Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka uwag
Autor Wiadomość
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-11-01, 12:58   Kilka uwag

Nie wiem czy to ten temat, ale chyba tak, więc mam kilka uwag, co do strony. Chodzi mi między innymi o takie rzeczy, jak mecze, które są dopiero po 2-3 dniach aktualizowane, a co za tym idzie tabela i statystyki też. Kolejny fakt, to GP, które odbyło się już ponad tydzień temu, a nadal widnieje klasyfikacja generalna z sezonu 14'. Następne to jeśli wejdzie się w pełny terminarz sezonu, to jest jeszcze stary na sezon 14'. Ten skrypt z listą serwerów też chyba coś nie trybi, bo mimo, że stoją serwery na masterze, to nie wyświetla ich tam. I ostatni już chyba najważniejszy fakt, to taki, że nie ma aktualnego moda na sezon 15' w zakładce "Download". Owszem, jest widoczne na stronie głównej, ale jest go brak w tej górnej zakładce "Download". Zapewne dla nas wszystkich tu jest to widoczne, ale piszę to głównie z myślą oczywiście o nowych graczach, którzy nie wiedzą, że aktualnie jest sezon 15' i pobiorą ten mod na 14'.
To chyba na tyle. ;-) Dzięki za uwagę. 8)
 
 
Mateo 


Wychowanek klubu: HO
Debiut w lidze: 00
Wiek: 32
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1121
Skąd: Stal Gorzów
Wysłany: 2014-11-01, 15:48   

Czy nie można dać aktualizację tabel, statystyk itp. komuś kto ma więcej czasu niż obecna osoba się tym zajmująca aby to miało ręce i nogi?
_________________

 
 
Graceman 


Wychowanek klubu: Never Die
Debiut w lidze: 07
Wiek: 28
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 314
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-11-01, 17:13   

Ja mogę się zająć aktualizowaniem tabel i statystyk
_________________

 
 
Domin 


Wychowanek klubu: Kaskaderzy Apokalipsy
Debiut w lidze: 07
Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 2682
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-11-01, 17:29   

Jeśli chodzi o aktualizację klasyfikacji generalnej GP, to zrobiłem to dzień po GP w panelu, jednak musimy czekać na Valusia aż poprzedni sezon podmieni z obecnym, czego ja nie jestem w stanie technicznie zrobić.
 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-01, 19:15   

Co do aktualizacji tabel to rozmawiałem z Valusem i nie jest to aktualizowane z automatu ze względów bezpieczeństwa i weryfikacji, jednak myślę, że można to zrobić na zasadzie auto aktualizacji a później ewentualnie zmienić bo to nie jest taki duży problem.
Co do table itd to po to jest rada, że można byłoby im to dać w panelu, żeby mogli zmienić sezon to nie jest taki duży problem.
Oferowałem już Valusowi pomoc w edycji skrytpu stronki.
 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-11-01, 20:01   

No to skoro Valus nie ma czasu, żeby się w to bawić, to nie może wyznaczyć sobie jakiejś tam osoby, która chociaż by aktualizowała tą tabelę, statystyki na bieżąco? Bo reszta to jest akurat jednorazowa robota, żeby to pozmieniać, ale jak wiadomo, tabela/statystyki są na bieżąco do zmiany, więc chyba nie problem byłoby dodać jednego czy nawet wyznaczyć kogoś z obecnej rady do tego zadania, aby aktualizował.
Valus zrób coś dla poprawy tego i daj szansę wykazania się komuś innemu, który ma czas na aktualizowanie tych duperelek. :wink:
_________________

 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-11-04, 18:56   

Regulamin nie jest zaktualizowany.
 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-11-04, 21:49   Re: Kilka uwag

Ergonix napisał/a
Nie wiem czy to ten temat, ale chyba tak, więc mam kilka uwag, co do strony. Chodzi mi między innymi o takie rzeczy, jak mecze, które są dopiero po 2-3 dniach aktualizowane, a co za tym idzie tabela i statystyki też. Kolejny fakt, to GP, które odbyło się już ponad tydzień temu, a nadal widnieje klasyfikacja generalna z sezonu 14'. Następne to jeśli wejdzie się w pełny terminarz sezonu, to jest jeszcze stary na sezon 14'. Ten skrypt z listą serwerów też chyba coś nie trybi, bo mimo, że stoją serwery na masterze, to nie wyświetla ich tam. I ostatni już chyba najważniejszy fakt, to taki, że nie ma aktualnego moda na sezon 15' w zakładce Download. Owszem, jest widoczne na stronie głównej, ale jest go brak w tej górnej zakładce Download. Zapewne dla nas wszystkich tu jest to widoczne, ale piszę to głównie z myślą oczywiście o nowych graczach, którzy nie wiedzą, że aktualnie jest sezon 15' i pobiorą ten mod na 14'.
To chyba na tyle. ;-) Dzięki za uwagę. 8)

Do aktualizacji tabel i statystyk zostało zwerbowane wsparcie. Myślę że częstotliwość będzie zadowalająca.
Klasyfikacja GP została przełączona na bieżący sezon.
Terminarz zaktualizowany.
Podstrona "Download" zaktualizowana.

Z listą serwerów jest trochę większy problem, ale rozpracuję to.

Dziękuję za wyszczególnienie wszystkich tych niedociągnięć, proszę o więcej (jeśli coś wam przeszkadza, was drażni).
_________________

Ostatnio zmieniony przez Valus 2014-11-04, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Valus 


Wiek: 43
Dołączył: 07 Lip 2008
Posty: 1196
Skąd: Gniezno
Wysłany: 2014-11-04, 21:49   

DaDi napisał/a
Regulamin nie jest zaktualizowany.

Regulamin jest w trakcie aktualizacji, muszę przekonwertować z pdf na html, troszkę to potrwa.
_________________

 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-04, 22:19   

Valus, zmień może na stronie główniej zamiast SWC daj ostatnio na forum :) bo SWC w tym sezonie nie ma a to było przydatne
 
 
Ergonix 


Wychowanek klubu: Wypite Cykory
Debiut w lidze: 08
Wiek: 27
Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 622
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-11-04, 23:30   

Widzę, że ruszyło się coś. Dobrze Valus, że zdecydowałeś się zwerbować sobie kogoś do pomocy. ;-)
_________________

 
 
theGame 


Wychowanek klubu: Ognista Szpryca
Debiut w lidze: 10
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 402
Skąd: Leszno
Wysłany: 2014-11-05, 09:00   

Valus, a mógłbyś przywrócić newsy ??
Nie mówię, żeby to było ze wszystkich fanpage'ów na FB, ale tego naszego oficjalnego.
Szczerze to te filmiki z YT brzydko wyglądają a newsy z oficjalnego profilu stspl.eu, na pewno ładniej to będzie wyglądać a i każdy będzie na bieżąco :)
 
 
DaDi 

Wychowanek klubu: Dangerously Fast Bees
Debiut w lidze: 08
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1263
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2014-11-08, 12:41   

Jak ktoś ma dostęp do serwera STSa niech wrzuci spakowane logo, żeby nie zginęło. Jest tam plik z wektorem i obrazkiem(*.svg + *.png). Logo zrobił Rahim i ja naniosłem kilka poprawek :)

http://dadidesign.keed.pl/Kapi.zip

Tutaj podgląd.
http://www.gg.pl/dysk/vkn...w-c/Warstwa.png
 
 
Cece


Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 438
Skąd: Świebodzin
Wysłany: 2017-11-29, 09:45   

Na naszej stronie zegar nadal nie został zmieniony na czas zimowy.
 
 
Skulek 


Wychowanek klubu: Speedway Racing <3
Debiut w lidze: 04
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1373
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-12-11, 22:57   

Z kronikarskiego obowiązku, zauwazyłem że Play-Offy są liczone do średniej zawodników jednak mecz o baraż w I lidze już nie jest liczony.
Można by to skorygować.
_________________
04-09 SR
10-12 FFT
13-15 SR
16-27 WFT
28-??? FZG https://www.facebook.com/groups/1173832229302750/
 
 
Bullet 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 585
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2017-12-12, 19:29   

Tak wiem przez PO trochę się rozjechały staty na stronie w kilku miejscach inaczej pokazuję średnie postaram się to niedługo poprawić.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna