Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wycofanie Speedwayhax.com Team
Autor Wiadomość
CalusS 

Wiek: 31
Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 131
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-04-08, 10:01   Wycofanie Speedwayhax.com Team

Z przykrością muszę poinformować, że nie dokończymy tego sezonu.

Złożyło się na to kilka czynników, m.in. zbyt mała ilość zawodników, w trakcie sezonu nikt nie chciał do nas dołączyć, choć wrzucałem post, że szukamy zawodników, bez odzewu.

Faktycznie było nas siedmiu, sześciu i w podanych terminach ciężko nam było załatwiać pełen zestaw zawodników. Nie chcę marnować czasu drużynom, które będą z nami miały mecze ligowe, więc wole wziąć to wszystko na siebie i po prostu wycofać drużynę.

Chciałem podziękować za zaufanie, które od Was otrzymaliśmy przy dołączeniu do ligi, a tym samym powiedzieć, że naprawdę zależało mi na tym, żeby ten sezon dokończyć. Nic jednak na siłę i sam jeden nie dam rady nic zrobić.

Chciałem też przeprosić za to, że nie wykorzystaliśmy danej nam szansy. Bawiliśmy się dobrze, nawet mimo przegranych, bo startowaliśmy w naszej zgranej paczce i nie ma problemu z porażkami. Jedyne co, to po prostu zbyt mała liczebność składu i mało opcji by jakkolwiek to modyfikować.

Jak to napisał Skulek - wracamy do tych swoich kulek, jako amatorzy STS ;)

Z wyrazami szacunku, Cal
 
 
Liban 


Wychowanek klubu: Ghost Riders
Debiut w lidze: 10
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 819
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-04-08, 16:35   

Trzeba było o tym myśleć wcześniej a nie w połowie sezonu :) na szczęście nikomu punktów nie odebraliście :)
_________________
10-13' GR (III- I liga)
14', 21' KA (I liga- e-liga)
15'-16, 19'-20', 22', 24'-25' TSCR (e-liga)
17'-18' DFB (e-liga)
23' FZG (e-liga)
26' TBR (I liga)
27'-?' FUKS (e-liga)

LM: Falubaz Zielona Góra

 
 
grubyraven 

Wychowanek klubu: -
Debiut w lidze: -
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 226
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2016-04-08, 22:52   

Szkoda ze się nie udało chłopaki ale dzięki za próbe.
Może jeszcze ktoś się odezwie do was i da sie to dociągnąć.
Powodzenia życzę
_________________
tylkofalubaz
 
 
Radi 


Wiek: 38
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 416
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-04-09, 00:30   

CalusS szacuneczek! dobrze napisane

Pozdrawiam i powodzenia, moze akurat ktos sie znajdzie jescze aby dolaczyc do was.
_________________
Indywidualny Mistrz Polski '18
Jedyna Królowa Speedway'a Unia Leszno nasz KS!
 
 
CalusS 

Wiek: 31
Dołączył: 23 Gru 2011
Posty: 131
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-04-09, 06:23   

Liban napisał/a
Trzeba było o tym myśleć wcześniej a nie w połowie sezonu :) na szczęście nikomu punktów nie odebraliście :)


Do pewnego momentu szło wszystko nieźle, sam byłem pozytywnie zaskoczony, bo do tej pory wszystkie spotkania odjechaliśmy w pełnym składzie, oprócz jednego feralnego, gdzie było nas 3 oraz na ten moment już dwóch walkowerów. Możemy próbować się zbierać, ale po co ewentualnie marnować czyiś czas, kiedy ktoś się przygotowuje, a my byśmy nie złożyli drużyny. Nie mieliśmy zamiaru odbierać nikomu punktów, nie mieliśmy kim :)

Dzięki za wyrazy wsparcia, wszelkie konsekwencje biorę na siebie, proszę tylko, aby nie karać Kordka, bo on akurat jest bardzo solidny jeśli chodzi o terminowość i same umiejętności i na pewno nie chciałbym oddziaływać na jego sytuację, większą karę wezmę na siebie :)
 
 
Skulek 


Wychowanek klubu: Speedway Racing <3
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1373
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-04-09, 08:19   

CalusS napisał/a
Z przykrością muszę poinformować, że nie dokończymy tego sezonu.

Złożyło się na to kilka czynników, m.in. zbyt mała ilość zawodników, w trakcie sezonu nikt nie chciał do nas dołączyć, choć wrzucałem post, że szukamy zawodników, bez odzewu.

Faktycznie było nas siedmiu, sześciu i w podanych terminach ciężko nam było załatwiać pełen zestaw zawodników. Nie chcę marnować czasu drużynom, które będą z nami miały mecze ligowe, więc wole wziąć to wszystko na siebie i po prostu wycofać drużynę.

Chciałem podziękować za zaufanie, które od Was otrzymaliśmy przy dołączeniu do ligi, a tym samym powiedzieć, że naprawdę zależało mi na tym, żeby ten sezon dokończyć. Nic jednak na siłę i sam jeden nie dam rady nic zrobić.

Chciałem też przeprosić za to, że nie wykorzystaliśmy danej nam szansy. Bawiliśmy się dobrze, nawet mimo przegranych, bo startowaliśmy w naszej zgranej paczce i nie ma problemu z porażkami. Jedyne co, to po prostu zbyt mała liczebność składu i mało opcji by jakkolwiek to modyfikować.

Jak to napisał Skulek - wracamy do tych swoich kulek, jako amatorzy STS ;)


Zajebiście zgrana paczka jak Wam drużyna padła :D

Waszym problemem było to, że rzuciliście się na STS'a odnoszę wrażenie tak z marszu, bo do tej pory nie widziałem ekipy która u siebie by z 30 pkt nie wychodziła. STS jednak wymaga troche pokory i nie jest łatwą grą ;)
A nic tak nie odbiera chęci do robienia czegokolwiek jak ciągłe baty od kogoś.
No nic, mam nadzieje, że na jesień, przez wakacje w tym Waszym gronie zawiążę się jakaś STSowa ekipa i wrócicie silniejsi ;)
_________________
04-09 SR
10-12 FFT
13-15 SR
16-27 WFT
28-??? FZG https://www.facebook.com/groups/1173832229302750/
 
 
m4te0 


Wychowanek klubu: Young Lions
Debiut w lidze: 11
Wiek: 33
Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 709
Skąd: Leszno
Wysłany: 2016-04-09, 13:59   

Słuchajcie, tylko w przeciągu ostatnich 3 dni na liście transferowej 3 nowych graczy dodało ogłoszenie, że poszukują klubu. Może warto ich przygarnąć i spróbować dojechać ten sezon do końca. Oni jako adepci cieszyli by się z możliwości startu w meczach od razu, a Wy byście mieli skład. Skoro atmosfera jest prawidłowa to sądzę, że dacie radę to jakoś dociągnąć nawet z nowymi nabytkami.
_________________
LO:
11-... Young Lions
LM:
12-... Unia Leszno
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna