Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania do Rady STS
Autor Wiadomość
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-03-19, 01:08   

Proszę o zmianę 2 trenera w MRT2 z Bobbiego na Marasa.

Ostatni raz Ci zamieniam tego 2 trenera, bo to już chyba Twoja 4 zmiana, bez jaj, nie będę co 2 tygodnie Ci zmieniał trenerów.
Ostatnio zmieniony przez Ipaq 2019-03-19, 10:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-03-19, 13:58   

Druga a nie czwarta.



/ Leci warn, bo już za dużo tego. To jest temat pytań do Rady, a nie wylewania swoich dywagacji czy zmian trenera.
Ostatnio zmieniony przez Domin 2019-03-19, 14:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2019-04-02, 16:06   

Domin napisał/a
Ageroth napisał/a
Ps. Chciałbym przy tym spytać się czy w przypadku gdy to przeciwnik wnioskuje o powtórkę czy czasem nie powinna być zachowana 1 odsłona biegu i to trener drużyny która zgłaszała pretensję do danego biegu, powinien pisać takowy protest ?



W programie zostaje wynik, który jest decyzją sędziego. Jeżeli sędzia uzna, że tp nie było, a któryś z trenerów (obojętnie który) wniesie o powtórkę biegu na rzecz protestu, to sędzia musi bieg powtórzyć, ale wpisać w program wynik pierwszej odsłony, którą uznał za poprawną.


Mam pytanie odnośnie tej odpowiedzi z ostatniego mojego protestu. Chodzi o to czy nie lepiej sprecyzować tego, która odsłona zostaje w programie w przypadku ewidentnej kontrowersji w danym biegu ? Odniosę się teraz do przykładu z wczorajszego meczu FZG z TSCR. Załóżmy że w 12 biegu, Boom jednak powtórzył by bieg i powtórka zakończyłaby się wynikiem 3:3. Mamy tutaj sytuację w której przy wpisaniu 1 odsłony drużyna przeciwna traci -4 i nie może zastosować taktycznej, a przy wpisaniu wyniku 2 odsłony może. Jednak według tego co Domin mi napisał to sędzia decyduje, która odsłona znajduje się w programie, przez co moim zdaniem może dojść do kombinowania z wynikiem. Powtarzamy bieg, kończy on się rezultatem 3:3. Jednak w tej sytuacji sędzia uznaje że zostawi 1 odsłonę wyścigu. Drużyna przeciwna nie może w 13 biegu zastosować podwójnej taktycznej, a ponadto może pójść protest, który może zweryfikować im korzystny wynik z biegu 12 i jeszcze bardziej zwiększyć np rozmiar porażki co przy powiedzmy PO i bliskim wyniku dwumeczu może tylko kusić potencjalnych sędziów do takich "sztuczek".

Ps. W statystykach z LM u mnie jest błąd ponieważ zdobyłem 46 pkt (po werdykcie rady) a nie 44 ale to tylko taki mały szczegół który nic nie zmienia.
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-02, 16:39   

Ageroth napisał/a
Mam pytanie odnośnie tej odpowiedzi z ostatniego mojego protestu. Chodzi o to czy nie lepiej sprecyzować tego, która odsłona zostaje w programie w przypadku ewidentnej kontrowersji w danym biegu ? Odniosę się teraz do przykładu z wczorajszego meczu FZG z TSCR. Załóżmy że w 12 biegu, Boom jednak powtórzył by bieg i powtórka zakończyłaby się wynikiem 3:3. Mamy tutaj sytuację w której przy wpisaniu 1 odsłony drużyna przeciwna traci -4 i nie może zastosować taktycznej, a przy wpisaniu wyniku 2 odsłony może. Jednak według tego co Domin mi napisał to sędzia decyduje, która odsłona znajduje się w programie, przez co moim zdaniem może dojść do kombinowania z wynikiem. Powtarzamy bieg, kończy on się rezultatem 3:3. Jednak w tej sytuacji sędzia uznaje że zostawi 1 odsłonę wyścigu. Drużyna przeciwna nie może w 13 biegu zastosować podwójnej taktycznej, a ponadto może pójść protest, który może zweryfikować im korzystny wynik z biegu 12 i jeszcze bardziej zwiększyć np rozmiar porażki co przy powiedzmy PO i bliskim wyniku dwumeczu może tylko kusić potencjalnych sędziów do takich sztuczek.


Ale przecież taka sama sytuacja może być w drugą stronę i to trener drużyny przeciwnej może uciekać się do takich "sztuczek". Nie ma idealnego rozwiązania, a sędzia jest osobą decyzyjną w trakcie meczu.

Ageroth napisał/a
Ps. W statystykach z LM u mnie jest błąd ponieważ zdobyłem 46 pkt (po werdykcie rady) a nie 44 ale to tylko taki mały szczegół który nic nie zmienia.


Wkradł się błąd, gdyż jeszcze wynik nie jest poprawiony w programie (nie mam do tego dostępu). Dzięki za info.
 
 
Ageroth 


Wychowanek klubu: Speedway Manager Team
Debiut w lidze: 13
Wiek: 27
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 350
Skąd: Łomża
Wysłany: 2019-04-02, 17:25   

W sensie mi się wydaje że pośrednim rozwiązaniem jest ustalanie wyniku 1 odsłony odgórnie jako tej właściwej i ewentualnie niech drużyna, która wnosi zastrzeżenia pisze protest.
_________________

 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-04-03, 08:32   

Te statystki Ligi Miast, ktoś w końcu ogarnie? :)
_________________

 
 
siopek123 


Wychowanek klubu: Polonia Piła
Debiut w lidze: 11
Wiek: 26
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 416
Skąd: Piła
Wysłany: 2019-04-03, 09:14   

Popieram wypadało by naprawić te programy oraz statystyki. Szczególnie, że ranking wszechczasow może się potem zjebac...
_________________
M@CI@$
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-03, 13:50   

Skulek zadeklarował się, że napisze skrypt, ale potrzebuje wskazówek od Bulleta, który od bodajże 3 tygodni nie raczył odpowiedzieć w tym temacie, a moich wiadomości nawet nie odczytuje już. My też nie mamy na tyle uprawnień na stronie, aby samemu grzebać. Jesteśmy w kropce.
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2019-04-04, 08:35   

Rozumiem że tylko Bullet ma uprawnienia do strony? trochę to dziwne, że osoba która nie gra ma tutaj największą władze, rozumiem że ogarnia to programowo, ale powinien być ktoś jeszcze kto aktualnie jest na bieżąco z grą.
_________________

 
 
santi 


Wychowanek klubu: SMT
Debiut w lidze: 06
Wiek: 32
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1800
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-04-04, 21:05   

Czy zostanie wprowadzona jakas korekta w regulaminie, aby surowo karać pomoc swojemu z zawodnikowi klubowemu np blokowaniem w zawodach indywidualnych? Uwazam, że jeżeli mamy zawody indywidualne każdy powinien martwic sie o swoja dupe, a każda pomoc powinna być surowo karana
_________________

 
 
Szogun 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2019-04-05, 10:37   

Jakiś czas temu było coś takiego wprowadzone. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce to swobodnie mozna taka osobę usunąć z turnieju i zawiesić na 3 lata jak w 1/4 sobie poradzić nie umie.
_________________

 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-04-05, 14:24   

Szogun napisał/a
Jakiś czas temu było coś takiego wprowadzone. Jeżeli taka sytuacja miała miejsce to swobodnie mozna taka osobę usunąć z turnieju i zawiesić na 3 lata jak w 1/4 sobie poradzić nie umie.


Przeszukiwałem regulamin pod tym kątem i nie wiem, który wpis miałby tego dotyczyć. A właśnie kojarzy mi się sytuacja, że ktoś kogoś blokował i poszedł protest, po którym były jakieś zmiany w regulaminie - tylko gdzie one są i które to są konkretnie?
 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-04-05, 20:51   

Bardzo dobry pomysł. Wczoraj Grubyraven próbował pomoc Dominowi. Na szczęście fred Basco wydymał ich obu. :devil: :devil: :devil:
 
 
Radi 


Wiek: 37
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-04-05, 21:17   

Specjalnie zobaczylem ten bieg i nie widzialem aby Raven pomoc chcial Dominowi.. jedynie to ze bloknol Cie na ostatnim luku bo chcial wygrac.
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2019-04-05, 23:54   

Natomiast bieg 21 to jest chamstwo pełną gębą.

http://sts-pl.eu/stsprog/ind?id=10134
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2019-04-06, 10:28   

Na moje taki Fafur powinien dożywotnio wypierniczać z zawodów indywidualnych. Szanowna Rada chyba się zgodzi?
 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2019-04-06, 10:36   

Popieram. Fafur za ten bieg powinien zostać z niego wykluczony
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Szogun 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2019-04-06, 11:47   

Dokładnie, według mnie nie może być przyzwolenia na takie zachowania. Przypuszczam, że ta cisza i brak decyzji to kwestia weekendu a nie jakiś dywagacji - bo sprawa jest ewidentna.
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-04-06, 12:33   

BascoGKS napisał/a
Bardzo dobry pomysł. Wczoraj Grubyraven próbował pomoc Dominowi. Na szczęście fred Basco wydymał ich obu. :devil: :devil: :devil:



Co ty pierdolisz za kocopoły :shock:
Tak mi pomógł, że na ostatniej prostej lekko cię popchnąłem i dzięki temu wskoczyłeś przed niego :D

Przypominam, że to nie temat do dyskusji i każdy następny post nie będący pytaniem do Rady będzie karany warnem.

Co do sytuacji. Nie jest ona opisana w Regulaminie STS i nie ma podstaw do wyciągania konsekwencji.
 
 
Radi 


Wiek: 37
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-04-06, 13:39   

Zgadzam sie z poprzednikami. Fafura powinniscie jakos ukarac za to co zrobil! Planujecie cos z tym zrobic? Albo wprowadzic cos do regulaminu jezeli nic nie ma..? A najlepiej zaliczyc 3 groig'owi a reszte wykluczyc z tego biegu plus awans niech uzyska dwoch nastepnych w kolejce!
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2970
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-04-06, 19:50   

Gościa zlagowało i wielki problem bo akurat jechał kolega z drużyny. Jakby komuś innemu ścieło to nikt by problemów nie robił.
_________________

 
 
Cyki 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 234
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-04-06, 20:52   

Vodzia bez kitu...ja wiem, że żyjemy w czasach gdzie ludzie chcą hajs za darmo, a głosują na tych co plują im prosto w twarz, ale szanujmy się choć trochę. To był lag? Jedynie umysłowy...

Z historii pamiętam "zabawne" używanie punktu na "szkodę społeczności" z regulaminu - nie można użyć go teraz, Domin? Serio robicie z siebie pośmiewisko pozwalając na takie akcje bez konsekwencji. I nie pomoże Wam wtedy nawet tak "płodny" FB jak obecnie...a szkoda, bo widać, że ludzie z inicjatywą tutaj są.
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2970
Skąd: Leszno
Wysłany: 2019-04-06, 21:26   

Siedziałem z nim na TS i słyszałem jego panikę w głosie, że lag i odpadnie także wiem o czym mówię. Dogadaliśmy się, że jedziemy swoje, a to był przypadek. Wiem jak to wygląda z boku ale tak jak pisałem jakby jechało dwóch obcych sobie grajków i by się tak stało to nikt by słowem nie szepnął, a że dwóch z jednej drużyny to już wielki problem. Róbta co chceta ale jak chcecie kogoś karać to weźcie mnie bo co on winny, ze prowadził i mu zlagowało? Ja na tym skorzystałem tylko i wyłącznie. Ale to zwykła sytuacja torowa.
_________________

 
 
BascoGKS 

Wiek: 30
Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 240
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-04-07, 04:24   

Vodecka ja jako doświadczony zlagowany zawodnik muszę CI powiedzieć, że nie ma szans aby on dostał laga. Próbujesz go usprawiedliwić i to że ci pomógł świadomie to jest oczywiste. Tak po prostu lagi nie wyglądają w tej grze...
 
 
Szogun 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1391
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2019-04-07, 10:05   

Trzy rzeczy:

Pierwsza do Domina - czy to dotyczy Ligi Miast? Bo ostatnio widzę trochę nadgorliwy się zrobiłeś. Ogarnij pierw swój ogródek w LM bo nie wygląda to. Zawsze jest możliwość działania, a jeżeli osoba z rady tego nie widzi (jakkolwiek się tam dostała) to coś nie halo.

Druga sprawa : Vodzia a ja akurat myślałem że kto jak kto ale Ty będziesz miał odwagę się przyznać tzn. Nie bronić Fafura bo tu nie ma mowy o lagu.

Trzecia sprawa :
Zacznijmy z takich działań wyciągać konsekwencje. To przez takie i inne zagrywki dziś mamy problem z ludźmi.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna