To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

Liga Polska - Odwołanie od Komunikatu 17/17 - ppysio

ppysio - 2015-12-17, 20:18
Temat postu: Odwołanie od Komunikatu 17/17 - ppysio
Odwołanie (Komunikat 17/17)
1. Nick i drużyna składającego: ppysio, Oszukani Renciści

2. Dotyczy zawodów: brak

3. Nastąpiło naruszenie artykułu/ów Regulaminu nr: brak

4. Stan faktyczny (okoliczności, dowody, argumentacja): Na wstępie chciałbym bardzo przeprosić za czyn popełniony w 15 biegu, zawodnikowi z takim doświadczeniem jak ja nie przystoi takie zachowanie. Nie zgadzam się z karą nałożoną na mnie, uważam że jest ona zbyt surowa i nie ma oparcia w przepisach. Regulamin nie przewiduje konsekwencji za jazdę tyłem (sytuacja miała miejsce przed wprowadzeniem poprawki do Art.15), a wskazanie Art.43 pkt.3 i zarazem możliwość skorzystania z Art.37 jest bezpodstawne, ponieważ nie można określić kary jak i jej wysokości. Nie przemawia do mnie zatem odpowiedź Speedwayfana że kary zostały określone na podstawie decyzji Rady o ich wysokości. Wiedząc o możliwych konsekwencjach nie popełniłbym drugi raz tego samego błędu. Nigdy nie byłem karany, zawsze byłem za postawą fair play, czego przykładem mogła być moja postawa w meczu LM Stal Rzeszów-Kolejarz Opole.

5. Wnoszę o: anulowanie albo zawieszenie kary zakazu startów

Na koniec proszę o nie komentowanie: już wystarczająco dużo osób wypowiedziało się na temat meczu, zakończmy zbędną dyskusję, dziękuje.

Speed - 2015-12-17, 20:23

Jeśli Tobie anulują to muszą i mi anulować i Rudolfowi a tego nie zrobią ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group