Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Jampa
2017-12-29, 01:14
Finał GP challenge
Autor Wiadomość
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-12-28, 22:13   Finał GP challenge

1.Nick: WrobelKSUL
2.Dotyczy zawodów: Finał GP Challenge
3.Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: Art. 37 pkt.3 w związku z art. 37 pkt. 1
4.Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):
Zacznę od wystąpienia z żądaniem, aby ułatwić pracę komisji ds. protestów. Wnoszę o przyznanie mi miejsca w finale Grand Prix Challenge w miejsce wtsfana!
Przejdźmy do meritum sprawy. Jako stały gracz w krechy zgłosiłem się do Grand Prix Challenge. Cykl ten w tym sezonie rozpoczął się od 1/4 zmagań. Niestety z ważnych przyczyn nie dane mi było wystartować w 1/4 GP challenge. Zawody wystartowały w okrojonej obsadzie. Bądź co bądź w program byłem wpisany. Podczas 1/2 GP Challenge nie było chętnego na postawienia serwera. Jako dobroduszny człowiek zjawiłem się w mig, niczym Sławomir na koncercie sylwestrowym w Zakopanem i postanowiłem dać szansę jazdy w zawodach wszystkim, którzy byli chętni, wg. kolejności:
1) zawodnicy wpisani na listę zawodów na pozycjach 1-16,
2) w przypadku braku zawodników spod numerów 1-16- rezerwowi podani w obsadzie lub rezerwowi z drugiej grupy,
3) pozostali chętni (W TYM JA!!!) w celu zalepienia luk w obsadzie.
Niestety jak się okazuje- dziś, podczas losowania z niewiadomych mi przyczyn zostałem wykluczony z obsady finału GP challenge, mimo że w przeszłości również mieliśmy dokładnie identyczne sytuacje, a co więcej sam byłem "winowajcą" takowych zdarzeń. Nigdy też takowe osoby nie zostawały "karane" brakiem awansu w przypadku jego wywalczenia. Awans do finału wywalczyłem legalnie, w sportowej rywalizacji na jakże zacnym torze w Somerset. Tu wstawiam link programu http://sts-pl.eu/stsprog/gp?id=1485 Chętnych do jazdy w tym dniu było (UWAGA!) aż 11 osób. Z czego 2 nieuprawnione! Zawody te same w sobie były katorgą, ale wyobraźmy sobie sytuację, gdyby te 2 nieuprawnione osoby nie stawiły się na starcie. 9 matadorów walczyłoby o 8 miejsc w finale. Doprawdy? Tego chcemy?! Śmiem wątpić. Art. 37 pkt. 1 (kto układa regulamin w artykułach i punktach zamiast artykułach i paragrafach?) wyraźnie wskazuje "W sprawach, których nie da się rozstrzygnąć na podstawie niniejszego Regulaminu, Komisja ds. protestów podejmuje decyzje w oparciu o Regulaminy Sportu Żużlowego oraz zasady współżycia społecznego" Nie jest trudno odwołać się do żużlowej analogii, a jako korespondent ds. żużlowych dla największej polskiej gazety, obserwator tejże dziedziny sportu czy w końcu i przede wszystkim ZAGORZAŁY FAN nie muszę daleko sięgać pamięcią, aby takowe sytuacje przywołać. Choćby obecny sezon zmagań najlepszych jeźdźców świata, elitarnego cyklu Grand Prix. Bliżej mówiąc ósma runda zmagań o najlepszego żużlowca globu w Gorzowie czy jedenasta odsłona takowych zmagań w Toruniu i starty NIEUPRAWNIONYCH PIERWOTNIE zawodników- Vaszka Milika i Jepsena Jensena. Nie będę się odwoływać od Grand Prix Australii, bo tamtejsza obsada to już patologia. Ale wyżej wspomniany Duńczyk czy Czech dostali uprawnienia do startu w zawodach w wyniku wyjątkowych okoliczności. Czy takowe nie zdarzyły się tutaj? Przy okazji półfinału GP Challenge? Otóż jestem przekonany, że tak! Miały one miejsce! Ba! Podczas GP w Toruniu Milik awansował do półfinału! Czy zostało mu to odebrane? Nie! Jechał jak każdy inny uprawniony matador.
Przejdźmy dalej. Żaden punkt regulaminu nie mówi o zakazie startów zawodnika nie będącego na liście startowej w danych zawodach, tym bardziej Grand Prix. Czy nie wysnuwają się wnioski same i analogia ze świata żużlowego? Czy nie przypomina nam to sytuacji Vaszka Milika i Jepsena Jensena, którzy pierwotnie również byli "nieuprawnieni"? I wreszcie! Drodzy koledzy, gracze, droga komisjo! Czy chcemy doprowadzić do sytuacji, w której 9 graczy ściga się o 8 miejsc w notabene PRESTIŻOWYCH zawodach? Czy to jest działanie na korzyść STSa? Śmiem wątpić i nie bez powodu wydaje mi się, że takie zachowanie osoby/osób odpowiedzialnych za organizację eliminacji to najbardziej wymagającego cyklu w STSa jest jawną dyskryminacją mnie jako gracza oraz jest jawnym przejawem działania na NIEKORZYŚĆ WSPÓLNOTY STS!
Osobiście mówię temu NIE! Nie pozwólmy, aby nasza matematyczna nauka w podstawówce poszła na marne! Nie pozwólmy, aby równanie 6>10 było prawdziwe w naszym świecie! W końcu pozwólmy wygrać sportowej rywalizacji, w której okazałem się wyraźnie lepszy od wtsfana!
Po prostu! #letspeedwaywin !
5.W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o: Wycofanie z zawodów wtsfana i przydzielenia mu miejsca na rezerwie. Wpisanie mojej osoby jako pełnoprawnego zawodnika finału GP Challenge! Podsumowując... wnoszę jak w petitum!
 
 
stanior 

Debiut w lidze: 15
Wiek: 29
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 183
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-12-29, 00:21   

Działanie na niekorzyść STS to właśnie było by dopuszczenie Ciebie do tego finału z perspektywy graczy którzy na to zasłużyli i jechali od wczesnych faz eliminacji. Nikogo to nie obchodzi że nie mogłeś, trudno przepadło. Jest napisane zawsze pod każdymi zawodami w temacie że mogą uczestniczyć gracze tylko zawodnicy z obsady oraz listy rezerwowej. Bez odbioru
_________________
15 - 16 Kaskaderzy Apokalipsy II
17 - 27 Włókniarz Forum Team
28 - 29 Top Smokers Club Repezentant
30 - ? Włókniarz Forum Team
 
 
WrobelKSUL 

Wychowanek klubu: Polska Husaria
Debiut w lidze: 13
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 29 Cze 2013
Posty: 893
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-12-29, 00:41   

Mylisz się. Otóż zawsze zawodnicy z doskoku byli przepuszczani dalej. Ja tymczasem byłem zapisany do samego cyklu. Biorąc pod uwagę już sam zapis i wpis mojej osoby do obsady 1.4 GPCH powinienem być w głębokich rezerwach

//edit: temat zamykam, rada niebawem rozpatrzy.
Ostatnio zmieniony przez Jampa 2017-12-29, 01:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna