To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Komisja - YL-SZS

Speedwayfan - 2016-05-21, 00:40
Temat postu: YL-SZS
http://www.stspl.eu/forum/viewtopic.php?t=8187

Co z tym protestem Erica? Wypadałoby coś do tej niedzieli wyrokować. Ja uważam, że takich zachowań nie da się wyregulować, tyłem nie jechali, a ewentualne prywatne animozje rozstrzygać w grze... no to świadczy chyba o konkretnych ludziach. Czy ktoś kogoś puścił, czy ktoś jechał fair, czy nie. Wiele takich sytuacji już niestety było, a i nawet w normalnym żużlu. No i co poradzić, że mecz odjechany później... Już jest krzyk, że niektóre mecze z góry się ustala, a jakby się wszystkie mecze z góry ustalało w grze dopiero by się działo. Ale na przyszłość można pomyśleć, że mecze do 12 kolejki muszą być odjechane wszystkie, by rozegrać mecze 13 i 14. Mimo to kombinacje będą tak czy inaczej, to je Polska.

Co myślicie na ten temat?

Amber Mouse - 2016-05-23, 23:31

Szczerze mówiąc od samego początku myślałem, że Eric trochę dramatyzuje, tym bardziej, że już wcześniej obejrzałem 1 bieg i na nim według mnie dowodów na puszczanie graczy Young Lions nie ma. Dwie kolejne powtórki to jednak faktycznie jakieś jaja, gdyż bardzo wyraźnie widać, jak michu puszcza najpierw Oczkola, a potem Danka (sytuacja jest dobitnie komiczna w biegu numer 10). Na takie coś nie możemy pozwalać i powinniśmy to czym prędzej ukrócić. Nie wiem jaki udział miało w tym YL i szczerze mówiąc niezbyt mnie to interesuje, bo niestety pokrzywdzona została tutaj drużyna Oszukanych Rencistów.

Biegu pierwszego bym mimo wszystko nie ruszał, ale z biegami 4 i 10 coś musimy zadziałać. W sumie weryfikacja na 0:0 załatwiłaby sprawę, co o tym myślicie?

Na dodatek zdecydowanie należy ukarać micha, bo dla mnie to faktycznie był cyrk. Zakaz startu na 3 kolejki ligowe od przyszłego sezonu.

Massa - 2016-05-25, 11:29

a ja ten protest uważam za absurdalnie śmieszny. Co z tego, że michu ich przepuścił? Ustawianie meczów, by spadła drużyna x było, jest i będzie i tego nie wyeliminujesz. Czy to jest etyczne? Nie, ale nic z tym zrobić nie możesz. Przypomnij sobie sytuacje jak w dpś specjalnie przepuszczano na kresce zawodnika, by można było (lub nie można było) skorzystać z jokera. To jest (niestety) element sportu, nawet tak banalnego jak krechy po sieci.

Reasumując, uważam, że nie powinniśmy ruszać wyniku tego meczu, ani tym bardziej karać micha.

Dziękuję, pozdrawiam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group