To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Speedway Turbo Sliders - Polskie Forum
Polskie forum żużlowej gry internetowej - Speedway Turbo Sliders.

SEC - Kiedy SEC?

ZiGi - 2014-10-19, 20:59
Temat postu: Kiedy SEC?
Siema,my jedziem SEC albo co?
Ucho - 2014-10-21, 18:35

Zapytaj sanrajssa.
sanrajss - 2014-10-21, 22:50

Ucho napisał/a
Zapytaj sanrajssa.

Nie mnie bo funkcje oddałem Amber Mousowi. Speedwayfan o tym wie. Jak widać nie ma ani 1 osoby ogarniętej w tej społeczności do poprowadzenia rozgrywek międzynarodowych. Rozgrywki international nie istnieją, niedługo i upadnie polska rywalizacja :wink:

ZiGi - 2014-10-22, 11:49

no coments...
Boom - 2014-10-22, 11:55

ZiGi ty jesteś taki aktywny. Co za problem, żebyś to Ty był organizatorem?
Speedwayfan - 2014-10-22, 12:33

SEC prawdopodobnie w tym sezonie nie będzie, chociaż to jeszcze zależy od Ambera, jak wróci z trzydniowego densu to się wypowie w temacie.
Vodecka - 2014-10-22, 13:04

Jak dla mnie te SEC wgl mija się z celem bo z Polski jeżdżą zawodnicy, którzy jechali maks 2 czy tam 3 sezony i rywalizuje z nimi ZiGi, który napierdziela 11 sezon. Gdzie tu logika??

Tak samo na mistrzostwa Świata par przychodzą 3 pary i wąchają dymek dlatego też nie widze sensu rozgrywania "międzynarodowych zawodów" więc nie wiem czemu się oburzyłeś sanrajss :P

Machu - 2014-10-22, 14:35

Dokładnie nie ma z kim rozgrywać takich zawodów jak DPŚ czy mistrzostwa par. Z twoich pomyslów san to najbardziej podobał mi się mecz Północ-Południe. Szkoda ,że w zeszłym sezonie nie zostało to kontynuowane.
Mateo - 2014-10-22, 16:04

Myślę że SEC można by było organizować, tylko na trochę innych zasadach. Aby wszyscy poza występującymi w Grand Prix, mieli szansę startu w tych zawodach.

Jeżeli będzie na to zgoda, to chętnie rozpiszę cały cykl i zajmę się tymi zawodami osobiście. Pozdrawiam.

ZiGi - 2014-10-24, 16:39

nu tak dac z Gp 3-4 miasto i jazda,3-4 rounda..
Kurgus - 2014-10-24, 20:12

Po pierwsze, zakaz nałożony na udział w Grand Prix dla obcokrajowców. Teraz i SEC. Więc stracić ostatni cudzoziemców i będzie ścigać się nawzajem.
Mam ochotę na starty w SEC. Mam nadzieję, że turniej będzie

Domin - 2014-10-25, 11:27

Kurgus napisał/a
zakaz nałożony na udział w Grand Prix dla obcokrajowców


:shock: :shock: :shock:

Ergonix - 2014-10-25, 17:52

Chyba chodziło mu o to, żeby nałożyć zakaz w SEC dla tych, którzy jeżdżą w Grand Prix. Przynajmniej ja to tak rozumiem. ;d
Mateo - 2014-10-26, 10:20

I co w tej kwestii panowie? Coś się ruszyło?
Amber Mouse - 2014-10-26, 12:40

SEC'u w tym sezonie nie będzie na pewno, bo ten cykl nie ma po prostu sensu. Można ewentualnie pomyśleć nad jakąś alternatywą pod kątem następnego sezonu. Zamiast SEC'u spróbuję wprowadzić pewną nowinkę, o której niedługo wszyscy się już dowiedzą i zobaczymy jak to się przyjmie.

There will definitely be no SEC this season and the reason for that is because it's pointless. We might think about some alternative competition next season but nothing is certain yet. Instead of SEC I will try to introduce something new (further details will be provided soon) and we'll see how it'll work.

WrobelKSUL - 2014-10-26, 15:57

Dlaczego nie ma sensu? Rok temu fajnie to wyszło. Ten tur to ukłon dla słabszych graczy, chcących pojeździć indywidualnie o jakąś stawkę.
Amber Mouse - 2014-10-26, 16:59

Według mnie nie ma sensu kiedy gracz ze stażem kilkunastu nawet sezonów rywalizuje z graczami, którzy ledwo co zaczęli grać. Z całym szacunkiem, ale po to są turnieje nieoficjalne, które zorganizować może każdy, aby słabsi gracze się objeżdżali. W przyszłym roku można pomyśleć jedynie o jakieś formule dla 'juniorów', czyli graczy ze stażem trzech lub mniej sezonów, o czym na pewno będziemy dyskutować.
Skrzypek - 2014-10-27, 07:31

Amber ale to tur w sumie bardziej pod obcokrajowców, a że słabo jeździli od zawsze to stwierdzono aby dawać tych słabszych od nas na ten turniej aby wyrównać szanse.
Amber Mouse - 2014-10-27, 12:09

Skrzypek, jak sprawdziłem to obcokrajowców, którzy w miarę regularnie na ten SEC uczęszczali było czterech, czy pięciu. Na dodatek w naszej lidze jeździ raptem dwóch, z czego chyba tylko ZiGi regularnie. Obcokrajowcy swoje pojeżdżą, jak już napisałem niedługo przedstawię swój pomysł na zastępstwo SEC w tym sezonie. Czy się przyjmie czy też nie to już się zobaczy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group