To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

MOD - Mod na sezon 19

Ageroth - 2016-09-14, 23:30

https://www.youtube.com/watch?v=lzDv7fLhDWE
Tor jest owalny :devil:

Adam - 2016-09-14, 23:36

Jampa napisał/a
Mam pytanie odnośnie torku.Odpaliłem sobie dziś ładnie pięknie Wrocław który w tamtym sezonie był grywalnym torem.Pytanie teraz do wykonawcy ścieżek,co to ma być i czym się sugerował? :shock: :mrgreen: .Z toru do walki stał się dramat totalny.


Niech podmienią to lepiej, bo dzisiaj też wszedłem gdzieś na serwer i ten tor to skandal ;p

Cyki - 2016-09-15, 09:20

Jampa napisał/a
Jeju zrobili to jedziemy i tyle,zobaczymy co z tego będzie.


Ty Jampa...co się zmieniło? :) Włączyłeś grę? :devil:

Jampa - 2016-09-15, 14:37

cyki27 napisał/a
Ty Jampa...co się zmieniło? :) Włączyłeś grę? :devil:
Wczoraj :D ,tory m.in Wrocek,Czewa,Lublin i dodano Narodowy? nie miałem okazji jechać na trzech ostatnich lecz na razie czarno to widzę :P .
Kozi - 2016-09-15, 22:16

WIEM PISAŁEM, ŻBEY NIE PŁAKAĆ ITD ALE KURWA PRZYWRÓĆCIE STARY WROCŁAW BO PRZECIEŻ TO JEST KURWA JAKAŚ PORAŻKA.

DOCENIAM WASZĄ PRACĘ I CHĘĆ ZROBIENIA CZEGOŚ NOWEGO ALE DLACZEGO AKURAT ZMIENILIŚCIE JEDNE Z NAJBARDZIEJ GRYWALNYCH TORÓW W GRZE ??!?!?!?!?!?!?!?

PRZYWRÓĆCIE TE STARE TORY PÓKI NIE JEST JESZCZE ZA PÓŹNO I LIGA NIE WYSTARTOWAŁA.

Pikey - 2016-09-15, 22:25

Ej, kurwa, też wam się pokazuje na niektórych albo na większości serwów w prawym dolnym rogu, takie coś jak przy lagach, ale jest PageUp 0?
Michu - 2016-09-15, 22:30

Też. A jak zablokowałem żeby sie cyfry nie przestawiały w ustawieniach to cały czas jest wyswietlone
Pikey - 2016-09-15, 22:43

Ja klikam te PageUp jak jest na 0 i zaraz wyskakuje PageDown 80, nie no kurwa, zróbcie coś z tym ja was błagam. Jak jest odliczanie do startu i to wyskakuje to nie idzie się skupić, pomijając, że zrobiliście tory gdzie lata się pod sama bandą i jak mi takie coś mrygnie to z automatu odbijam do środka żeby nie dostać laga... Tak jak miałem nie hejtować, bo cieszyłem się, że Bullet chociaż coś próbuje od siebie dać, tak teraz stwierdzam, że ten mod to kompletny niewypał. Już nie chodzi o te torki, bo jak są chujowe, to najwyżej nikt nie będzie na nich grał, ale tyle bugów to jest dramat... Teraz co, kolejna łatka? Już mi się pierdoli STS od tych łatek.
Radi - 2016-09-15, 22:52

Poki nie jest za pozno poprostu PRZYWROCCIE STARY MOD.... 98% graczy bedzie zadowolonych jestem pewny! Bo obecny to jest DRAMAT!
Andrzej - 2016-09-15, 22:57

A ja już chciałem żonie lapka wyjebać, bo u wszystkim mam lagi na starcie :!:
Barnej - 2016-09-15, 23:14

Cóż, niestety chłopaki mają rację. Przede wszystkim nie rozumiem dlaczego zostały zmienione te tory, a nie inne? Kto je wytypował do zmiany? Dlaczego nie można było w wakacje zrobić jakiegoś głosowania, które tory warto zmienić, ewentualnie odświeżyć tylko odbyło się w to tak niezrozumiały sposób? Zarówno Wrocław jak i Częstochowa były bardzo eksploatowanymi torami w ligach czy oficjalnych zawodach i dużo osób po prostu lubiało się tam pościgać. Skoro coś jest dobre, to dlaczego zostało to zmienione? Doceniam zaangażowanie, chęci, to są naprawdę aspekty nieocenione i wielka chwała za to, ale czy naprawdę warto było robić zmiany dla zmian? Dlaczego zostały zaangażowane w to osoby, które nigdy dotąd nie grzebały w tworzeniu moda? Pomijam już grafikę, bo jest ona naprawdę super, zwłaszcza Narodowy jest super, ale jeśli chodzi o same tory, to Panowie powiem krótko - jest chujowo.

Moim zdaniem opcje są dwie:

1. Jazda na starym modzie, który obowiązywał dotąd (najbardziej sensowna i praktyczna opcja, gdyż i tak sezon ma już spore opóźnienie i nie ma czasu na testy)

2. Jedziemy na tym modzie, ale dodajemy stare i jare tory, które były, czyli Lublin, Wrocław i Czewę (mogą być pod innymi nazwami, osobiście mi to dynda), a przy okazji próbujemy cos zrobic z tymi nowymi torami, bo są one zrobione kompletnie po omacku i bez pojęcia.

No ale to tylko moje skromne zdanie. Pozdrawiam :)

Michu - 2016-09-15, 23:34

Ja sie zapytam kto tak mocno sie upiera żeby te chujowe tory były w tym modzie ?
Radi - 2016-09-15, 23:49

Michucentrum napisał/a
Ja sie zapytam kto tak mocno sie upiera żeby te chujowe tory były w tym modzie ?


Ci co je stworzyli ? :rotfl:

Radi - 2016-09-16, 12:07

Dalej podajcie jakies INFO DNIA ze aktualny mod jest nieaktualny i ze wracamy do STAREGO! 99% ludzi bedzie happy!
LUqq - 2016-09-16, 16:51

To może i ja wtrącę swoje 3 grosze do tematu :) Moja opinia będzie w sumie podobna do tych postów, które znajdują się wyżej.
Nowe torki na których miałem wczoraj przyjemność pojeździć, jak dla mnie są kompletnym nieporozumieniem... Oczywiście szanuję trud i czas osób, które się tym zajmowały, aczkolwiek myślę, że za późno to wszystko było zrobione, nie było także czasu na sprawdzenie tych owali.. Częstochowa, Narodowy i Wrocław to wielkie lodowiska, nie wspominając już o tym, że jeśli zejdzie się 2cm od ścieżki na Narodowym to można od razu zjechać z toru i wyjść z biegu, bo inne ścieżki zwalniają praktycznie do zera..
Nie wiem, czym np. torek w Częstochowie zasłużył sobie na zmianę, bo w moim odczuciu był to jeden z nielicznych torków na których chodziło więcej niż jedna optymalna ścieżka... Z powodzeniem można było atakować po szerokiej, a także i po krawężniku. Wrocław jeśli chodzi o widowiskowość jazdy także nie był zły, można wymienić inne tory które są już xx rok w tym modzie pozostawiane bez zmian (albo lekkie zmiany graficzne).
Uważam, że póki sezon się jeszcze nie rozpoczął powinniśmy zostawić torki bez zmian względem poprzedniego sezonu, jedynie dołożyć motorki, które zaproponował Zaba, bo wprowadzą one trochę różnorodności w wyborze, bo jak wiemy do tej pory wybór był prosty.. Karger albo Kowalski.
MOD ten po prostu nie wyszedł i nie mówię tego ze złością, bo mi nie pasują 2-3 nowe tory wprowadzone, lecz dla mnie osobiście są one kompletnie nie atrakcyjne, nie widzę żadnej zabawy z gry na tych owalach.

Liczę, że coś z Tym zrobicie i w końcu ktoś z osób kompetentnych przemówi na forum, bo jak na razie nie widzę tego sezonu i zakładam, że nie tylko ja :(

m4te0 - 2016-09-16, 19:16

Reasumując powyższe wpisy, bardziej doświadczonych graczy, wniosek nasuwa się sam. Możliwie jak najszybciej należy podać 3 oficjalne wersje (składy poszczególnych lig, start 1 kolejki, wersja moda [myślę, że z sezonu 18 optymalnie]) i ruszyć z sezonem.

A chłopakom, którzy znaleźli czas, poświęcili go urozmaiceniu sts i chcą to dalej robić, dać zielone światło do tworzenia, pomóc w formie testowania w trakcie trwającego sezonu i oczekiwać na lepsze efekty współpracy z doświadczonymi graczami.

A co do zmian, to mam pomysł taki, aby został utworzony osobny temat i wspólnymi siłami, rzadziej lub częściej wspólnie dyskutować, co i jak można zmienić/poprawić. Nawet w formie jakiegoś głosowania/ankiety, ale żeby nie zajmował się tym nikt z zarządzających, co by ich troszkę odciążyć i ewentualnie na końcu zdać raport, co byśmy chcieli zmienić.

Ageroth - 2016-09-16, 19:36

Tak z czystej ciekawości chciałem sprawdzić jak wygląda grywalność Wrocławia Częstochowy i Lublina a także innych torów na przestrzeni sezonów s15-s18 w Lidze Oficjalnej uwzględniając Mecze rundy zasadniczej/Play-off i baraży. Oto efekt:

https://www.dropbox.com/s...rkusz1.pdf?dl=0

I niech mi ktoś powie że zmiana tych torów wychodzi na dobre, kiedy były to jedne z najbardziej grywalnych torów jeżeli chodzi o LO. :devil:

m4te0 - 2016-09-16, 22:31

Przy czym nie sugerowałbym się najsłabszymi torkami w rankingu Agerotha, bo takie tory jak chociażby Kraków, Krosno i Opole nie są wybierane nie ze względu na to, że są słabe, a ze względu na to, że są łatwe i na meczach u siebie dają niewielką przewagę. Niemniej takie tory na parkach są mile widziane.

Z kolei działa to w 2 strony, bo ten ranking nie przedstawia najlepszych torków, a najczęściej wybierane. A niektórzy wybierają mało grywalne torki, by zyskiwać przewagę (czego przykładem jest wysoka pozycja w rankingu takich torów jak Toruń). Niemniej Częstochowa jak i Wrocław są zarazem grywalne jak i wysoko w rankigu.

Subiektywnie pozwolę sobie ocenić, że niemal wszystko w temacie zmiany torów zostało napisane i sądzę, że jedyną słuszną decyzją będzie pojechać na starym modzie.

Ageroth - 2016-09-16, 23:13

Oczywiście że to nie przedstawia grywalności torów rozumianej zarówno w meczach jak i na parkach ale chodziło najbardziej o Lublin Czewe i Wrocław. Wiadomo że pod względem fanu takie Opole czy Krosno byłby wyżej niż taki Tarnów czy Rzeszów. Zwróć uwagę że w top10 znajduje się z 6/7 torów na których da się walczyć i do tego nie odstrasza to ludzi na wybieranie takowych torów pomimo że nie dają one nie wiadomo jak dużej przewagi bo na wyższym poziomie większość rywali je zna.

Akurat według mnie jeżeli już coś zmieniać to jak najbardziej takie tory jak Chorzów czy Gorzów który jest bardzo nisko w tym notowaniu co oznacza że większość osób pomija ten tor i może trzeba byłoby coś zmienić aby ten tor był grywalny bo ja osobiście czy to w LO czy też na parach rzadko kiedy widzę aby ktoś na tym torze grał ale prawdopodobnie trzeba to odstawić na sezon 20 a w tym przywrócić Wrocław Czewe i ewentualnie Lublin chociaż ten dodany z LM też ma potencjał i zrobić coś z Narodowym bo można z niego wycisnąć 3 razy więcej niż dotychczas zostało to zrobione.

Andrzej - 2016-09-16, 23:47

Mnie dla przykładu zmiany ścieżek na tych torach skutecznie wyleczyły z grania(poważnie, od pojawienia się ostatecznej wersji moda całe YL nie gra w STSa, może poza Pitykiem) i jedyne co zrobiłem na nim do tej pory, to przetestowałem motorki żaby i spikera na torze, który znam na pamięć(Rybnik), żeby sprawdzić czy jest różnica(kowal dalej w Rybniku rządzi 8) . Ale piszę ten post po to, żeby Wam uzmysłowić jedną rzecz. STS nie ma w tym momencie przywódcy. Bullet robi co może, żeby to zagrało, ale jak widzicie, kilkanaście poważnych postów, poważnych graczy i forumowiczów przechodzi ciągle echem.

TYM BURDELEM NIKT NIE RZĄDZI, JEŚLI SIĘ MYLĘ, TO NIECH MNIE KTOŚ POPRAWI :wink:

m4te0 - 2016-09-16, 23:51

Andrzej napisał/a

TYM BURDELEM NIKT NIE RZĄDZI, JEŚLI SIĘ MYLĘ, TO NIECH MNIE KTOŚ POPRAWI :wink:


https://www.youtube.com/watch?v=adO1MFr4-7A

Wystarczy komunikat: Ruszamy od 19.09 na starym modzie i liga siła rozpędu z poprzednich sezonów ruszy. A co dalej trzeba rozważać w trakcie sezonu numer 19.

Michu - 2016-09-16, 23:59

m4te0 napisał/a
Wystarczy komunikat: Ruszamy od 19.09 na starym modzie i liga siła rozpędu z poprzednich sezonów ruszy. A co dalej trzeba rozważać w trakcie sezonu numer 19.


Nic nie wystarczy Mati. Dalej nie wiadomo co z organizacja LO jak i LM . Poza tym kto ten komunikat ma zapodać , skoro nikt nie potrafi normalnie odpowiedzieć na forum z radnych

m4te0 - 2016-09-17, 00:03

To właśnie słowa skierowane ku jednemu z nich. Wystarczy to, ale tylko na 1 sezon. Siłą rozpędu, każdy ustali mecz i pojedzie na wskazanym modzie. Ale na kolejne sezony, jeśli nadal chcemy się w to bawić, trzeba obrać jakąś strategię i z czasem ją powoli wdrażać. Bo inaczej czarno widzę przyszłość sts, jeśli chodzi o rozgrywki ligowe.
Michu - 2016-09-17, 00:05

Radykalne zmiany szybko i brutalnie . Nie widzę innej opcji na tą chwile
Pikey - 2016-09-17, 01:13

Zapraszam do dyskusji: http://www.stspl.eu/forum...p=251857#251857 :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group