To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Komisja - Piła - Rzeszów

Domin - 2017-03-22, 00:36
Temat postu: Piła - Rzeszów
http://www.sts-pl.eu/foru...p=254238#254238

No i chyba znacznie trudniejsza sprawa do oceny. Niby odbicie było, widać po linii jazdy jej załamanie. Na pewno przeszkodziło mu to w płynności jazdy. Z drugiej strony jeszcze kawałek przejechał po tym tp. Natomiast, może jestem ślepy, ale nie widzę tam jakiegokolwiek kontaktu z zawodnikiem w kasku niebieskim. Jeśli byłbym sędzią tego meczu, to miałbym zagwozdkę, ale zapewne powtórzyłbym wyścig, gdyż uważam, że skoro powtarzane są biegi po tp na 1 łuku, to lepiej rozstrzygnąć wyścig w "sportowej" rywalizacji w powtórce. Natomiast tutaj w komisji musimy się trzymać w pełni regulaminu oraz pewnych wytycznych.

Ja na ten moment wstrzymuję się od głosu. Zobaczę co wy macie do powiedzenia na ten temat.

Oczywiście z głosowania, jako jedna ze stron protestu, wyłączony jest Jampa.

m4te0 - 2017-03-22, 13:46

Ja niestety wypowiem się dopiero w okolicach piątku. Bo jestem w delegacji, a na hotelowym internecie sts tak łatwo i szybko nie pobiorę. A na laptopie mam starą wersję sts.
Piotraseczek - 2017-03-22, 16:39

http://www.sts-pl.eu/stsprog/lo?id=3788 wyscig 9 meczu Stal vs Falubaz. Bardzo podobna sytuacja z moim udziałem. Ja tutaj byłem sędzią i nie zarządziłem powtórki ... W przypadku Pysia, tak samo jak w moim jest, to typowe uratowanie się od teleportu :) .. Takie sytuacje się zdarzają i ja jestem jak najbardziej NA TAK - za przyjęciem protestu :)
m4te0 - 2017-03-24, 23:21

Ja akurat sytuację znam z autopsji i pomimo iż wiem, że idzie się wyratować z takiej sytuacji to wiem, że nie jest to łatwe zadanie.

Myślę, że odbicie miało wpływ ma tor jazdy ppysia i to, że złapał trawę, a reszta jak i samo wpadnięcie było jego konsekwencją.

Nie da się ukryć, że jest to trudne co oceny. Z pozoru wydaje się, że ppysio bez problemu mógł się uratować, ale myślę, że każdy z nas nie raz miał taką sytuację i wie, że to wcale nie jest takie proste, dlatego jestem za odrzuceniem protestu.

Bullet - 2017-04-02, 12:44

Jak dla mnie bieg do powtórki, jeśli już powtarzamy jakieś biegi żeby były równe szanse to zdecydowanie w takiej sytuacji powinna być powtórka, ten co wpada jakby się wybronił przed trawą to w przypadku gdzie nikt nie wpadnie w trawę/bandę ma pewne 0.
m4te0 - 2017-04-02, 20:13

Czyli mamy 2:1 za odrzuceniem protestu. Dawaj Domin swoją opinię i można pisać werdykt. Chyba, że jesteś za przyjęciem, to trzeba ścigać Ambera ;)
Domin - 2017-04-03, 12:57

Idąc za "sportowym" duchem rywalizacji jestem za odrzuceniem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group