Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE STSowiczów w Bydgoszczy!
Autor Wiadomość
Ipaq 


Wiek: 28
Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 699
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2015-11-24, 18:48   

Wiiiitaaaaaam! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale dawno mnie tu nie było na forum.. :shock: Tak a propo zaczętego tematu przez Koziego... A raczej odświeżonego tematu spotkania. Otóż wszystko się zgadza i zabieram się za organizację kolejnego spotkania STSowiczów. Udało nam się już ustalić, że spotkanie odbędzie się po nowym roku w pierwszej połowie stycznia (czyli tak jak miało to miejsce w Bydgoszczy). Tym razem stolica Wielkopolski - Poznań, dozna tego zaszczytu naszej obecności!

Za moment zrobię nowe wydarzenie na facebooku co do spotkania, wszystkich tych co mam znajomych z pewnością dodam. Natomiast tych, których nie mam w znajomych - proszę o jakikolwiek kontakt ze mną, podanie namiarów na siebie i wtedy dodam do wydarzenia bez problemu.

Zastanawialiśmy się między Poznaniem, a Wrocławiem. Wybraliśmy pierwszą opcję, acz nie odrzuciliśmy Wrocławia, a odłożyliśmy trochę na dalszy plan. Na wiosnę/lato weźmiemy i Wrocław w obroty! :mrgreen:
_________________
KAMOON !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna