To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Rozgrywki Oficjalne - 1/4 IMP gr A Peti7 - Bullet

Peti7 - 2017-03-23, 22:33
Temat postu: 1/4 IMP gr A Peti7 - Bullet
1.Nick: Peti7

2 Dotyczy zawodów 1/4 IMP gr A

3 Nastąpiło naruszenie: Nie potrzebna powtórka biegu

4 Stan Faktyczny

Według mojej oceny bieg dodatkowy nr 21 nie trzeba było powtarzać, gdyż nie było tp na pierwszym łuku a jedynie ciasne wejście 3 zawodników.

Zachęcam do zobaczenia biegu dodatkowego który został niby zaliczony zawodnik Bullet mam wrażenie chciał mi pomóc gdyż starał się zatrzymać Anioła Aby to on nie załapał się w 8. I wtedy to pewnie Anioł by składał protest a nie ja.

Proszę zwrócić uwagę na bieg 10 z moim udziałem sędzia w tym biegu nie podjął decyzji o powtórce biegu, a sytuacja była dość podobna.

Proszę o zmianę pozycji Bulleta na miejsce nr 9

Program zawodów http://sts-pl.eu/stsprog/ind?id=1257

Powtórka 1 biegu dodatkowego http://www119.zippyshare.com/v/GOR8bKrA/file.html


Ageroth - 2017-03-23, 22:46

Bez tp jak wół widać :)
Vodecka - 2017-03-23, 23:58

No masz prawo zlozyc ten protest, 1 odslona powinna byc dojechana bo czysto.
Peti7 - 2017-03-24, 12:02

Niestety sędzia Bullet uczestnik tego biegu widział to inaczej :(
Ipaq - 2017-03-24, 12:41

W 10 biegu oczywiście nie ma tp, tak samo jest w pierwszej odsłonie biegu dodatkowego, dlatego nie powinno być powtórki. Słuszny protest Petiego.

"Zawodnik Bullet mam wrażenie chciał mi pomóc gdyż starał się zatrzymać Anioła Aby to on nie załapał się w 8". Skomentuję również tę opinię - uważam, że Bullet nie pomagał komukolwiek w tej odsłonie. Najzwyczajniej i bardzo umiejętnie broni swojej pozycji na Waszych łokciach, które mieliście na nim w tym biegu. Na początku odpadł Twój atak Peti, kiedy to wchodziłeś pod niego, musiał mocno się na Tobie położyć, bo w innym przypadku straciłby swoją pozycję. To samo zrobił pod koniec biegu z Aniołem, nie ma tutaj żadnej pomocy czy też taktycznej zagrywki. Pozdro.

Barnej - 2017-03-24, 13:04

Nie ma mowy o teleporcie. Formalność. Pozdro
Boom - 2017-03-24, 13:08
Temat postu: Re: 1/4 IMP gr A Peti7 - Bullet
Peti7 napisał/a
Zachęcam do zobaczenia biegu dodatkowego który został niby zaliczony zawodnik Bullet mam wrażenie chciał mi pomóc gdyż starał się zatrzymać Anioła Aby to on nie załapał się w 8. I wtedy to pewnie Anioł by składał protest a nie ja.

Toś dojebał. Nie widzisz, że chwile wcześniej również z Tobą też tak robi?

Radi - 2017-03-24, 13:25

Cisza! :oops: Czekac na WERDYKT ktory nie wiem co da bo i tak Peti pojedzie w polfinale nawet jako R1 :o
Peti7 - 2017-03-24, 14:19

"Do półfinałów awansuje po 8 najlepszych zawodników z każdej grupy."
"Rezerwowymi w kolejnej rundzie będą wszyscy obecni uczestnicy 1/4 finału, którzy nie zdołali awansować. "

Czemu miałbym być R1?

Matju - 2017-03-24, 19:21

Bullet poszedł na cwaniaka a że był sędzią to :)
Kozi - 2017-03-24, 19:42

Werdykt tego protestu chyba łatwo przewidzieć :) Nie ma tu jakiejś większej kontrowersji co by każdy musiał wymieniać swoje zdania więc temat zamykam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group