Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Odwołanie (Decyzja 1/s20)
Autor Wiadomość
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-03-25, 00:39   Odwołanie (Decyzja 1/s20)

Nikt nie poruszył tego tematu, a ja z racji licznych rozjazdów w pracy, nie wrzucałem go, co by być na bieżąco. Między nami kolegami mówiąc, rzeczywiście błąd był mój, ale jak to Speed napisał, regulamin nie mówi nic o ZZ, a Kryniek jako sędzia mógł, a w zasadzie nawet powinien znaleźć alternatywę, wiedząc, że Dawid nie może jechać dalej w tych zawodach lub też za wszelką cenę nie dopuścić go do zawodów. Mógł chociażby dawać 2 odsłony biegów, w których (nieświadomie) desygnowałem Dawida do startów. Mimo wszystko będąc świadomy swym działaniom (pisał o złożeniu protestu), nie zrobił nic, by komisja (Wy) miała jakiś wybór. Dlatego będę się upierał, że niesprawiedliwym jest werdykt, którzy karze jedynie YL, gdzie tak naprawdę Kryniek (sędzia), świadomie łamał regulamin.

http://www.sts-pl.eu/forum/viewtopic.php?t=8460

I tak naprawdę nie robił bym z tego nic, gdyby nie kolejna próba perfidnego wykorzystania regulaminu, w celu zwycięstwa przez SR (zarówno speedway retirees jak i stal Rzeszów).

I mówcie co chcecie, ale odbiegając od "ducha gry", regulamin jasno i wyraźnie mówi, kto jest odpowiedzialny (niekoniecznie winowajcą), za zaistniałą sytuację w naszym meczu.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-26, 01:24   

Odwołania rozpatruje Rada STS, czyli chyba tylko... Amber i Bullet.
 
 
Jampa 


Debiut w lidze: 12
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 04 Sie 2012
Posty: 546
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2017-03-26, 08:58   

m4te0 napisał/a
I tak naprawdę nie robił bym z tego nic, gdyby nie kolejna próba perfidnego wykorzystania regulaminu, w celu zwycięstwa przez SR (zarówno speedway retirees jak i stal Rzeszów).
Wiem że Papa nie raz lata za bardzo bo sam mu zwracam uwagę na to, lecz ma prawo do tych protestów.. nic innego nie poradzimy przecież. Tak Domin ma rację, oni muszą to rozpatrzyć.
_________________
12' 13'-RH
14'-SLT
15'-GR
16' 17' 18'-DFB
19'-FZG
20'-SR
21' 22'-KA
23'-TXT
24' 25' 26'-KA
27' 28' 29' 30'-SLT
31' 32'-WFT
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-04-02, 11:06   

Bullet, Amber żyjecie?
 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1248
Skąd: Hull
Wysłany: 2017-04-04, 11:04   

Ale to jest tak jak z Toba rozmawiałem m4te0. Teoretycznie mieli prawo złożyć ten protest, tak naprawdę sami nie byli pewni co i jak. Dodatkowo to jest już ich sprawa jaka chca sobie wystawiać etykietę. Protest jednak był rozstrzygnięty słusznie.
_________________

 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-04-04, 20:08   

Znaczy się ja tu odwoływałem się, powołując się na nieco inny punkt. A mianowicie szukając luki w regulaminie, chciałem to podobnie jak Oni rozegrać przy zielonym stoliku i znalazłem punkt, który czysto teoretycznie za winę całej tej sytuacji obarcza sędziego zawodów ;p W praktyce uważam, że oboje z naciskiem na mnie daliśmy ciała, ale jak w komentarzach pisali, mógł zarządzać powtórki tych biegów. Stąd mój wniosek o anulowanie tych wyścigów. Niemniej jeśli tak decydujcie to pełen luz z mojej strony ;)
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-04-04, 21:52   

Czyli Amber jest za odrzuceniem odwołania. Jeśli Bullet podtrzymuje swoją decyzję to Amber napisz werdykt odwołania, bo to Rada je rozpatruje i trochę dziwnie by było jakby Rada rozpatrywała, a ktoś spoza Rady by werdykt napisał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna