Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
YL-SZS
Autor Wiadomość
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2016-05-21, 00:40   YL-SZS

http://www.stspl.eu/forum/viewtopic.php?t=8187

Co z tym protestem Erica? Wypadałoby coś do tej niedzieli wyrokować. Ja uważam, że takich zachowań nie da się wyregulować, tyłem nie jechali, a ewentualne prywatne animozje rozstrzygać w grze... no to świadczy chyba o konkretnych ludziach. Czy ktoś kogoś puścił, czy ktoś jechał fair, czy nie. Wiele takich sytuacji już niestety było, a i nawet w normalnym żużlu. No i co poradzić, że mecz odjechany później... Już jest krzyk, że niektóre mecze z góry się ustala, a jakby się wszystkie mecze z góry ustalało w grze dopiero by się działo. Ale na przyszłość można pomyśleć, że mecze do 12 kolejki muszą być odjechane wszystkie, by rozegrać mecze 13 i 14. Mimo to kombinacje będą tak czy inaczej, to je Polska.

Co myślicie na ten temat?
_________________

 
 
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1248
Skąd: Hull
Wysłany: 2016-05-23, 23:31   

Szczerze mówiąc od samego początku myślałem, że Eric trochę dramatyzuje, tym bardziej, że już wcześniej obejrzałem 1 bieg i na nim według mnie dowodów na puszczanie graczy Young Lions nie ma. Dwie kolejne powtórki to jednak faktycznie jakieś jaja, gdyż bardzo wyraźnie widać, jak michu puszcza najpierw Oczkola, a potem Danka (sytuacja jest dobitnie komiczna w biegu numer 10). Na takie coś nie możemy pozwalać i powinniśmy to czym prędzej ukrócić. Nie wiem jaki udział miało w tym YL i szczerze mówiąc niezbyt mnie to interesuje, bo niestety pokrzywdzona została tutaj drużyna Oszukanych Rencistów.

Biegu pierwszego bym mimo wszystko nie ruszał, ale z biegami 4 i 10 coś musimy zadziałać. W sumie weryfikacja na 0:0 załatwiłaby sprawę, co o tym myślicie?

Na dodatek zdecydowanie należy ukarać micha, bo dla mnie to faktycznie był cyrk. Zakaz startu na 3 kolejki ligowe od przyszłego sezonu.
_________________

 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-05-25, 11:29   

a ja ten protest uważam za absurdalnie śmieszny. Co z tego, że michu ich przepuścił? Ustawianie meczów, by spadła drużyna x było, jest i będzie i tego nie wyeliminujesz. Czy to jest etyczne? Nie, ale nic z tym zrobić nie możesz. Przypomnij sobie sytuacje jak w dpś specjalnie przepuszczano na kresce zawodnika, by można było (lub nie można było) skorzystać z jokera. To jest (niestety) element sportu, nawet tak banalnego jak krechy po sieci.

Reasumując, uważam, że nie powinniśmy ruszać wyniku tego meczu, ani tym bardziej karać micha.

Dziękuję, pozdrawiam.
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna