To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

MOD - Mod na sezon 19

sanrajss - 2016-09-18, 23:30

tak jak napisał m4te0 też mi się wydaje, że lepsza widowiskowość i grywalność powinna być na tej odmianie TS-a. Co prawda testowane tylko na parkach ale jakis tam rozruch zrobi w czołówce. :D Jestem za nowszym !
Bullet - 2016-09-19, 07:31

Większość wybrała TS 2.6.0 także pozostaje ta wersja na obecny sezon.
WrobelKSUL - 2016-09-19, 11:04

Nie ma spakowanej aplikacji otwierającej grę do MODa

/EDIT: Fałszywy alarm ;d

Pikey - 2016-09-19, 14:02

Brawo dla tych idiotów co wybrali nową wersje TSa. Chyba nie rozumiecie tego, że jak macie laga czy disconnecta to żadne pageup i pagedown wam nie pomoże. Macie sekundowego disconnecta albo laga? to jechaliście dalej, teraz gra będzie wam próbowała sama w to ingerować w konsekwencji czego wy polecicie w bandę :) . Wasza decyzja, tylko później nie płaczcie. Demokracja to najgorsze ścierwo, bo zarówno w życiu jak i tutaj, ktoś z mniejszym stażem ma taką samą siłę głosu co ktoś kto jeździ w to kilkanaście sezonów. A wystarczyło zebrać grupkę ludzi kumatych i z nimi na spokoju stworzyć moda.
Jampa - 2016-09-19, 14:28

Pikey napisał/a
Wasza decyzja, tylko później nie płaczcie. Demokracja to najgorsze ścierwo, bo zarówno w życiu jak i tutaj, ktoś z mniejszym stażem ma taką samą siłę głosu co ktoś kto jeździ w to kilkanaście sezonów. A wystarczyło zebrać grupkę ludzi kumatych i z nimi na spokoju stworzyć moda.
Mądre słowa :) :idea:
Cyki - 2016-09-19, 15:51

Pikey napisał/a
Brawo dla tych idiotów co wybrali nową wersje TSa. Chyba nie rozumiecie tego, że jak macie laga czy disconnecta to żadne pageup i pagedown wam nie pomoże. Macie sekundowego disconnecta albo laga? to jechaliście dalej, teraz gra będzie wam próbowała sama w to ingerować w konsekwencji czego wy polecicie w bandę :) . Wasza decyzja, tylko później nie płaczcie. Demokracja to najgorsze ścierwo, bo zarówno w życiu jak i tutaj, ktoś z mniejszym stażem ma taką samą siłę głosu co ktoś kto jeździ w to kilkanaście sezonów. A wystarczyło zebrać grupkę ludzi kumatych i z nimi na spokoju stworzyć moda.


Obawiam się, że nie masz racji - większość z nowych graczy nie ma pojęcia o używaniu page up i page down i nigdy tego nie stosowała :)

Pikey - 2016-09-19, 16:21

Nie rozśmieszaj mnie. Jacy nowi gracze? Są tutaj w ogóle tacy?
Cyki - 2016-09-19, 16:39

Przez nowych miałem na myśli nie więcej niż 3-4 sezony :) Nie napinaj...taśma i lecisz :devil:
m4te0 - 2016-09-19, 17:37

Troszkę sobie zaprzeczasz Pikey :P Bo w jednym poście piszesz o wadze głosu graczy z mniejszym i większym stażem, po czym pytaniem utwierdzasz wszystkich, że nie ma już nowych graczy, co za tym idzie, są sami, bądź co bądź, doświadczeni ;) Ale nie o to chodzi. Z tym TS jest pewnie tak jak z wszystkim, czyli jednemu bardziej pasuje, drugiemu mniej. Mnie osobiście podobnie jak Ciebie irytuje pojawianie się tych cyferek, niemniej żadna to irytacja w sytuacji, kiedy mogę bloczyć i bez najmniejszych problemów walczyć z serwerowym. W poprzednich wersjach TS, jak miałem walczyć z Ollym, Andrzejem, Pitykiem, Barnejem czy kilkoma innymi graczami u nich na serwerze to wolałem zwalniać i dojeżdżać drugi, bo walka w kontakcie kończyła się "dyskoteką" u mnie na ekranie. Teraz tego nie ma, co jest dla mnie ogromnym atutem i przemawia za wersją 2.6.0.
Pikey - 2016-09-19, 18:03

m4te0 napisał/a
Troszkę sobie zaprzeczasz Pikey Bo w jednym poście piszesz o wadze głosu graczy z mniejszym i większym stażem, po czym pytaniem utwierdzasz wszystkich, że nie ma już nowych graczy, co za tym idzie, są sami, bądź co bądź, doświadczeni


Tak, a właściwie nie. Niektórzy jeżdżą 3, niektórzy 5, a niektórzy jak Puszek 20 sezonów. Widzisz różnicę?

Andrzej - 2016-09-19, 18:49

Pikey TS i MOD już wybrany, nie zostało Ci już nic innego, jak pokazać tym trzy- i pięcio-sezonowcom, że mogą sobie wymyślać TSy z migającymi literkami i jednościeżkowe Częstochowy, a i tak koło chuja mogą naskakać TSCR w prawdziwej walce :) I nie doszukuj się tu sarkazmu niepotrzebnie :D Wybrali, to jedziem :? Mecz trza ustalić 8)
Bullet - 2016-09-19, 18:53

Pikey napisał/a
m4te0 napisał/a
Troszkę sobie zaprzeczasz Pikey Bo w jednym poście piszesz o wadze głosu graczy z mniejszym i większym stażem, po czym pytaniem utwierdzasz wszystkich, że nie ma już nowych graczy, co za tym idzie, są sami, bądź co bądź, doświadczeni


Tak, a właściwie nie. Niektórzy jeżdżą 3, niektórzy 5, a niektórzy jak Puszek 20 sezonów. Widzisz różnicę?

Niektórzy głosujący na wersję 2.5.3 nie jeżdzą od 5 sezonów w lidze a na forum poprzednie logownie w zeszłym roku... Także pewnie dobra znajomośc wersji 2.5.3 przemawiała za takim głosem :D

Kozi - 2016-09-19, 22:19

BULLET DAJ STARY LUBLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Marko - 2016-09-19, 23:07

Czyli reasumując całą dyskusję - podstawka w wersji 2.6.0 i mod v19 + poprawki Bullet'a ze strony piątej tego tematu?
Bullet - 2016-09-20, 06:57

Tak TS2.6.0, a poprawka jedynie potrzebna jeśli przed wyjściem poprawki sciagnales już moda.
Bullet - 2016-09-26, 17:35

Wyszła nowa wersja Turbo Sliders z poprawą wyświetlania komunikatów w prawym dolnym rogu gdy "automatic prediction" jest wyłączone oraz z "q" działającym jako ESC. Wystarczy jeszcze raz pobrać i zainstalować TS. Aktualne wersje w downloadzie htpp://stspl.eu/download/ i http://www.turbosliders.com/download

Instalacja nowej wersji nie jest obowiązkowa.

Bullet - 2016-10-28, 21:25

W downloadzie dostępna jest nowa wersja Turbo Sliders 2.6.0 RC10. W wersji tej naprawiona została lista z serwerami. Wkrótce serwery z listy powinny być także widoczne na stronie głównej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group