Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Wizja modu na sezon 15
Autor Wiadomość
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-08-28, 14:28   

Motory: http://www.speedyshare.com/qurtJ/cars.rar
Jest to wersja 1.5 z minimalną korektą. Zamiast Rune Jensena jest Finn Rune Jensen (to jego pełne imię i nazwisko, przeoczyłem to poprzednio). Druga sprawa to trochę inaczej zrobiłem oznaczenia parametrów, bo wydawało mi się, że tych plusów zrobiło się trochę za dużo i stało się to mało czytelne. Oczywiście samych parametrów nie ruszałem. Najwyżej Skrzypek wybierze wersję, która mu bardziej odpowiada.


Nice napisał/a
To nie jest dyskusja tylko komentarz. To że są gdzieś jakieś tory na których karger jest równie skuteczny co inne motorki nie muszę przekonywać.

No to jest równie skuteczny czy rządzi niepodzielnie, bo to "mała" różnica? Jeśli to pierwsze to chyba dobrze i o to właśnie chodzi, żeby motory były porównywalne?

Nice napisał/a
Żeby nie było że jestem deklaratywny polecam Bydgoszcz. Tak jak napisałeś. Prowadzenie dyskusji w temacie obrony tylko jednego słusznego wyboru którym jest karger mija się z celem.

Heh, chyba nie trafiłeś. Włączyłem sobie 10 biegów na Bydgoszczy i pojechałem Laushem (tym z acc 277) i Hollowayem. Oboma uzyskałem taki sam najlepszy czas - 32.374. Wiem, że Kargerem można lepiej, ale to było 10 biegów na sucho i czułem, że zarówno Laush jak i Holloway mają jeszcze rezerwy.
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-28, 14:33   

Ok, dobra robota Zaba. Jutro będzie wersja tu do ściągnięcia, jeżeli będzie wszystko grało wydajemy:)
 
 
Piotraseczek 


Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1108
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: 2014-08-28, 19:02   

Skrzypek. Szybka ankieta, dwa motorki Petera do moda i tyle :) .


PS. Ros, nikt Tobie nie każe jeźdźic na tych motorkach. Bedziesz mial te co byly + Petera, wiec nei wiem czego Ty sie obawiasz, ze rywala beda szybsi ? Tutaj nie chodzi o wlasny interes, tylko zeby to wszystko szło do przodu, a nie ukrywajmy, ze obecnie gra toczy sie wokół Kargera i na nie których torach Blooma.


PS2. Szacunek dla wszystkich, którzy pracowali przy modzie. Jednak troszeczkę nie w porządku jest fakt, że Zaba testował sobie wsio ze swoimi kolegami z BW. Nic nie mam do tej ekipy. Są to w 90 % bardzo spoko chlopaki, jednak chodzi tutaj juz o samą ligę. Mogł napisac do paru chlopakow z TOP20(z roznych ekip) i testowac. To tak na marginesie :) .
 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-08-28, 20:18   

Tak samo jak chłopaki z TOP20 mogli napisać do Zaby. Ja nie mam numerów gg do wszystkich, więc to raczej nie w tę stronę powinno działać. Zresztą, my w BW testowaliśmy wewnętrznie 3 tory (nie liczę spotkania na ircu). Nie wiem więc o jakim wsio mowa. Z kolei motory mógł testować każdy, bo wszystkie zmiany były na bieżąco wrzucane na forum.

Jeśli obawiasz się o jakąś przewagę BW to mogę Cię Piotras uspokoić - ja osobiście zagrałem tylko jedno 2v2 na modzie testowym ; ]
 
 
Nice 

Wychowanek klubu: YL
Debiut w lidze: 09
Wiek: 37
Dołączył: 04 Cze 2011
Posty: 93
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-08-28, 22:16   

Zaba napisał/a

Nice napisał/a
To nie jest dyskusja tylko komentarz. To że są gdzieś jakieś tory na których karger jest równie skuteczny co inne motorki nie muszę przekonywać.

No to jest równie skuteczny czy rządzi niepodzielnie, bo to mała różnica? Jeśli to pierwsze to chyba dobrze i o to właśnie chodzi, żeby motory były porównywalne?

Zaba pozwoliłem sobie tylko na uwage więc tą swoją uszczypliwość schowaj w kieszeń. Zmiany w motorach powinny działać symultanicznie a nie tylko w jednym kierunku. Nie chcę bardziej wyręczać Twojej zdolności dedukcji. Jest mi wszystko jedno jakie będą te motorki. Nie mam żadnego interesu schowanego pod płaszczykiem dobra gry.
 
 
Arektom 

Wychowanek klubu: MT
Debiut w lidze: 05
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 201
Skąd: Gda?sk
Wysłany: 2014-08-28, 22:32   

Pojeździłem trochę na tych motorkach v1.5 i muszę przyznać, że faktycznie po tych zmianach parametrów pewnie Karger będzie wybierany na większość torów. Nie wiem dlaczego tak faworyzujecie tego Kargera, skoro można urozmaicić bardziej grę o więcej grywalnych maszyn.
 
 
Barnej 


Wychowanek klubu: Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 01
Wiek: 31
Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 1659
Skąd: Gdansk
Wysłany: 2014-08-29, 14:42   

Czemu jest stary Ostrów, a nie ten nowy, który był w modzie testowym? Moim zdaniem był o wiele lepszy od tego :roll:
 
 
Skrzypek 

Wychowanek klubu: WTS Sparta Wrocław
Debiut w lidze: 00
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 3800
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-08-29, 15:20   

W stosunku do testówki nic nie zmieniałem z Ostrowem, tylko grafikę i ładowanie.
 
 
Zaba 

Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 615
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-08-29, 17:30   

Nice napisał/a
Zaba pozwoliłem sobie tylko na uwage więc tą swoją uszczypliwość schowaj w kieszeń. Zmiany w motorach powinny działać symultanicznie a nie tylko w jednym kierunku.

Jaką uszczypliwość? Raz napisałeś, że są tory, na których Karger rządzi niepodzielnie, a w następnej wypowiedzi, że jest porównywalny. Poprosiłem więc żebyś doprecyzował, bo pomiędzy niepodzielnym rządzeniem, a porównywalnością jest spora różnica. Nie było w tym żadnej uszczypliwości, podobnie jak w wyjaśnieniu, że na Bydgoszczy wcale Karger nie dominuje.

Nice napisał/a
Nie chcę bardziej wyręczać Twojej zdolności dedukcji. Jest mi wszystko jedno jakie będą te motorki. Nie mam żadnego interesu schowanego pod płaszczykiem dobra gry.

I kto tu stara się być uszczypliwy ; ]

Tak na marginesie to wydaje mi się, że Tobie wcale nie przeszkadzałoby, żeby jeden motor dominował. Byleby tym dominatorem nie był Karger. Żeby nie było to od razu uprzedzam, że nie jest to żaden atak w Twoją stronę. Po prostu takie odniosłem wrażenie czytając Twoje wypowiedzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandred created by spleen modified v0.4 by warna