Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Piła - Rzeszów
Autor Wiadomość
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-03-22, 00:36   Piła - Rzeszów

http://www.sts-pl.eu/foru...p=254238#254238

No i chyba znacznie trudniejsza sprawa do oceny. Niby odbicie było, widać po linii jazdy jej załamanie. Na pewno przeszkodziło mu to w płynności jazdy. Z drugiej strony jeszcze kawałek przejechał po tym tp. Natomiast, może jestem ślepy, ale nie widzę tam jakiegokolwiek kontaktu z zawodnikiem w kasku niebieskim. Jeśli byłbym sędzią tego meczu, to miałbym zagwozdkę, ale zapewne powtórzyłbym wyścig, gdyż uważam, że skoro powtarzane są biegi po tp na 1 łuku, to lepiej rozstrzygnąć wyścig w "sportowej" rywalizacji w powtórce. Natomiast tutaj w komisji musimy się trzymać w pełni regulaminu oraz pewnych wytycznych.

Ja na ten moment wstrzymuję się od głosu. Zobaczę co wy macie do powiedzenia na ten temat.

Oczywiście z głosowania, jako jedna ze stron protestu, wyłączony jest Jampa.
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-03-22, 13:46   

Ja niestety wypowiem się dopiero w okolicach piątku. Bo jestem w delegacji, a na hotelowym internecie sts tak łatwo i szybko nie pobiorę. A na laptopie mam starą wersję sts.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2017-03-22, 16:39   

http://www.sts-pl.eu/stsprog/lo?id=3788 wyscig 9 meczu Stal vs Falubaz. Bardzo podobna sytuacja z moim udziałem. Ja tutaj byłem sędzią i nie zarządziłem powtórki ... W przypadku Pysia, tak samo jak w moim jest, to typowe uratowanie się od teleportu :) .. Takie sytuacje się zdarzają i ja jestem jak najbardziej NA TAK - za przyjęciem protestu :)
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-03-24, 23:21   

Ja akurat sytuację znam z autopsji i pomimo iż wiem, że idzie się wyratować z takiej sytuacji to wiem, że nie jest to łatwe zadanie.

Myślę, że odbicie miało wpływ ma tor jazdy ppysia i to, że złapał trawę, a reszta jak i samo wpadnięcie było jego konsekwencją.

Nie da się ukryć, że jest to trudne co oceny. Z pozoru wydaje się, że ppysio bez problemu mógł się uratować, ale myślę, że każdy z nas nie raz miał taką sytuację i wie, że to wcale nie jest takie proste, dlatego jestem za odrzuceniem protestu.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-04-02, 11:44   

Jak dla mnie bieg do powtórki, jeśli już powtarzamy jakieś biegi żeby były równe szanse to zdecydowanie w takiej sytuacji powinna być powtórka, ten co wpada jakby się wybronił przed trawą to w przypadku gdzie nikt nie wpadnie w trawę/bandę ma pewne 0.
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2017-04-02, 19:13   

Czyli mamy 2:1 za odrzuceniem protestu. Dawaj Domin swoją opinię i można pisać werdykt. Chyba, że jesteś za przyjęciem, to trzeba ścigać Ambera ;)
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-04-03, 11:57   

Idąc za "sportowym" duchem rywalizacji jestem za odrzuceniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna