Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Start Gniezno - Unia Leszno, 19.04.2016
Autor Wiadomość
Amber Mouse 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 05
Pomógł: 1 raz
Wiek: 29
Dołączył: 06 Gru 2009
Posty: 1248
Skąd: Hull
Wysłany: 2016-04-20, 11:16   Start Gniezno - Unia Leszno, 19.04.2016

Vodecka napisał/a
1. Nick i drużyna składającego:
Vodecka- Unia Leszno

2. Dotyczy zawodów:

10 kolejka Ekstraligi Ligi Miast

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr:

Art. 13, podpunkt 1

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja):

w 12 biegu przy wyniku 34:32 dla gospodarzy na pierwszym łuku w trawę wpada Loramsky po czym sędzia decyduje się przerwać bieg nie dając zawodnikom nawet dojechać biegu do końca. Moi zawodnicy nie zgadzali się z decyzją o powtórce w pierwszej odsłonie mówiąc, że nie było tp i po zapoznaniu się z powtórką z serwera jestem tego samego zdania. Dodam tylko, że w powtórce tego biegu gospodarze wygrali 5:1.

Powtorka z serwera
http://www.gg.pl/dysk/lZe...4-gnieznolm.tsr

Naszym zdaniem Loramsky wpadł w trawę w wyniku normalnego, klasycznego wepchnięcia tudzież wrzucenia, a nie po teleporcie jak to uznał przedwcześnie McGreen wyłączając bieg. Trudno dopatrzeć się jakiegokolwiek odbicia.
Szkoda bo wiele razy uczula się żeby w stykowych sytuacjach nie wciskać ESC tylko dać dojechać żeby w razie protestu mieć obsadę z dwóch biegów. Niestety tak się nie stało dlatego:

5. W związku z naruszeniem Regulaminu wnoszę o:

Anulowanie biegu 12 i weryfikację jego wyniku z 5:1 dla gospodarzy na 0:0 oraz o zmianę końcowego wyniku spotkania z 46-44 dla Startu Gniezno na 41-43 dla Unii Leszno jednocześnie nie domagam się kary dla sędziego zawodów ponieważ sytuacja nie była klarowna ale proszę wszystkich sędziów stsowych żeby trzymali czasem palec na wodzy :*



Pozdrawiam.


Według mnie takie odbicie mogło wystarczająco wpłynąć na rytm jazdy. Po śladach widać nawet gdzie dokładnie miało ono miejsce. Nie jest to sytuacja jakoś bardzo kontrowersyjna i chociaż sędzia głowny teoretycznie mógł poczekać do końca biegu, a nie przerywać go od razu, to błędu według mnie nie popełnił. Wystarczy ponownie zaapelować, aby sędziowie w przypadku niepewności czy teleport miał miejsce dali odjechać bieg do końca oraz aby trenerzy wnosili o powtórki biegów, jeżeli ich opinia różni się od tej sędziego głównego, gdyż mają oni taką możliwość.
_________________

 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-04-21, 19:19   

odbicie jest, ale ono nie powoduje bezpośredniego wylądowania w trawie przez niebieskiego. niebieski zostaje załadowany w dupala przez bodajże żółtego i dopiero wtedy wpada. także ja bym ten bieg zweryfikował na 0:0. Podobny wynik powinien być uznany w biegu 13, bo wówczas Vodzia nie ma prawa wstawić taktycznej.
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2016-04-26, 11:31   

Massa napisał/a
Podobny wynik powinien być uznany w biegu 13, bo wówczas Vodzia nie ma prawa wstawić taktycznej.

To nie ma już znaczenia, bo w trakcie meczu mógł. Jakby protest był przyjęty np. w 1 biegu i byłoby przez to "taktycznie" przez cały mecz to byś 5 czy 6 biegów anulował na 0:0? :P
_________________

 
 
Massa 


Wychowanek klubu: Beer Brothers
Debiut w lidze: 03
Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2009
Posty: 479
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-04-26, 13:19   

Ciebie to bym anulował z tej komisji. Ile można czekać aż się wypowiecie? :D
_________________
Home is where the Reaper is
 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2016-04-26, 19:58   

Ja nie jestem członkiem komisji :D Tylko Bullet jeszcze. Ale jak widzę 2 osoby już gadają mniej więcej tak samo, że odbicie jakieś tam jest + zaapelować żeby nie spieszyć się z przerywaniem biegu w razie kontrowersyjnej sytuacji, wiec w sumie chyba już można werdykt tutaj dać mnie się wydaje.
_________________

 
 
Speedwayfan 


Wychowanek klubu: PRT
Debiut w lidze: 01
Wiek: 34
Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2268
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2016-04-30, 09:54   

Bullet go to your opinia. Bo jak parę dni temu czytałem Ambera i Massę to myślałem, że tak samo gadają, a jak dziś przeczytałem to nic nie rozumiem :D
_________________

 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-04-30, 16:40   

Podobna sytuacja jak w meczu DFB-HF. Ja bym w takim wypadku powtarzał bo nie miał szans ten w trawce. Po tym 2 stuknięciu chyba było tp ;d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna