Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Speedwayfan
2016-05-11, 23:59
Finał IMP - bieg 16
Autor Wiadomość
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-11, 21:58   Finał IMP - bieg 16

1 Nick: Piotraseczek

2 Dotyczy zawodów Finał IMP

3 Nastąpiło naruszenie Regulaminu: nie pamiętam punktu :D

4 Stan Faktyczny

Chodzi o bieg 16 w którym jechali: Radi (CZ), Piotraseczek (N), LUqq (B), oraz bartos (Z). W pierwszym luku w trawe wpada Radi, ale bieg zostaje ukonczony i jego wyniki to: Piotraseczek, LUqq, bartos, Radi (W). Sędzia po zapoznaniu się z powtórką stwierdza, ze był teleport i należy się replay, w którym wygrywa Radi przed Piotraseczkiem, LUqq'eim i bartosem. Moim zdaniem w pierwszej odsłonie nie było ewidentnego teleportu, tylko lekki kontakt a ze trawa była blisko to Radi wpadł po lekkim odbiciu, ale nie zdecydowanym teleporcie.

POWTORKA: http://www.speedyshare.co...szno.client.tsr


Wnoszę o :

Uznanie wyników pierwszej odsłony biegu nr. 16 : Piotraseczek, LUqq, bartos, Radi (W) i zarazem anulowanie dotychczasowych wyników.


Klasyfikacja medalowych miejsc wyglądałaby wtedy następująco, co sprawiłoby, że o srebrny medal musiałby zostać rozegrany wyścig dodatkowy z udziałem Zaby, Piotraseczka, LUqq'a, oraz Radiego:
1. Bobek 12 pkt
2. Radi 10 pkt
3. Zaba 10 pkt
4. Piotraseczek 10 pkt
5. LUqq 10 pkt
 
 
Radi 


Wiek: 38
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-11, 22:13   

Mam rozumiec ze nie umiesz sie pogodzic z porazka ze wygral tego dnia lepszy ? Bylo TP, zreszta ogladalem powtorki 3 razy.. i poza tym na czacie NIKT NIE NAPISAL ZE NIE BYLO TP, tylko pisali ze bylo TP.. kiedy napisalem ze jest POWTORKA to nikt sie nie klucil ze nie bylo itp.. nie badzmy nie powazni! Chyba Cie Piotras ponioslo lekko.. poza tym wnosisz smieszny protest to z gory jestem na przegranej pozycji poniewaz z STS-a jest kazdy PRZECIWKO MNIE!
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-11, 22:14   

Haha zaczęło się :D Rada sama tego chciała :D Został wybity z rytmu? no został :D
_________________

 
 
Boom 


Wychowanek klubu: TW
Debiut w lidze: 01
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 3171
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-05-11, 22:16   

Ty jesteś śmieszny.. po to jest taki dział jak protesty, żeby je składać. Ma pełne do tego prawo, a Ty już swoje płacze i żale jacy to wszyscy na Ciebie uwzięci
_________________
Apator!
Wszystko do STSa
 
 
Radi 


Wiek: 38
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-11, 22:23   

Powtorka od serwerowego, widac dokladnie http://www.speedyshare.co...1.33-leszno.tsr
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2016-05-11, 22:23   

Pomijając kwestię czy było tp czy nie (bo nie wiem jaka tam teraz panuje wykładnia w związku z tym słynnym "wybijaniem z rytmu" i tak dalej) to jest najlepszy dowód na to, że w finale IMP powinna sędziować osoba, która nie jedzie w zawodach. Przez lata zresztą tak właśnie było, bo raz, że serverowy często ma przewagę w stykowych sytuacjach na torze, a dwa to właśnie kontrowersje związane np. z sytuacjami na 1 łuku, w które sędzia-finalista może być zamieszany. No ale załatwienie neutralnego serva to jednak trochę roboty. Najłatwiej napisać, że za organizację zawodów odpowiadają uczestnicy i mieć wszystko w dupie ; ]
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-11, 22:28   

Houston mamy problem !

Myślę, że komisja do spraw prototestów poprzednim werdyktem zrobiła sobie wielkie kuku.
TP ? Może i nie, ale na 100% doszło do:
Massa napisał/a
odbicia w pierwszym łuku, który wystarczająco wpłynął na rytm jazdy.


Wyczuwam, że będzie gorąco !
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Pikey 

Wychowanek klubu: Metanol Drinkers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 27
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 2974
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2016-05-11, 22:29   

Graty IMP Bobek.
_________________
★TOP SMOKERS CLUB REPREZENTANT - 7x DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI★
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-11, 22:31   

Boom napisał/a
Ty jesteś śmieszny.. po to jest taki dział jak protesty, żeby je składać. Ma pełne do tego prawo, a Ty już swoje płacze i żale jacy to wszyscy na Ciebie uwzięci


Ani razu nie wspomniałem o tym, że są na mnie uwzięci chociaż tak to wyglądało przy werdykcie. Chodzi mi o to, że jedną błędną decyzją najebali sobie teraz roboty po same pachy. Takich protestów będzie się mnożyło jak mrówek bo jest dowolna interpretacja.
Już teraz na decyzję czeka się około 2 tygodnie jak będzie tego więcej to może po sezonie się dowiemy kto był IMP ;d


Jeszcze 2 tygodnie wcześniej gratulowałbym Bobkowi zdobycia IMP po takiej powtórce ale teraz jak komisja chce być konsekwentna to było odbicie powodujące zakłócenie toru jazdy więc trzeba się wstrzymać :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vodecka 2016-05-11, 22:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kaczy 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 01
Wiek: 28
Dołączyła: 14 Gru 2008
Posty: 1376
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-05-11, 22:33   

Vodzia, ale Boom to chyba do Radiego pisał :D
 
 
Vodecka 


Wiek: 32
Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 2983
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-05-11, 22:35   

Chyba, że xD
_________________

 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-11, 22:52   

Radi napisał/a
Mam rozumiec ze nie umiesz sie pogodzic z porazka ze wygral tego dnia lepszy ? Bylo TP, zreszta ogladalem powtorki 3 razy.. i poza tym na czacie NIKT NIE NAPISAL ZE NIE BYLO TP, tylko pisali ze bylo TP.. kiedy napisalem ze jest POWTORKA to nikt sie nie klucil ze nie bylo itp.. nie badzmy nie powazni! Chyba Cie Piotras ponioslo lekko.. poza tym wnosisz smieszny protest to z gory jestem na przegranej pozycji poniewaz z STS-a jest kazdy PRZECIWKO MNIE!



Moim zdaniem nie było tp, a ja chce walczyć o medal .. Wygralem bieg, wiec jest szansa na medal ... :)
 
 
Rojo 


Wychowanek klubu: Biting Lizards
Dołączył: 18 Cze 2014
Posty: 193
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2016-05-11, 23:20   

Pomimo że nie darzę sympatią Radiego, a sam sędzią jestem od tego sezonu i nie ma jeszcze aż takiego doświadczenia to bieg nadawał się do powtórki na obu powtórkach widać że Radi nie miał szans wybronić się po tym lekkim teleporcie. Sam będąc na kanale obejrzałem powtórkę i napisałem na chacie że tp było. Radi sprawdził 3 razy powtórkę i podjął dobra decyzję ;) Pozdro i bez spiny :mrgreen: :devil: I na przyszłość niech sędziuje osoba, która nie jedzie w zawodach ;)
Ostatnio zmieniony przez Rojo 2016-05-11, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Michu 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 09
Wiek: 42
Dołączył: 17 Wrz 2011
Posty: 1226
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2016-05-11, 23:23   

Na dwóch powtórkach widać ewidentnie załamania śladów po TP. Także powtórka słuszna. A że przy okazji został zakłócony rytm jazdy.......... :mrgreen:
_________________
- Drużynowy Mistrz Polski Black Widow (19')
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(15',17'), Black Widow (20')
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Szpryca Złotych Szyszek(16')

_________________________________________
- Drużynowy v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(15`)
- Drużynowy II v-ce Mistrz Polski Stal Gorzów(18`)
 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2684
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-05-11, 23:58   

Bez wątpienia powtórka zarządzona słusznie - było tp.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna