcze sam się mnie pytałeś czy wiem którego meczu nam nie liczy tabela. Pozdro!


Ipaq napisał/a
Czy ja powiedziałem, że nie wiem? Spytałem Cię czy wiesz którego Wam nie liczy, bo robiłem Z/Ztki, to sam nie wiedziałeś i odpisałeś chyba tego...meczu, więc byłeś niepewny. Siopas kuurde, sam dobrze nie wiedziałeś, a teraz zgrywasz... Nie liczy Wam to wystarczy do nas napisać, a nie mieć pretensje... To jest automat, który też może zawodzić, a ja nie czuwam w tabeli i statach eligi i nie wiem czego nie policzyło. ;)


Z tym też trzeba czekać na łaskę Bulleta czy ktoś to może wreszcie wpisać? :ble:
_________________

 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-06-13, 23:27   

Czy możecie ogarnąć jakoś autoservy? Wiem, że mój post był "dawany" na FB dodatkowo, ale niestety nadal młotki je blokują...

Od ponad godziny na #3 jest bieg 11/11 i 4 grajków bo jakiś bystry znów nie resną...wczoraj było podobnie, czwarty jest na niewidocznym, a pozostałe nie mają obsługi jeśli się dobrze orientuję...można to jakoś ogarnąć? Przynajmniej sprawdzić w "zapisach", który mądry inaczej zostawia tak serwery i "zwrócić mu uwagę"?
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2019-06-13, 23:59   

Cyki napisał/a
Czy możecie ogarnąć jakoś autoservy? Wiem, że mój post był dawany na FB dodatkowo, ale niestety nadal młotki je blokują...

Od ponad godziny na #3 jest bieg 11/11 i 4 grajków bo jakiś bystry znów nie resną...wczoraj było podobnie, czwarty jest na niewidocznym, a pozostałe nie mają obsługi jeśli się dobrze orientuję...można to jakoś ogarnąć? Przynajmniej sprawdzić w zapisach, który mądry inaczej zostawia tak serwery i zwrócić mu uwagę?


Poszedł apel po raz kolejny na grupie FB.
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-06-23, 22:38   

Nie wiem gdzie się na to żalić, więc dalej tu :)

Luffy, gilly i zielonyyy (nie wiem czy to nicki z ofi), wyłączyli autoserva z mastera i oczywiście nie resnęli, bo i po chuj zapewne...koledzy bocili sobie Ostrów, może komuś się przyda, a prośba do Rządzących...możecie kolegów jakoś upomnieć? Dzięki
 
 
Skulek 


Wychowanek klubu: Speedway Racing <3
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1373
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-07-06, 14:37   

Kiedy można spodziewać się decyzji komisji w sprawie złożonego protestu?
_________________
04-09 SR
10-12 FFT
13-15 SR
16-27 WFT
28-??? FZG https://www.facebook.com/groups/1173832229302750/
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-07-06, 15:34   

Przed meczem rewanżowym będzie.
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-07-08, 18:51   

Kilka pytań
1. Od kiedy mniej więcej nowy sezon?
2. Będzie szykowany nowy mod ? (W sensie zmiana torów, chociaż 1/3)?
3. Czy jakieś nowości do ligi? (nowe rozgrywki lub zmiana w dotychczasowych)
4. Jakie plany na nowy sezon na ściągniecie nowych graczy?
5. Jak wyglądają obowiązki w radzie? Kto czym tutaj zarządza?

Pozdrawiam :crazy:
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-07-09, 15:34   

1. Standardowo wrzesień
2. Z tego co mi wiadomo to nie, ale w tej kwestii Zaba prędzej się wypowie, który odpowiada za moda.
3. Małe zmiany w LM, tego co się nie sprawdziło lub źle funkcjonowało.
4. Na ten moment nie ma opracowanej konkretnej strategii. Niewątpliwie będzie to dalsza ekspansja w social media.
5. W przerwie wakacyjnej szykują nam się roszady w Radzie STS i kiedy rozdzielimy zadania na poszczególne osoby.
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-09-02, 22:45   

Temat nie dotyczy bezpośrednio mnie, ale bardzo nurtuje mnie jedno pytanie. Dlaczego Pilanie nie mogą startować jako stranieri ?
Facebookowa odpowiedź nie do końca rozwiała moje wątpliwości, dlatego zapytam tutaj i pozwolę sobie na swoją analizę, do której jak najbardziej można się odnieść.

Regulamin pozwala na starty jako stranieri zawodnikom, której drużyna miała przynajmniej 6 klasyfikowanych graczy. Moim zdaniem Piła takowych posiada 5. A mianowicie:
Sklasyfikowani w LO:
- siopek123
- MrKuba
- Gospo
- SlowShoot
- ZielaQ

Dodatkowo 2 stranieri startujących w ubiegłych sezonach w barwach Polonii:
- ppysio (status wychowanka)
- bartos (status wychowanka)

Być może ja liczyć nie potrafię, ale pozwolę sobie raz jeszcze:
1. Siopek123
2. MrKuba
3. Gospo
4. SlowShoot
5. ZielaQ

Jeśli liczymy ppysio i bartosa jako Pilan, to nie dopuszczamy ROWu do startów, ppysio ma zakaz jazdy jako stranieri i zgodnie z regulaminem wszystko gra i buczy.
Natomiast jeśli Bartos jest trenerem ROWu Rybnik i pochodzi z tego miasta to jaki z niego wówczas Pilanin !?
Skoro ppysio bez najmniejszych problemów może podpisać kontrakt w ROWie to jaki z niego Pilanin !?
Gdzieś tu brakuje konsekwencji... Albo ppysio i bartos są Pilanami i nie mogą podpisywać nigdzie kontraktu jako stranieri (jak cała Piła), albo klasyfikowanych Pilan jest 5 i mogą startować jako stranieri. Czyż nie ?
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-09-04, 18:16   

Rozumiem, że jak się nie zrobi gównoburzy na forum i miloona postów i wyzwisk i placzów to nikt się nie uderzy w pierś i nie pójdzie po rozum do głowy?? Mówię o tym co pisał wyżej M4te0
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-09-06, 16:19   

Z Regulaminu i zasad Ligi Miast:

Domin napisał/a
- Minimum 6 wychowanków (macierzystych i ze statusem wychowanka) sklasyfikowanych w LO = brak możliwości jazdy jako stranieri przez wychowanków macierzystych


Od sezonu '25 miało być 5, ale w związku ze zmianą programu zdecydowałem o pozostaniu liczby 6.



Domin napisał/a
Liczba sklasyfikowanych zawodników w LO w danych drużynach:

6 - Polonia Piła *


Domin napisał/a
Wychowankowie macierzyści w wypisanych niżej klubach, nie mogą startować jako stranieri w przypadku braku zgłoszenia ich klubów do Ligi Miast:
Falubaz Zielona Góra
Start Gniezno
Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno
Polonia Piła


Jeżeli powyższe kluby nie zgłoszą się do rozgrywek, to ich wychowankowie macierzyści nie mogą startować w Lidze Miast '25.
 
 
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2019-09-07, 10:16   

Czegoś tutaj nie rozumiem. Skoro według tego zapisu ppysio=siopek to dlaczego ppysio może jeździć jako stranieri a pilanie nie :crazy: . Brakuje ludzi do jazdy a Ty jeszcze blokujesz nas. Po sezonie będzie znowu płacz, że drużyny jeździły w pięciu, co zaskutkuje powrotem do reformy...
_________________
M@CI@$
 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-09-18, 00:21   

Mam pytanie. Nie ma w lidze Orła, a ja jestem "wychowankiem" (z tego co się orientuje) Rybnika. Wysłałem kontrakt, pisałem na slacku (również do Jarka - zawodnika z Rybnika, który odpisał, że bartos jest w pracy i ogarnie pewnie później), pisałem również pw na forum, ale niestety bartos nigdzie nie odpowiedział - kontraktu też nie zaakceptował.

Zakładam, że chce objeżdżać ludzi, których ściągnął, albo po prostu jeździć ludźmi stricte z Rybnika (pytał przed sezonem czy będę jeździł - pisałem, że jeśli nie będzie Orła oczywiście tak, ale już w sezonie echo). Czy w związku z tym mam szansę na kontrakt w innej ekipie, czy tylko "banicja" dopóki się nie "odwidzi"?

Dzięki za informację.
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-09-18, 15:09   

Cyki napisał/a
Mam pytanie. Nie ma w lidze Orła, a ja jestem wychowankiem (z tego co się orientuje) Rybnika. Wysłałem kontrakt, pisałem na slacku (również do Jarka - zawodnika z Rybnika, który odpisał, że bartos jest w pracy i ogarnie pewnie później), pisałem również pw na forum, ale niestety bartos nigdzie nie odpowiedział - kontraktu też nie zaakceptował.

Zakładam, że chce objeżdżać ludzi, których ściągnął, albo po prostu jeździć ludźmi stricte z Rybnika (pytał przed sezonem czy będę jeździł - pisałem, że jeśli nie będzie Orła oczywiście tak, ale już w sezonie echo). Czy w związku z tym mam szansę na kontrakt w innej ekipie, czy tylko banicja dopóki się nie odwidzi?

Dzięki za informację.



Slack oraz forum to obecnie bardzo rzadko wykorzystywane źródło komunikacji. Slacka odwiedza się raczej tylko przy okazji zawodów, a z logowaniem na forum różnie bywa. Ja jestem codzienne, ale wiem, że są tacy, którzy przez cały sezon nie logują się na forum (szczególnie od kiedy jest podgląd bez logowania). Napisałem do Bartosa, więc możesz się spodziewać odpowiedzi z jego strony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna